Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:25 Luskáčik a Myší kráľ [i] 06:50 Superpes Krypto I. [i] 07:15 Moja mama veterinárka II. 3/13 [i] 08:10 Casper: Prvé kúzlo [i] 10:00 90210: Nová generácia [i] 10:50 Škaredá Betty I. 5-6/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:20 Vinnetou III. - Posledný výstrel [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Policajt v Beverly Hills III. [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:45 Partička [i] 23:20 Fringe 8/20 [i] 00:20 Experiment [i] 01:55 Vrana [i] 03:25 Jay-Z: Fade to Black [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 12/14 [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Pocoyo II. 37/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba III. 35 [i] 07:15 Malí Einsteini 13/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 13/39 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 08:55 O krásnej strige [i] 10:05 Hannah Montana II. 24/30 [i] 10:30 Zem - sila planéty 2/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie - POIROT: Záhadná vražda v Styles [i] 14:50 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 12/13 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:00 Zmenáreň [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VII 21/26 [i] 18:00 Show Billa Cosbyho VII 22/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 21:50 Strach [i] 23:15 Bublina [i] 00:30 Chodili sme spolu [i] 01:20 Reportéri [i] 01:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Národnostné správy [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Cesty nádeje [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Dokumentárny klub [i] 10:50 Československý filmový týždenník [i] 11:10 Kniha kníh v rodnej reči [i] 11:35 Za mestskými múrmi [i] 13:05 Anjeli strážni [i] 13:30 Slovo [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Família [i] 14:30 Folklórny festival Východná 2009 [i] 15:55 Skús ma objať 2/2 [i] 17:30 Príživník [i] 18:28 Domáci majstri [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Nestarnúce melódie [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:50 Umenie 09 [i] 22:20 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:25 Poltón [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:30 Vražedný spánok [i] 07:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 07:55 Dvanásť do tucta [i] 10:00 Profesionáli III. 12 [i] 10:50 Stratené duše III 13 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 11 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 Odsúdené 23,24 [i] 16:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 7 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Let Fénixa [i] 22:45 Vykoľajení - Hra s neverou [i] 01:00 Krvavá pomsta [i] 02:40 Biele noci [i] 04:50 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 07:00 Črepiny PLUS [i] 07:40 V uliciach San Francisca 50,51 [i] 09:30 Julie Lescautová VII. 3 [i] 11:00 De Facto [i] 11:45 Zorro 8 [i] 12:10 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Doktorka Quinnová 75,76 [i] 15:10 V uliciach San Francisca 50,51 [i] 17:00 Dvaja policajti [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 21:30 Skutočný príbeh: Trojuholník [i] 23:10 Dvaja policajti [i] 01:00 Skutočný príbeh: Trojuholník [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 25/26 [i] 07:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 11/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 12/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 4/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 8/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 14:00 All Saints VI. 3/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 25/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6/13 [i] 17:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 8/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 20:00 Boj o čas 11/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 21/21 [i] 22:00 Duchové Marsu / [i] 00:00 Pacovo mužstvo IV. 7/23 [i] 01:35 CSI: New York IV. 21/21 [i] 02:30 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/8 [i] 03:20 Boj o čas 11/13 [i] 04:10 Eli Stone II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 06:00 Záchrana vraku 6 [i] 06:25 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:50 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 07:15 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 08:10 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 47 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Smíření s pořážkou [i] 10:55 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 11:50 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 12:45 Opravdoví hrdinové: Nebezpečná loď [i] 13:15 Opravdoví hrdinové: Jezero strachu [i] 13:40 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 14:35 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 15:30 Možné i nemožné 7 [i] 16:25 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 17:20 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Velká Británie: osobní automobil pro poslední šanci [i] 18:15 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 19:10 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 20:05 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 21:00 Můj šokující příběh: Nejvyšší muž světa [i] 21:55 Ztracený ráj 6 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Škrtič z hrabství Suffolk [i] 23:45 Největší zlo: Žárlivost [i] 00:40 Hry s časem: Praky, rakety a bojové hole [i] 01:40 Jediná cesta úniku: Ledová past [i] 02:10 Jediná cesta úniku: Dlouhá cesta dolů [i] 02:40 Průmyslový fanatik: Balicí materiály [i] 03:10 Průmyslový fanatik: Ocel [i] 03:40 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 04:05 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 8/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 8/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 8/13 [i] 06:50 Ferda II 4/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 11:05 Náhrdelník 6/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:10 Král a zloděj [i] 13:55 Teď vedou, babička s dědou [i] 14:05 Vzpomínka na Adventní koncerty 2008 [i] 14:25 Alena [i] 16:00 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 8/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo první dámy etikety [i] 17:15 Horákovi 12/26 [i] 18:10 Škola pro život 8/13 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Archiv [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Malé