Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 14/22 [i] 09:25 Obhájiť svoj život [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 9/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 9/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 6/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia IX. 12-13/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VII. 3/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Križovatka smrti 2 [i] 23:05 Cesta pomsty [i] 00:40 Nezvestní v boji 2 [i] 02:20 Amistad [i] 04:55 Kobra 11 VII. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Sám vojak v poli 3/3 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:50 To je vražda,napísala VIII 21/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 22/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 265 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 48/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 116/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 117/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:05 Zelená karta [i] 01:05 Špirála 6/8 [i] 01:50 Euromaxx - kulinárstvo 7/14 [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 116/200 [i] 03:40 Sila lásky III. 117/200 [i] 04:30 Euromaxx - kulinárstvo 7/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 12/26 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody V. 2/8 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Kvarteto [i] 13:20 Veľké záhady [i] 13:50 Família [i] 14:25 Večer na tému . . [i] 16:00 Enviro [i] 16:30 Nezabudneme [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 22/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Stratené mestá staroveku 1/3 [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Hviezdna loď Galactica IV 15/20 [i] 22:55 Hviezdna loď Galactica IV 16/20 [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 343 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 57 [i] 09:20 Vražedné čísla 27 [i] 10:20 Medicopter 117 41 [i] 11:20 Policajt z L. A. 22/22 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 13:15 Medicopter 117 42 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 15:10 Kosti IV. 12 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 58 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 344 [i] 21:15 Cumlikátor [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:35 Súdna sieň - Chcem sa rozviesť! [i] 01:35 Črepiny [i] 02:00 Operácia Threshold [i] 02:50 Damages - V ohrození života I. [i] 03:40 Medicopter 117 42 [i] 04:25 Policajt z L. A. 22/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 11 [i] 06:00 Profesionáli I. 4,5 [i] 07:40 V mene lásky 127,128 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 34 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 12 [i] 12:00 Červené ruže 129,130 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 14:15 Policajt v Afrike [i] 16:15 Starý III. 34 [i] 17:20 V mene lásky 129,130 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 7 [i] 20:50 Siska 58 [i] 21:50 Kráľovné popu [i] 23:30 Profesionáli I. 4,5 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 10/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 07:55 Zoom 97/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 2/11 [i] 10:55 Zoom 97/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 10/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 15:00 Dr. House III. 4/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 11/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 17:55 Zoom 97/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 20:00 Dr. House III. 5/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 13/26 [i] 23:55 Zoom 97/199 [i] 00:00 Krevní pouta 7/22 [i] 01:00 Svatyně 1/13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 13/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette 54 a Chevy 55 - část 3 [i] 06:00 Záchrana vraku 9 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 07:45 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 09:35 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 10:00 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 10:30 Možné i nemožné 8 [i] 11:25 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 12:20 Jízda: Terrible Baja [i] 13:15 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 29 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 30 [i] 15:30 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 16:25 Miami Ink: Skrblík versus rozhazovač [i] 17:20 Možné i nemožné 9 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 19:10 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:40 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 20:05 Možné i nemožné 7 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Špinavé nebo čisté auto? [i] 21:55 Hry s časem: Praky, rakety a bojové hole [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 23:45 Jízda: Prásk [i] 00:40 Americká rychlá kola: Chevy Convertible 56 - část 1 [i] 01:40 Možné i nemožné 7 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 03:40 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 04:05 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 04:35 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Toulky krajem [i] 09:15 Papež na Slovensku [i] 10:20 Příště u Vás z Ústí nad Labem 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 20/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 10/26 [i] 15:05 Franklin 4/52 [i] 15:30 Let 29 23/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 21/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 38/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 12/16 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 25/26 [i] 20:55 13. komnata Fedora Gála [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 8/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Vzpomínka na Titány [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 McLeodovy dcery II 20/22 [i] 01:30 Sabotáž [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:40 Kavárnička dříve narozených [i] 04:30 Ajťáci III 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s ní [i] 05:15 U nás v Evropě 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Johnem