Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Superpes Krypto I. [i] 06:15 Uletení Loonatici II. 3/13 [i] 06:40 Flintstonovci I. 3/25 [i] 07:10 Alf II. 23/24 [i] 07:35 Lassie [i] 09:15 Krok za krokom II. 12-13/24 [i] 10:15 Boží zápasník [i] 11:50 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 14:35 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 15:30 Prúd času [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Firewall [i] 22:30 Bleskový muž [i] 00:10 Chuckyho potomstvo [i] 01:35 Ohnivý had [i] 03:05 Leo a Beo 1/2 [i] 04:30 Leo a Beo 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 44/270 [i] 05:50 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo II. 34/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba III. 32 [i] 07:10 Malí Einsteini 10/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 10/39 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Páni zo semafora [i] 08:45 Lassie II 23/26 [i] 09:10 MINI TALENT SHOW [i] 10:45 Hannah Montana II. 21/30 [i] 11:10 Falcon Beach 25/26 [i] 12:00 Mimoriadne správy [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 Môj syn Jack [i] 14:25 Barbarosa [i] 16:00 Mimoriadne správy [i] 16:10 Vôňa kvetov a vetra 11/14 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 15/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 16/26 [i] 18:35 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Rozhodnutie-voľba nemožná [i] 23:40 Nebeskí väzni [i] 02:00 Môj syn Jack [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Svetové obchodné centrum 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy z regiónov [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:20 Československý filmový týždenník [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:15 Sociálny zápisník [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Extr@français 10/13 [i] 09:20 Atentáty, ktoré otriasli svetom 20/26 [i] 09:50 TKN [i] 10:15 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:45 Československý filmový týždenník [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Láska, viera, nádej [i] 13:05 Nebezpečný náklad [i] 13:55 Začalo sa to v štyridsiatom ôsmom [i] 14:20 Bratislava nahlas [i] 14:45 Sviečková manifestácia [i] 15:10 Pár viet [i] 16:05 Kapura [i] 16:50 Farmárska revue [i] 17:05 Elixír [i] 17:30 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Akí sme [i] 19:05 Tváre a postoje - Milan Kňažko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:00 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:10 Propaganda naša každodenná... [i] 23:45 Kontakty [i] 00:05 Ženy vo funkciách [i] 00:35 Večer pre vás [i] 00:50 Modrý maják [i] 01:15 Pred svitaním [i] 01:45 Cesty nášho poľnohospodárstva [i] 02:15 Maják [i] 02:55 Azimut [i] 03:35 Kompas [i] 03:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 PROMI NOVINY [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:20 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 06:45 TV JOJ DEŤOM: Barbie a kúzlo dúhy [i] 08:20 Simpsonovci VIII. 21 [i] 08:45 TV JOJ DEŤOM: Pasca na žraloka [i] 10:20 Niečo na tej Mary je [i] 12:55 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 14:50 Vikingovia [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 10 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Deň po tom [i] 22:50 James Bond na JOJke: Dnes neumieraj [i] 01:40 Pytón [i] 03:15 Niečo na tej Mary je [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 7 [i] 06:00 Air America 14,15 [i] 07:30 V mene lásky [i] 09:15 V uliciach San Francisca 44,45 [i] 11:00 Zorro 5,6 [i] 11:45 Hitlerov agent [i] 13:45 Air America 14,15 [i] 15:25 Doktorka Quinnová 73,74 [i] 17:00 Siska 57 [i] 18:15 Chalupári 6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VII. 2 [i] 21:30 Iba láska 2/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 44,45 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 22/26 [i] 07:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 5/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 6/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 1/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 5/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 14:00 All Saints V. 43/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 22/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3/13 [i] 17:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 5/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 