Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto I. 11/52 [i] 06:30 Uletení Loonatici II. 6/13 [i] 06:55 Flintstonovci I. 6/25 [i] 07:30 Náš priateľ Frank [i] 09:10 Krok za krokom II. 14-15/24 [i] 10:10 Špionátor [i] 11:55 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 14:35 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 15:25 Jeho foter, to je lotor! [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:20 Slávik 2009 [i] 22:25 Zem krvavého slnka [i] 00:15 Strelci [i] 01:50 Sám proti teroru [i] 03:20 Postav dom, zasaď strom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dempsey a Makepeacová [i] 05:50 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo II. 38/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba III. 36 [i] 07:10 Malí Einsteini 14/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 14/39 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Páni zo semafora [i] 08:40 Lassie II 25/26 [i] 09:05 MINI TALENT SHOW [i] 10:40 Hannah Montana II. 25/30 [i] 11:10 Čaro Vianoc [i] 12:35 Motormagazín [i] 13:00 Slečna Marpleová [i] 14:40 Chatova zem [i] 16:20 Vôňa kvetov a vetra 13/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 23/26 [i] 18:10 Show Billa Cosbyho VII 24/26 [i] 18:35 Extra [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Skutočný príbeh: Modriny [i] 23:50 Druhá prirodzenosť [i] 02:55 Skutočný príbeh: Modriny [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Atentáty, ktoré otriasli svetom 24/26 [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Extr@français 12/13 [i] 09:35 Stratené mestá staroveku 2/3 [i] 10:25 Medicína [i] 11:25 TKN [i] 11:55 V hlbinách mora č.3 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - diskusia po...(nežnej) [i] 13:05 Dedinský sen [i] 13:55 Duchovia 10/34 [i] 14:30 Poltón [i] 14:55 GEN.sk [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Študentské filmy [i] 16:45 Drevený program [i] 17:35 Jánošíkove dni 2009 [i] 17:50 Elixír [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Profily [i] 18:55 Profily [i] 19:20 Národnostné správy [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 "Noc s Andělem" [i] 00:05 BJD 2007 [i] 01:05 Motormagazín [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:40 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:10 TV JOJ DEŤOM: Barbie Thumbelina [i] 08:50 Simpsonovci VIII. 23 [i] 09:15 TV JOJ DEŤOM: Roboti [i] 11:00 Ako na vec [i] 13:00 PREMIÉRA: Otec vagabund [i] 15:00 Taxi [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 11 [i] 17:50 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Casino Royale [i] 23:15 Peklo [i] 01:15 PREMIÉRA: Hrozba z nebies [i] 02:40 Peklo [i] 04:15 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VII. 2 [i] 06:00 Air America 18,19 [i] 07:40 V mene lásky 139,140 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 52,53 [i] 11:15 Zorro 9,10 [i] 12:00 Fenomén Y2K [i] 13:40 Air America 18,19 [i] 15:20 V uliciach San Francisca 52,53 [i] 17:00 Siska 59 [i] 18:00 Chalupári 8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VII. 4 [i] 21:35 Julie Lescautová I. 5 [i] 23:15 Fenomén Y2K [i] 00:45 Julie Lescautová I. 5 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 26/26 [i] 07:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 13/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 5/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 9/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 14:00 All Saints VI. 4/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 26/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 9/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 20:00 Boj o čas 12/13 [i] 21:00 CSI: New York V. 1/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/8 [i] 23:00 Unesený 2/13 [i] 00:00 Unesený 3/13 [i] 01:00 Genesis - vrahova duše 8/22 [i] 02:05 CSI: New York V. 1/25 [i] 02:50 Boj o čas 12/13 [i] 03:40 Genesis - vrahova duše 8/22 [i] 04:35 Eli Stone II. