Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:10 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Uletení Loonatici II. 5/13 [i] 06:55 Flintstonovci I. 5/25 [i] 07:30 Alf II. 24/24 [i] 08:00 Nebeský pes [i] 10:20 Pokušenie [i] 12:35 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 15:20 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 16:10 Spláchnutý [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Poseidon [i] 22:20 Vnútorný nepriateľ [i] 00:10 Rottweiler [i] 01:45 Truman show [i] 03:25 Dovidenia v pekle, priatelia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dempsey a Makepeacová [i] 05:45 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo II. 36/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 34 [i] 07:10 Malí Einsteini 12/28 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 12/39 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Páni zo semafora [i] 08:40 Lassie II 24/26 [i] 09:05 MINI TALENT SHOW [i] 10:40 Hannah Montana II. 23/30 [i] 11:05 Falcon Beach 26/26 [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:15 Jana Eyrová [i] 14:05 Pre pár dolárov naviac [i] 16:15 Vôňa kvetov a vetra 12/14 [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:45 Show Billa Cosbyho VII 19/26 [i] 18:10 Show Billa Cosbyho VII 20/26 [i] 18:35 Extra [i] 19:13 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Skutočný príbeh: Dobré úmysly [i] 23:35 Kriminálny inštinkt: Túlavá duša [i] 01:15 Jana Eyrová [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Svetové obchodné centrum 2/2 [i] 04:15 Falcon Beach 26/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy z regiónov [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Atentáty, ktoré otriasli svetom 22/26 [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Nezabudneme [i] 09:15 Extr@français 11/13 [i] 09:40 Stratené mestá staroveku 1/3 [i] 10:30 Medicína [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej - diskusia po...(nežnej) [i] 13:05 Hudobné sny [i] 13:55 Duchovia 9/34 [i] 14:25 Krajina ľudí a dropa [i] 14:55 Poltón [i] 15:20 GEN.sk [i] 15:40 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:40 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 17:10 Študentské filmy [i] 17:40 Elixír [i] 18:05 SPOLUPRISTOLE - dokumentárny happening [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenie obličiek [i] 19:00 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:20 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:35 Anjeli strážni [i] 22:05 Kino na Dvojke [i] 23:50 BJD 2007 [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:30 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:00 TV JOJ DEŤOM: Barbie: Motýlia víla [i] 08:40 Simpsonovci VIII. 22 [i] 09:00 TV JOJ DEŤOM: Tlstý Albert [i] 11:00 Ľadová princezná [i] 13:10 Vražedný spánok [i] 15:00 Dvanásť do tucta [i] 17:00 Kutyil s. r. o. II. 15 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Lovci pokladov [i] 23:00 Steven Seagal: Zabijak [i] 00:50 PREMIÉRA: Hamiltonovci - pach krvi [i] 02:20 Steven Seagal: Zabijak [i] 03:45 Hamiltonovci - pach krvi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 12 [i] 06:00 Air America 16,17 [i] 07:40 V mene lásky 129,130 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 48,49 [i] 11:00 Policajné prípady: Vraždy na diaľnici [i] 13:40 Air America 16,17 [i] 15:20 V uliciach San Francisca 48,49 [i] 17:00 Siska 58 [i] 18:00 Chalupári 7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VII. 3 [i] 21:40 Julie Lescautová I. 4 [i] 23:20 Policajné prípady: Vraždy na diaľnici [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 24/26 [i] 07:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 9/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 10/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 3/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 7/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 14:00 All Saints VI. 2/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 24/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5/13 [i] 17:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 7/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 20:00 Boj o čas 10/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 20/21 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/8 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 13/13 [i] 00:00 Unesený 1/13 [i] 01:00 Genesis - vrahova duše 