20:00 Boj o čas 8/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 18/21 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 11/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 12/13 [i] 00:00 Genesis - vrahova duše 6/22 [i] 01:10 CSI: New York IV. 18/21 [i] 02:00 Boj o čas 8/13 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 6/22 [i] 03:45 Eli Stone II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Belgie [i] 06:25 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Japonsko - Napětí [i] 07:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:10 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 10:00 Průmyslový fanatik: Sklo [i] 10:30 Průmyslový fanatik: Nátěrová barva [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i] 11:50 Stavby budoucnosti: Přístřeší 21. století [i] 12:45 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 13:40 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 14:35 Možné i nemožné 6 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 16:25 Jak to dělají 20 [i] 16:55 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i] 18:15 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 19:10 Průmyslový fanatik: Sklo [i] 19:40 Průmyslový fanatik: Nátěrová barva [i] 20:05 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 21:00 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 21:55 Pátá rychlost 1 [i] 22:25 Pátá rychlost 2 [i] 22:50 Jediná cesta úniku: Lidský prak [i] 23:20 Jediná cesta úniku: Ptačí hrozba [i] 23:45 Nutné k přežití: Bearova základní pravidla [i] 00:40 Ztracený ráj 8 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 46 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Velký únik [i] 03:40 Pátá rychlost 1 [i] 04:05 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Let 29 22/30 [i] 06:40 Co vyprávěl strom Kandalí 4/7 [i] 06:50 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 4/7 [i] 07:00 Podivná přání telátka Kopejtka 4/7 [i] 07:05 Sezame, pojď si hrát 9/78 [i] 07:30 Garfield a přátelé 25/26 [i] 07:55 Všechna rána světa: Austrálie 11/16 [i] 08:10 Biblická pátrání 11/17 [i] 08:25 Prop a Berta [i] 09:40 Ovečka Shaun 33/40 [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Snílek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 13/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:30 Flamenco! [i] 15:00 Jalna 11/16 [i] 15:45 Hranice zoufalství 1/2 [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Pachuť smrti 5/6 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Už je to tady [i] 21:40 Semafor "50" [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Zmražená pojistka [i] 01:05 Probuzení Šípkové Růženky [i] 02:35 13. komnata Zdenky Procházkové [i] 03:00 Pošta pro tebe [i] 03:55 Sólo pro... Glena Hansarda 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Bílá místa [i] 06:00 Medailon Františka Okénky [i] 06:30 Správy STV 06:50 Medicína pro 21. století [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Medvědi na severním pólu [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Holky z fildy [i] 12:00 Super Furry Animals, PJ Harvey [i] 12:55 Pětka v Pomeranči [i] 13:25 Game Page [i] 13:50 Sabotáž [i] 14:20 Simpsonovi XIX 2/20 [i] 14:40 Boj o život: Narození [i] 15:35 Kamera na cestách: Paříž 2/3 [i] 16:40 S Jakubem na rybách - Thajsko [i] 17:40 Poutní místa [i] 18:00 Toulky za uměním 2/7 [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební setkání s Milanem Friedlem a jeho přáteli [i] 19:40 Petr Iljič Čajkovskij: Italské capriccio [i] 20:00 Goldbergovské variace [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:25 Dvacáté století Oty Filipa [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Nigel Kennedy: The Blue Note 2/2 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:40 Kdo je kdo [i] 03:10 Super Furry Animals, PJ Harvey [i] 04:00 Grotesky [i] 04:10 Ladí neladí [i] 04:55 Recitál Josefa Streichla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Spiderman 9 [i] 06:15 Batman vítězí 19 [i] 06:40 Tom a Jerry 7 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 39 [i] 07:40 Kosmetička a zvíře [i] 09:50 Stav ztroskotání [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Poklad byzantského kupce [i] 14:45 Odvážný Crusoe 11 [i] 15:40 Půl domu bez ženicha [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje superbejvalka [i] 22:00 Síla úderu [i] 23:50 Kruh 2 [i] 01:40 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:30 