Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules V. 13/22 [i] 09:25 Top Gun [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 8/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 8/18 [i] 13:20 Bez stopy IV. 5/24 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 10-11/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 2/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 22:45 Vražda na Presidiu [i] 00:25 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 02:05 Policajný odznak VI. 8/10 [i] 02:50 A-tím IV. 23/23 [i] 04:05 Psych s.r.o. 9/14 [i] 04:50 Kobra 11 VII. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Sám vojak v poli 2/3 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:50 To je vražda,napísala VIII 19/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 20/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 264 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 47/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 114/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 115/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:55 Dr.House V. 16/24 [i] 22:45 ooops! Načierno. [i] 23:25 Royce [i] 01:00 Prípad pre Samanthu [i] 01:45 Euromaxx - kulinárstvo 6/14 [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 114/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 115/200 [i] 04:35 Euromaxx - kulinárstvo 6/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Summertonský mlyn 11/26 [i] 08:25 Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Nežných 19 /rokov/ [i] 11:50 Disident bez kotolne [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:05 Svadba v Stredných Plachtinciach [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenie obličiek [i] 14:10 Žijúce kamene [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 16:00 Polícia [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 2/8 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Halali [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Blízko smrti - Najhorší vodiči sveta [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 341 [i] 08:00 Panelák 342 [i] 09:00 Súdna sieň [i] 10:00 Prvé oddelenie 56 [i] 10:20 Vražedné čísla 26 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 21 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 13:15 Medicopter 117 41 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 15:10 Vražedné čísla 27 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 57 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 343 [i] 21:15 Odsúdené 24 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 8 [i] 00:15 Neporaziteľný [i] 01:45 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 02:25 Odsúdené 24 [i] 03:15 Črepiny [i] 03:45 PROMI NOVINY [i] 04:00 Damages - V ohrození života I. [i] 04:40 Policajt z L. A. II. 21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 10 [i] 06:00 Profesionáli I. 2,3 [i] 07:40 V mene lásky 125,126 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 33 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 11 [i] 12:00 Červené ruže 127,128 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 8 [i] 14:35 Pavučina klamu [i] 16:15 Starý III. 33 [i] 17:20 V mene lásky 127,128 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Policajt v Afrike [i] 21:55 Lampa [i] 00:30 Profesionáli I. 2,3 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 9/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 07:55 Zoom 96/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 1/11 [i] 10:55 Zoom 96/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 9/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 15:00 Dr. House III. 3/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 10/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 17:55 Zoom 96/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 20:00 Dr. House III. 4/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 10/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 12/22 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV. 12/26 [i] 00:05 Zoom 96/199 [i] 00:10 Krevní pouta 6/22 [i] 01:10 Posel ztracených duší II. 22/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 10/18 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 12/22 [i] 03:50 Myšlenky zločince IV. 12/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette 54 a Chevy 55 - část 2 [i] 06:00 Záchrana vraku 8 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 07:45 Nutné k přežití: Irsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 09:35 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 10:00 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 10:30 Možné i nemožné 7 [i] 11:25 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 12:20 Jízda: Kladivo [i] 13:15 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 27 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 15:30 Nutné k přežití: Irsko [i] 16:25 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 17:20 Možné i nemožné 8 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 19:10 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:40 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 20:05 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 21:00 Největší zlo: Žárlivost [i] 21:55 Sérioví vrazi: Škrtič z hrabství Suffolk [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 23:45 Jízda: Terrible Baja [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette 54 a Chevy 55 - část 3 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 04:05 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 04:35 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jana Eyrová [i] 10:35 Co neodnesl čas 7/9 [i] 11:30 Pohádka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 19/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 9/26 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 23/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Smysluplná vražda [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Ženy proti mužům [i] 00:30 McLeodovy dcery II 19/22 [i] 01:15 Řím 11/12 [i] 02:00 Pětka v Pomeranči [i] 02:30 Hledání ztraceného času [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Jak jsme zelenali [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Skoro jasno [i] 10:00 Dvaasedmdesát jmen české historie 52/72 [i] 10:15 Příběhy slavných [i] 11:10 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Bludiště [i] 13:20 O perníkové chaloupce [i] 13:35 Boj o život: Dětství [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Předivo života 1/13 [i] 16:30 Prizma [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:10 Tenkrát [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 To nejlepší z klasiky [i] 19:50 B. Campagnoli: Romance A dur [i] 20:00 Revoluce: Záblesk minulosti [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Marie Svatošové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zabití [i] 00:50 Krátké filmy z Iráku [i] 02:25 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 02:40 Divadlo svět [i] 03:40 Moc bezmocných [i] 04:40 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 3 [i] 09:35 Dva miliony hledají tátu [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 15 [i] 12:35 Ženatý se závazky 233 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 13 [i] 14:00 Nováčci 11 [i] 15:10 Superman IV 13 [i] 16:05 Beze stopy IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 14 [i] 18:30 Ulice 1507, 1508 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 148 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 13 [i] 22:20 Mr.GS [i] 22:55 Vlak smrti [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas 16 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Paškál [i] 02:50 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 12 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 14 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 7 [i] 08:20 M*A*S*H 17 [i] 08:50 Knight Rider III 18 [i] 09:50 Policie Hamburk II 1 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 21 [i] 11:50 Policie - New York XII 8 [i] 12:45 M*A*S*H 18 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 11 [i] 13:50 Čarodějky II 6 [i] 14:45 Médium II 7 [i] 15:45 Vítr naděje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 8 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 26 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 10 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 12 [i] 00:30 Wolffův revír III 22 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tajomstvá sopky 3/4 [i] 06:50 Osudové stretnutie 58/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 159-160/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 58/160 [i] 10:55 Viktória 58/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 4/24 [i] 12:10 Ulica III. 58/260 [i] 13:00 Rebeli I. 80/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 57/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami XI. 4/24 [i] 15:25 Macocha 59/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 161-162/188 [i] 18:05 Ulica III. 59/260 [i] 19:00 Rebeli I. 81/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 59/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 58/351 [i] 22:20 Viktória 59/171 [i] 23:10 Tajomstvá sopky 4/4 [i] 00:45 Osudové stretnutie 59/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 59/260 [i] 02:50 Macocha 59/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 58/351 [i] 04:15 112 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Hlavní zprávy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Ztracený svět [i] 13:40 Holíci [i] 15:10 Synův pokoj [i] 16:50 Muž z Elysejských polí [i] 18:40 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 20:20 Básník války [i] 22:00 Všechny boží děti umí tančit [i] 23:25 Vlastní pravidla [i] 01:20 Načasovaná smrt [i] 02:50 Mezi nepřáteli [i] 04:40 Básník války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Plážový fotbal [i] 13:30 Plážový fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:15 Plážový fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Motorismus [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:45 Pro wrestling [i] 00:45 Pro wrestling [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 5 [i] 06:00 Dotek anděla I 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 10:00 Náš děda [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 14:00 Foylova válka I 1/4 [i] 16:00 Uloupená nevinnost [i] 18:00 Ochránce III 13 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 21:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 23:00 Zakázaná tajemství [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 02:00 Drzá Jordan VI 2 [i] 03:00 Náš děda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 23 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 02 [i] 07:05 Chůvy divočiny 09 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 30 [i] 08:00 Diety našich předků 03 [i] 09:00 Maminka stávkuje 54 [i] 09:40 Skryté možnosti 54 [i] 10:10 Co nám prospívá [i] 11:10 Renovace Debbie Travisové 14 [i] 12:05 Diety našich předků 03 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 04 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 04 [i] 14:05 Venku v zimě 07 [i] 14:35 Venku v zimě 08 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 34 [i] 16:10 Maminka stávkuje 54 [i] 16:45 Skryté možnosti 54 [i] 17:15 Proč je to tak? 24 [i] 18:10 Chůvy divočiny 09 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 30 [i] 19:10 Pokusní králíci 03 [i] 19:40 Pokusní králíci 04 [i] 20:10 Elektrizující věda 27 [i] 20:45 Svět hi-tech 14 [i] 21:15 Challenger [i] 22:20 Pravda, povinnost, udatnost 04 [i] 23:15 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 00:10 Proč je to tak? 24 [i] 01:10 Mistrovské loupeže 12 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 02 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 04 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 46 [i] 06:00 Čistá barva [i] 07:45 Proč kočka není pes [i] 09:20 Rolling Stones [i] 11:20 Stará známost [i] 13:15 Animovaný život [i] 14:35 Noc s králem [i] 16:35 Michael Clayton [i] 18:30 Noëlle [i] 20:00 Na stojáka 60 [i] 20:30 A zase jedna Popelka [i] 22:05 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 00:00 Smrtonosná past 4.0 [i] 02:05 Alpha Dog [i] 04:00 A zase jedna Popelka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mladí Titáni v Tokiu