Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:30 Pehavý Max a strašidlá [i] 07:20 Moja mama veterinárka II. 4/13 [i] 08:10 Môj kamarát gepard [i] 10:05 90210: Nová generácia [i] 10:50 Škaredá Betty I. 7-8/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Nevera po slovensky [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Dívka na koštěti [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Fringe 9/20 [i] 00:25 Diabolský Santa [i] 01:40 Tím Amerika: Svetová polícia [i] 03:10 Bavorák [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 13/14 [i] 05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Pocoyo II. 39/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba III. 37 [i] 07:15 Malí Einsteini 15/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 15/39 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 O Zorali a dvoch bratoch [i] 10:00 Hannah Montana II. 26/30 [i] 10:25 Zem - sila planéty 3/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 13/13 [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:10 Zmenáreň [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VII 25/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 26/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 21:45 Prepadnutie v Pacifiku [i] 23:30 Baby blues [i] 01:00 Chodili sme spolu [i] 01:55 Reportéri [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Národnostné správy [i] 05:50 Test magazín [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 TKN [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 V očakávaní... [i] 10:00 Služby Božie na 1. advetnú nedeľu [i] 11:30 Československý filmový týždenník [i] 11:40 Za mestskými múrmi [i] 12:55 Anjeli strážni [i] 13:25 Slovo [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Bratislavské miniatúry [i] 14:15 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:30 Boj tigrov 1/2 [i] 17:10 Trasovisko [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Profily [i] 19:05 Poklady sveta IV. [i] 19:20 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Umenie 09 [i] 22:00 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:10 Na návšteve v českom divadle [i] 00:20 Slovo [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Odsúdené 25, 26 [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Ako na vec [i] 09:10 Webmaster [i] 10:00 Profesionáli III. 13 [i] 10:50 Stratené duše III 14 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 12 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 8 [i] 15:45 Nemilosrdná sestrička [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Na ostrie noža [i] 22:45 Cesta do zatratenia [i] 01:15 Nemilosrdná sestrička [i] 03:10 Odsúdené [i] 04:50 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Mrs. Globe SR 2009 [i] 06:50 Zorro 9,10 [i] 07:40 V uliciach San Francisca 54,55 [i] 09:30 Julie Lescautová VII. 4 [i] 11:00 De Facto [i] 11:45 Zorro 11 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Doktorka Quinnová 77,78 [i] 15:25 V uliciach San Francisca 54,55 [i] 17:20 Tajná zbraň [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 87. okrsok: Ľad [i] 21:35 Psycho 2 [i] 23:35 Tajná zbraň [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 1/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 6/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 10/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 14:00 All Saints VI. 5/43 [i] 15:00 Vodní krysy IV. 1/31 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 10/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 20:00 Boj o čas 13/13 [i] 21:00 CSI: New York V. 2/25 [i] 22:00 XXX [i] 00:35 Pacovo mužstvo IV. 8/23 [i] 02:10 CSI: New York V. 2/25 [i] 02:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/8 [i] 03:45 Boj o čas 13/13 [i] 04:35 Eli Stone II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 06:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I (část 1) [i] 06:25 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 06:50 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 07:15 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 08:10 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:00 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 10:55 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 11:50 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 12:45 Opravdoví hrdinové: V plamenech [i] 13:15 Opravdoví hrdinové: Peklo nehody [i] 13:40 Nutné k přežití: Belize [i] 14:35 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 15:30 Možné i nemožné 8 [i] 16:25 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 17:20 Závod do Dakaru 1 [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 19:10 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 20:05 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 21:00 Můj šokující příběh: Muž strom a jeho lék [i] 21:55 Ztracený ráj 7 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Belgická zrůda [i] 23:45 Největší zlo: Samolibí vrazi [i] 00:40 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 01:40 Jediná cesta úniku: Pohřben zaživa [i] 02:10 Jediná cesta úniku: S autem na hlavě [i] 02:40 Extrémní stroje 1 [i] 03:40 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 04:05 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 9/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 9/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 9/13 [i] 06:50 Ferda II 5/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 7/12 [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 U nás v Kocourkově [i] 15:35 Vzpomínka na Adventní koncerty 2008 [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Rajské zahrady 9/13 [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 Sváteční slovo katolického kněze [i] 18:10 Škola pro život 9/13 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Nepolepšitelný [i] 21:35 168 hodin [i] 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Malé rodinné vraždy 3/4 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Mrtví jako já II 12/15 [i] 00:50 Semafor atd. 5/8 [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Michalem Pavlatou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Eva Kondrysová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 757/2379 [i] 08:45 Vzkaz Karla Kaplana [i] 09:05 Třistatřicettři [i] 10:00 Adventní bohoslužba [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Poklad 2/2 [i] 12:00 Tři mušketýři [i] 14:10 Knižní svět [i] 14:25 Notes [i] 15:10 Semafor atd. 5/8 [i] 16:10 Atomové město [i] 17:40 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 11/13 [i] 19:30 Chcete je? [i] 19:35 Simpsonovi XX 12/21 [i] 20:00 Nasytíme celý svět [i] 21:35 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 22:00 Na plovárně s Quincy Jonesem - 1. část [i] 22:25 Temné lesy [i] 23:50 Hudba duše 1/2 [i] 00:50 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:05 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:35 Pocta Petru Ebenovi 03:20 Kamera na cestách: Expedice Borneo 1/3 [i] 04:10 Rajské zahrady 9/13 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 3-2-1 Tučňáci! 