Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 10/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Volajte políciu 110: Smrť v tanečnej sále [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 5/18 [i] 12:25 Nezvestní I. 5/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 2/24 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 4-5/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VI. 17/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Križovatka smrti [i] 23:20 Kung-fu mela [i] 01:05 Nezvestní v boji [i] 02:45 Horizont udalostí [i] 04:10 Chupacabra: Temné more [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 43/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Dobrí ľudia ešte žijú 3/3 [i] 09:10 Repete z repete [i] 09:45 To je vražda,napísala VIII 13/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 14/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 261 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 44/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 108/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 109/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:00 Agent WC 40 [i] 00:30 Špirála 5/8 [i] 01:20 Euromaxx - kulinárstvo 2/14 [i] 01:50 Zostane to v rodine [i] 02:25 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 108/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 109/200 [i] 04:40 Euromaxx - kulinárstvo 2/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 8/26 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody V. 1/8 [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 Enviro [i] 13:45 Veľké záhady [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému . . [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 20/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:15 Československý filmový týždenník [i] 22:30 Štúdio Dialóg po rokoch a dnes. [i] 01:35 Verejné fórum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 338 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Vražedné čísla 25 [i] 10:00 Medicopter 117 40 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 20 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 12:50 Medicopter 117 41 [i] 13:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 4 [i] 14:45 Kosti IV. 11 [i] 15:40 C. S. I. : Kriminálka Miami III [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 55 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 339 [i] 21:15 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:25 Súdna sieň - Chcem sa rozviesť! [i] 01:25 Črepiny [i] 01:55 Operácia Threshold [i] 02:35 Damages - V ohrození života I. [i] 03:15 Medicopter 117 [i] 04:00 Policajt z L. A. II. [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 6 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 30,31 [i] 07:40 V mene lásky 117,118 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 29 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 7 [i] 12:00 Červené ruže 119,120 [i] 13:50 Páli vám to? [i] 14:20 Policajt v Hongkongu [i] 16:15 Starý III. 29 [i] 17:20 V mene lásky 119,120 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 6 [i] 20:45 Siska 57 [i] 22:00 Hitlerov agent [i] 00:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 30,31 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 5/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 07:55 Zoom 94/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 10/13 [i] 10:55 Zoom 94/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 5/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 15:00 Dr. House II. 23/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 6/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 17:55 Zoom 94/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 20:00 Dr. House II. 24/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i] 23:55 Zoom 94/199 [i] 00:00 Krevní pouta 2/22 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 18/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 1 [i] 06:00 Záchrana vraku 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 07:45 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 09:35 Jak se to dělá: Teploměry [i] 10:00 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 10:30 Možné i nemožné 3 [i] 11:25 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 12:20 Jízda: Kůže [i] 13:15 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 19 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 17:20 Možné i nemožné 4 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 19:10 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:40 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i] 20:05 Možné i nemožné 6 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 21:55 Hry s časem: Čepele a volty [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 23:20 Očitá svědectví 10 [i] 23:45 Jízda: Rychlá kola na objednávku [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 2 [i] 01:40 Možné i nemožné 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 03:40 Očitá svědectví 10 [i] 04:05 Jak se to dělá: Karburátory [i] 04:35 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Knihy mají své osudy [i] 09:45 Historie dirigenta Kaliny [i] 10:05 Počesku [i] 10:15 Příště u Vás z Litoměřic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 16/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 6/26 [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 15:15 Franklin 3/52 [i] 15:35 Let 29 22/30 [i] 16:00 Ovečka Shaun 20/40 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 37/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 11/16 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 24/26 [i] 20:55 13. komnata Zdenky Procházkové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 7/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Příliš důvěrná tajemství [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery II 16/22 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Musilok [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i] 04:30 Ajťáci III 1/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s ní [i] 05:15 Skoro jasno 11/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s B. B. Kingem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Splachování