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 3 [i] 06:00 Záchrana vraku 10 [i] 06:25 Závod do Dakaru 1 [i] 07:15 Nutné k přežití: Yukon [i] 08:10 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 10:00 Extrémní stroje 1 [i] 10:55 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 11:50 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 12:45 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 13:40 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 14:35 Možné i nemožné 8 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 16:25 Jak se to dělá: Karavany [i] 16:55 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 18:15 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 19:10 Extrémní stroje 1 [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 21:00 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 21:55 Pátá rychlost 5 [i] 22:25 Pátá rychlost 6 [i] 22:50 Jediná cesta úniku: Pohřben zaživa [i] 23:20 Jediná cesta úniku: S autem na hlavě [i] 23:45 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 00:40 Ztracený ráj 6 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 50 [i] 02:40 Smrtelné nebezpečí: Letecké neštěstí [i] 03:40 Pátá rychlost 5 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Divnopis [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 24/30 [i] 06:35 Co vyprávěl strom Kandalí 6/7 [i] 06:45 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 6/7 [i] 06:50 Podivná přání telátka Kopejtka 6/7 [i] 07:00 Sezame, pojď si hrát 11/78 [i] 07:25 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 07:50 Všechna rána světa: Ladak 13/16 [i] 08:00 Biblická pátrání 13/17 [i] 08:20 Louskáček a Myší král [i] 09:45 Ovečka Shaun 35/40 [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Velký bazar [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: V [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Předivo života 2/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:35 Jalna 13/16 [i] 15:20 Simon Birch [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Profesionálové 1/57 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:20 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:35 Rytíři ze Šanghaje [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Nic než trable [i] 01:10 Polibkem to začíná [i] 02:35 13. komnata Petry Černocké [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Diagnóza [i] 06:30 Správy STV 06:55 GEN [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Pouštní lvi [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 11:05 Dobré ráno, Slovensko [i] 12:00 Glastonbury 2008 1/3 [i] 13:00 Pětka v Pomeranči [i] 13:30 Game Page [i] 13:55 Sabotáž [i] 14:25 Simpsonovi XIX 4/20 [i] 14:50 Boj o život: Dospívání [i] 15:45 Kamera na cestách: Expedice Borneo 1/3 [i] 16:35 Cesty tuňáčích hejn [i] 17:35 Poutní místa [i] 17:55 Toulky za uměním 4/7 [i] 18:10 O češtině [i] 18:25 Kultura.cz [i] 18:50 Maurice Ravel: Bolero [i] 19:10 Pocta Petru Ebenovi [i] 20:00 Noc s Andělem 500 [i] 20:01 Speciální pětistý host [i] 21:00 500 Nocí ve 120 minutách [i] 23:00 Noc patří nám - návštěva hvězd přímo z oběžné dráhy [i] 00:00 Popůlnoční Best Of [i] 01:00 Classic Soul v BBC [i] 02:00 Sešli se... [i] 03:00 Kdo je kdo [i] 03:30 ČT Live - Lucie Bílá [i] 04:25 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Spiderman 13 [i] 06:20 Batman vítězí 23 [i] 06:45 Tom a Jerry 9 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 43 [i] 07:40 Klid a pohoda [i] 09:25 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Pokus o vraždu [i] 14:30 Odvážný Crusoe 13 [i] 15:30 Léto s kovbojem [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Český slavík Mattoni 2009 [i] 22:10 Svědkem zločinu [i] 23:55 Sniper 3 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Volejte Novu [i] 02:15 Horoskopičiny [i] 03:05 Áčko [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 25 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 26 [i] 07:20 Bejbybum II 2 [i] 