Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 18/22 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:40 Miesto činu: Zlomené srdcia [i] 11:20 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 13/18 [i] 12:15 Nezvestní I. 13/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 10/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia IX. 20-21/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 7/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 22:50 Danny Raketa [i] 00:45 Najvyššia spravodlivosť [i] 02:25 Policajný odznak VII. 1/13 [i] 03:15 A-tím V. 3/13 [i] 04:00 Psych s.r.o. 13/14 [i] 04:50 Kobra 11 VII. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 4/7 [i] 09:25 Senzi Senzus mix [i] 09:50 To je vražda,napísala IX 7/22 [i] 10:40 To je vražda,napísala IX 8/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 269 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 52/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 124/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 125/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:45 Dr.House V. 18/24 [i] 22:35 ooops! Načierno. [i] 23:15 Z lásky k Olívii [i] 00:45 Prípad pre Samanthu [i] 01:30 Euromaxx - kulinárstvo 11/14 [i] 02:00 Slovensko dnes [i] 02:15 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 124/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 125/200 [i] 04:35 Euromaxx - kulinárstvo 11/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Summertonský mlyn 16/26 [i] 08:20 Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Korene budúcnosti [i] 12:40 Regionálny denník [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:40 Mama to vie najlepšie [i] 14:05 Žijúce kamene [i] 14:35 Terítéken - Na tanieri [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody V. 3/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 347 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Hellboy [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 3 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 13:15 Medicopter 117 45 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 15:10 Vražedné čísla 31 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 62 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 348 [i] 21:15 Odsúdené 26 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 9 [i] 00:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 6 [i] 01:00 Odsúdené [i] 01:55 Črepiny [i] 02:25 Damages - V ohrození života II. [i] 03:00 Špeciálne komando II. [i] 03:50 Inside: Myseľ vraha [i] 04:35 Prvé oddelenie [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 15/15 [i] 06:00 Profesionáli I. 12,13 [i] 07:40 V mene lásky 135,136 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 38 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 1/8 [i] 12:00 Červené ruže [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 12 [i] 14:35 Nesprávne dievča [i] 16:15 Starý III. 38 [i] 17:20 V mene lásky 137,138 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Miliónový chrobák [i] 21:50 Lampa [i] 00:30 Profesionáli I. 12,13 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 14/26 [i] 07:00 Dr. House III. 8/24 [i] 07:55 Zoom 99/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 6/11 [i] 10:55 Zoom 99/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 14/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 15:00 Dr. House III. 8/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 15/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 17:55 Zoom 99/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 20:00 Dr. House III. 9/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 11/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 13/22 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i] 00:05 Zoom 99/199 [i] 00:10 Krevní pouta 11/22 [i] 01:10 Svatyně 5/13 [i] 02:10 Zachraň mě V. 11/18 [i] 03:00 Genesis - vrahova duše 13/22 [i] 03:55 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Belize [i] 08:40 Bořiči mýtů: Exploze [i] 09:35 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 10:00 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 10:30 Možné i nemožné 12 [i] 11:25 Miami Ink: Jedna velká rodina [i] 12:20 Jízda: Časové bubliny [i] 13:15 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 37 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 15:30 Nutné k přežití: Belize [i] 16:25 Miami Ink: Kat, královna večírků [i] 17:20 Možné i nemožné 13 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 19:10 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:40 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 20:05 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 21:00 Největší zlo: Samolibí vrazi [i] 21:55 Sérioví vrazi: Belgická zrůda [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 23:45 Jízda: Dojmy [i] 00:40 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 2 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 02:40 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 03:40 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 04:05 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 04:35 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Útěk z Východního Berlína [i] 10:35 Co neodnesl čas 8/9 [i] 11:20 Ticho! Ticho! Ticho! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 2/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 14/26 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 25/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Proč nepožádali [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Malá ryba [i] 00:55 McLeodovy dcery III 2/30 [i] 01:40 Řím 12/12 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Hledání ztraceného času 5 [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 10/14 [i] 10:30 Vichřice mezi životem a smrtí [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Skoro jasno [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 53/72 [i] 13:20 Král a zloděj [i] 14:05 Malý televizní kabaret [i] 14:25 Bludiště [i] 14:55 Hrdina...? [i] 15:15 Svět na kolejích [i] 15:35 Království divočiny: Předivo života 2/13 [i] 16:05 Prizma [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Boj o život: Dospívání [i] 17:55 Vzpomínám, vzpomínáš, vzpomínáte? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 To nejlepší z klasiky [i] 19:50 F. Poulenc: Allegro malincolico [i] 20:00 Dobré ráno, Slovensko [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Karla Kaplana [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Umění plakat [i] 00:55 Den, kdy byl zavražděn Theo van Gogh [i] 01:55 Opožděný východ [i] 02:50 Ztracení otcové [i] 03:15 Blbost smrdí od hlavy [i] 03:30 Plastici zpátky v podzemí [i] 03:55 Hvězdy jazzového nebe [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 8 [i] 09:35 Hledám maminku [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk IV 4 [i] 12:35 Ženatý se závazky 238 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 18 [i] 14:05 Nováčci 16 [i] 15:10 Superman IV 18 [i] 16:05 Beze stopy V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 19 [i] 18:30 Ulice 1517, 1518 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 150 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 14 [i] 22:20 Mr.GS [i] 22:55 Není úniku [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas 18 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Paškál [i] 02:45 Áčko [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 4 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 19 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 14 [i] 08:20 M*A*S*H 25 [i] 08:50 Knight Rider IV 2 [i] 09:50 Policie Hamburk II 6 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 5 [i] 11:50 Policie - New York XII 13 [i] 12:45 M*A*S*H 26 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 16 [i] 13:50 Čarodějky II 11 [i] 14:50 Médium II 12 [i] 15:45 Trny v údolí květin [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 15 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 28 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 11 [i] 23:35 Myšlenky zločince III 14 [i] 00:30 Wolffův revír III 26 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:20 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 63/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 173-174/188 [i] 09:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 63/160 [i] 11:00 Viktória 63/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 9/25 [i] 12:15 Ulica III. 63/259 [i] 13:05 Rebeli I. 87/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 62/351 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami XI. 9/25 [i] 15:35 Macocha 64/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 175-176/188 [i] 18:05 Ulica III. 64/259 [i] 19:00 Rebeli I. 88/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 64/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 63/351 [i] 22:25 Viktória 64/171 [i] 23:10 V poslednej chvíli [i] 00:50 Osudové stretnutie 64/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 64/259 [i] 03:00 Macocha 64/120 [i] 03:45 Júlia - Cesty za šťastím 63/351 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:40 Hlavní zprávy [i] 15:25 Tajemství meče [i] 16:55 George Washington [i] 18:25 Básník války [i] 20:05 Klaun [i] 21:55 Infekce [i] 23:35 Kaidan [i] 01:35 Intermission [i] 03:20 Nicota [i] 04:55 Klaun [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Vzpírání [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 12 [i] 06:00 Dotek anděla I 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 08:00 Foylova válka II 1/4 [i] 10:00 Přítel pod stromečkem [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 14:00 Foylova válka II 2/4 [i] 16:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 18:00 Ochránce III 19 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 21:00 Mladá a pohřešovaná [i] 23:00 Naivní důvěra [i] 01:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 03:00 Na mou čest [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 30 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 07 [i] 07:05 Chůvy divočiny 14 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 35 [i] 08:05 Rybaření na chalupě 02 [i] 09:05 Novomanželské krize 04 [i] 09:35 Skryté možnosti 59 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 04 [i] 10:35 Na úvěr 04 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 19 [i] 12:05 Rybaření na chalupě 02 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 09 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 09 [i] 14:10 Lonely Planet [i] 14:40 Lonely Planet [i] 15:10 Antarktida v jednom kole [i] 16:15 Novomanželské krize 04 [i] 16:40 Skryté možnosti 59 [i] 17:05 Jsme zvědaví 01 [i] 18:10 Chůvy divočiny 14 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 35 [i] 19:10 Extrémní podmínky 05 [i] 19:40 Extrémní podmínky 06 [i] 20:10 Elektrizující věda 32 [i] 20:45 Svět hi-tech 19 [i] 21:15 Prehistorický park 04 [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 09 [i] 23:10 Život pod vládou Napoleona 01 [i] 00:15 Márnice [i] 01:15 Sexuální revoluce 03 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 07 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 09 [i] 03:50 Dunaj [i] 04:25 Dunaj [i] 04:55 Jsme zvědaví 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 07:00 Silnice č. 30 [i] 08:25 Miliónový pes [i] 10:10 Darjeeling s ručením omezeným [i] 11:40 A zase jedna Popelka [i] 13:10 Řeč nepřítele [i] 14:55 Nestyda [i] 16:20 Paříži, miluji Tě [i] 18:20 Tajemství polévky rámen [i] 20:00 Na stojáka 61 [i] 20:30 Já, legenda [i] 22:10 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 23:50 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 02:30 Křížová palba [i] 04:10 Já, legenda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jack [i] 11:50 Pan tělocvikář [i] 13:15 Řetězová reakce [i] 15:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i]