Malkovichem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Krajiny světla - fotograf Ondřej Knoll [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 20/26 [i] 14:20 Návštěva v ZOO [i] 14:30 Sportovci světa: Lillehammer 1994 1/4 [i] 15:30 Evropa dnes [i] 16:00 Alchymie bytí [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Příběhy šťastných [i] 17:00 Skoro jasno [i] 17:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 53/72 [i] 17:30 Divnopis [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Čestmír Šimáně [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XIX 3/20 [i] 20:00 Zázračná planeta: Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 20:50 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 21:00 Moje rodina IV 10/13 [i] 21:35 ČT Live - Chinaski [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci III 2/6 [i] 23:35 Gorodok 12/20 [i] 00:00 Dvojhlas [i] 00:20 Moje 20. století [i] 01:20 Hudební setkání [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Hledám práci [i] 02:50 Toulky za uměním 2/7 [i] 03:05 Rodina a já [i] 03:25 Příběhy šťastných [i] 03:40 Klavírní jazzobití pod horami [i] 04:35 Pouť k Palladiu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 4 [i] 09:35 Proces: Cena za vášeň 1/2 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 16 [i] 12:35 Ženatý se závazky 234 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 14 [i] 14:00 Nováčci 12 [i] 15:05 Superman IV 14 [i] 16:05 Beze stopy IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 15 [i] 18:30 Ulice 1509, 1510 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři [i] 21:50 Krokodýl [i] 23:40 Věznice Fortress 2 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Mr.GS [i] 02:10 Tabu [i] 02:55 Áčko [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 13 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 15 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 8 [i] 08:20 M*A*S*H 18 [i] 08:55 Knight Rider III 19 [i] 09:55 Policie Hamburk II 2 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 22 [i] 11:50 Policie - New York XII 9 [i] 12:50 M*A*S*H 19 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 12 [i] 13:55 Čarodějky II 7 [i] 14:50 Médium II 8 [i] 15:50 Návrat do ráje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 9 [i] 20:00 Walk the Line [i] 23:05 Anděl smrti [i] 01:35 Nebezpečný muž [i] 03:15 Volejte Věštce
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Tajomstvá sopky 4/4 [i] 06:45 Osudové stretnutie 59/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 161-162/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 59/160 [i] 10:55 Viktória 59/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 5/24 [i] 12:10 Ulica III. 59/260 [i] 13:05 Rebeli I. 81/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 58/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 5/24 [i] 15:35 Macocha 60/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 163-164/188 [i] 18:05 Ulica III. 60/260 [i] 19:00 Rebeli I. 82/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 60/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 59/351 [i] 22:30 Viktória 60/171 [i] 23:20 V moci snov [i] 01:05 Osudové stretnutie 60/90 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:25 Ulica III. 60/260 [i] 03:10 Macocha 60/120 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 Kulička a Toník [i] 15:25 Artušův meč [i] 16:55 Střelba na psy [i] 18:50 Labyrint lží [i] 20:40 Rudý baron [i] 22:45 Smrtící lekce [i] 00:25 Temné vody [i] 02:05 Poslední správnej chlap [i] 03:40 Všechny boží děti umí tančit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:50 Fotbal [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Plážový fotbal [i] 14:45 Plážový fotbal [i] 16:15 Vzpírání [i] 17:00 Motorismus [i] 18:00 Plážový fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Bowling [i] 20:15 Box [i] 22:15 Strongest Man [i] 23:15 Fotbal [i] 23:25 Poker [i] 00:25 Extrémní sporty [i] 00:40 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 6 [i] 06:00 Dotek anděla I 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 08:00 Foylova válka I 1/4 [i] 10:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 14:00 Foylova válka I 2/4 [i] 16:00 Danielova dcera [i] 18:00 Ochránce III 14 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 7 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 00:00 Drzá Jordan V 21 [i] 01:00 Nevinnost na prodej [i] 03:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 24 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 03 [i] 07:05 Chůvy divočiny 10 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 31 [i] 08:00 Diety našich předků 04 [i] 09:00 Maminka stávkuje 55 [i] 09:40 Skryté možnosti 55 [i] 10:10 Ztracené dětství [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 15 [i] 12:05 Diety našich předků 04 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 05 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 05 [i] 14:05 Venku v zimě 09 [i] 14:35 Venku v zimě 10 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 35 [i] 16:10 Maminka stávkuje 55 [i] 16:45 Skryté možnosti 55 [i] 17:15 Proč je to tak? 25 [i] 18:10 Chůvy divočiny 10 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 31 [i] 19:10 Pokusní králíci 05 [i] 19:40 Pokusní králíci 06 [i] 20:10 Elektrizující věda 28 [i] 20:45 Svět hi-tech 15 [i] 21:15 Challenger [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 05 [i] 23:10 David Ogilvy [i] 00:20 Proč je to tak? 25 [i] 01:15 Mistrovské loupeže 13 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 03 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 05 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 06:00 Velký průšvih [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy 46 [i] 07:45 Animovaný život [i] 09:05 Noc s králem [i] 11:05 Michael Clayton [i] 13:00 Noëlle [i] 14:30 Zatmění slunce [i] 16:40 Holky fotbal nehrajou [i] 18:15 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 20:00 Maturitní ples [i] 21:30 Podvod [i] 23:15 Sejmi je všechny [i] 00:40 Mlátička [i] 02:10 Řeč nepřítele [i] 03:55 Shred [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stěhování pana McAllistera