Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Šípová Ruženka [i] 09:55 Dračie diery [i] 11:55 Sebechlebskí hudci [i] 13:20 Kučeravá Sue [i] 15:20 Madagaskar [i] 16:45 Rýchle Televízne noviny [i] 16:55 Princezná so zlatou hviezdou [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 Nežná 1989 [i] 22:30 Tankový prápor [i] 02:15 Sedím na konári a je mi dobre [i] 04:15 Prežiť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Euromaxx - kulinárstvo 3/14 [i] 06:00 Dempsey a Makepeacová [i] 06:50 Ďuro-Truľo [i] 07:50 MA-TEL-KO [i] 08:20 Zlatá brána [i] 09:10 Slniečko [i] 09:30 Polepetko [i] 10:35 Zlatná krajina [i] 11:45 Našich deväť 1975 [i] 12:30 Tie dni 1/7 [i] 12:40 Televízny klub mladých [i] 13:40 Tie dni 2/7 [i] 13:50 Sneh pod nohami [i] 15:10 Tie dni 3/7 [i] 15:20 Historická panoráma [i] 15:50 Tie dni 4/7 [i] 16:00 Pocta Krylovi [i] 17:05 Tie dni 5/7 [i] 17:15 Za železnou oponou [i] 18:55 Tie dni 6/7 [i] 19:04 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Tie dni 7/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dvadsať rokov demokracie [i] 21:20 Správy [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 21/22 [i] 23:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 22/22 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu [i] 01:10 Euromaxx - kulinárstvo 4/14 [i] 01:40 Za železnou oponou [i] 03:20 Správy [i] 04:55 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy z regiónov [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Mama to vie najlepšie [i] 07:10 Regionálny denník [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Tak šli pionierske roky [i] 08:55 Televízny klub mladých [i] 09:15 Moje strechy [i] 09:45 Festival v Žihľave [i] 10:10 To prosté slovo máj [i] 10:15 Generácia 2000 [i] 10:45 Človek človeku [i] 11:10 Neviditeľný front;Neškodný kontraband? [i] 11:30 Vtipnejší vyhráva 1986 [i] 12:15 Zo scény a zákulisia Detvianskej Zlatej ruže [i] 12:55 Tváre a postoje;Stanislav Štepka [i] 13:10 Megastavby II. [i] 14:00 Magazín ligy majstrov [i] 14:25 Televízny klub mladých [i] 16:05 V tieni času [i] 16:50 November + 20 [i] 17:15 Folk Martin 2009 [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Historická panoráma [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 21/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Polojasno [i] 21:25 20.výročie Nežnej [i] 22:20 Československý filmový týždenník [i] 22:30 Pocta Slobode [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bod v nekonečne [i] 06:30 Telefónna búdka [i] 08:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 10:10 Statočné srdce [i] 13:45 Dcéra je nevinná [i] 16:00 "Černí baroni" [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 341 [i] 21:15 Odsúdené 23 [i] 22:15 Profesionáli III. 12 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Statočné srdce [i] 03:10 Odsúdené 23 [i] 04:00 Mafstory [i] 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 8 [i] 06:30 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 34,35 [i] 08:10 V mene lásky 121,122 [i] 10:00 Starý III. 31 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 9 [i] 12:00 Červené ruže 123,124 [i] 13:45 Hulk Hogan: Blesk v raji 6 [i] 14:35 Malý unavený Joe [i] 16:40 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 123,124 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 10 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 10 [i] 22:00 James Bond na JOJ PLUS: Moonraker [i] 00:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 34,35 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 7/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 07:55 Zoom 95/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 12/13 [i] 10:55 Zoom 95/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 7/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 15:00 Dr. House III. 1/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 8/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 17:55 Zoom 95/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 20:00 Dr. House III. 2/24 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 13/13 [i] 22:00 Unesený 1/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 10/26 [i] 23:55 Zoom 95/199 [i] 00:00 Krevní pouta 4/22 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 20/22 [i] 02:00 Damages - Pavučina moci 13/13 [i] 02:50 Unesený 1/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 