Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 112 [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 12/22 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:45 Volajte políciu 110: Inými očami [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 7/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 7/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 4/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 8-9/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VII. 1/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:35 Zhubná vášeň [i] 00:40 Rukojemníci 12/13 [i] 01:30 Smith I. 4/7 [i] 02:15 Policajný odznak VI. 7/10 [i] 03:00 A-tím IV. 22/23 [i] 04:05 Psych s.r.o. 8/14 [i] 04:45 Kobra 11 VII. 1/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly body sekundy [i] 05:25 Euromaxx - kulinárstvo 4/14 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Sám vojak v poli 1/3 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:50 To je vražda,napísala VIII 17/22 [i] 10:40 To je vražda,napísala VIII 18/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 263 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 46/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 112/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 113/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:40 Rytieri nebies [i] 00:55 Prípad pre Samanthu [i] 01:40 Euromaxx - kulinárstvo 5/14 [i] 02:05 Slovensko dnes [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 112/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 113/200 [i] 04:30 Euromaxx - kulinárstvo 5/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 10/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 V tieni času [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Moja domovina [i] 12:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 21/26 [i] 13:15 Elixír [i] 13:40 5 minút po dvanástej - Láska, viera, nádej [i] 14:40 Disident bez kotolne [i] 15:10 20.výročie Nežnej [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:40 Regionálny denník [i] 17:10 Správy z regiónov [i] 17:30 Deň študenstva [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Nežných 19 /rokov/ [i] 20:55 Historická panoráma [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:30 Rodina [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bod v nekonečne [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 Panelák 340 [i] 08:35 Súdna sieň [i] 09:35 Dcéra je nevinná [i] 11:50 Láska plná omylov [i] 13:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 14:45 Vražedné čísla 26 [i] 15:40 C. S. I. : Kriminálka Miami III [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 56 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 342 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 12 [i] 23:00 Zoznam hriešnikov [i] 01:00 Blízko smrti - Najhorší vodiči sveta [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Damages - V ohrození života I. [i] 03:00 Zoznam hriešnikov [i] 04:25 PROMI NOVINY [i] 04:40 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 9 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 36/36 [i] 06:50 Profesionáli I. 1/13 [i] 07:40 V mene lásky 123,124 [i] 09:30 Starý III. 32 [i] 10:30 Doktor z hôr VI. 10 [i] 11:30 Červené ruže 125,126 [i] 13:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 7 [i] 14:00 30 prípadov majora Zemana 10 [i] 15:15 Tequila a Bonetti 10 [i] 16:15 Starý III. 32 [i] 17:20 V mene lásky 125,126 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Pavučina klamu [i] 21:35 Skutočný príbeh: Deti [i] 23:15 "Faunovo velmi pozdní odpoledne" [i] 01:00 Skutočný príbeh: Deti [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 8/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 07:55 Zoom 96/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 13/13 [i] 10:55 Zoom 96/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 8/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 15:00 Dr. House III. 2/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 9/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 17:55 Zoom 96/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 20:00 Dr. House III. 3/24 [i] 21:00 CSI: New York IV. 20/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 21/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i] 23:55 Zoom 96/199 [i] 00:00 Krevní pouta 5/22 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 21/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 20/21 [i] 02:45 CSI: New York IV. 21/21 [i] 03:30 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette 54 a Chevy 55 - část 1 [i] 06:00 Záchrana vraku 7 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 07:45 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 09:35 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 10:00 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 10:30 Možné i nemožné 6 [i] 11:25 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 12:20 Jízda: Jízda dnešní noci [i] 13:15 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 25 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 15:30 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 16:25 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 17:20 Možné i nemožné 7 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 19:10 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:40 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Nebezpečná loď [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: Hrozivá přílivová vlna [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Smíření s pořážkou [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 47 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 48 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 23:45 Jízda: Kladivo [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette 54 a Chevy 55 - část 2 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Nebezpečná loď [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: Hrozivá přílivová vlna [i] 02:40 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 03:40 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 04:05 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 04:35 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Madeira - historie ve víně [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Jak Honza Kačenku dostal [i] 09:00 Grandsupertingltangl 11/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:35 Šlechetný cowboy Sandy [i] 11:05 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 18/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 8/26 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 22/26 [i] 15:30 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 20/26 [i] 16:15 O perníkové chaloupce [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Ecce homo Šebánek [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 11/12 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Jak chutná smrt [i] 00:50 McLeodovy dcery II 18/22 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Sabotáž [i] 03:15 Tajné akce StB 35/40 [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Kultura v regionech 04:20 Evropský manuál [i] 04:40 Dům umění [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Krajan G. M. 2/7 [i] 09:50 Síla umění: Bernini [i] 10:45 Svět zázraků: Riskantní natáčení 6/12 [i] 11:10 Film o filmu Zoufalci [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Chcete mě? [i] 14:20 Pětka v Pomeranči [i] 14:45 Toulavá kamera [i] 15:10 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 15:20 Přežít! 