Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 21/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Incident na Temnej rieke [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 16/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 16/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 13/24 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia X. 2-3/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VII. 10/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 Paľba [i] 22:15 Rituál [i] 00:05 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 00:55 Pod tlakom [i] 02:35 Policajný odznak VII. 2/13 [i] 03:20 A-tím V. 5/13 [i] 04:05 Paľba [i] 04:40 Charlotte Sophie Bentincková I. 2/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 7/7 [i] 09:15 Senzi Senzus mix [i] 09:45 To je vražda,napísala IX 13/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala IX 14/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 272 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 55/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 129/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 130/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Dr.House V. 19/24 [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 23:00 David Nolande 3/6 [i] 23:50 David Nolande 4/6 [i] 00:45 Prípad pre Samanthu [i] 01:30 Euromaxx - kulinárstvo 14/14 [i] 02:00 Slovensko dnes [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 129/200 [i] 03:40 Sila lásky III. 130/200 [i] 04:30 Euromaxx - kulinárstvo 14/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Summertonský mlyn 19/26 [i] 08:30 Zelená košeľa [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Zelené raje 6/10 [i] 14:35 TKN [i] 15:00 Profily [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 25/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Odomykanie tajomstva života [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Hodina deťom 2009 - dokumenty 1/10 [i] 22:15 Filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 350 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 64 [i] 09:20 Titanic 1,2/2 [i] 13:15 Medicopter 117 48 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 15:10 Vražedné čísla 33 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 65 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 351 [i] 21:15 Odsúdené 27 [i] 22:15 Profesionáli III. 14 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 9 [i] 01:00 Odsúdené 27 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Damages - V ohrození života II. [i] 03:00 Titanic 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 176 [i] 05:45 Doktor z hôr VII. 3 [i] 06:35 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 08:15 Profesionáli II. 5,6 [i] 10:00 Starý III. 41 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 4 [i] 12:00 Červené ruže 143,144 [i] 13:55 Panelák 177 [i] 14:35 Profesionáli II. 5 [i] 15:35 Julie Lescautová I. 7 [i] 17:15 V mene lásky 143,144 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL 2 - Pán slnka [i] 22:00 James Bond na JOJ PLUS: Chobotnička [i] 00:20 Profesionáli II. 6 [i] 01:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 15 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 17/26 [i] 07:00 Dr. House III. 11/24 [i] 07:55 Zoom 100/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 12/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 9/11 [i] 10:55 Zoom 100/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 17/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 12/22 [i] 15:00 Dr. House III. 11/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 18/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 17:55 Zoom 100/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 20:00 Dr. House III. 12/24 [i] 21:00 Unesený 4/13 [i] 22:00 Unesený 5/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i] 23:55 Zoom 100/221 [i] 00:00 Krevní pouta 14/22 [i] 01:00 Svatyně 8/13 [i] 02:00 Unesený 4/13 [i] 02:50 Unesený 5/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 4 [i] 06:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 41 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 42 [i] 07:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 09:35 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 10:00 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 10:30 Možné i nemožné 2 [i] 11:25 Miami Ink: Kat - ryba bez vody [i] 12:20 Jízda: Foose 1969 [i] 13:15 Pátá rychlost 9 [i] 13:40 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 43 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 44 [i] 15:30 Nutné k přežití: Skotsko [i] 16:25 Miami Ink: Zlá holka Ami [i] 17:20 Možné i nemožné 3 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 19:10 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 19:40 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: Zničeno ve vteřině 1 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 21:00 Extrémní stroje 2 [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 42 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 23:45 Jízda: Projetí [i] 00:40 Americká rychlá kola: Ford 40 - část 1 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 04:35 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 09:45 Námluvy komtesy Gladioly aneb [i] 10:55 Písničky z celuloidu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 5/30 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 17/26 [i] 15:05 Tip a Tap 25,26/26 [i] 15:20 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 15:40 Věda je zábava 2/26 [i] 16:05 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 11/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Krotitelé dluhů 25/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 12/13 [i] 22:55 Na moll... [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 44/86 [i] 00:05 McLeodovy dcery III 5/30 [i] 00:50 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 01:05 Chcete mě? [i] 01:20 Poklady světa [i] 01:35 Rajské zahrady 9/13 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:35 Mýty a fakta historie: Poklad 2/2 [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 44/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 8/12 [i] 16:05 Síla umění: David [i] 16:55 Služby v našich službách plus [i] 17:15 Skoro jasno 13/13 [i] 17:30 Praha, město věží [i] 17:50 ČEZ Basketball Nymburk - BK [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Zločin v šantánu [i] 21:30 Festival Mateřinka [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dvojhlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:05 Zlý chlap spí dobře [i] 02:35 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:45 Retro [i] 04:15 Sváteční slovo katolického kněze [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 11 [i] 09:30 V moci snů [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk IV 7 [i] 12:45 Ženatý se závazky 241 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 21 [i] 14:05 Nováčci 19 [i] 15:10 Superman IV 21 [i] 16:05 Beze stopy V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas VI 22 [i] 18:30 Ulice 1523, 1524 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 151 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 14 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Policajtka [i] 00:45 VIP Poker show [i] 01:45 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 7 [i] 06:40 Pět holek na krku 22 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 19 [i] 08:20 M*A*S*H 31 [i] 08:50 Knight Rider IV 5 [i] 09:50 Policie Hamburk II 9 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 9 [i] 11:50 Policie - New York XII 16 [i] 12:45 M*A*S*H 32 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 19 [i] 13:45 Čarodějky II 14 [i] 14:45 Médium II 15 [i] 15:45 Rozervaná srdce [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 20 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 29 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 1 [i] 23:35 Spravedlnost 12 [i] 00:30 Wolffův revír IV 1 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:25 Smrtiaca spoveď [i] 06:55 Osudové stretnutie 66/90 [i] 07:45 Skrytá vášeň 183-184/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 66/160 [i] 11:10 Viktória 66/171 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami XI. 12/25 [i] 12:20 Ulica III. 66/259 [i] 13:10 Rebeli I. 92/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 65/351 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami XI. 12/25 [i] 15:35 Macocha 67/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 185-186/188 [i] 18:05 Ulica III. 67/259 [i] 19:00 Rebeli I. 93/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 67/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 66/351 [i] 22:25 Viktória 67/171 [i] 23:10 Osudná chyba [i] 00:45 Osudové stretnutie 67/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 67/259 [i] 02:50 Macocha 67/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 66/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Cesta Černého měsíce [i] 07:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:35 Oddball Hall [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sladká pomsta [i] 13:40 Tam, kde končí hvězdy [i] 15:20 Oddball Hall [i] 16:50 Cesta Černého měsíce [i] 18:35 Zkáza lodi Estonie [i] 20:35 Proměna Placida Lakea [i] 22:10 Křivák [i] 23:50 Requiem [i] 01:35 Buenos Aires 1977 [i] 03:20 Proč jsem se jen ženil [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Klasické lyžování [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Fotbal [i] 14:30 Vzpírání [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Motorismus [i] 19:25 Fotbal [i] 20:10 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:20 Fotbal [i] 23:30 Powerboating [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 4 [i] 06:00 Dotek anděla II 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 08:00 Foylova válka II 4/4 [i] 10:00 Svatební horečka [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 14:00 Foylova válka III 1/4 [i] 16:00 Byla to ona [i] 18:00 Ochránce III 22 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 21:00 Nekonečná party [i] 23:00 Než řekneš ano [i] 01:00 Být Erikou 13 [i] 02:00 Případy advokáta Kingdoma II 3 [i] 03:00 Život s nepřítelem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Města ve výškách 02 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 10 [i] 07:05 Chůvy divočiny 17 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 38 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 02 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 15 [i] 09:05 Novomanželské krize 07 [i] 09:35 Skryté možnosti 62 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 07 [i] 10:35 Na úvěr 07 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 22 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 02 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 15 [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 02 [i] 14:10 Bojovník Arman 03 [i] 14:40 Bojovník Arman 04 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 02 [i] 16:05 Novomanželské krize 07 [i] 16:30 Skryté možnosti 62 [i] 17:00 Města ve výškách 03 [i] 17:35 Města ve výškách 04 [i] 18:10 Chůvy divočiny 17 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 38 [i] 19:10 Extrémní podmínky 11 [i] 19:40 Extrémní podmínky 12 [i] 20:10 Elektrizující věda 35 [i] 20:45 Svět hi-tech 21 [i] 21:15 Planeta Země [i] 22:15 Automobilové bomby 02 [i] 23:15 Britské muzeum 03 [i] 23:50 Britské muzeum 04 [i] 00:25 Města ve výškách 03 [i] 01:00 Města ve výškách 04 [i] 01:35 Velikáni fotografie 01 [i] 02:45 Místa ve Středomoří 10 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:25 Dunaj [i] 04:55 Města ve výškách 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:10 Nevěstinec: Muzikál [i] 06:00 Othello [i] 08:05 2 blbouni v Paříži [i] 09:40 Před kamerou 49 [i] 10:10 Saawariya [i] 12:25 Let's Dance 2 [i] 14:05 Pokojský [i] 15:35 Úhel pohledu [i] 17:05 Dobyvatelé ztracené archy [i] 19:00 Společné Vánoce [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží : To je Amerika 9 [i] 21:30 Na stojáka 61 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Škrábance 3 [i] 23:00 Láska za časů cholery [i] 01:15 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 02:15 Ca$h [i] 04:00 Společné Vánoce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Moulin Rouge [i] 12:05 Superman: Soudný den [i] 13:25 Noc v muzeu [i] 15:15 Haló, tady Shirlee