rodinné vraždy 2/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Mrtví jako já II 11/15 [i] 00:30 Semafor atd. 4/8 [i] 01:25 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Na cestě po Piemontu [i] 02:35 Sejdeme se na Prdlavce [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Čestmír Šimáně [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 756/2379 [i] 08:45 Vzkaz Marie Svatošové [i] 09:00 Filmopolis [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Mýty a legendy [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Poklad 1/2 [i] 12:00 Poslední dopis [i] 13:05 Koncert vzájemného porozumění [i] 14:20 Bez limitu [i] 15:00 Semafor atd. 4/8 [i] 16:05 Útěk z Východního Berlína [i] 17:35 Cesty víry [i] 17:55 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 19:00 Moje rodina IV 10/13 [i] 19:35 Simpsonovi XX 11/21 [i] 20:00 Opožděný východ [i] 20:55 Ztracení otcové [i] 21:20 Blbost smrdí od hlavy [i] 21:35 Plastici zpátky v podzemí [i] 22:00 Na plovárně s Paulem Pottsem [i] 22:25 Polibek zimy [i] 23:45 Fotograf, Katrina & jazz [i] 00:45 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:35 Koncert komorního orchestru Musici de Praga 03:10 Franz Schubert: Impromptus op. 90 03:25 L. Boccherini: Adagio a Allegro ze Sonáty pro violoncello a klavír [i] 03:35 Kamera na cestách: Paříž 3/3 [i] 04:35 Rajské zahrady 8/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 3-2-1 Tučňáci! 7 [i] 06:30 Spiderman 12 [i] 07:00 Batman vítězí 22 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 42 [i] 07:55 Stopa Růžového pantera [i] 09:50 Kdopak to mluví 2 [i] 11:20 To nevymyslíš [i] 12:30 Příští správná věc [i] 14:45 Proud času [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:20 Spolubydlící 2 [i] 01:00 Ohnivé léto 4 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Polepšovna mazlíčků [i] 03:05 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 24 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 25 [i] 07:20 Bejbybum II 1 [i] 07:45 Chůva k pohledání IV 10 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 2 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 21 [i] 10:25 M*A*S*H 22 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Komisař Rex VIII 9 [i] 14:15 Příklady táhnou [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 11 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 12 [i] 22:15 Ona, jedině ona [i] 00:20 Psycho II [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Dvojí nasazení 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Rosamunde Pilcherová: Raj snov [i] 07:15 Skrytá vášeň 165-166/188 [i] 08:55 Muži na stromoch I. 14/22 [i] 09:45 3 libry 3/8 [i] 10:35 Slávici na ulici [i] 11:35 Chuťovky [i] 12:55 Rebeli I. 83/215 [i] 13:50 3 libry 3/8 [i] 14:40 Columbo III. 7/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 167-168/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 14/22 [i] 19:00 Rebeli I. 84/215 [i] 20:00 Aféra s náhrdelníkom [i] 22:20 Skutočný príbeh: Žaloba [i] 00:20 Aféra s náhrdelníkom [i] 02:15 Columbo III. 7/8 [i] 03:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hlavní zprávy [i] 13:45 Emil a detektivové [i] 15:35 Návrat do ztraceného světa [i] 17:10 Mistr zázraků [i] 18:40 Muž z Elysejských polí [i] 20:30 George Washington [i] 22:00 Schody [i] 23:35 Advokát chudých [i] 01:20 Vlastní pravidla [i] 03:15 Poslední gang [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorismus [i] 06:00 Motorismus [i] 08:30 Vzpírání [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Sáně [i] 11:30 Lyžování [i] 12:30 Lyžování [i] 13:15 Lyžování [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Plážový fotbal [i] 17:45 Plážový fotbal [i] 19:15 Vzpírání [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Box [i] 22:00 Šermování [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 8 [i] 06:00 Dotek anděla I 9 [i] 07:00 Dešťový stín 4 [i] 08:00 Život v divočině 12 [i] 09:00 Námořní hlídka II 3 [i] 10:00 Slib věčné lásky [i] 12:00 Být Erikou 9 [i] 13:00 Být Erikou 10 [i] 14:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 18:00 Drzá Jordan VI 1 [i] 19:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 20:00 Být Erikou 11 [i] 21:00 Být Erikou 12 [i] 22:00 Médium V 7 [i] 23:00 Médium V 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 01:00 Drzá Jordan VI 4 [i] 02:00 Doktor Martin Speciál 2 [i] 03:00 Dešťový stín 4 [i] 04:00 Život v divočině 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Rybaření na chalupě 03 [i] 06:00 Británie krále Artuše 01 [i] 07:00 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 07:30 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 06 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 09:15 Jamie vaří doma 22 [i] 09:50 Jamie vaří doma 23 [i] 10:20 Prostřeno pod širým nebem 01 [i] 10:50 Prostřeno pod širým nebem 02 [i] 11:20 Impéria 11 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 11 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:30 Skryté možnosti 67 [i] 14:00 Skryté možnosti 68 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 27 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 04 [i] 15:45 Bojovník Arman 07 [i] 16:15 Bojovník Arman 08 [i] 16:45 Mistři švindlu 11 [i] 17:20 Mistři švindlu 25 [i] 17:55 Mistři švindlu 26 [i] 18:30 Hugh a kuřata 01 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 20:25 O2 [i] 21:30 Impéria 12 [i] 22:35 Bojový výcvik 04 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 05 [i] 00:30 U2 [i] 01:30 Budoucnost vody 01 [i] 02:30 Za sportem kolem světa 06 [i] 03:25 Evropská velkoměsta 01 [i] 04:40 Interiéry 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Miliónový pes [i] 07:50 Gambler [i] 09:15 Chilská vesmírná odysea [i] 10:35 Manuel a Manuela [i] 12:15 Americká kratochvíle [i] 14:00 Rolling Stones [i] 15:55 Stará známost [i] 17:55 Zapomenutý ostrov [i] 19:30 Před kamerou 48 [i] 20:00 Zlatý kompas [i] 21:55 Zápisky o skandálu [i] 23:25 True Blood - Pravá krev II. 1 [i] 00:25 Křížová palba [i] 02:00 Nevěstinec: Hurá na flám! [i] 02:30 Všichni opouštějí Brisbane [i] 03:50 Vycházející slunce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Starší syn [i] 09:25 Trůn pro mořskou pannu [i] 10:50 Hvězdy padají na Henriettu [i] 12:40 Kylie X 2008 [i] 13:35 Romero a Julie [i] 15:05 Bělásek [i] 16:55 Velký dům [i] 18:30 Budiž světlo [i] 20:00 Zmije [i] 22:00 Go! [i] 23:40 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 02:15 Srdce v oblacích [i] 03:45 Vstupní brána