Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 11/22 [i] 09:25 Volajte políciu 110: Kým vás smrť nerozdelí [i] 11:05 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 6/18 [i] 12:00 Nezvestní I. 6/18 [i] 12:55 Bez stopy IV. 3/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Priatelia IX. 6-7/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:55 Prvý krok 9/13 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 00:55 Čierny dážď [i] 03:00 A-tím IV. 21/23 [i] 03:45 Posledný výsadok [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Zbojnícky tanec [i] 09:35 To je vražda,napísala VIII 15/22 [i] 10:25 To je vražda,napísala VIII 16/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 262 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 45/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 110/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 111/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Odteraz a navždy [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Klinika Grace V. 9/24 [i] 23:00 Bestseller [i] 00:40 Euromaxx - kulinárstvo 3/14 [i] 01:05 Slovensko dnes [i] 01:20 Správy STV [i] 01:50 Góly body sekundy [i] 01:55 Sila lásky III. 110/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 111/200 [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:00 Odteraz a navždy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Enviro [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 9/26 [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Zišli sa gorali [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Kto je kto\Mikloško [i] 14:25 Poklady sveta IV. [i] 14:40 Umenie 09 [i] 15:20 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 4/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Československý filmový týždenník [i] 22:25 Eurokino [i] 23:40 Historická panoráma [i] 00:20 Anjeli strážni [i] 01:00 TKN [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy z regiónov [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania 04:30 Zelené raje 4/10 [i] 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 Zapichni to! [i] 08:30 Telefónna búdka [i] 10:10 Tanec s vlkmi [i] 13:50 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 15:50 Kráľova priazeň [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 340 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 7 [i] 22:15 Šesť dní, sedem nocí [i] 00:20 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:00 Tanec s vlkmi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 SEDEM [i] 07:15 Zorro 7 [i] 07:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 32,33 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 30 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 8 [i] 12:00 Červené ruže 121,122 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 5 [i] 14:35 Divoký Bill [i] 16:20 Starý III. 30 [i] 17:20 V mene lásky 121,122 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Malý unavený Joe [i] 22:00 Mimoriadna Lampa - 20 rokov Nežnej revolúcie [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 6/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 07:55 Zoom 95/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 11/13 [i] 10:55 Zoom 95/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 6/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 15:00 Dr. House II. 24/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 7/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 17:55 Zoom 95/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 20:00 Dr. House III. 1/24 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/8 [i] 22:00 Uneseni 7/10 [i] 23:35 Zoom 95/199 [i] 23:40 Myšlenky zločince IV. 9/26 [i] 00:40 Krevní pouta 3/22 [i] 01:40 Posel ztracených duší II. 19/22 [i] 02:35 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/8 [i] 03:25 Uneseni 7/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 1 [i] 05:30 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Záchrana vraku 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 07:45 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 09:35 Jak se to dělá: Karburátory [i] 10:00 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i] 10:30 Možné i nemožné 4 [i] 11:25 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 12:20 Jízda: Rychlá kola na objednávku [i] 13:15 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 21 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 17:20 Možné i nemožné 5 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 19:10 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:40 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 21:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 23:45 Jízda: XLR [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 3 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 02:40 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 03:40 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 04:05 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 04:35 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 10/78 [i] 09:00 Florenc 13,30 [i] 10:30 Almara [i] 11:10 Planeta Země 2/11 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery II 17/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V 7/26 [i] 15:25 Simpsonovi XX 10/21 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 12 [i] 21:00 Na cestě po Piemontu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 35/40 [i] 22:30 Quills - Perem markýze de Sade [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:00 McLeodovy dcery II 17/22 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Z metropole [i] 03:50 Týden v regionech Brno 04:15 Týden v regionech Ostrava [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 11/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Zábavná škola : Opera nás baví 10/10 [i] 13:30 Hennings Haus 3/5 [i] 13:45 Prop a Berta [i] 15:00 S Jakubem na rybách - Thajsko [i] 15:55 Mikrofon zleva, Tome aneb Waterloo [i] 16:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:25 Polojasno [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 11/12 [i] 20:15 Zapomenutý svět komunismu 3/3 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:05 Neskutečné historky 6/9 [i] 22:40 Události, komentáře [i] 23:20 Q [i] 23:50 Film point [i] 00:55 Film o filmu Zoufalci [i] 01:10 Knižní svět [i] 01:25 Báječná léta bez opony [i] 01:40 Poklady světa [i] 01:55 Osudové okamžiky [i] 02:10 Máte slovo 02:55 POKR [i] 03:25 Československý filmový týdeník 755/2379 [i] 03:35 Evropské hudební kořeny [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 1 [i] 09:35 Nebezpečný vlak [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk III 13 [i] 12:40 Ženatý se závazky 231 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 11 [i] 14:05 Nováčci 9 [i] 15:10 Superman IV 11 [i] 16:05 Beze stopy IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 12 [i] 18:30 Ulice 1501, 1502 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Dr. House V 11 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 19 [i] 23:30 Mise pomsty [i] 01:10 Novashopping 01:30 Bujné fantazie 12 [i] 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 10 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 12 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 4 [i] 08:20 M*A*S*H 14 [i] 08:50 Knight Rider III 16 [i] 09:50 Policie Hamburk I 21 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 19 [i] 11:50 Policie - New York XII 6 [i] 12:45 M*A*S*H 15 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 9 [i] 13:50 Čarodějky II 4 [i] 14:45 Médium II 5 [i] 15:45 Divoký tymián [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 5 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 11 [i] 23:20 Přešlapy 8 [i] 00:25 Wolffův revír III 19 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skutočný príbeh: Utečenec [i] 06:55 Osudové stretnutie 55/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 153-154/188 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 55/160 [i] 10:55 Viktória 55/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 1/24 [i] 12:10 Ulica III. 55/260 [i] 13:00 Rebeli I. 77/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 54/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 1/24 [i] 15:30 Macocha 56/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 155-156/188 [i] 18:05 Ulica III. 56/260 [i] 19:00 Rebeli I. 78/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 56/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 55/351 [i] 22:15 Viktória 56/171 [i] 23:05 Tajomstvá sopky 1/4 [i] 00:45 Osudové stretnutie 56/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 56/260 [i] 02:55 Macocha 56/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 55/351 [i] 04:20 112 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kulička a Toník [i] 13:50 Tučňák Amundsen [i] 15:25 Real je naše vášeň [i] 17:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 18:40 Hotýlek [i] 20:15 Střelba na psy [i] 22:10 Voodoo: Umění ďábla [i] 23:50 Načasovaná smrt [i] 01:20 Plíživý děs [i] 02:50 Nitro [i] 04:35 Střelba na psy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lyžování [i] 09:00 Lyžování [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Plážový fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:45 Plážový fotbal [i] 16:15 Plážový fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Bojové sporty [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Plážový fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 2 [i] 06:00 Dotek anděla I 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 32 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru XI: Život v Midsomeru [i] 10:00 Nepotrestaná vražda [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 16:00 Být Erikou 9 [i] 17:00 Být Erikou 10 [i] 18:00 Ochránce III 10 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 20:00 Drzá Jordan V 21 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 23:00 Uloupená nevinnost [i] 01:00 Prober se [i] 03:00 Nepotrestaná vražda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 26 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 11 [i] 07:05 Chůvy divočiny 06 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 27 [i] 08:00 Jimmova farma [i] 09:05 Maminka stávkuje 51 [i] 09:40 Skryté možnosti 51 [i] 10:10 Co nám prospívá 35 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 11 [i] 12:05 Jimmova farma [i] 13:10 Za jídlem přes ulici 01 [i] 13:40 Lidé a místa na Zemi: Grónsko [i] 13:55 Udržitelnost v praxi 01 [i] 14:10 Venku v zimě 01 [i] 14:40 Venku v zimě 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 31 [i] 16:10 Maminka stávkuje 51 [i] 16:45 Skryté možnosti 51 [i] 17:15 Proč je to tak? 21 [i] 18:10 Chůvy divočiny 06 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 27 [i] 19:10 Doktorologie 11 [i] 19:40 Doktorologie 12 [i] 20:10 Vychytávky 11 [i] 20:40 Svět hi-tech 11 [i] 21:10 Mars na obzoru 06 [i] 22:10 Pravda, povinnost, udatnost 01 [i] 23:10 Velká čínská zeď 01 [i] 00:10 Proč je to tak? 21 [i] 01:10 Mistrovské loupeže 09 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 11 [i] 03:25 Toulky Maďarskem 01 [i] 04:00 Dunaj [i] 04:30 Dunaj [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Před kamerou 47 [i] 06:00 Kráska a Ošklivka [i] 07:30 Všichni opouštějí Brisbane [i] 08:50 Navěky silný [i] 10:40 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 12:10 Než si pro nás přijde [i] 13:45 Gambler [i] 15:10 Vesmírní opičáci [i] 16:30 Věřte mi [i] 18:20 Probuzení tmy [i] 20:00 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 22:40 Tobruk [i] 00:20 Děti Anakondy [i] 01:50 Mlátička [i] 03:20 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Věčný příběh [i] 11:55 Starší syn [i] 13:20 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 14:55 Návrat lásky [i] 16:50 Živoj jde dál [i] 18:40 Bělásek [i] 20:30 Moje žena a jiné katastrofy [i] 22:00 Superbad