Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 17/22 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:45 Aj tak ťa ľúbim! [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 12/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 12/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 9/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 18-19/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 6/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Hranica zúfalstva [i] 00:35 Rukojemníci 13/13 [i] 01:25 Smith I. 5/7 [i] 02:10 Policajný odznak VI. 10/10 [i] 03:10 A-tím V. 2/13 [i] 03:55 Psych s.r.o. 12/14 [i] 04:45 Kobra 11 VII. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 3/7 [i] 09:20 Senzi Senzus mix [i] 09:50 To je vražda,napísala IX 5/22 [i] 10:40 To je vražda,napísala IX 6/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 268 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 51/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 122/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 123/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák 3 [i] 22:00 Chodili sme spolu [i] 22:50 Príbeh Antwone Fishera [i] 01:00 Prípad pre Samanthu [i] 01:45 Euromaxx - kulinárstvo 10/14 [i] 02:15 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 122/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 123/200 [i] 04:35 Euromaxx - kulinárstvo 10/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 15/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Privilegovaná planéta [i] 12:15 Regionálny denník [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:10 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 23/26 [i] 14:05 Elixír [i] 14:30 5 minút po dvanástej - diskusia po...(nežnej) [i] 15:40 Posledný výkrik ...módy! [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 346 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 60 [i] 09:20 Vražedné čísla 29 [i] 10:20 Medicopter 117 43 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 2 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 13:15 Medicopter 117 44 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 15:10 Vražedné čísla 30 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 61 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 347 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 13 [i] 23:00 Hellboy [i] 01:30 Blízko smrti - Najhorší vodiči sveta [i] 02:15 Črepiny [i] 02:50 Damages - V ohrození života II. [i] 03:30 Špeciálne komando II. [i] 04:10 Inside: Myseľ vraha [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 14 [i] 06:00 Profesionáli I. 10,11 [i] 07:40 V mene lásky 133,134 [i] 09:30 Starý III. 37 [i] 10:30 Doktor z hôr VI. 15/15 [i] 11:30 Červené ruže 135,136 [i] 13:10 Hulk Hogan: Blesk v raji 11 [i] 14:00 30 prípadov majora Zemana 11 [i] 15:25 Tequila a Bonetti 11 [i] 16:15 Starý III. 37 [i] 17:20 V mene lásky 135,136 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Nesprávne dievča [i] 21:40 Skutočný príbeh: Boj o život [i] 23:20 Diagnóza smrti [i] 00:55 Skutočný príbeh: Boj o život [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 13/26 [i] 07:00 Dr. House III. 7/24 [i] 07:55 Zoom 98/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 5/11 [i] 10:55 Zoom 98/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 13/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 15:00 Dr. House III. 7/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 14/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 17:55 Zoom 98/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 20:00 Dr. House III. 8/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 1/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 2/25 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i] 23:55 Zoom 98/199 [i] 00:00 Krevní pouta 10/22 [i] 01:00 Svatyně 4/13 [i] 02:00 CSI: New York V. 1/25 [i] 02:45 CSI: New York V. 2/25 [i] 03:30 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Chevy Convertible 56 - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I (část 2) [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Turecko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 09:35 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 10:00 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 10:30 Možné i nemožné 11 [i] 11:25 Miami Ink: Opravdu náročný přijímací pohovor [i] 12:20 Jízda: Obyčejné blues [i] 13:15 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 35 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 15:30 Nutné k přežití: Turecko [i] 16:25 Miami Ink: Jedna velká rodina [i] 17:20 Možné i nemožné 12 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Exploze [i] 19:10 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 19:40 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Nebezpečné zrní [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: Peklo nehody [i] 21:00 Smrtelné nebezpečí: Letecké neštěstí [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 49 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 50 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 23:45 Jízda: Časové bubliny [i] 00:40 Americká rychlá kola: Bubbletop 61 - část 1 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Nebezpečné zrní [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: Peklo nehody [i] 02:40 Bořiči mýtů: Exploze [i] 03:40 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 04:05 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 12/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:40 Lavice, moje žena a já [i] 11:05 Ze Soboty na Šimka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 1/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 13/26 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 24/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 21/26 [i] 16:15 Hrdina...? [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Světlo pro Světlušku 2009 [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 12/12 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Kanárek [i] 00:55 McLeodovy dcery III 1/30 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Sabotáž [i] 03:25 Tajné akce StB 36/40 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:30 Evropský manuál [i] 04:45 Úraz není náhoda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Toulky za uměním 3/7 [i] 09:50 Jak se žije baletkám na začátku a konci kariéry podle Jana Špáty [i] 10:10 Síla umění: Turner [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 7/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 1/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Přežít! 