7/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 20/21 [i] 02:45 Boj o čas 10/13 [i] 03:35 Genesis - vrahova duše 7/22 [i] 04:30 Eli Stone II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Chevy Convertible 56 - část 1 [i] 06:00 Záchrana vraku 5 [i] 06:25 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Velká Británie: osobní automobil pro poslední šanci [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 08:10 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 10:00 Průmyslový fanatik: Balicí materiály [i] 10:30 Průmyslový fanatik: Ocel [i] 10:55 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 11:50 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 12:45 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 13:40 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 14:35 Možné i nemožné 7 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 16:25 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 16:55 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 18:15 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 19:10 Průmyslový fanatik: Balicí materiály [i] 19:40 Průmyslový fanatik: Ocel [i] 20:05 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 21:00 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 21:55 Pátá rychlost 3 [i] 22:25 Pátá rychlost 4 [i] 22:50 Jediná cesta úniku: Ledová past [i] 23:20 Jediná cesta úniku: Dlouhá cesta dolů [i] 23:45 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 00:40 Ztracený ráj 5 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 48 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Smíření s pořážkou [i] 03:40 Pátá rychlost 3 [i] 04:05 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Let 29 23/30 [i] 06:20 Co vyprávěl strom Kandalí 5/7 [i] 06:30 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 5/7 [i] 06:35 Podivná přání telátka Kopejtka 5/7 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 10/78 [i] 07:10 Garfield a přátelé 26/26 [i] 07:35 Všechna rána světa: Sýrie 12/16 [i] 07:45 Biblická pátrání 12/17 [i] 08:05 Olentzero a kouzelné polínko [i] 09:25 Ovečka Shaun 34/40 [i] 09:35 Kuchařská pohotovost [i] 10:05 Dobrodružství Malého Indiána [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Předivo života 1/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Návštěva v ZOO [i] 14:15 Evropský manuál [i] 14:40 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 14:55 Jalna 12/16 [i] 15:40 Hranice zoufalství 2/2 [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Pachuť smrti 6/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:25 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:40 Česká hlava 2009 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Vyvolený [i] 00:40 Vesnice [i] 02:25 13. komnata Fedora Gála [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:45 Miss & Mr. Fitness [i] 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:40 Ondřejova filmová škola [i] 05:55 Deset století architektury [i] 06:10 Poutní místa [i] 06:30 Správy STV 06:50 Mikrofon zleva, Tome aneb Waterloo [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času 5 [i] 11:00 Revoluce: Záblesk minulosti [i] 12:00 Damien Rice, PJ Harvey, Autolux [i] 12:50 Pětka v Pomeranči [i] 13:20 Game Page [i] 13:40 Sabotáž [i] 14:10 Simpsonovi XIX 3/20 [i] 14:35 Boj o život: Dětství [i] 15:30 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 15:40 Kamera na cestách: Paříž 3/3 [i] 16:40 Lovci z mysu Dobré naděje [i] 17:35 Poutní místa [i] 17:55 Toulky za uměním 3/7 [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Koncert komorního orchestru Musici de Praga [i] 19:35 Franz Schubert: Impromptus op. 90 [i] 19:45 L. Boccherini: Adagio a Allegro ze Sonáty pro violoncello a klavír [i] 20:00 Evropa za klavírem [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Filmopolis [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Beatlemanie [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:45 Kdo je kdo [i] 03:15 Damien Rice, PJ Harvey, Autolux 04:05 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Spiderman 11 [i] 06:10 Batman vítězí 21 [i] 06:40 Tom a Jerry 8 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 41 [i] 07:40 Gurmánská láska [i] 09:25 Mezi námi kluky [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nahá pastýřka [i] 14:20 Odvážný Crusoe 12 [i] 15:15 Černí baroni [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:30 Od