Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 16/22 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:45 Tanec v dúhe [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 11/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 11/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 8/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 16-17/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 5/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 Paľba [i] 22:15 Mobil [i] 23:55 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 00:55 Zbohom, láska moja [i] 02:30 Policajný odznak VI. 9/10 [i] 03:15 A-tím V. 1/13 [i] 04:00 Psych s.r.o. 11/14 [i] 04:45 Kobra 11 VII. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 2/7 [i] 09:20 Senzi Senzus mix [i] 09:50 To je vražda,napísala IX 3/22 [i] 10:40 To je vražda,napísala IX 4/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 267 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 50/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 120/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 121/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Dr.House V. 17/24 [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 23:00 David Nolande 1/6 [i] 23:50 David Nolande 2/6 [i] 00:45 Prípad pre Samanthu [i] 01:25 Euromaxx - kulinárstvo 9/14 [i] 01:55 Zostane to v rodine [i] 02:35 Správy STV [i] 03:00 Sila lásky III. 120/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 121/200 [i] 04:35 Euromaxx - kulinárstvo 9/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenie obličiek [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 14/26 [i] 08:30 Brezová víla [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Klenotnica [i] 13:40 VAT [i] 14:10 Zelené raje 5/10 [i] 14:35 Cesty nádeje [i] 15:00 Nestarnúce melódie [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 23/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Privilegovaná planéta [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PROMI NOVINY [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 Panelák 345 [i] 07:30 Súdna sieň [i] 08:30 Robin Hood [i] 10:30 Kutyil s. r. o. III. 11 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 1/13 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 13:15 Medicopter 117 43 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 15:10 Vražedné čísla 29 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 60 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 346 [i] 21:15 Odsúdené 25 [i] 22:15 Profesionáli III. 13 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 4 [i] 00:55 Odsúdené [i] 01:50 Črepiny [i] 02:25 Damages - V ohrození života II. [i] 03:10 Špeciálne komando II. [i] 03:50 Inside: Myseľ vraha [i] 04:35 Prvé oddelenie [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 13 [i] 06:00 Profesionáli I. 8,9 [i] 07:40 V mene lásky 131,132 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 36 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 14 [i] 12:00 Červené ruže 133,134 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 10 [i] 14:35 Diagnóza: Vražda II. 5,6 [i] 16:15 Starý III. 36 [i] 17:20 V mene lásky 133,134 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 11 [i] 21:20 Tequila a Bonetti 11 [i] 22:15 James Bond na JOJ PLUS: Len pre tvoje oči [i] 00:25 Profesionáli I. 8,9 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 12/26 [i] 07:00 Dr. House III. 6/24 [i] 07:55 Zoom 98/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 4/11 [i] 10:55 Zoom 98/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 12/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 15:00 Dr. House III. 6/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 13/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 17:55 Zoom 98/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 20:00 Dr. House III. 7/24 [i] 21:00 Unesený 2/13 [i] 22:00 Unesený 3/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i] 23:55 Zoom 98/199 [i] 00:00 Krevní pouta 9/22 [i] 01:00 Svatyně 3/13 [i] 02:00 Unesený 2/13 [i] 02:50 Unesený 3/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Chevy Convertible 56 - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I (část 1) [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 09:35 Jak se to dělá: Karavany [i] 10:00 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 10:30 Možné i nemožné 10 [i] 11:25 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 12:20 Jízda: Nový prototyp Fordu: Syn [i] 13:15 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 33 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 34 [i] 15:30 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 16:25 Miami Ink: Opravdu náročný přijímací pohovor [i] 17:20 Možné i nemožné 11 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 19:10 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 19:40 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 20:05 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 21:00 Extrémní stroje 1 [i] 21:55 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 23:45 Jízda: Obyčejné blues [i] 00:40 Americká rychlá kola: Chevy Convertible 56 - část 3 [i] 01:40 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 02:40 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 03:40 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 04:05 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 04:35 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Princezna Turandot [i] 10:35 Písničky v rozpáleném městě aneb [i] 11:25 Tchán [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 22/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 12/26 [i] 15:05 Tip a Tap 23,24/26 [i] 15:20 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 15:45 Věda je zábava 1/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 10/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 24/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 11/13 [i] 22:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Vltava v obrazech 43/86 [i] 00:00 McLeodovy dcery II 22/22 [i] 00:45 Chcete mě? [i] 01:00 Poklady světa [i] 01:15 Rajské zahrady 8/13 