10/10 [i] 15:55 Na pomoc životu - Jak nově v léě diabetu [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s ní [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kapusta 1/20 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:50 Dokumentární klub: Den, kdy byl zavražděn Theo van Gogh [i] 00:50 Bratr z jiné planety [i] 02:40 Divadlo žije! [i] 03:05 Q [i] 03:35 Bez limitu 04:10 Ondřejova filmová škola [i] 04:25 Deset století architektury [i] 04:40 Tržiště a náměstí jsou srdcem měst [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 7 [i] 09:35 Polibek pod jmelím [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk IV 3 [i] 12:35 Ženatý se závazky 237 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 17 [i] 14:00 Nováčci 15 [i] 15:10 Superman IV 17 [i] 16:05 Beze stopy V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 18 [i] 18:30 Ulice 1515, 1516 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 9 [i] 20:40 Dům snů 11 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 3 [i] 22:50 Závist [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas 17 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Když spravedlnost spí [i] 03:20 112 [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 3 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 18 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 13 [i] 08:20 M*A*S*H 24 [i] 08:50 Knight Rider IV 1 [i] 09:50 Policie Hamburk II 5 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 4 [i] 11:50 Policie - New York XII 12 [i] 12:45 M*A*S*H 25 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 15 [i] 13:45 Čarodějky II 10 [i] 14:45 Médium II 11 [i] 15:45 Kouzlo lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 14 [i] 20:00 Přešlapy 10 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 12 [i] 23:25 Žralok II 13 [i] 00:20 Wolffův revír III 25 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Vraždy v Kitzbühelu 17 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 62/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 171-172/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 62/160 [i] 11:00 Viktória 62/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 8/25 [i] 12:15 Ulica III. 62/259 [i] 13:05 Rebeli I. 86/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 61/351 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami XI. 8/25 [i] 15:35 Macocha 63/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 173-174/188 [i] 18:05 Ulica III. 63/259 [i] 19:00 Rebeli I. 87/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 63/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 62/351 [i] 22:30 Viktória 63/171 [i] 23:20 Hlava v oblakoch [i] 01:25 Osudové stretnutie 63/90 [i] 02:10 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 63/259 [i] 03:25 Macocha 63/120 [i] 04:10 Hlava v oblakoch [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Celestinské proroctví [i] 07:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Vůle přežít [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:35 Klára a já [i] 15:05 Dokonalí andílkové [i] 16:40 Soupeři [i] 18:30 Mistr zázraků [i] 20:00 Ulejváci [i] 21:30 Maurice [i] 23:50 Šikana [i] 01:45 Advokát chudých [i] 03:30 Pouštní bouře [i] 04:55 Ulejváci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Plážový fotbal [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Bowling [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 All sports [i] 19:30 Olympijské hry [i] 20:00 All Sports [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:10 Polo [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:20 Golf [i] 22:50 Golf [i] 23:00 Jachtink [i] 23:30 Jachtink [i] 23:45 All sports [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 11 [i] 06:00 Dotek anděla I 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 08:00 Foylova válka I 4/4 [i] 10:00 Volání krve [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 14:00 Foylova válka II 1/4 [i] 16:00 Přítel pod stromečkem [i] 18:00 Ochránce III 18 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 21:00 Médium V 9 [i] 22:00 Médium V 10 [i] 23:00 Být Erikou 11 [i] 00:00 Být Erikou 12 [i] 01:00 Nevinnost na prodej [i] 03:00 Volání krve [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 29 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 06 [i] 07:05 Chůvy divočiny 13 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 34 [i] 08:05 Rybaření na chalupě 01 [i] 09:05 Novomanželské krize 03 [i] 09:35 Skryté možnosti 58 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 03 [i] 10:35 Na úvěr 03 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 18 [i] 12:05 Rybaření na chalupě 01 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 08 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 08 [i] 14:05 Kultura za pultem 05 [i] 14:40 Kultura za pultem 06 [i] 15:15 Tučňák popleta [i] 16:15 Novomanželské krize 03 [i] 16:45 Skryté možnosti 58 [i] 17:15 Proč je to tak? 30 [i] 18:10 Chůvy divočiny 13 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 34 [i] 19:10 Extrémní podmínky 03 [i] 19:40 Extrémní podmínky 04 [i] 20:10 Elektrizující věda 31 [i] 20:45 Svět hi-tech 18 [i] 21:15 Prehistorický park 03 [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 08 [i] 23:10 On the Spot 01 [i] 00:10 Proč je to tak? 30 [i] 01:10 Sexuální revoluce 02 [i] 02:05 Místa ve Středomoří 06 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 08 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Navěky silný [i] 07:50 Kráska a Ošklivka [i] 09:20 Pravý Američan [i] 10:55 Romeo a Julie se berou [i] 12:25 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 13:25 Silnice č. 30 [i] 14:50 Miliónový pes [i] 16:35 Darjeeling s ručením omezeným