věčnosti [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Ta naše povaha česká [i] 12:55 Medúza [i] 13:25 Šikulové [i] 13:40 Nová dobrodružství Černého Bleska 19/26 [i] 14:10 Sportovci světa: ZOH Albertville 1992 [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 52/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Bedřich Žert [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XIX 2/20 [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 10/12 [i] 20:15 Zázračná planeta: Medvědi na severním pólu [i] 21:10 Moje rodina IV 9/13 [i] 21:40 ČT Live - No Name [i] 22:35 Události, komentáře [i] 23:15 Ajťáci III 1/6 [i] 23:40 Gorodok 11/20 [i] 00:05 Dvojhlas [i] 00:30 A znovu Žebrácká opera [i] 01:25 Hudební setkání [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Hledám práci [i] 03:00 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 03:15 Rodina a já [i] 03:35 Michaelovy experimenty [i] 03:45 Krotitelé dluhů 23/28 [i] 04:10 Nigel Kennedy: The Blue Note 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 66 [i] 09:30 Stefanie [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 12 [i] 12:35 Ženatý se závazky 230 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 10 [i] 14:00 Nováčci 8 [i] 15:10 Superman IV 10 [i] 16:05 Beze stopy IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 11 [i] 18:30 Ulice 1499, 1500 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Univerzální uklízečka [i] 22:05 K-19: Stroj na smrt [i] 00:35 Vnadné modelky [i] 02:25 Novashopping 02:45 Mr.GS [i] 03:15 Tabu [i] 04:00 Kolotoč [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 9 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 11 [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 1 [i] 08:20 M*A*S*H 10 [i] 08:50 Knight Rider III 15 [i] 09:50 Policie Hamburk I 20 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 18 [i] 11:50 Policie - New York XII 5 [i] 12:45 M*A*S*H 11 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 8 [i] 13:45 Čarodějky II 3 [i] 14:45 Médium II 4 [i] 15:45 Kolotoč života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 2 [i] 20:00 Dannyho parťáci 2 [i] 22:45 Černý čtvrtek [i] 00:35 Smrtelné nebezpečí [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Vraždy v Kitzbühelu 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Macocha 54/120 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 54/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 147-148/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 54/160 [i] 10:55 Viktória 54/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 26/26 [i] 12:10 Ulica III. 54/260 [i] 13:00 Rebeli I. 74/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 53/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 26/26 [i] 15:30 Macocha 55/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 149-150/188 [i] 18:05 Ulica III. 55/260 [i] 19:00 Rebeli I. 75/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 55/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 54/351 [i] 22:15 Viktória 55/171 [i] 23:05 Požičaná rodina [i] 00:40 Osudové stretnutie 55/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 55/260 [i] 02:50 Macocha 55/120 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:10 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Podivné experimenty [i] 13:55 Všechny děti potřebují lásku [i] 15:25 Táta k Vánocům [i] 17:00 Hotýlek [i] 18:35 Srdeční záležitosti [i] 20:10 Labyrint lží [i] 22:00 Deset minut života [i] 23:30 Plíživý děs [i] 01:00 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 02:40 Odsouzeni k boji [i] 04:20 Labyrint lží [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 17:15 Fotbal [i] 18:00 Bowling [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:30 Armwrestling [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:10 Extrémní sporty [i] 00:25 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin Speciál 1 [i] 06:00 Doktor Martin Speciál 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 10:00 Dynastie: Rub a líc [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 32 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Život v Midsomeru [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Ochránce III 9 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 20:00 Drzá Jordan V 20 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 01:00 Drzá Jordan V 16 [i] 02:00 Drzá Jordan V 17 [i] 03:00 Ticho [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Proč je to tak? 19 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 10 [i] 07:05 Chůvy divočiny 05 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 26 [i] 07:55 Jimmova farma [i] 09:05 Maminka stávkuje 50 [i] 09:40 Skryté možnosti 50 [i] 10:10 Co nám prospívá 34 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 10 [i] 12:00 Jimmova farma [i] 13:10 Osama je kdekdo [i] 14:10 Záhady, mýty a legendy [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 30 [i] 16:05 Maminka stávkuje 50 [i] 16:40 Skryté možnosti 50 [i] 17:10 Proč je to tak? 20 [i] 18:05 Chůvy divočiny 05 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 26 [i] 18:55 Doktorologie 09 [i] 19:25 Doktorologie 10 [i] 19:55 Piráti silnic 10 [i] 20:20 Vychytávky 10 [i] 20:50 Svět hi-tech 10 [i] 21:20 Mars na obzoru 05 [i] 22:20 On the Spot 01 [i] 23:20 Lewis Hamilton [i] 00:20 Proč je to tak? 20 [i] 01:15 Mistrovské loupeže 08 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 10 [i] 03:25 Laos 02 [i] 03:55 Neviditelné mimikry 01 [i] 04:30 Neviditelné mimikry 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:10 Real Sex 9 [i] 06:00 Nepolíbená [i] 07:50 Bacha na balóny [i] 09:20 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 11:10 Zatmění slunce [i] 13:20 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 14:20 Napříč vesmírem [i] 16:30 Všichni opouštějí Brisbane [i] 17:50 Konečně spolu [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 20:00 Tajemství polévky rámen [i] 21:45 Gone Baby Gone [i] 23:35 Houbičky [i] 01:00 Vycházející slunce [i] 03:05 Silnice č. 30 [i] 04:30 Haló, tady Shirlee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hračky [i] 12:00 Příběh zrození [i] 13:40 Živoj jde dál [i] 15:30 Mladí Titáni v Tokiu [i] 16:45 Budiž světlo