Babeta [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Inspektor Balko 48 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 21 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 22 [i] 07:25 Fresh Prince IV 24 [i] 07:55 Chůva k pohledání IV 2 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 12 [i] 10:00 Zničující katastrofy 6 [i] 11:05 Columbo [i] 13:05 Pošli to dál [i] 15:35 Objekt mé lásky [i] 17:55 Super drbna 9 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 3 [i] 20:00 Poseidon [i] 22:15 Doom [i] 00:35 Blade: Trinity [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Inspektor Balko 49 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Požičaná rodina [i] 07:20 Skrytá vášeň 149-150/188 [i] 09:00 Muži na stromoch I. 11/22 [i] 09:50 Avignonské proroctvo 8/8 [i] 10:50 Slávici na ulici [i] 11:55 Chuťovky [i] 13:10 Rebeli I. 75/215 [i] 14:00 Avignonské proroctvo 8/8 [i] 15:05 Columbo III. 4/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 151-152/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 11/22 [i] 19:00 Rebeli I. 76/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 21:50 Zradná myseľ [i] 23:30 Smrtiace mince [i] 01:00 Zradná myseľ [i] 02:30 Columbo III. 4/8 [i] 03:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Táta k Vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zelený oblak [i] 13:40 Zachraňte Mozarta [i] 15:00 Emil a detektivové [i] 16:50 Buster [i] 18:30 Tátou proti své vůli [i] 20:00 Hollywood Sever [i] 21:30 Jindabyne [i] 23:35 Smrtící vloupání [i] 00:55 Ďáblův mstitel [i] 02:30 Naučím tě zabíjet [i] 04:05 Hollywood Sever [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Fotbal [i] 10:00 Sjezdové lyžování [i] 10:50 All sports [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Lyžování [i] 14:00 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 18:00 Fotbal [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:55 All sports [i] 21:00 Bowls [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin Speciál 2 [i] 06:00 Dotek anděla I 1 [i] 07:00 Fielderova volba [i] 09:00 Ochránce III 5 [i] 10:00 Ochránce III 6 [i] 11:00 Námořní hlídka II 1 [i] 12:00 Svatební horečka [i] 14:00 Prober se [i] 16:00 Být Erikou 7 [i] 17:00 Být Erikou 8 [i] 18:00 Ochránce III 7 [i] 19:00 Ochránce III 8 [i] 20:00 Ochránce III 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 23:00 Zakázaná tajemství [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 03:00 Akce Jelcin [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Proč je to tak? 20 [i] 06:00 Kamenné monumenty 16 [i] 06:35 Kamenné monumenty 17 [i] 07:10 Královská dynastie Windsorů 01 [i] 08:10 Odkud přicházíme 03 [i] 09:10 Za hranice lidských možností 02 [i] 10:15 Když se Země zatřese 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 27 [i] 12:10 Co opravdu jíme 02 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 07 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 08 [i] 13:40 Skryté možnosti 63 [i] 14:10 Skryté možnosti 64 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 25 [i] 15:40 Bojovník Arman 03 [i] 16:10 Bojovník Arman 04 [i] 16:40 Mistři švindlu 09 [i] 17:15 Mistři švindlu 21 [i] 17:50 Mistři švindlu 22 [i] 18:25 Rybaření na chalupě 02 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 20:25 Hubbleovy obrazy 03 [i] 20:55 Hubbleovy obrazy 04 [i] 21:30 Cestování podle představ 01 [i] 22:00 Cestování podle představ 02 [i] 22:30 Bojový výcvik 02 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 03 [i] 00:30 Za sportem kolem světa 05 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 27 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 28 [i] 02:25 Vůně dálek 07 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 23 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 07:30 Mimzy [i] 09:05 Zapomenutý ostrov [i] 10:40 Přistižen při činu [i] 12:15 Holky fotbal nehrajou [i] 13:50 Titanic [i] 17:00 Noëlle [i] 18:30 Darjeeling s ručením omezeným [i] 20:00 Já, legenda [i] 21:40 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 23:35 Přežij [i] 01:10 Alpha Dog [i] 03:05 Chilská vesmírná odysea [i] 04:30 Gangsteři z Miami [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Šílená láska [i] 09:35 Velký dům [i] 11:10 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 11:40 Kněz je poděs [i] 13:10 Uranya [i] 14:45 Hairspray [i] 16:40 Nevítaná návštěva [i] 18:25 Dr. Dolittle 3