8 [i] 06:15 Senzační Spiderman 1 [i] 06:40 Batman vítězí 24 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 44 [i] 07:35 Kletba Růžového pantera [i] 09:45 Kdopak to mluví 3 [i] 11:40 To nevymyslíš [i] 12:50 Úsměv Mony Lisy [i] 15:10 Lásce na stopě [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:20 Solární armagedon [i] 01:05 Ohnivé léto 5 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Střepiny [i] 02:45 Polepšovna mazlíčků [i] 03:15 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Inspektor Balko 53 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 26 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 27 [i] 07:20 Bejbybum II 3 [i] 07:45 Chůva k pohledání IV 17 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 3 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 29 [i] 10:25 M*A*S*H 30 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Komisař Rex VIII 10 [i] 13:50 Americký prezident [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 18 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru VII [i] 22:15 Chilli, sex a samba [i] 00:20 Psycho III [i] 02:05 Volejte Věštce 03:45 Dvojí nasazení 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 07:25 Skrytá vášeň 179-180/188 [i] 09:05 Muži na stromoch I. 16/22 [i] 09:55 3 libry 5/8 [i] 10:45 Slávici na ulici [i] 11:45 Chuťovky [i] 13:05 Rebeli I. 90/215 [i] 13:55 3 libry 5/8 [i] 14:45 Columbo IV. 1/6 [i] 16:25 Skrytá vášeň 181-182/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 16/22 [i] 19:00 Rebeli I. 91/215 [i] 20:00 Nesmrteľná milenka [i] 22:20 Skutočný príbeh: Môj syn je nevinný [i] 01:55 Columbo IV. 1/6 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Příští správná věc [i] 07:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dokonalí andílkové [i] 13:40 Swing [i] 15:10 Fantom opery [i] 17:30 Ulejváci [i] 19:00 George Washington [i] 20:30 Crash [i] 22:25 Spálené mosty [i] 00:00 Úzký kruh [i] 01:35 Kaidan [i] 03:35 Drsná škola [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 10:00 Běžeckého lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:15 Severská kombinace [i] 12:00 Sáně [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Vzpírání [i] 16:15 Severská kombinace [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:45 Zimní sporty [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Box [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:15 Zimní sporty [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 2 [i] 06:00 Dotek anděla II 3 [i] 07:00 Dešťový stín 5 [i] 08:00 Život v divočině 13 [i] 09:00 Námořní hlídka II 4 [i] 10:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 12:00 Být Erikou 11 [i] 13:00 Být Erikou 12 [i] 14:00 Mladá a pohřešovaná [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Vražda mezi trpaslíky [i] 18:00 Drzá Jordan VI 5 [i] 19:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 20:00 Být Erikou 13 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i] 22:00 Médium V 9 [i] 23:00 Médium V 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 02:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 03:00 Dešťový stín 5 [i] 04:00 Život v divočině 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hugh a kuřata 01 [i] 06:00 Británie krále Artuše 02 [i] 07:00 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 07:30 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 07 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 09:15 Jamie vaří doma 24 [i] 09:45 Jamie vaří doma 25 [i] 10:20 Prostřeno pod širým nebem 03 [i] 10:50 Prostřeno pod širým nebem 04 [i] 11:20 Impéria 12 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 13 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:30 Skryté možnosti 69 [i] 14:00 Skryté možnosti 70 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 28 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 05 [i] 15:45 Bojovník Arman 09 [i] 16:15 Bojovník Arman 10 [i] 16:45 Mistři švindlu 12 [i] 17:20 Mistři švindlu 27 [i] 17:55 Mistři švindlu 28 [i] 18:30 Hugh a kuřata 02 [i] 19:20 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 19:50 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 20:20 Deštné pralesy [i] 21:30 Impéria 13 [i] 22:35 Bojový výcvik 05 [i] 23:30 Ztracené dětství [i] 00:30 Cestování podle představ 01 [i] 01:00 Cestování podle představ 02 [i] 01:30 Budoucnost vody 02 [i] 02:30 Za sportem kolem světa 07 [i] 03:25 Evropská velkoměsta 02 [i] 04:40 Interiéry 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Noëlle [i] 07:30 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 08:45 Konečně spolu [i] 10:25 Zatmění slunce [i] 12:35 Michael Clayton [i] 14:35 A zase jedna Popelka [i] 16:05 Přistižen při činu [i] 17:40 Osudové selhání [i] 19:30 Před kamerou 49 [i] 20:00 Quantum of Solace [i] 21:50 Natvrdo [i] 23:05 Natvrdo [i] 00:30 True Blood - Pravá krev II. 2 [i] 01:25 Gangsteři z Miami [i] 02:55 Přežij [i] 04:30 Skandály ze života zvířat [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Šílená láska [i] 09:35 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 10:00 Kouzelná romance [i] 11:45 Návrat lásky [i] 13:40 Jack [i] 15:30 Dr. Dolittle 3 [i] 17:05 Příměří [i] 18:55 Divoké vlny [i] 20:20 Klikař Charlie [i] 22:00 Hory mají oči 2 [i] 23:30 Beowulf [i] 01:20 Smrtonosná past