10/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 3 [i] 06:00 Záchrana vraku 6 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 07:45 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 08:40 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 09:35 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 10:00 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 10:30 Možné i nemožné 5 [i] 11:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 12:20 Jízda: XLR [i] 13:15 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 23 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 15:30 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 16:25 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 17:20 Možné i nemožné 6 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 19:10 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:40 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 20:05 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 21:00 Průmyslový fanatik: Balicí materiály [i] 21:30 Průmyslový fanatik: Ocel [i] 21:55 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 23:45 Jízda: Jízda dnešní noci [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette 54 a Chevy 55 - část 1 [i] 01:40 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 02:40 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 04:05 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 04:35 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Muzikanti Pražského hradu [i] 06:25 Růžemi navštívený [i] 06:55 Kuodi, vesničanka z Beninu [i] 07:45 Jak se žije zpěvnému svědomí národa podle Jana Hřebejka [i] 08:00 Připoutejte se, prosím, kapitalismus přichází [i] 08:10 Kouzelná školka [i] 08:40 Tajemství Lesní země [i] 09:55 Konec železné opony [i] 10:05 Plaváček [i] 11:20 Koncert pro všechny slušný lidi - Karel Kryl [i] 11:45 Připoutejte se, prosím, kapitalismus přichází [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Připoutejte se, prosím, kapitalismus přichází [i] 12:15 České hlavičky [i] 13:15 Není houba jako houba [i] 14:30 Pozor, natáčí se! [i] 15:25 Připoutejte se, prosím, kapitalismus přichází [i] 15:35 Historický předkrm [i] 16:00 Albertov 16:00 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 23:10 Připoutejte se, prosím, kapitalismus přichází [i] 23:20 20 let bez opony [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Svobodné divadlo [i] 01:50 Vltava v obrazech 42/86 [i] 02:10 Sex ve městě VI 7/20 [i] 02:40 Chcete mě? [i] 02:55 Rajské zahrady 7/13 [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Jak se bydlí s historií [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Hřiště 7 [i] 08:15 Vzkaz Václava Havla [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 4/4 [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:20 Kluci v akci [i] 11:45 Vyloženě rodinná historie [i] 13:15 Svobodné divadlo [i] 14:30 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 14:45 Animované písničky [i] 14:50 Pohádka o lidské duši [i] 15:45 Fokus ČT24 [i] 16:10 Vltava v obrazech 42/86 [i] 16:30 Svět zázraků: Riskantní natáčení 6/12 [i] 16:50 Síla umění: Bernini [i] 17:45 Pouť k Palladiu [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:50 Tahače 2009 - Přehled sezóny [i] 19:05 Angličtina - Extra 23/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Moravský podzim 2005 [i] 21:25 Krajiny světla - fotograf Ondřej Knoll [i] 21:55 Pískovna [i] 22:40 Koncert pro všechny slušný lidi - folk [i] 23:05 Dvojhlas [i] 23:30 Krvavý trůn [i] 01:20 Zapomenutý svět komunismu 3/3 [i] 02:15 Retro [i] 02:40 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 02:45 Cesty víry [i] 03:05 Křesťanský magazín [i] 03:20 Po hladině: Muž a žena [i] 03:40 Kudykam [i] 04:35 Už rozsvítili lustry... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 07:05 Jimmy Neutron [i] 08:40 Páni kluci [i] 10:30 Princ a Večernice [i] 12:00 Nevěsta na útěku [i] 14:25 Hrátky s čertem [i] 16:10 Kate&Leopold [i] 18:30 Ulice 1503, 1504 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 147 [i] 21:25 Občan Havel přikuluje [i] 22:50 Poslání [i] 00:35 Nahá konfrontace [i] 02:00 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Občanské judo [i] 03:30 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:05 Jak ukrást Venuši [i] 08:35 Co způsobil Winn-Dixie [i] 10:50 Slečna matinka [i] 12:40 Král Drozdí brada [i] 14:35 Dvanáct do tuctu [i] 16:40 Láska s výstrahou [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 6 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 25 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 10 [i] 23:35 Spravedlnost 10 [i] 00:30 Wolffův revír III 20 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tajomstvá sopky 1/4 [i] 06:50 Osudové stretnutie 56/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 155-156/188 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 56/160 [i] 11:00 Viktória 56/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 2/24 [i] 12:15 Ulica III. 56/260 [i] 13:05 Rebeli I. 78/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 55/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 2/24 [i] 15:30 Macocha 57/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 157-158/188 [i] 18:05 Ulica III. 57/260 [i] 19:00 Rebeli I. 79/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 57/160 [i] 21:20 Júlia - Cesty za šťastím 56/351 [i] 22:10 Viktória 57/171 [i] 23:00 Tajomstvá sopky 2/4 [i] 00:35 Osudové stretnutie 57/90 [i] 01:20 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 57/260 [i] 02:45 Macocha 57/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 56/351 [i] 04:15 112 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Real je naše vášeň [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Táta k Vánocům [i] 13:35 Podivné experimenty [i] 15:30 Klára a já [i] 17:00 Labyrint lží [i] 18:50 Buster [i] 20:30 Bratz [i] 22:25 Nicota [i] 00:00 Poslední správnej chlap [i] 01:35 Smrtící vloupání [i] 02:55 Voodoo: Umění ďábla [i] 04:35 Bratz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:45 Plážový fotbal [i] 11:45 Plážový fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Plážový fotbal [i] 16:15 Plážový fotbal [i] 17:45 Plážový fotbal [i] 19:05 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Fotbal [i] 23:25 Plážový fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 3 [i] 06:00 Dotek anděla I 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 10:00 Dej šanci lásce [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 16:00 Prober se [i] 18:00 Ochránce III 11 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 1 [i] 21:00 Opatrovnictví [i] 23:00 Danielova dcera [i] 01:00 Být Erikou 9 [i] 02:00 Být Erikou 10 [i] 03:00 Zakázaná tajemství [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 21 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 12 [i] 07:05 Chůvy divočiny 07 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 28 [i] 08:00 Diety našich předků 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 52 [i] 09:40 Skryté možnosti 52 [i] 10:10 Co nám prospívá 36 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 12 [i] 12:05 Diety našich předků 01 [i] 13:05 Za jídlem přes ulici 02 [i] 13:35 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 13:50 Udržitelnost v praxi 02 [i] 14:05 Venku v zimě 03 [i] 14:35 Venku v zimě 04 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 32 [i] 16:10 Maminka stávkuje 52 [i] 16:45 Skryté možnosti 52 [i] 17:15 Proč je to tak? 22 [i] 18:10 Chůvy divočiny 07 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 28 [i] 19:10 Doktorologie 13 [i] 19:40 Malí mniši [i] 20:10 Vychytávky 12 [i] 20:40 Svět hi-tech 12 [i] 21:10 Za nebeskou klenbou [i] 22:15 Pravda, povinnost, udatnost 02 [i] 23:10 Velká čínská zeď 02 [i] 00:15 Proč je to tak? 22 [i] 01:10 Mistrovské loupeže 10 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 12 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 02 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pravý Američan [i] 07:30 10 000 př. n. l. [i] 09:15 Manuel a Manuela [i] 10:50 Paříži, miluji Tě [i] 12:50 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 14:05 Revoluce paní Ratcliffové [i] 15:45 Konečně spolu [i] 17:25 Napříč vesmírem [i] 19:35 Nestyda [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží 7 [i] 21:30 Na stojáka 59 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. 1 [i] 23:00 Hitman [i] 00:30 Cesta bojovníka [i] 02:05 Hank a Mike [i] 03:30 Stav obležení [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Koření života [i] 11:45 Velký dům [i] 13:20 Kouzelná romance [i] 15:05 Genesis - koncert v Římě [i] 16:40 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:55 Stěhování pana McAllistera [i] 20:25 Srdce v oblacích [i] 22:00 Až na krev [i] 00:35 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 02:10 Krvavá laguna [i] 03:40