Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Herkules V. 22/22 [i] 09:10 V mene zákona [i] 09:30 Lavína [i] 11:20 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 17/18 [i] 12:15 Nezvestní I. 17/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 14/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia X. 4-5/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 11/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:35 Osada [i] 00:35 Smith I. 6-7/7 [i] 02:10 Policajný odznak VII. 3/13 [i] 03:00 A-tím V. 6/13 [i] 03:50 Kobra 11 VII. 11/14 [i] 04:40 Charlotte Sophie Bentincková I. 3/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Chlapec do náručia 1/3 [i] 09:10 Senzi Senzus mix [i] 09:40 To je vražda,napísala IX 15/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala IX 16/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 273 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 56/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 131/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 132/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 "Kráska v nesnázích" [i] 22:10 Chodili sme spolu [i] 23:10 Zlyhanie [i] 00:50 Prípad pre Samanthu [i] 01:35 Euromaxx dizajn 1/14 [i] 02:00 Slovensko dnes [i] 02:15 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 131/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 132/200 [i] 04:35 Euromaxx dizajn 1/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 20/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Odomykanie tajomstva života [i] 12:20 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Človek ako rieka [i] 13:45 Môj dom - môj hrad [i] 14:15 Atentáty, ktoré otriasli svetom 25/26 [i] 14:40 5 minút po dvanástej - diskusia po...(nežnej) [i] 15:50 Jánošíkove dni 2009 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Nezhubné nádory [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Koliba [i] 21:00 Chudoba [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Hodina deťom 2009 - dokumenty 2/10 [i] 22:13 Festivalové minúty z MFF BA 4/5 [i] 22:25 Sféry dôverné [i] 23:25 Memento [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 351 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 65 [i] 09:30 Vražedné čísla 33 [i] 10:20 Medicopter 117 48 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 5 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 13:15 Medicopter 117 49 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 15:10 Vražedné čísla 34 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 66 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 352 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 14 [i] 23:15 Bozk smrti [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 10 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Damages - V ohrození života II. [i] 03:00 Inside: Myseľ vraha 5 [i] 03:45 Bozk smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Panelák 177 [i] 06:00 Doktor z hôr VII. 4 [i] 06:50 Detektív XXL 2 - Pán slnka [i] 08:15 Profesionáli II. 7,8 [i] 10:00 Starý III. 42 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 5 [i] 12:00 Červené ruže 145,146 [i] 13:55 Panelák 178 [i] 14:35 Profesionáli II. 7 [i] 15:25 Julie Lescautová I. 8 [i] 17:15 V mene lásky 145,146 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 12 [i] 21:45 Tequila a Bonetti 12/12 [i] 22:40 Mafstory [i] 23:40 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 12 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 18/26 [i] 07:00 Dr. House III. 12/24 [i] 07:55 Zoom 101/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 10/11 [i] 10:55 Zoom 101/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 18/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 15:00 Dr. House III. 12/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 19/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 17:55 Zoom 101/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 20:00 Dr. House III. 13/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 3/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 4/25 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i] 23:55 Zoom 101/221 [i] 00:00 Krevní pouta 15/22 [i] 01:00 Svatyně 9/13 [i] 02:00 CSI: New York V. 3/25 [i] 02:45 CSI: New York V. 4/25 [i] 03:30 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Ford 40 - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 43 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 44 [i] 07:45 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 09:35 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 10:00 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 10:30 Možné i nemožné 3 [i] 11:25 Miami Ink: Zlá holka Ami [i] 12:20 Jízda: Projetí [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 14:10 Zničeno ve vteřině 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 45 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 15:30 Nutné k přežití: Mexiko [i] 16:25 Miami Ink: Katina specialita [i] 17:20 Možné i nemožné 4 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 19:10 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 19:40 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 20:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 21:00 Smrtelné nebezpečí: Hory [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 51 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 52 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 43 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 23:45 Jízda: Přidat plyn [i] 00:40 Americká rychlá kola: Ford 40 - část 2 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 04:35 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 13/14 [i] 09:30 Povídka malostranská [i] 11:10 Vánoční koncert Karla Gotta z pražské Lucerny. [i] 11:50 Ticho a klid [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 6/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 18/26 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 26/26 [i] 15:30 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 22/26 [i] 16:15 Nic takového, jako duchové, neexistuje [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Radovan Lukavský [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím II 1/10 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Rukama nevinnosti [i] 00:45 McLeodovy dcery III 6/30 [i] 01:30 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Sabotáž [i] 03:25 Tajné akce StB 37/40 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:30 Evropský manuál [i] 04:45 Úraz není