kolébky do hrobu [i] 00:25 Sérum pravdy [i] 02:00 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Vraždy v Kitzbühelu 14 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Samuraj Jack I 23 [i] 06:50 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 24 [i] 07:15 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:25 Fresh Prince IV 25 [i] 08:00 Chůva k pohledání IV 9 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 20 [i] 09:55 To je vražda, napsala I 1 [i] 11:05 Columbo [i] 13:10 Zamilovaný Shakespeare [i] 15:40 Michael [i] 17:55 Super drbna 10 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 10 [i] 20:00 Guru [i] 22:10 Protiúder [i] 00:30 Smrtelné vydírání [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Inspektor Balko 50 [i] 04:45 Inspektor Balko 51 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 V moci snov [i] 07:45 Skrytá vášeň 163-164/188 [i] 09:25 Muži na stromoch I. 13/22 [i] 10:15 3 libry 2/8 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 13:25 Rebeli I. 82/215 [i] 14:20 3 libry 2/8 [i] 15:05 Columbo III. 6/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 165-166/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 13/22 [i] 19:00 Rebeli I. 83/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Raj snov [i] 21:35 Ten, kto sa pozerá [i] 23:35 Život nie je rozprávka: Vyhrala som Superstar [i] 01:05 Ten, kto sa pozerá [i] 02:45 Columbo III. 6/8 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Rudý baron [i] 07:30 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Klára a já [i] 13:30 Táta k Vánocům [i] 15:05 Swing [i] 16:35 Bratz [i] 18:30 Sklizeň [i] 20:10 Soupeři [i] 22:00 Poslední gang [i] 00:05 Intermission [i] 01:50 [i] 03:15 Smrtící lekce [i] 04:55 Soupeři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Plážový fotbal [i] 11:30 Lyžování [i] 12:30 Vzpírání [i] 13:15 Lyžování [i] 14:45 Motorismus [i] 16:00 Plážový fotbal [i] 17:45 Plážový fotbal [i] 19:15 Lyžování [i] 20:15 Krasobruslení [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Vzpírání [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 7 [i] 06:00 Dotek anděla I 8 [i] 07:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 09:00 Ochránce III 10 [i] 10:00 Ochránce III 11 [i] 11:00 Námořní hlídka II 2 [i] 12:00 Slib věčné lásky [i] 14:00 Opatrovnictví [i] 16:00 Být Erikou 9 [i] 17:00 Být Erikou 10 [i] 18:00 Ochránce III 12 [i] 19:00 Ochránce III 13 [i] 20:00 Ochránce III 14 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 23:00 Nevinnost na prodej [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 02:00 Doktor Martin Speciál 1 [i] 03:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 25 [i] 06:00 Kamenné monumenty 18 [i] 06:35 Kamenné monumenty 19 [i] 07:10 Královská dynastie Windsorů 02 [i] 08:10 Odkud přicházíme 04 [i] 09:10 Za hranice lidských možností 03 [i] 10:15 Když se Země zatřese 03 [i] 11:10 Co nám prospívá 28 [i] 12:10 Co opravdu jíme 03 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 09 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 10 [i] 13:40 Skryté možnosti 65 [i] 14:10 Skryté možnosti 66 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 26 [i] 15:40 Bojovník Arman 05 [i] 16:10 Bojovník Arman 06 [i] 16:40 Mistři švindlu 10 [i] 17:15 Mistři švindlu 23 [i] 17:50 Mistři švindlu 24 [i] 18:25 Rybaření na chalupě 03 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 20:25 Hubbleovy obrazy 05 [i] 20:55 Hubbleovy obrazy 06 [i] 21:30 Cristiano Ronaldo [i] 22:35 Bojový výcvik 03 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 04 [i] 00:30 Za sportem kolem světa 06 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 29 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 01 [i] 02:20 Vůně dálek 08 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 24 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 46 [i] 06:00 Malý Dodo [i] 07:15 Servírka [i] 09:00 Před kamerou 47 [i] 09:30 Nepolíbená [i] 11:15 Bacha na balóny [i] 12:45 10 000 př. n. l. [i] 14:30 Věřte mi [i] 16:20 Tajemství polévky rámen [i] 18:00 Oko bere [i] 20:00 Osudové selhání [i] 21:50 Tobruk [i] 23:35 Sunshine [i] 01:20 Erotic Nation [i] 02:55 Děti Anakondy [i] 04:25 Romeo a Julie se berou [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Chcete být hvězdou? [i] 09:40 Šťastná rodina [i] 11:00 Dobrý den, smutku [i] 12:35 Hračky [i] 14:35 Kouzelná romance [i] 16:20 Harry Potter a Fénixův řád