07:45 Fresh Prince IV 26 [i] 08:15 Chůva k pohledání IV 16 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 28 [i] 10:15 To je vražda, napsala I 7 [i] 11:15 Columbo [i] 13:20 Řecký magnát [i] 15:30 Podnikavá dívka [i] 17:55 Super drbna 11 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 17 [i] 20:00 Burani z Beverly Hills [i] 22:15 Rudé horko [i] 00:25 Gangsteři [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Inspektor Balko 52 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Posledné znamenie [i] 07:25 Skrytá vášeň 177-178/188 [i] 09:00 Muži na stromoch I. 15/22 [i] 09:50 3 libry 4/8 [i] 10:40 Slávici na ulici [i] 11:40 Chuťovky [i] 13:00 Rebeli I. 89/215 [i] 13:55 3 libry 4/8 [i] 14:45 Columbo III. 8/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 179-180/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 15/22 [i] 19:00 Rebeli I. 90/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 21:35 Oko za oko [i] 23:35 Žeravé prachy [i] 01:05 Oko za oko [i] 02:40 Columbo III. 8/8 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tygří srdce [i] 13:35 Artušův meč [i] 15:05 Fixlování [i] 16:55 Celestinské proroctví [i] 18:35 Soupeři [i] 20:25 Příští správná věc [i] 22:15 Proč jsem se jen ženil? [i] 00:15 Buenos Aires 1977 [i] 02:00 Šikana [i] 03:50 Předtucha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 10:00 Sáně [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:45 Vzpírání [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 13:45 Sáně [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Běžecké lyžování [i] 17:15 Severská kombinace [i] 17:45 Zimní sporty [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 1 [i] 06:00 Dotek anděla II 2 [i] 07:00 Hříbě [i] 09:00 Ochránce III 15 [i] 10:00 Ochránce III 16 [i] 11:00 Námořní hlídka II 3 [i] 12:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 14:00 Byla to ona [i] 16:00 Být Erikou 11 [i] 17:00 Být Erikou 12 [i] 18:00 Ochránce III 18 [i] 19:00 Ochránce III 19 [i] 20:00 Ochránce III 20 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 23:00 Právo a pořádek: Slavíme 20. let od vzniku seriálu [i] 03:00 Narušený život [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Kamenné monumenty 20 [i] 06:35 Kamenné monumenty 21 [i] 07:10 Královská dynastie Windsorů 03 [i] 08:10 Odkud přicházíme 05 [i] 09:05 Smrtící plavba [i] 09:55 Řeč hmyzí říše 01 [i] 10:15 Když se Země zatřese 04 [i] 11:10 Co nám prospívá 29 [i] 12:10 Co opravdu jíme 04 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 11 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:40 Skryté možnosti 67 [i] 14:10 Skryté možnosti 68 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 27 [i] 15:40 Bojovník Arman 07 [i] 16:10 Bojovník Arman 08 [i] 16:40 Mistři švindlu 11 [i] 17:15 Mistři švindlu 25 [i] 17:50 Mistři švindlu 26 [i] 18:25 Hugh a kuřata 01 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 20:25 O2 [i] 21:30 Manchester United [i] 22:35 Bojový výcvik 04 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 05 [i] 00:30 Za sportem kolem světa 07 [i] 01:25 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 02:20 Laos 01 [i] 02:55 Laos 02 [i] 03:25 Evropská velkoměsta 01 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vesmírní opičáci [i] 07:20 Haló, tady Shirlee [i] 08:50 Filmy a filmové hvězdy 47 [i] 09:15 Noc s králem [i] 11:15 Než si pro nás přijde [i] 12:50 Proč kočka není pes [i] 14:25 Ženy [i] 16:20 Čistá barva [i] 18:05 Zlatý kompas [i] 20:00 Divoši [i] 21:55 Invaze [i] 23:30 Hledá se Amanda [i] 01:05 Stav obležení [i] 03:00 Hank a Mike [i] 04:25 Red [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Stěhování pana McAllistera [i] 09:25 Koření života [i] 11:05 Malý zrádce [i] 12:30 Umučení 1/2 [i] 13:55 Umučení 2/2 [i] 15:20 Mladí Titáni v Tokiu [i] 16:35 Okamžik zlomu [i] 18:25 Romero a Julie [i] 19:55 Dva týdny [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží 8 [i] 22:00 John Adams : Zbytečná válka 7