Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 9/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Volajte políciu 110: Snehulienka [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 4/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 4/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 1/24 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia IX. 2-3/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 16/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2xStereo 1/25 [i] 22:50 Vraždiace mravce II. [i] 00:25 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 02:00 Policajný odznak VI. 6/10 [i] 02:50 A-tím IV. 20/23 [i] 03:35 Psych s.r.o. 7/14 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 42/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Dobrí ľudia ešte žijú 2/3 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 To je vražda,napísala VIII 11/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 12/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 260 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 43/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 106/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 107/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 22:00 Dr.House V. 15/24 [i] 22:50 ooops! Načierno. [i] 23:25 Dokázané klamstvá [i] 00:55 Prípad pre Samanthu [i] 01:40 Euromaxx - kulinárstvo 1/14 [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:25 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 106/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 107/200 [i] 04:45 Euromaxx - kulinárstvo 1/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 7/26 [i] 08:30 Požičiam si koňa [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Hostia [i] 12:15 Regionálny denník [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:20 Mama to vie najlepšie [i] 13:45 Žijúce kamene [i] 14:15 Moja domovina [i] 14:35 Terítéken - Na tanieri [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Enviro [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 1/8 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Historická panoráma [i] 00:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 337 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 53 [i] 09:20 Vražedné čísla 24 [i] 10:20 Medicopter 117 39 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 19 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 13:15 Medicopter 117 40 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 15:10 Vražedné čísla 25 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 54 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 338 [i] 21:15 Odsúdené 22 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 7 [i] 00:10 Farba noci [i] 02:15 Črepiny [i] 02:45 Odsúdené [i] 03:30 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 04:15 Damages - V ohrození života I. [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 5 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 28,29 [i] 07:40 V mene lásky 115,116 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 28 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 6 [i] 12:00 Červené ruže 117,118 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 4 [i] 14:35 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 16:15 Starý III. 28 [i] 17:20 V mene lásky 117,118 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Policajt v Hongkongu [i] 22:00 Lampa [i] 00:35 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 28,29 [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 4/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 07:55 Zoom 94/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 9/13 [i] 10:55 Zoom 94/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 4/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 219/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 15:00 Dr. House II. 22/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 5/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 17:55 Zoom 94/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 20/20 [i] 20:00 Dr. House II. 23/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 9/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 11/22 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i] 00:05 Zoom 94/199 [i] 00:10 Krevní pouta 1/22 [i] 01:10 Posel ztracených duší II. 17/22 [i] 02:10 Zachraň mě V. 9/18 [i] 03:00 Genesis - vrahova duše 11/22 [i] 04:00 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 3 [i] 06:00 Záchrana vraku 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Zambie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 09:35 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 10:00 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i] 10:30 Možné i nemožné 2 [i] 11:25 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 12:20 Jízda: Hollywoodská rychlá kola [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 17 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 15:30 Nutné k přežití: Zambie [i] 16:25 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 17:20 Možné i nemožné 3 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 19:10 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:40 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 20:05 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 21:00 Největší zlo: Úplně zblízka [i] 21:55 Sérioví vrazi: Těla v sudu [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 23:20 Očitá svědectví 9 [i] 23:45 Jízda: Kůže [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 1 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 02:40 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 03:40 Očitá svědectví 9 [i] 04:05 Jak se to dělá: Teploměry [i] 04:35 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Návrat dona Camilla [i] 10:50 Co neodnesl čas 6/9 [i] 11:35 Angelika [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 15/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 5/26 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 21/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Vraždit je snadné [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Temná