Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 7/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Volajte políciu 110: Návrat po smrť [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 2/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 2/18 [i] 13:20 Bez stopy III. 22/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Priatelia VIII. 22-23/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 14/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 Raz žiť, dvakrát zomrieť [i] 23:30 Odložený prípad I. 2/23 [i] 00:25 Irónia osudu [i] 02:00 Policajný odznak VI. 4/10 [i] 02:50 A-tím IV. 18/23 [i] 03:35 Psych s.r.o. 5/14 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 40/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Strieborný jaguár [i] 10:00 Repete z repete [i] 10:30 To je vražda,napísala VIII 8/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 258 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 41/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 102/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 103/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Dr.House V. 14/24 [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 19/22 [i] 23:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 20/22 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu [i] 01:10 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 7/7 [i] 01:35 Zostane to v rodine [i] 02:15 Slovensko dnes [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 102/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 103/200 [i] 04:40 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 7/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Čo nám leží v žalúdku? [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Summertonský mlyn 5/26 [i] 08:35 Zlatá panna zo zlatého vajca [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Dvíhanie mládencov [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Zelené raje 3/10 [i] 14:35 Cesty nádeje [i] 15:00 Profily [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín karpatsko-nemecký [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 19/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Priemysel mobilných telefónov pred súdom [i] 21:00 Diagnóza 159 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 Panelák 335 [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:40 Tornádo Weathersová [i] 10:30 Kutyil s. r. o. III. 10 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 17 [i] 12:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 17/17 [i] 13:20 Medicopter 117 38 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 15:15 Vražedné čísla 23 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 52 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 336 [i] 21:15 Odsúdené 21 [i] 22:15 Profesionáli III. 11 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 Modrá oceľ [i] 01:55 Črepiny [i] 02:25 Odsúdené [i] 03:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 04:00 Damages - V ohrození života I. [i] 04:45 Špeciálne komando II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 3 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 24,25 [i] 07:40 V mene lásky 111,112 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 26 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 4 [i] 12:00 Červené ruže 113,114 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 2 [i] 14:35 Diagnóza: Vražda II. 2,3 [i] 16:15 Starý III. 26 [i] 17:20 V mene lásky 113,114 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 9 [i] 21:10 Tequila a Bonetti 9 [i] 22:00 James Bond na JOJ PLUS: Agent, ktorý ma miloval [i] 00:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 24,25 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 2/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 07:55 Zoom 93/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 17/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 7/13 [i] 10:55 Zoom 93/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 2/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 217/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 17/20 [i] 15:00 Dr. House II. 20/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 3/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 17:55 Zoom 93/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 18/20 [i] 20:00 Dr. House II. 21/24 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 11/13 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 12/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i] 23:55 Zoom 93/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 218/258 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 15/22 [i] 02:00 Damages - Pavučina moci 11/13 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 12/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 1 [i] 06:00 Záchrana vraku 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 08:40 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 09:35 Jak to dělají 20 [i] 10:00 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 10:30 Možné i nemožné 6 [i] 11:25 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 12:20 Jízda: Projekt černý Ford [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:30 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 16:25 Miami Ink: Čas radovánek [i] 17:20 Možné i nemožné 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 19:10 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:40 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 20:05 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 21:00 Průmyslový fanatik: Sklo [i] 21:30 Průmyslový fanatik: Nátěrová barva [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 23:20 Očitá svědectví 7 [i] 23:45 Jízda: Zuřící býk [i] 00:40 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 2 [i] 01:40 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 02:40 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 03:40 Očitá svědectví 7 [i] 04:05 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 04:35 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 10:00 Klícka [i] 11:15 Zelenáči v bílém [i] 11:50 Mrtví [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 