Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 8/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Volajte políciu 110: Mŕtva zo Saaly [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 3/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 3/18 [i] 13:15 Bez stopy III. 23/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia VIII. 24/24 [i] 14:40 Priatelia IX. 1/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VI. 15/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:45 Rádio Fresh [i] 22:40 Vraždiaci Zodiak [i] 00:35 Rukojemníci 11/13 [i] 01:25 Smith I. 3/7 [i] 02:10 Policajný odznak VI. 5/10 [i] 02:55 A-tím IV. 19/23 [i] 03:40 Psych s.r.o. 6/14 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 41/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Dobrí ľudia ešte žijú 1/3 [i] 09:10 Repete z repete [i] 09:45 To je vražda,napísala VIII 9/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 10/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 259 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 42/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 104/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 105/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 21:55 Chodili sme spolu [i] 22:50 Bratstvo neohrozených 10/10 [i] 23:50 V krajine bez boha [i] 01:20 Prípad pre Samanthu [i] 02:05 Maleng [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 104/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 105/200 [i] 04:40 Maleng [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín karpatsko-nemecký [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 6/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Priemysel mobilných telefónov pred súdom [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:30 Atentáty, ktoré otriasli svetom 19/26 [i] 13:55 Elixír [i] 14:25 5 minút po dvanástej - Láska, viera, nádej [i] 15:35 Diagnóza 159 [i] 15:55 Slovenské miniatúry [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Hostia [i] 21:15 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:15 Jahňa chudobného [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 336 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 52 [i] 09:20 Vražedné čísla 23 [i] 10:20 Medicopter 117 38 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 18 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 13:15 Medicopter 117 39 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 15:10 Vražedné čísla 24 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 53 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 337 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 11 [i] 23:00 Blízko smrti - Najhorší vodiči sveta [i] 00:00 Boj o prežitie [i] 01:50 Črepiny [i] 02:25 Damages - V ohrození života I. [i] 03:00 Špeciálne komando II. [i] 03:50 Boj o prežitie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 4 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 26,27 [i] 07:40 V mene lásky 113,114 [i] 09:30 Starý III. 27 [i] 10:30 Doktor z hôr VI. 5 [i] 11:25 Červené ruže 115,116 [i] 13:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 3 [i] 14:00 30 prípadov majora Zemana 9 [i] 15:20 Tequila a Bonetti 9 [i] 16:15 Starý III. 27 [i] 17:20 V mene lásky 115,116 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 21:35 Skutočný príbeh: Strata súvislostí [i] 23:15 Mladý muž a biela veľryba [i] 00:50 Skutočný príbeh: Strata súvislostí [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 3/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 07:55 Zoom 93/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 8/13 [i] 10:55 Zoom 93/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 3/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 218/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 15:00 Dr. House II. 21/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 4/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 17:55 Zoom 93/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 19/20 [i] 20:00 Dr. House II. 22/24 [i] 21:00 CSI: New York IV. 18/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 19/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i] 23:55 Zoom 93/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 219/258 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 16/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 18/21 [i] 02:45 CSI: New York IV. 19/21 [i] 03:30 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 2 [i] 06:00 Záchrana vraku 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Namibie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 09:35 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 10:00 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 10:30 Možné i nemožné 1 [i] 11:25 Miami Ink: Čas radovánek [i] 12:20 Jízda: Zuřící býk [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 15 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 15:30 Nutné k přežití: Namibie [i] 16:25 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 17:20 Možné i nemožné 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 19:10 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:40 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Tenký led [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: V propasti [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Velký únik [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 45 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 46 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 23:20 Očitá svědectví 8 [i] 23:45 Jízda: Hollywoodská rychlá kola [i] 00:40 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 3 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Tenký led [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: V propasti [i] 02:40 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 03:40 Očitá svědectví 8 [i] 04:05 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 04:35 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 10/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:40 Pražský písničkář 5/5 [i] 11:30 Hrady a zámky na Dyji [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 14/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 4/26 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 20/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 19/26 [i] 16:15 Příběh jednoho dopisu [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Ota Sklenčka [i] 21:55 Na stopě [i] 22:15 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 10/12 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Milenec lady Chatterleyové [i] 01:15 McLeodovy dcery II 14/22 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:45 Tajné akce StB 34/40 [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Kultura v regionech 04:50 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 09:50 Síla umění: Rembrandt [i] 10:45 Svět zázraků: Riskantní natáčení 5/12 [i] 11:20 Film o filmu ...zemský ráj to napohled [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 26/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Svatováclavská jízda 2009 [i] 15:20 Přežít! 