Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Herkules V. 20/22 [i] 09:10 V mene zákona [i] 09:40 Pád na dno [i] 11:20 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 15/18 [i] 12:15 Nezvestní I. 15/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 12/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia IX. 24/24 [i] 14:30 Priatelia X. 1/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VII. 9/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:55 Prvý krok 11/13 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Kriminál [i] 00:55 Zlomyseľný [i] 02:20 A-tím V. 4/13 [i] 03:10 Psych s.r.o. 14/14 [i] 03:55 Kobra 11 VII. 9/14 [i] 04:40 Charlotte Sophie Bentincková I. 1/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 6/7 [i] 09:20 Šláger na šláger [i] 09:40 To je vražda,napísala IX 11/22 [i] 10:30 To je vražda,napísala IX 12/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 271 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 54/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 128/200 [i] 17:20 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pobozkáš ma pred súdom [i] 21:55 Klinika Grace V. 11/24 [i] 22:40 Nora Robertsová [i] 00:25 Euromaxx - kulinárstvo 13/14 [i] 00:55 Slovensko dnes [i] 01:10 Správy STV [i] 01:40 Góly body sekundy [i] 01:50 Divoký anjel 54/270 [i] 02:30 Sila lásky III. 128/200 [i] 03:25 Svet v obrazoch [i] 03:45 Euromaxx - kulinárstvo 13/14 [i] 04:15 Dempsey a Makepeacová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 18/26 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ľudia na hranici [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Andreju, Andreju, na teba olovo lejú [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Poklady sveta IV. [i] 14:10 Umenie 09 [i] 14:50 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Vianočné rozprávanie [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 6/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:05 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Festivalové minúty z MFF BA 3/5 [i] 22:20 Eurokino [i] 00:00 TKN [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy z regiónov [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Autosalón [i] 05:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 349 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Cesta do zatratenia [i] 11:20 Na ostrie noža [i] 13:30 C. S. I. : Kriminálka New York V. 12 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 15:10 Vražedné čísla 32 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 64 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 350 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 9 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 12 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Pomstiteľ [i] 02:00 Črepiny [i] 02:35 Damages - V ohrození života II. [i] 03:15 Pomstiteľ [i] 04:40 Prehistorický zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Skutočné príbehy [i] 06:20 Zorro 11 [i] 06:45 87. okrsok: Ľad [i] 08:15 Profesionáli II. 3,4 [i] 10:00 Starý III. 40 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 3 [i] 12:00 Červené ruže 141,142 [i] 13:55 Panelák 176 [i] 14:35 Profesionáli II. 3 [i] 15:35 Julie Lescautová I. 6 [i] 17:15 V mene lásky 141,142 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 22:00 Diagnóza: Vražda II. 7,8 [i] 23:55 Profesionáli II. 4 [i] 00:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 14 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 16/26 [i] 07:00 Dr. House III. 10/24 [i] 07:55 Zoom 100/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 11/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 8/11 [i] 10:55 Zoom 100/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 16/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 11/22 [i] 15:00 Dr. House III. 10/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 17/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 17:55 Zoom 100/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 12/22 [i] 20:00 Dr. House III. 11/24 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/8 [i] 22:00 Uneseni 9/10 [i] 23:40 Zoom 100/199 [i] 23:45 Myšlenky zločince IV. 19/26 [i] 00:45 Krevní pouta 13/22 [i] 01:45 Svatyně 7/13 [i] 02:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/8 [i] 03:30 Uneseni 9/10
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 5 [i] 05:30 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Oregon [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 09:35 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 10:00 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 10:30 Možné i nemožné 1 [i] 11:25 Miami Ink: Garverovo ultimátum [i] 12:20 Jízda: Pod tlakem [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 41 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 42 [i] 15:30 Nutné k přežití: Oregon [i] 16:25 Miami Ink: Kat - ryba bez vody [i] 17:20 Možné i nemožné 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 19:10 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 19:40 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 20:05 Lovci tornád: Tank pro zastavení tornáda [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 21:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 41 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 23:45 Jízda: Foose 1969 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 4 [i] 01:40 Lovci tornád: Tank pro zastavení tornáda [i] 02:40 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 03:40 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 04:05 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 04:35 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 12/78 [i] 09:00 U nás v Kocourkově [i] 10:25 Kouzlo Afriky [i] 10:50 Planeta Země 4/11 [i] 11:45 Film o filmu Snowboarďáci [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery III 4/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V 16/26 [i] 15:20 Simpsonovi XX 12/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 14 [i] 21:00 Na cestě po Patagonii [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 