13/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 3/26 [i] 15:05 Tip a Tap 21,22/26 [i] 15:20 Opera nás baví 10/10 [i] 15:40 Věda je zábava III 26/26 [i] 16:05 Pomáhejme si [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 9/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 23/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 10/13 [i] 22:55 Sólo pro... Glena Hansarda [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Vltava v obrazech 41/86 [i] 00:00 McLeodovy dcery II 13/22 [i] 00:45 Chcete mě? [i] 01:00 Poklady světa [i] 01:15 Rajské zahrady 6/13 [i] 01:30 Události v regionech [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Zajímavosti z regionů [i] 03:35 Zajímavosti z regionů Brno 04:00 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Evropský manuál [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 3/4 [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 41/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 5/12 [i] 16:05 Síla umění: Rembrandt [i] 16:55 Služby v našich službách plus [i] 17:15 Skoro jasno 11/13 [i] 17:30 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis - Poděbrady [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 22/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 7/12 [i] 20:15 Pension pro svobodné pány [i] 21:45 Splachování věčnosti [i] 22:15 Báječná léta bez opony [i] 22:35 Události, komentáře [i] 23:15 Musilok [i] 23:45 Dvojhlas [i] 00:10 Sedm samurajů [i] 03:35 Zapomenutý svět komunismu 2/3 [i] 04:25 Náš venkov [i] 04:40 Sváteční slovo děkana Teologické fakulty Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 63 [i] 09:30 Jednou za život [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk III 9 [i] 12:40 Ženatý se závazky 227 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 7 [i] 14:05 Nováčci 5 [i] 15:10 Superman IV 7 [i] 16:05 Beze stopy IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 8 [i] 18:30 Ulice 1493, 1494 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 145 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 12 [i] 22:20 112 [i] 23:00 Únos [i] 00:40 VIP Poker show [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 6 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Chůva k pohledání III 24 [i] 07:50 M*A*S*H 7 [i] 08:20 Knight Rider III 12 [i] 09:25 Policie Hamburk I 17 [i] 10:25 To je vražda, napsala XII 15 [i] 11:25 Policie - New York XII 2 [i] 12:25 M*A*S*H 8 [i] 12:55 Sabrina - mladá čarodějnice VI 5 [i] 13:30 Čarodějky I 22 [i] 14:30 Médium II 1 [i] 15:30 Julie Lescautová IV 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 25 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 23 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 9 [i] 23:35 Spravedlnost 9 [i] 00:30 Wolffův revír III 16 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Výklad snů 04:20 Vraždy v Kitzbühelu 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 51/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 141-142/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 51/160 [i] 11:00 Viktória 51/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 23/26 [i] 12:15 Ulica III. 51/260 [i] 13:05 Rebeli I. 71/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 50/351 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami X. 23/26 [i] 15:35 Macocha 52/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 143-144/188 [i] 18:05 Ulica III. 52/260 [i] 19:00 Rebeli I. 72/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 52/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 51/351 [i] 22:20 Viktória 52/171 [i] 23:10 Tí, čo zostali 2: Armáda súženia [i] 00:50 Osudové stretnutie 52/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 52/260 [i] 02:55 Macocha 52/120 [i] 03:40 Júlia - Cesty za šťastím 51/351 [i] 04:35 Tí, čo zostali 2: Armáda súženia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zachraňte Mozarta [i] 13:20 Mezi námi právníky [i] 14:55 Zelený oblak [i] 16:35 Malcolm X [i] 19:50 Na poslední chvíli [i] 21:30 Mumie [i] 23:10 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 00:50 Afghanistán [i] 02:35 Drsný časy [i] 04:30 Na poslední chvíli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Bowls [i] 17:30 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Stolní tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 5 [i] 06:00 Doktor Martin III 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 10:00 Svatební přání [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Ochránce III 6 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 20:00 Drzá Jordan V 17 [i] 21:00 Prober se [i] 23:00 Dej šanci lásce [i] 01:00 Být Erikou 7 [i] 02:00 Být Erikou 8 [i] 03:00 Ticho [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 16 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 07 [i] 07:05 Chůvy divočiny 02 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 23 [i] 08:00 Jimmova farma [i] 08:30 Jimmova farma [i] 09:05 Maminka stávkuje 47 [i] 09:40 Skryté možnosti 47 [i] 10:10 Co nám prospívá 31 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 07 [i] 12:00 Jimmova farma [i] 12:35 Jimmova farma [i] 13:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 14:10 Země krásná neznámá 15 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 27 [i] 16:05 Maminka stávkuje 47 [i] 16:40 Skryté možnosti 47 [i] 17:10 Proč je to tak? 17 [i] 18:05 Chůvy divočiny 02 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 23 [i] 18:55 Doktorologie 03 [i] 19:25 Doktorologie 04 [i] 19:55 Piráti silnic 07 [i] 20:20 Vychytávky 07 [i] 20:50 Svět hi-tech 07 [i] 21:20 Mars na obzoru 02 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 02 -Těžko na cv [i] 23:20 Cristiano Ronaldo [i] 00:20 Proč je to tak? 17 [i] 01:15 Historie podsvětí 07 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 07 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 46 [i] 06:00 Nikdo není sám [i] 07:50 Holky fotbal nehrajou [i] 09:25 Revoluce paní Ratcliffové [i] 11:10 Noc s králem [i] 13:15 Chilská vesmírná odysea [i] 14:40 Gangsteři z Miami [i] 16:10 Titanic [i] 19:20 Než si pro nás přijde [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží : Doris je mrtvá 6 [i] 21:30 Na stojáka 66 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11