Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:00 Superpes Krypto I. [i] 06:15 Uletení Loonatici II. 4/13 [i] 06:40 Flintstonovci I. 4/25 [i] 07:10 Moja mama veterinárka II. 2/13 [i] 08:05 Škola života [i] 10:00 90210: Nová generácia [i] 10:55 Škaredá Betty I. 3-4/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Vinnetou II. - Červený gentleman [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Policajt v Beverly Hills II. [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Fringe 7/20 [i] 00:25 Krutá hra [i] 01:55 Alfie [i] 03:30 Nie sme žiadni anjeli [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Vôňa kvetov a vetra 11/14 [i] 05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Motormagazín [i] 06:45 Pocoyo II. 35/52 [i] 06:55 Všetky psy idú do neba III. 33 [i] 07:15 Malí Einsteini 11/28 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 11/39 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Vyhlásenie výsledkov volieb do VÚC [i] 09:30 Vodník a Zuzana [i] 10:05 Hannah Montana II. 22/30 [i] 10:30 Zem - sila planéty 1/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 15:10 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 11/13 [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:45 Show Billa Cosbyho VII 17/26 [i] 18:10 Show Billa Cosbyho VII 18/26 [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 21:55 Chobotnica [i] 23:45 Nemilosrdný vrah [i] 01:15 Chodili sme spolu [i] 02:05 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Motormagazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Národnostné správy [i] 06:25 Test magazín [i] 06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Môj dom - môj hrad [i] 08:20 TKN [i] 08:50 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:50 Dokumentárny klub [i] 10:45 Československý filmový týždenník [i] 11:00 Za mestskými múrmi [i] 12:35 Anjeli strážni [i] 13:15 Slovo [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Propaganda naša každodenná... [i] 15:20 Skús ma objať 1/2 [i] 16:55 Obrus s monogramom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Slovíčka [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Umenie 09 [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:20 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:45 Slovo [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PRVÉ NOVINY 05:25 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 Deň po tom [i] 09:10 Webmaster [i] 10:00 Profesionáli III. 11 [i] 10:50 Stratené duše III 12 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 10 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 Odsúdené 21, 22 [i] 16:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 6 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 "Černí baroni" [i] 22:30 PREMIÉRA: Kráľova priazeň [i] 00:55 Stíhačková rallye [i] 02:30 Chodím s Lucy [i] 03:55 Nové bývanie [i] 04:25 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 07:00 Zorro 5,6 [i] 07:40 V uliciach San Francisca 46,47 [i] 09:35 Julie Lescautová VII. 2 [i] 11:00 De Facto [i] 11:45 Zorro 7 [i] 12:10 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 73,74 [i] 15:35 Iba láska 2/2 [i] 17:15 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 21:30 Skutočný príbeh: Tichý úkryt [i] 23:10 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 00:50 Skutočný príbeh: Tichý úkryt [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 23/26 [i] 07:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 7/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 8/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 2/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 6/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 14:00 All Saints VI. 1/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 23/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4/13 [i] 17:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 6/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 20:00 Boj o čas 9/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 19/21 [i] 22:00 Identita [i] 23:55 Pacovo mužstvo IV. 6/23 [i] 01:20 CSI: New York IV. 19/21 [i] 02:05 Boj o čas 9/13 [i] 02:55 Eli Stone II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 06:00 Záchrana vraku 1 [i] 06:25 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:50 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 07:15 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 08:10 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 45 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Velký únik [i] 10:55 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 11:50 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 12:45 Opravdoví hrdinové: Tenký led [i] 13:15 Opravdoví hrdinové: V propasti [i] 13:40 Nutné k přežití: Bearova základní pravidla [i] 14:35 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 15:30 Možné i nemožné 6 [i] 16:25 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 17:20 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Japonsko - Napětí [i] 18:15 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 19:10 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 20:05 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 21:00 Můj šokující příběh: Nejmenší děti na světě [i] 21:55 Ztracený ráj 5 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Těla v sudu [i] 23:45 Největší zlo: Úplně zblízka [i] 00:40 Hry s časem: Čepele a volty [i] 01:40 Jediná cesta úniku: Lidský prak [i] 02:10 Jediná cesta úniku: Ptačí hrozba [i] 02:40 Průmyslový fanatik: Sklo [i] 03:10 Průmyslový fanatik: Nátěrová barva [i] 03:40 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 7/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 7/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 7/13 [i] 06:50 Ferda II 3/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 5/12 [i] 11:50 Fathom - Thriller [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tajemství Lesní země [i] 14:20 Florenc 13,30 [i] 15:50 Film o filmu ...zemský ráj to napohled [i] 16:05 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 7/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 17:15 Horákovi 11/26 [i] 18:10 Škola pro život 7/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:20 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Malé rodinné vraždy 1/4 