minulost 2/2 [i] 00:35 McLeodovy dcery II 15/22 [i] 01:20 Řím 10/12 [i] 02:10 Pětka v Pomeranči [i] 02:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Úraz není náhoda [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 9/14 [i] 10:30 Příběhy slavných - Ota Sklenčka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Kulihrášek a zakletá princezna [i] 13:55 Bludiště [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Legendy světa zvířat 13/13 [i] 16:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 51/72 [i] 16:45 Bílá místa [i] 17:05 Boj o život: Narození [i] 18:00 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 To nejlepší z klasiky [i] 19:50 G. Rossini: Andante con variazioni [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 9/12 [i] 20:15 Holky z fildy [i] 21:15 Historie.cs [i] 22:10 Zašlapané projekty [i] 22:30 Vzkaz Václava Havla [i] 22:45 Události, komentáře [i] 23:25 Šťastné a veselé [i] 01:20 Květinový most [i] 02:45 Noční ticho [i] 02:55 VEČER NA TÉMA... Století českých atentátů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 65 [i] 09:30 Láska přichází z hor [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk III 11 [i] 12:40 Ženatý se závazky 229 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 9 [i] 14:05 Nováčci 7 [i] 15:10 Superman IV 9 [i] 16:05 Beze stopy IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 10 [i] 18:30 Ulice 1497, 1498 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 146 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 12 [i] 22:20 Mr.GS [i] 22:55 Dvojitý zásah [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas 14 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Paškál [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 8 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 10 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 26 [i] 08:20 M*A*S*H 9 [i] 08:55 Knight Rider III 14 [i] 09:55 Policie Hamburk I 19 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 17 [i] 11:50 Policie - New York XII 4 [i] 12:45 M*A*S*H 10 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 7 [i] 13:50 Čarodějky II 2 [i] 14:45 Médium II 3 [i] 15:45 Julie Lescautová IV 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 1 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 24 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 9 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 10 [i] 00:30 Wolffův revír III 18 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Vraždy v Kitzbühelu 8 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 53/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 145-146/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 53/160 [i] 10:55 Viktória 53/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 25/26 [i] 12:10 Ulica III. 53/260 [i] 13:00 Rebeli I. 73/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 52/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 25/26 [i] 15:30 Macocha 54/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 147-148/188 [i] 18:05 Ulica III. 54/260 [i] 19:00 Rebeli I. 74/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 54/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 53/351 [i] 22:15 Viktória 54/171 [i] 23:05 Honba na vlkolaka [i] 00:50 Osudové stretnutie 54/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 54/260 [i] 02:55 Júlia - Cesty za šťastím 53/351 [i] 03:50 Honba na vlkolaka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Podzim v New Yorku [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tučňák Amundsen [i] 13:35 Pik a Amadeus [i] 15:05 Kulička a Toník [i] 16:55 Život Davida Galea [i] 19:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 20:45 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 22:25 Jiný život [i] 00:05 Chuť melounů [i] 02:00 Freeman: Plačící drak [i] 03:40 Pořádná rána [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Stolní tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Pro wrestling [i] 01:00 Pro wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 7 [i] 06:00 Doktor Martin Speciál 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 10:00 McBride: Rekviem [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 16:00 Únos za bílého dne [i] 18:00 Ochránce III 8 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 20:00 Drzá Jordan V 19 [i] 21:00 Uloupená nevinnost [i] 23:00 Ticho [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 03:00 Dynastie: Rub a líc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 18 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 09 [i] 07:05 Chůvy divočiny 04 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 25 [i] 08:00 Jimmova farma [i] 09:05 Maminka stávkuje 49 [i] 09:40 Skryté možnosti 49 [i] 10:10 Co nám prospívá 33 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 09 [i] 12:00 Jimmova farma [i] 13:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 14:10 Pevnosti Británie [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 29 [i] 16:05 Maminka stávkuje 49 [i] 16:40 Skryté možnosti 49 [i] 17:10 Proč je to tak? 19 [i] 18:05 Chůvy divočiny 04 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 25 [i] 18:55 Doktorologie 07 [i] 19:25 Doktorologie 08 [i] 19:55 Piráti silnic 09 [i] 20:20 Vychytávky 09 [i] 20:50 Svět hi-tech 09 [i] 21:20 Mars na obzoru 04 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 04 [i] 23:20 Beckham [i] 00:20 Proč je to tak? 19 [i] 01:15 Mistrovské loupeže 07 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 09 [i] 03:25 Laos 01 [i] 03:55 Singapur 01 [i] 04:30 Singapur 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 45 [i] 06:00 Romeo a Julie se berou [i] 07:35 Před kamerou 46 [i] 08:05 Nestyda [i] 09:30 Manuel a Manuela [i] 11:10 Kráska a Ošklivka [i] 12:40 Nepolíbená [i] 14:30 Bacha na balóny [i] 16:00 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 17:50 Zatmění slunce [i] 20:00 Na stojáka 59 [i] 20:30 Stará známost [i] 22:25 Erotic Nation [i] 23:55 Shred [i] 01:35 Stará známost [i] 03:35 Erotic Nation [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Malí rošťáci [i] 11:30 Ztraceni v Americe