náhoda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 09:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 54/72 [i] 09:50 Toulky za uměním 4/7 [i] 10:05 Síla umění: David [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 8/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:20 Svatováclavská jízda 2009 [i] 13:40 Věříš si? [i] 14:05 Záhady Toma Wizarda [i] 14:20 Věda je zábava 2/26 [i] 14:45 Tykadlo [i] 15:05 Chcete mě? [i] 15:25 Letečtí stíhači v boji: Operace [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s ní [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kapusta 2/20 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Nečistý boj [i] 22:00 Báječná léta bez opony [i] 22:20 Postřehy odjinud [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Černá srdce [i] 00:40 Naši otcové [i] 02:50 Divadlo žije! [i] 03:15 Q [i] 03:45 Notes 04:25 Ondřejova filmová škola [i] 04:40 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 12 [i] 09:30 Ztracený Iziáš [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk IV 8 [i] 12:45 Ženatý se závazky 242 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger V 22 [i] 14:10 Nováčci 20 [i] 15:10 Superman IV 22 [i] 16:05 Beze stopy V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas VI 23 [i] 18:30 Ulice 1525, 1526 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 10 [i] 20:40 Dům snů 12 [i] 21:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 4 [i] 22:45 Pekelná ženská [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas 19 [i] 01:20 Novashopping 01:40 112 [i] 02:10 Na mušce [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 8 [i] 06:40 Pět holek na krku 23 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 20 [i] 08:20 M*A*S*H 32 [i] 08:50 Knight Rider IV 6 [i] 09:50 Policie Hamburk II 10 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 10 [i] 11:50 Policie - New York XII 17 [i] 12:45 M*A*S*H 33 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 20 [i] 13:45 Čarodějky II 15 [i] 14:45 Médium II 16 [i] 15:45 Čas poznání [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 21 [i] 20:00 Přešlapy 11 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 13 [i] 23:25 Žralok II 14 [i] 00:20 Wolffův revír IV 2 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Vraždy v Kitzbühelu IV 4 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Osudná chyba [i] 06:50 Osudové stretnutie 67/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 185-186/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 67/160 [i] 11:00 Viktória 67/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 13/25 [i] 12:10 Ulica III. 67/259 [i] 13:00 Rebeli I. 93/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 66/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami XI. 13/25 [i] 15:25 Macocha 68/120 [i] 16:15 Skrytá vášeň 187-188/188 [i] 18:05 Ulica III. 68/259 [i] 19:00 Rebeli I. 94/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 68/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 67/351 [i] 22:25 Viktória 68/171 [i] 23:10 Tajný život [i] 00:40 Osudové stretnutie 68/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 68/259 [i] 02:45 Macocha 68/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 67/351 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Proměna Placida Lakea [i] 06:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Doživotní šance [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fixlování [i] 14:00 Vůle přežít [i] 15:40 Šťastná ruka [i] 17:15 Příští správná věc [i] 19:05 Ulejváci [i] 20:35 Dívka snů [i] 22:30 Muž proti muži [i] 00:20 Ohrožené druhy [i] 01:55 Úzký kruh [i] 03:30 Královna ročníku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Stolní tenis [i] 15:00 Stolní tenis [i] 17:00 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Motorismus [i] 20:15 All Sports [i] 20:20 Polo [i] 21:20 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 22:20 Jachtink [i] 22:30 All sports [i] 22:45 All sports [i] 23:00 Olympijské hry [i] 23:30 All sports [i] 00:00 Stolní tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 5 [i] 06:00 Dotek anděla II 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 08:00 Foylova válka III 1/4 [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 14:00 Foylova válka III 2/4 [i] 16:00 Život v Liberty Street [i] 18:00 Námořní hlídka I 1 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 13 [i] 21:00 Médium V 11 [i] 22:00 Médium V 12 [i] 23:00 Být Erikou 13 [i] 00:00 Případy advokáta Kingdoma II 4 [i] 01:00 Život s nepřítelem [i] 03:00 Obyčejné zázraky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Města ve výškách 04 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 11 [i] 07:05 Chůvy divočiny 18 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 39 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 03 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 16 [i] 09:05 Novomanželské krize 08 [i] 09:35 Skryté možnosti 63 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 08 [i] 10:35 Na úvěr 08 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 23 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 03 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 16 [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 03 [i] 14:10 Bojovník Arman 05 [i] 14:40 Bojovník Arman 06 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 16:05 Novomanželské krize 08 [i] 16:30 Skryté možnosti 63 [i] 17:00 Města ve výškách 05 [i] 17:35 Města ve výškách 06 [i] 18:10 Chůvy divočiny 18 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 39 [i] 19:10 Extrémní podmínky 13 [i] 19:40 Extrémní podmínky 14 [i] 20:10 Elektrizující věda 36 [i] 20:45 Svět hi-tech 22 [i] 21:15 Tvář Země 01 [i] 22:20 Nebezpečná sklizeň [i] 23:25 Britské muzeum 05 [i] 00:00 Britské muzeum 06 [i] 00:35 Města ve výškách 05 [i] 01:10 Města ve výškách 06 [i] 01:45 Velikáni fotografie 02 [i] 02:50 Místa ve Středomoří 11 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:25 Dunaj [i] 04:55 Města ve výškách 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let's Dance 2 [i] 07:40 Pokojský [i] 09:05 Úhel pohledu [i] 10:35 Dobyvatelé ztracené archy [i] 12:30 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 12:55 Vítejte v KLDR! [i] 14:15 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 16:20 Skafandr a motýl [i] 18:10 Once [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 48 [i] 20:00 Quantum of Solace [i] 21:50 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 23:25 Ztracení chlapci: Upíří kmen