37/40 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Kapitán Alatriste [i] 00:55 Politické spektrum [i] 01:20 Sex ve městě VI 9/20 [i] 01:50 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 02:05 McLeodovy dcery III 4/30 [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 13/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Skoro jasno [i] 13:30 Návštěva v ZOO [i] 13:40 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 14:00 Hennings Haus 5/5 [i] 14:15 Louskáček a Myší král [i] 15:40 Cesty tuňáčích hejn [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Neskutečné historky 8/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Knižní svět [i] 00:55 Báječná léta bez opony [i] 01:10 Vzkaz Karla Kaplana [i] 01:25 Máte slovo 02:10 POKR [i] 02:40 Československý filmový týdeník 757/2379 [i] 02:55 Evropské hudební kořeny [i] 03:55 Glastonbury 2008 1/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 10 [i] 09:35 Virus z ráje [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk IV 6 [i] 12:40 Ženatý se závazky 240 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 20 [i] 14:00 Nováčci 18 [i] 15:10 Superman IV 20 [i] 16:05 Beze stopy V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 21 [i] 18:30 Ulice 1521, 1522 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Mentalista 1 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 21 [i] 23:25 Masakr na střední škole [i] 01:10 Novashopping 01:30 Bujné fantazie 14 [i] 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 6 [i] 06:40 Pět holek na krku 21 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 18 [i] 08:20 M*A*S*H 30 [i] 08:50 Knight Rider IV 4 [i] 09:50 Policie Hamburk II 8 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 8 [i] 11:50 Policie - New York XII 15 [i] 12:45 M*A*S*H 31 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 18 [i] 13:50 Čarodějky II 13 [i] 14:45 Médium II 14 [i] 15:45 Volání minulosti [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 19 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 15 [i] 23:20 Přešlapy 10 [i] 00:25 Wolffův revír III 27 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Vraždy v Kitzbühelu IV 2 [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skutočný príbeh: Môj syn je nevinný [i] 07:00 Osudové stretnutie 65/90 [i] 07:45 Skrytá vášeň 181-182/188 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 65/160 [i] 11:05 Viktória 65/171 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami XI. 11/25 [i] 12:20 Ulica III. 65/259 [i] 13:10 Rebeli I. 91/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 64/351 [i] 15:15 Ženatý so záväzkami XI. 11/25 [i] 15:40 Macocha 66/120 [i] 16:30 Skrytá vášeň 183-184/188 [i] 18:10 Ulica III. 66/259 [i] 19:00 Rebeli I. 92/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 66/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 65/351 [i] 22:30 Viktória 66/171 [i] 23:15 Smrtiaca spoveď [i] 00:50 Osudové stretnutie 66/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 66/259 [i] 02:55 Macocha 66/120 [i] 03:40 Júlia - Cesty za šťastím 65/351 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Crash [i] 07:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tajemství meče [i] 13:40 Návrat do ztraceného světa [i] 15:20 Doživotní šance [i] 17:00 Klaun [i] 18:50 Celestinské proroctví [i] 20:35 Cesta Černého měsíce [i] 22:20 Hellraiser 2. [i] 00:05 Konkurs [i] 02:00 Nikomu nevěř [i] 03:25 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Severská kombinace [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 3 [i] 06:00 Dotek anděla II 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 08:00 Foylova válka II 3/4 [i] 10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 14:00 Foylova válka II 4/4 [i] 16:00 Být Erikou 13 [i] 17:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 18:00 Ochránce III 21 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 11 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Noční stín [i] 23:00 Mladá a pohřešovaná [i] 01:00 Byla to ona [i] 03:00 Lásce neutečeš [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 28 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 09 [i] 07:05 Chůvy divočiny 16 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 37 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 01 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 09:05 Novomanželské krize 06 [i] 09:35 Skryté možnosti 61 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 06 [i] 10:35 Na úvěr 06 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 21 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 01 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 01 [i] 14:10 Bojovník Arman 01 [i] 14:40 Bojovník Arman 02 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 16:05 Novomanželské krize 06 [i] 16:30 Skryté možnosti 61 [i] 17:00 Města ve výškách 01 [i] 17:35 Města ve výškách 02 [i] 18:10 Chůvy divočiny 16 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 37 [i] 19:10 Extrémní podmínky 09 [i] 19:40 Extrémní podmínky 10 [i] 20:10 Elektrizující věda 34 [i] 20:45 Svět hi-tech 21 [i] 21:15 Prehistorický park 06 [i] 22:15 Automobilové bomby 01 [i] 23:15 Britské muzeum 01 [i] 23:50 Britské muzeum 02 [i] 00:25 Města ve výškách 01 [i] 00:55 Města ve výškách 02 [i] 01:30 On the Spot 01 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 09 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 11 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:25 Dunaj [i] 04:55 Města ve výškách 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Michael Clayton [i] 07:55 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 08:20 A zase jedna Popelka [i] 09:50 Přistižen při činu [i] 11:25 Osudové selhání [i] 13:15 Pozdravy z pobřeží [i] 15:10 Malý Dodo [i] 16:25 Oko bere [i] 18:25 Manuel a Manuela [i] 20:00 Odvlečen [i] 22:00 Hitman [i] 23:35 Na stojáka 66 [i] 00:05 Erotic Nation [i] 01:35 Odvlečen [i] 03:35 Hitman [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztraceni v Americe [i] 11:35 Budiž světlo [i] 13:10 David McCullough vypráví