Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 15/22 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:40 Lilly Schönauerová: Hlas srdca [i] 11:20 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 10/18 [i] 12:15 Nezvestní I. 10/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 7/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 14-15/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 4/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:55 Prvý krok 10/13 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Braddock: Nezvestní v boji 3 [i] 00:50 Harlemské noci [i] 02:50 Psych s.r.o. 10/14 [i] 04:00 Ľudia z predmestia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Vivat Beňovský! 1/7 [i] 09:15 Senzi Senzus mix [i] 09:45 To je vražda,napísala IX 1/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala IX 2/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 266 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 49/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 118/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 119/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nebezpečné city [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Klinika Grace V. 10/24 [i] 23:00 Nora Robertsová 1/4 [i] 00:35 Euromaxx - kulinárstvo 8/14 [i] 01:05 Zostane to v rodine [i] 01:40 Slovensko dnes [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Góly body sekundy [i] 02:25 Sila lásky III. 118/200 [i] 03:15 Sila lásky III. 119/200 [i] 04:00 Euromaxx - kulinárstvo 8/14 [i] 04:30 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Profesionál [i] 06:25 Polícia [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 13/26 [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Príbeh ornitológa [i] 11:50 Tempo [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Maľujem, čo milujem [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Poklady sveta IV. [i] 14:10 Umenie 09 [i] 14:40 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 5/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:30 Cesty nádeje [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy z regiónov [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Autosalón [i] 05:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 344 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Nebezpečná aféra [i] 10:55 Let Fénixa [i] 13:20 C. S. I. : Kriminálka New York V. 11 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 15:10 Vražedné čísla 28 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 59 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 345 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 8 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 11 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 02:20 Damages - V ohrození života II. [i] 03:15 Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zorro 8 [i] 07:10 SEDEM [i] 07:40 Profesionáli I. 6,7 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 35 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 13 [i] 12:00 Červené ruže 131,132 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 9 [i] 14:35 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 16:15 Starý III. 35 [i] 17:20 V mene lásky 131,132 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 12 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda II. 5,6 [i] 00:15 Profesionáli I. 6,7 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 11/26 [i] 07:00 Dr. House III. 5/24 [i] 07:55 Zoom 97/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 3/11 [i] 10:55 Zoom 97/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 11/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 15:00 Dr. House III. 5/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 12/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 17:55 Zoom 97/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 20:00 Dr. House III. 6/24 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/8 [i] 22:00 Uneseni 8/10 [i] 23:35 Zoom 97/199 [i] 23:40 Myšlenky zločince IV. 14/26 [i] 00:40 Krevní pouta 8/22 [i] 01:40 Svatyně 2/13 [i] 02:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/8 [i] 03:30 Uneseni 8/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 3 [i] 05:30 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Záchrana vraku 10 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 07:45 Nutné k přežití: Yukon [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 09:35 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 10:00 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 10:30 Možné i nemožné 9 [i] 11:25 Miami Ink: Skrblík versus rozhazovač [i] 12:20 Jízda: Prásk [i] 13:15 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 31 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 15:30 Nutné k přežití: Yukon [i] 16:25 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 17:20 Možné i nemožné 10 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 19:10 Jak se to dělá: Karavany [i] 19:40 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 21:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 31 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 23:45 Jízda: Nový prototyp Fordu: Syn [i] 00:40 Americká rychlá kola: Chevy Convertible 56 - část 2 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Vichřice na obzoru [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 03:40 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 04:05 Jak se to dělá: Karavany [i] 04:35 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 11/78 [i] 09:00 Alena [i] 10:30 Kouzlo Afriky [i] 10:55 Planeta Země 3/11 [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery II 21/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V 11/26 [i] 15:25 Simpsonovi XX 11/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 13 [i] 21:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 36/40 [i] 22:30 Světlo z ohně [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě VI 8/20 [i] 01:10 McLeodovy dcery II 21/22 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 12/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Malý televizní kabaret [i] 14:00 Hennings Haus 4/5 [i] 14:15 Olentzero a kouzelné polínko [i] 15:35 Lovci z mysu Dobré naděje [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 SK Sigma Olomouc - FK Teplice [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Neskutečné historky 7/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:35 Evropa za klavírem [i] 02:35 Knižní svět [i] 02:50 Vzkaz Marie Svatošové [i] 03:05 Osudové okamžiky [i] 03:20 Máte slovo 04:10 POKR [i] 04:35 Československý filmový týdeník 756/2379 [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 5 [i] 09:30 Yellowstone v plamenech [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk IV 1 [i] 12:40 Ženatý se závazky 235 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 15 [i] 14:05 Nováčci 13 [i] 15:10 Superman IV 15 [i] 16:05 Beze stopy V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 16 [i] 18:30 Ulice 1511, 1512 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Dr. House V 12 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 20 [i] 23:30 Hurikán [i] 01:10 Novashopping 01:30 Bujné fantazie 13 [i] 02:05 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo II 1 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 16 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 11 [i] 08:20 M*A*S*H 22 [i] 08:50 Knight Rider III 20 [i] 09:55 Policie Hamburk II 3 [i] 10:55 To je vražda, napsala I 2 [i] 11:50 Policie - New York XII 10 [i] 12:45 M*A*S*H 23 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 13 [i] 13:50 Čarodějky II 8 [i] 14:50 Médium II 9 [i] 15:50 Růže v bouři [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 12 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 13 [i] 23:20 Přešlapy 9 [i] 00:25 Wolffův revír III 23 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Vraždy v Kitzbühelu 15 [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Osudové stretnutie 60/90 [i] 07:25 Skrytá vášeň 167-168/188 [i] 09:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 60/160 [i] 11:00 Viktória 60/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 6/25 [i] 12:10 Ulica III. 60/259 [i] 13:00 Rebeli I. 84/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 59/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 6/25 [i] 15:30 Macocha 61/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 169-170/188 [i] 18:05 Ulica III. 61/259 [i] 19:00 Rebeli I. 85/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 61/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 60/351 [i] 22:30 Viktória 61/171 [i] 23:15 Krvavý dlh [i] 00:55 Osudové stretnutie 61/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 61/259 [i] 03:05 Macocha 61/120 [i] 03:50 Júlia - Cesty za šťastím 60/351 [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 George Washington [i] 07:25 Návrat do ztraceníého sveta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Synův pokoj [i] 13:45 Ztracený svět [i] 15:25 Tam, kde končí hvězdy [i] 17:00 Básník války [i] 18:40 Střelba na psy [i] 20:35 Zkáza lodi Estonie [i] 22:35 Předtucha [i] 00:10 Hellraiser [i] 01:50 Temné vody [i] 03:30 Zběsilec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 09:45 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Plážový fotbal [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Vzpírání [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 9 [i] 06:00 Dotek anděla I 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 08:00 Foylova válka I 2/4 [i] 10:00 Svatební mrákoty [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 14:00 Foylova válka I 3/4 [i] 16:00 Být Erikou 11 [i] 17:00 Být Erikou 12 [i] 18:00 Ochránce III 15 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 5 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Vražda mezi trpaslíky [i] 23:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 01:00 Opatrovnictví [i] 03:00 Svatební mrákoty [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 27 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 04 [i] 07:05 Chůvy divočiny 11 [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 32 [i] 08:05 Diety našich předků 05 [i] 09:05 Novomanželské krize 01 [i] 09:35 Skryté možnosti 56 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 01 [i] 10:35 Na úvěr 01 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 16 [i] 12:05 Diety našich předků 05 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 06 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 06 [i] 14:05 Kultura za pultem 01 [i] 14:40 Kultura za pultem 02 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 36 [i] 16:15 Novomanželské krize 01 [i] 16:45 Skryté možnosti 56 [i] 17:15 Proč je to tak? 28 [i] 18:10 Chůvy divočiny 11 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 32 [i] 19:10 Pokusní králíci 07 [i] 19:40 Pokusní králíci 08 [i] 20:10 Elektrizující věda 29 [i] 20:45 Svět hi-tech 16 [i] 21:15 Prehistorický park 01 [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 06 [i] 23:10 Keltské mýty 01 [i] 00:15 Proč je to tak? 28 [i] 01:10 Mistrovské loupeže 14 [i] 02:15 Místa ve Středomoří 04 [i] 03:20 Toulky Maďarskem 06 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rolling Stones [i] 08:00 Stará známost [i] 09:55 Zapomenutý ostrov [i] 11:30 Animovaný život [i] 12:50 Napříč vesmírem [i] 15:00 Než si pro nás přijde [i] 16:35 Gangsteři z Miami [i] 18:05 Ženy [i] 20:00 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 21:50 Red [i] 23:20 Invaze [i] 01:00 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 02:50 Red [i] 04:20 Invaze [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dr. Dolittle 3 [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 12:05 Švábi [i] 13:25 Flicka [i] 15:00 Nevítaná návštěva [i] 16:45 Uranya [i] 18:20 Okamžik zlomu [i]