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Jiří Kandus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Poklad 1/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Fokus ČT24 [i] 15:15 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 15:25 Vltava v obrazech 43/86 [i] 15:45 Svět zázraků: Riskantní natáčení 7/12 [i] 16:10 Síla umění: Turner [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 12/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 24/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Svatba jako řemen [i] 21:35 Ideály a prachy [i] 22:05 Báječná léta bez opony [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Musilok [i] 23:40 Dvojhlas [i] 00:00 Tři zločinci ve skryté pevnosti [i] 02:20 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:30 Retro [i] 03:55 Sváteční slovo první dámy etikety [i] 04:00 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:35 Po hladině: Mýty a legendy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 6 [i] 09:35 Není větší lásky [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk IV 2 [i] 12:40 Ženatý se závazky 236 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 16 [i] 14:10 Nováčci 14 [i] 15:10 Superman IV 16 [i] 16:05 Beze stopy V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 17 [i] 18:30 Ulice 1513, 1514 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 149 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 13 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Zelené peklo [i] 00:45 VIP Poker show [i] 01:45 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 2 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 17 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 12 [i] 08:20 M*A*S*H 23 [i] 08:50 Knight Rider III 21 [i] 09:50 Policie Hamburk II 4 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 3 [i] 11:50 Policie - New York XII 11 [i] 12:45 M*A*S*H 24 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 14 [i] 13:45 Čarodějky II 9 [i] 14:45 Médium II 10 [i] 15:45 Hudba v srdcích [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 13 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 27 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 11 [i] 23:35 Spravedlnost 11 [i] 00:30 Wolffův revír III 24 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Vraždy v Kitzbühelu 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Krvavý dlh [i] 06:45 Osudové stretnutie 61/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 169-170/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 61/160 [i] 11:05 Viktória 61/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 7/25 [i] 12:15 Ulica III. 61/259 [i] 13:05 Rebeli I. 85/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 60/351 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami XI. 7/25 [i] 15:35 Macocha 62/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 171-172/188 [i] 18:05 Ulica III. 62/259 [i] 19:00 Rebeli I. 86/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 62/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 61/351 [i] 22:25 Viktória 62/171 [i] 23:15 Krycie meno Lobo [i] 01:20 Osudové stretnutie 62/90 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 62/259 [i] 03:25 Macocha 62/120 [i] 04:05 Krycie meno Lobo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Zkáza lodi Estonie [i] 07:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Tam, kde končí hvězdy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Artušův meč [i] 13:35 Real je naše vášeň [i] 15:10 Vůle přežít [i] 16:50 Rudý Baron [i] 18:55 Bratz [i] 20:50 Celestinské proroctví [i] 22:35 Drsná škola [i] 00:10 Šňup [i] 01:50 Hellraiser [i] 03:30 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Plážový fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Vzpírání [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Vzpírání [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 10 [i] 06:00 Dotek anděla I 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 08:00 Foylova válka I 3/4 [i] 10:00 Danielova dcera [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 14:00 Foylova válka I 4/4 [i] 16:00 Opatrovnictví [i] 18:00 Ochránce III 16 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 6 [i] 21:00 Byla to ona [i] 23:00 Svatební horečka [i] 01:00 Být Erikou 11 [i] 02:00 Být Erikou 12 [i] 03:00 Nevinnost na prodej [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 28 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 05 [i] 07:05 Chůvy divočiny 12 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 33 [i] 08:05 Diety našich předků 06 [i] 09:05 Novomanželské krize 02 [i] 09:35 Skryté možnosti 57 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 02 [i] 10:35 Na úvěr 02 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 17: DJ-ova zah [i] 12:05 Diety našich předků 06 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 07 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 07 [i] 14:05 Kultura za pultem 03 [i] 14:40 Kultura za pultem 04 [i] 15:15 Medvědí sirotci z tajgy [i] 16:15 Novomanželské krize 02 [i] 16:45 Skryté možnosti 57 [i] 17:15 Proč je to tak? 29 [i] 18:10 Chůvy divočiny 12 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 33 [i] 19:10 Extrémní podmínky 01 [i] 19:40 Extrémní podmínky 02 [i] 20:10 Elektrizující věda 30 [i] 20:45 Svět hi-tech 17 [i] 21:15 Prehistorický park 02 [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 07 [i] 23:10 Keltské mýty 02 [i] 00:15 Proč je to tak? 29 [i] 01:15 Sexuální revoluce 01 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 05 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 07 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Napříč vesmírem [i] 08:10 Před kamerou 48 [i] 08:40 Než si pro nás přijde [i] 10:15 Gangsteři z Miami [i] 11:45 Ženy [i] 13:35 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 14:00 Navěky silný [i] 15:50 Kráska a Ošklivka [i] 17:20 Pravý Američan [i] 18:50 Smrtonosná past 4.0 [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží 8 [i] 21:30 Na stojáka 60 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. 2 [i] 22:55 Gone Baby Gone [i] 00:50 Maturitní ples