9/10 [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s ní [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Jak jsme zelenali [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 13/13 [i] 19:20 Russian for travellers 2/2 [i] 19:40 Osudové okamžiky [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pějme píseň dohola [i] 22:15 Film o filmu Muži v říji [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Krátké filmy z Iráku [i] 00:45 Lianna [i] 02:40 Divadlo žije! [i] 03:05 Q [i] 03:35 Terra musica 04:15 Krásný ztráty [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 2 [i] 09:35 Šance pro Gracie [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 14 [i] 12:35 Ženatý se závazky 232 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 12 [i] 14:00 Nováčci 10 [i] 15:10 Superman IV 12 [i] 16:05 Beze stopy IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 13 [i] 18:30 Ulice 1505, 1506 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 8 [i] 20:40 Dům snů 10 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 2 [i] 22:50 Kurz sebeovládání [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas 15 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Babeta [i] 02:50 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 11 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 13 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 6 [i] 08:20 M*A*S*H 16 [i] 08:55 Knight Rider III 17 [i] 09:55 Policie Hamburk I 22 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 20 [i] 11:50 Policie - New York XII 7 [i] 12:45 M*A*S*H 17 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 10 [i] 13:50 Čarodějky II 5 [i] 14:45 Médium II 6 [i] 15:45 Milostná rošáda [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 7 [i] 20:00 Přešlapy 9 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 11 [i] 23:25 Žralok II 12 [i] 00:25 Wolffův revír III 21 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Vraždy v Kitzbühelu 12 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Tajomstvá sopky 2/4 [i] 06:55 Osudové stretnutie 57/90 [i] 07:45 Skrytá vášeň 157-158/188 [i] 09:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 57/160 [i] 11:00 Viktória 57/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 3/24 [i] 12:15 Ulica III. 57/260 [i] 13:05 Rebeli I. 79/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 56/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 3/24 [i] 15:30 Macocha 58/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 159-160/188 [i] 18:05 Ulica III. 58/260 [i] 19:00 Rebeli I. 80/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 58/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 57/351 [i] 22:15 Viktória 58/171 [i] 23:05 Tajomstvá sopky 3/4 [i] 00:40 Osudové stretnutie 58/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 58/260 [i] 02:45 Macocha 58/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 57/351 [i] 04:15 112 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Klára a já [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Emil a detektivové [i] 13:50 Zelený oblak [i] 15:30 Hlavní zprávy [i] 17:15 Sklizeň [i] 18:55 Příběh z Bronxu [i] 20:55 Mistr zázraků [i] 22:25 Mezi nepřáteli [i] 00:15 [i] 01:40 Anatomie pekla [i] 03:00 Podsvětí hudby [i] 04:35 Mistr zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Plážový fotbal [i] 11:45 Plážový fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Plážový fotbal [i] 14:45 Plážový fotbal [i] 16:15 Plážový fotbal [i] 17:45 Plážový fotbal [i] 19:05 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:15 All Sports [i] 20:55 All Sports [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:05 Golf [i] 22:05 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Jachtink [i] 22:45 All sports [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Plážový fotbal [i] 00:45 Plážový fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 4 [i] 06:00 Dotek anděla I 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 10:00 Jane Doeová: Oči [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Ochránce III 12 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 2 [i] 21:00 Médium V 7 [i] 22:00 Médium V 8 [i] 23:00 Být Erikou 9 [i] 00:00 Být Erikou 10 [i] 01:00 Zakázaná tajemství [i] 03:00 Jane Doeová: Oči [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 22 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 01 [i] 07:05 Chůvy divočiny 08 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 29 [i] 08:00 Diety našich předků 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 53 [i] 09:40 Skryté možnosti 53 [i] 10:10 Co nám prospívá 37 [i] 11:10 Renovace Debbie Travisové 13 [i] 12:05 Diety našich předků 02 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 03 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 03 [i] 14:05 Venku v zimě 05 [i] 14:35 Venku v zimě 06 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 33 [i] 16:10 Maminka stávkuje 53 [i] 16:45 Skryté možnosti 53 [i] 17:15 Proč je to tak? 23 [i] 18:10 Chůvy divočiny 08 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 29 [i] 19:10 Pokusní králíci 01 [i] 19:40 Pokusní králíci 02 [i] 20:10 Vychytávky 13 [i] 20:40 Svět hi-tech 13 [i] 21:10 Život ve stavu beztíže [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 03 [i] 23:10 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 00:10 Proč je to tak? 23 [i] 01:10 Mistrovské loupeže 11 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 01 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 03 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 47 [i] 06:00 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 07:15 Revoluce paní Ratcliffové [i] 09:00 Konečně spolu [i] 10:40 Haló, tady Shirlee [i] 12:10 Napříč vesmírem [i] 14:20 Čistá barva [i] 16:05 Proč kočka není pes [i] 17:40 Stará známost [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 46 [i] 20:00 Ženy [i] 21:55 Houbičky [i]