Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Herkules V. 19/22 [i] 09:10 V mene zákona [i] 09:40 Miesto činu: Noční pútnici [i] 11:20 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 14/18 [i] 12:15 Nezvestní I. 14/18 [i] 13:05 Bez stopy IV. 11/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia IX. 22-23/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 8/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Útok ninjov [i] 23:05 Kickboxer [i] 01:00 Útek z L. A. [i] 02:40 Zánik Empire Falls 1/2 [i] 04:20 Zánik Empire Falls 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 5/7 [i] 09:15 Senzi Senzus mix [i] 09:45 To je vražda,napísala IX 9/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala IX 10/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 270 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 53/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 126/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 127/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:00 Pod vplyvom splnu [i] 00:50 Špirála 7/8 [i] 01:40 Euromaxx - kulinárstvo 12/14 [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 126/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 127/200 [i] 04:30 Euromaxx - kulinárstvo 12/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 17/26 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody V. 3/8 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Separé [i] 13:30 Veľké záhady [i] 14:00 Família [i] 14:35 Večer na tému . . [i] 16:05 SPOLUPRISTOLE - dokumentárny happening [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 24/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 Stratené mestá staroveku 2/3 [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:15 Hviezdna loď Galactica IV 17/20 [i] 23:00 Hviezdna loď Galactica IV 18/20 [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 348 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 62 [i] 09:20 Vražedné čísla 31 [i] 10:20 Medicopter 117 45 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 4 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 13:15 Medicopter 117 46 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 15:10 Kosti IV. 13 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 63 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 349 [i] 21:15 Taxi [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:35 Súdna sieň - Chcem sa rozviesť! [i] 01:35 Črepiny [i] 02:00 Operácia Threshold [i] 02:50 Damages - V ohrození života II. [i] 03:25 Medicopter 117 [i] 04:15 Inside: Myseľ vraha [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VII. 1/8 [i] 06:00 Profesionáli II. 1,2/13 [i] 07:40 V mene lásky 137,138 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 39 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 2 [i] 12:00 Červené ruže 139,140 [i] 13:40 Hulk Hogan: Blesk v raji 13 [i] 14:25 Miliónový chrobák [i] 16:15 Starý III. 39 [i] 17:20 V mene lásky 139,140 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 8 [i] 20:50 Siska 59 [i] 21:50 Ohnivé oči [i] 23:50 Profesionáli II. 1,2/13 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 15/26 [i] 07:00 Dr. House III. 9/24 [i] 07:55 Zoom 99/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 7/11 [i] 10:55 Zoom 99/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 15/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 15:00 Dr. House III. 9/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 16/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 17:55 Zoom 99/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 11/22 [i] 20:00 Dr. House III. 10/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i] 23:55 Zoom 99/199 [i] 00:00 Krevní pouta 12/22 [i] 01:00 Svatyně 6/13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:40 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 09:35 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 10:00 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 10:30 Možné i nemožné 13 [i] 11:25 Miami Ink: Kat, královna večírků [i] 12:20 Jízda: Dojmy [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 39 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 15:30 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 16:25 Miami Ink: Garverovo ultimátum [i] 17:20 Možné i nemožné 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 19:10 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 19:40 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 20:05 Možné i nemožné 8 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 21:55 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 23:45 Jízda: Pod tlakem [i] 00:40 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 3 [i] 01:40 Možné i nemožné 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 03:40 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 04:05 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 04:35 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Fotograf Josef Koudelka [i] 09:45 U nás doma [i] 10:20 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 3/30 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 15/26 [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: V [i] 15:15 Franklin 5/52 [i] 15:35 Let 29 24/30 [i] 16:00 Ovečka Shaun 22/40 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 39/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 13/16 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 26/26 [i] 20:50 13. komnata Petry Černocké [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 9/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Mazaný Filip [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery III 3/30 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Musilok [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Jiří Pecha zkouší Krále Leara [i] 04:30 Ajťáci III 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s ní [i] 05:15 Skoro jasno 12/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Paulem