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Mrtví jako já II 10/15 [i] 00:40 Semafor atd. 3/8 [i] 01:40 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Na cestě po Západním Bengálsku [i] 02:55 Setkávání [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Bedřich Žert [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 755/2379 [i] 08:45 Vzkaz Václava Havla [i] 09:00 Dvacáté století Oty Filipa [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:15 Film 2009 [i] 10:45 Po hladině: Muž a žena [i] 11:05 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 4/4 [i] 12:00 Brundibár [i] 12:35 Antigona [i] 13:20 Koncert ze Senátu [i] 14:00 Terra musica [i] 14:45 Film o filmu Zoufalci [i] 15:00 Semafor atd. 3/8 [i] 16:00 Doktor v nesnázích [i] 17:40 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 9/13 [i] 19:30 Simpsonovi XX 10/21 [i] 20:00 Divadlo svět [i] 20:55 Moc bezmocných [i] 22:00 Na plovárně s Johnem Malkovichem [i] 22:25 Skryté ostří [i] 00:40 Jazz club [i] 01:30 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:45 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:55 Čétéčko [i] 03:10 Kamera na cestách: Paříž 2/3 [i] 04:10 Rajské zahrady 7/13 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 3-2-1 Tučňáci! 6 [i] 06:20 Spiderman 10 [i] 06:45 Batman vítězí 20 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 40 [i] 07:40 Pomsta Růžového pantera [i] 09:35 Kdopak to mluví [i] 11:30 To nevymyslíš [i] 12:40 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 14:30 Občan Havel [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:20 Oběšenec [i] 01:00 Ohnivé léto 3 [i] 01:55 Novashopping 02:20 Střepiny [i] 02:40 Polepšovna mazlíčků [i] 03:10 Babicovy dobroty [i] 03:40 Babeta [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Samuraj Jack I 22 [i] 07:05 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 23 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Chůva k pohledání IV 3 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 1 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 13 [i] 10:25 M*A*S*H 14 [i] 11:00 Partie 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Komisař Rex VIII 8 [i] 14:10 Počestné paní pardubické [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 4 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 11 [i] 22:15 Telefonní budka [i] 23:55 Psycho [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Dvojí nasazení 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 07:40 Skrytá vášeň 151-152/188 [i] 09:20 Muži na stromoch I. 12/22 [i] 10:10 3 libry 1/8 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 12:05 Chuťovky [i] 13:20 Rebeli I. 76/215 [i] 14:15 3 libry 1/8 [i] 15:05 Columbo III. 5/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 153-154/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 12/22 [i] 19:00 Rebeli I. 77/215 [i] 20:00 Jeseň v New Yorku [i] 22:00 Skutočný príbeh: Utečenec [i] 23:50 Duchovia z Hopewellu [i] 01:20 Jeseň v New Yorku [i] 03:05 Columbo III. 5/8 [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Holíci [i] 13:30 Seržant Pepper [i] 15:10 Ztracený svět [i] 16:50 Příběh z Bronxu [i] 18:50 Nebezpečná pravda [i] 20:20 Muž z Elysejských polí [i] 22:10 Lekce umírání [i] 23:40 Anatomie pekla [i] 01:00 Chuť melounů [i] 02:55 Mumie [i] 04:35 Muž z Elysejských polí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Sjezdové lyžování [i] 10:00 Sjezdové lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Box [i] 00:00 Sjezdové lyžování [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 1 [i] 06:00 Dotek anděla I 2 [i] 07:00 Dešťový stín 3 [i] 08:00 Život v divočině 11 [i] 09:00 Námořní hlídka II 2 [i] 10:00 Svatební horečka [i] 12:00 Být Erikou 7 [i] 13:00 Být Erikou 8 [i] 14:00 Uloupená nevinnost [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Bezpečný úkryt [i] 18:00 Drzá Jordan V 18 [i] 19:00 Drzá Jordan V 19 [i] 20:00 Být Erikou 9 [i] 21:00 Být Erikou 10 [i] 22:00 Médium V 5 [i] 23:00 Médium V 6 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 02:00 Drzá Jordan V 20 [i] 03:00 Dešťový stín 3 [i] 04:00 Život v divočině 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Rybaření na chalupě 02 [i] 06:00 Nejtěžší práce historie 06 [i] 07:00 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 07:30 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 05 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 09:15 Jamie vaří doma 20 [i] 09:50 Jamie vaří doma 21 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 07 [i] 10:50 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 11:05 Lidé a místa na Zemi: Skotsko [i] 11:20 Impéria 10 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 09 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 10 [i] 13:30 Skryté možnosti 65 [i] 14:00 Skryté možnosti 66 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 26 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 03 [i] 15:45 Bojovník Arman 05 [i] 16:15 Bojovník Arman 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 10 [i] 17:20 Mistři švindlu 23 [i] 17:55 Mistři švindlu 24 [i] 18:30 Rybaření na chalupě 03 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 20:25 Hubbleovy obrazy 05 [i] 20:55 Hubbleovy obrazy 06 [i] 21:30 Impéria 11 [i] 22:35 Bojový výcvik 03 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 04 [i] 00:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 01:30 Tvář Země 03 [i] 02:35 Za sportem kolem světa 05 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 24 [i] 04:40 Interiéry 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Animovaný život [i] 07:20 Nikdo není sám [i] 09:10 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 09:40 Pozdravy z pobřeží [i] 11:35 Velký průšvih [i] 13:00 Kráska a Ošklivka [i] 14:30 Navěky silný [i] 16:20 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 17:55 Než si pro nás přijde [i] 19:30 Před kamerou 47 [i] 20:00 Ženy [i] 21:55 Hledá se Amanda [i] 23:30 Mé druhé já [i] 01:30 Red [i] 03:05 Katie Morganová o pornu [i] 03:35 Invaze [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hafan hasičem [i] 09:50 Pan tělocvikář [i] 11:20 Fontána [i] 12:55 Létající Skot [i] 14:35 Edith Piaf [i] 16:50 Příběh zrození [i] 18:30 Řetězová reakce [i] 20:15 Gorila [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12 [i] 23:50 Poločas rozpadu Timofeje Berezina