8/10 [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s ní [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 12/13 [i] 19:15 Russian for travellers 1/2 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 8/12 [i] 20:15 Ta naše povaha česká [i] 20:45 Císařovy nové šaty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Květinový most [i] 00:40 Noční ticho [i] 00:50 Návrat do Secaucusu [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:00 Q [i] 03:30 Bez limitu [i] 04:10 Ondřejova filmová škola [i] 04:20 Deset století architektury [i] 04:35 Po hladině: Šestý smysl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 64 [i] 09:30 Ponížení [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 10 [i] 12:40 Ženatý se závazky 228 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 8 [i] 14:05 Nováčci 6 [i] 15:10 Superman IV 8 [i] 16:05 Beze stopy IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 9 [i] 18:30 Ulice 1495, 1496 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 7 [i] 20:45 Dům snů 9 [i] 22:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 1 [i] 22:50 Není co ztratit [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas 13 [i] 01:30 Novashopping 01:50 112 [i] 02:20 Babeta [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 7 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Chůva k pohledání III 25 [i] 08:05 M*A*S*H 8 [i] 08:40 Knight Rider III 13 [i] 09:40 Policie Hamburk I 18 [i] 10:40 To je vražda, napsala XII 16 [i] 11:40 Policie - New York XII 3 [i] 12:40 M*A*S*H 9 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 6 [i] 13:45 Čarodějky II 1 [i] 14:40 Médium II 2 [i] 15:40 Julie Lescautová IV 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 26 [i] 20:00 Přešlapy 8 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 10 [i] 23:25 Žralok II 11 [i] 00:25 Wolffův revír III 17 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Vraždy v Kitzbühelu 7 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 52/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 143-144/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 52/160 [i] 10:55 Viktória 52/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 24/26 [i] 12:10 Ulica III. 52/260 [i] 13:00 Rebeli I. 72/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 51/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 24/26 [i] 15:30 Macocha 53/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 145-146/188 [i] 18:05 Ulica III. 53/260 [i] 19:00 Rebeli I. 73/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 53/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 52/351 [i] 22:15 Viktória 53/171 [i] 23:05 Lambada [i] 00:55 Osudové stretnutie 53/90 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 53/260 [i] 03:05 Macocha 53/120 [i] 03:55 Lambada [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Zelený oblak [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Seržant Pepper [i] 13:40 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:10 Holíci [i] 16:40 Iluze lásky [i] 18:20 Fantom opery [i] 20:40 Podzim v New Yorku [i] 22:30 Nitro [i] 00:15 Ďáblův mstitel [i] 01:50 Smrtící Avalon [i] 03:40 Kořist [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Olympijské hry [i] 09:15 Stolní tenis [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:40 All Sports [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:50 Golf [i] 22:50 Golf [i] 23:25 Jachtink [i] 23:55 Jachtink [i] 00:15 Bowls [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 6 [i] 06:00 Doktor Martin III 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 10:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 16:00 McBride: Rekviem [i] 18:00 Ochránce III 7 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 20:00 Drzá Jordan V 18 [i] 21:00 Médium V 5 [i] 22:00 Médium V 6 [i] 23:00 Být Erikou 7 [i] 00:00 Být Erikou 8 [i] 01:00 Vždyť je tak mladá [i] 03:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 17 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 08 [i] 07:05 Chůvy divočiny 03 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 24 [i] 08:00 Jimmova farma [i] 09:05 Maminka stávkuje 48 [i] 09:40 Skryté možnosti 48 [i] 10:10 Co nám prospívá 32 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 08 [i] 12:00 Jimmova farma [i] 13:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 14:05 Země krásná neznámá 16 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 28 [i] 16:05 Maminka stávkuje 48 [i] 16:40 Skryté možnosti 48 [i] 17:10 Proč je to tak? 18 [i] 18:05 Chůvy divočiny 03 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 24 [i] 18:55 Doktorologie 05 [i] 19:25 Doktorologie 06 [i] 19:55 Piráti silnic 08 [i] 20:20 Vychytávky 08 [i] 20:50 Svět hi-tech 08 [i] 21:20 Mars na obzoru 03 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 03 [i] 23:20 Manchester United [i] 00:20 Proč je to tak? 18 [i] 01:15 Historie podsvětí 08 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 08 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:25 Žabí království [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Katie Morganová o pornu [i] 06:00 Chilská vesmírná odysea [i] 07:20 Gangsteři z Miami [i] 08:50 Titanic [i] 12:00 Než si pro nás přijde [i] 13:35 Romeo a Julie se berou [i] 15:05 Nestyda [i] 16:30 Manuel a Manuela [i] 18:05 Kráska a Ošklivka [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 45 [i] 20:00 Oko bere [i] 22:00 Sejmi je všechny [i] 23:25 Natvrdo [i]