Pottsem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Ideály a prachy [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 21/26 [i] 14:25 Sportovci světa: Lillehammer 1994 2/4 [i] 15:10 Fotbal pro rozvoj [i] 15:35 Kvarteto [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Příběhy šťastných [i] 17:10 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 54/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Eva Kondrysová [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XIX 4/20 [i] 20:00 Zázračná planeta: Pouštní lvi [i] 20:50 Moje rodina IV 11/13 [i] 21:20 ČT Live - Václav Neckář a hosté [i] 22:10 Film o filmu Zoufalci [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci III 3/6 [i] 23:35 Gorodok 13/20 [i] 00:00 Dvojhlas [i] 00:25 Profil - Jan Kaplický [i] 01:15 Koncert k poctě Emmy Destinnové [i] 02:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:15 Toulky za uměním 3/7 [i] 03:25 Rodina a já [i] 03:45 Příběhy šťastných [i] 04:05 Krotitelé dluhů 24/28 [i] 04:30 Svět na kolejích [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 9 [i] 09:35 Proces: Cena za vášeň 2/2 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk IV 5 [i] 12:40 Ženatý se závazky 239 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 19 [i] 14:05 Nováčci 17 [i] 15:10 Superman IV 19 [i] 16:05 Beze stopy V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 20 [i] 18:30 Ulice 1519, 1520 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jen přes její mrtvolu [i] 21:55 Glimmer Man [i] 23:40 Sniper 2 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Varování [i] 02:55 Mr.GS [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 Tabu [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 5 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 20 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 15 [i] 08:20 M*A*S*H 26 [i] 08:50 Knight Rider IV 3 [i] 09:50 Policie Hamburk II 7 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 6 [i] 11:50 Policie - New York XII 14 [i] 12:45 M*A*S*H 27 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 17 [i] 13:50 Čarodějky II 12 [i] 14:50 Médium II 13 [i] 15:45 Dlouhá cesta ke štěstí [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 16 [i] 20:00 Kurýr 2 [i] 22:00 Serenity [i] 00:30 Kult hákového kříže [i] 02:45 Volejte Věštce 04:25 Vraždy v Kitzbühelu IV 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V poslednej chvíli [i] 06:45 Osudové stretnutie 64/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 175-176/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 64/160 [i] 11:00 Viktória 64/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 10/25 [i] 12:15 Ulica III. 64/259 [i] 13:05 Rebeli I. 88/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 63/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 10/25 [i] 15:30 Macocha 65/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 177-178/188 [i] 18:05 Ulica III. 65/259 [i] 19:00 Rebeli I. 89/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 65/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 64/351 [i] 22:20 Viktória 65/171 [i] 23:10 Posledné znamenie [i] 00:35 Osudové stretnutie 65/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 65/259 [i] 02:45 Macocha 65/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 64/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:40 Synův pokoj [i] 15:20 Sladká pomsta [i] 16:50 Zkáza lodi Estonie [i] 18:50 Rudý Baron [i] 20:55 František je děvkař [i] 22:25 Královna ročníku [i] 00:15 Nikomu nevěř [i] 01:40 Šňup [i] 03:20 Schody [i] 04:55 František je děvkař [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 10:00 Sáně [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 20:00 Vzpírání [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Bowling [i] 23:00 Kulečník [i] 00:05 Fotbal [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 08:00 Foylova válka II 2/4 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 14:00 Foylova válka II 3/4 [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Ochránce III 20 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 01:00 Právo a pořádek: Slavíme 20. let od vzniku seriálu [i] 03:00 Záhadná žena: Hra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří 08 [i] 07:05 Chůvy divočiny 15 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 36 [i] 08:05 Rybaření na chalupě 03 [i] 09:05 Novomanželské krize 05 [i] 09:35 Skryté možnosti 60 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 05 [i] 10:35 Na úvěr 05 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 20 [i] 12:05 Rybaření na chalupě 03 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 10 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 10 [i] 14:10 Lonely Planet [i] 14:40 Lonely Planet [i] 15:10 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 16:15 Novomanželské krize 05 [i] 16:40 Skryté možnosti 60 [i] 17:05 Jsme zvědaví 02 [i] 18:10 Chůvy divočiny 15 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 36 [i] 19:10 Extrémní podmínky 07 [i] 19:40 Extrémní podmínky 08 [i] 20:10 Elektrizující věda 33 [i] 20:45 Svět hi-tech 20 [i] 21:15 Prehistorický park 05 [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 10 [i] 23:10 Život pod vládou Napoleona 02 [i] 00:15 Forenzní laboratoř [i] 01:15 Sexuální revoluce 04 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 08 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 10 [i] 03:50 Dunaj [i] 04:20 Dunaj [i] 04:55 Jsme zvědaví 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Řeč nepřítele [i] 07:50 Nestyda [i] 09:15 Paříži, miluji Tě [i] 11:15 Tajemství polévky rámen [i] 13:00 Probuzení tmy [i] 14:40 Stará známost [i] 16:40 Chilská vesmírná odysea [i] 18:05 Gambler [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 20:00 Mé druhé já [i] 22:00 Vetřelci vs Predátor 2 [i] 23:35 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 01:30 Síla odvahy [i] 03:25 Katie Morganová o hračkách pro dospělé [i] 03:55 Alpha Dog