Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 6/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Volajte políciu 110: Ruže pre mŕtvu [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 1/18 [i] 12:25 Nezvestní I. 1/18 [i] 13:20 Bez stopy III. 21/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Priatelia VIII. 20-21/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VI. 13/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:55 Prvý krok 8/13 [i] 22:15 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Delta Force [i] 01:40 Kyborg [i] 03:05 A-tím IV. 17/23 [i] 03:50 Psych s.r.o. 4/14 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 13/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Meridián [i] 09:40 To je vražda,napísala VIII 6/22 [i] 10:30 To je vražda,napísala VIII 7/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 257 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 40/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 100/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 101/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Na prvý pohľad [i] 22:25 Reportéri [i] 22:55 Klinika Grace V. 8/24 [i] 23:40 Kde si, Gemma? 2/2 [i] 00:50 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 6/7 [i] 01:15 Zostane to v rodine [i] 01:50 Slovensko dnes [i] 02:05 Správy STV [i] 02:30 Góly body sekundy [i] 02:40 Sila lásky III. 100/200 [i] 03:30 Sila lásky III. 101/200 [i] 04:20 Svet v obrazoch [i] 04:45 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 6/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Summertonský mlyn 4/26 [i] 08:25 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 13:15 Živá panoráma [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Poklady sveta IV. [i] 14:40 Umenie 09 [i] 15:05 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 3/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:20 Cesty nádeje [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 Nové bývanie [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 334 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Skutočný príbeh: Niet úniku [i] 10:50 Smrtonosná pasca 3 [i] 13:20 C. S. I. : Kriminálka New York V. 9 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 17/17 [i] 15:10 Vražedné čísla 22 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 51 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 335 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 6 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 10 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Legionár [i] 02:20 Črepiny [i] 02:50 Damages - V ohrození života I. [i] 03:35 Skutočný príbeh: Niet úniku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zorro 4 [i] 07:00 SEDEM [i] 07:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 22,23 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 25 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 3 [i] 12:00 Červené ruže 111,112 [i] 13:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 1/22 [i] 14:35 Anastázia: Annino tajomstvo 2/2 [i] 16:15 Starý III. 25 [i] 17:20 V mene lásky 111,112 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ“N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 11 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda II. 2,3 [i] 00:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 22,23 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 1/26 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 07:55 Zoom 92/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 16/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 6/13 [i] 10:55 Zoom 92/199 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 1/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 216/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 16/20 [i] 15:00 Dr. House II. 19/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 2/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 17:55 Zoom 92/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 17/20 [i] 20:00 Dr. House II. 20/24 [i] 21:00 Uneseni 6/10 [i] 22:45 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i] 23:40 Zoom 92/199 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 217/258 [i] 00:45 Posel ztracených duší II. 14/22 [i] 01:45 Uneseni 6/10 [i] 03:20 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Belgie [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 10 [i] 06:50 Americký chopper: Vojenská morotka - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 09:35 Jak to dělají 19 [i] 10:00 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 10:30 Možné i nemožné 5 [i] 11:25 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 12:20 Jízda: Závod Power Tour [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 12 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 17:20 Možné i nemožné 6 [i] 18:15 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 19:10 Jak to dělají 20 [i] 19:40 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 21:55 Nutné k přežití: Bearova základní pravidla [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 23:20 Očitá svědectví 6 [i] 23:45 Jízda: Projekt černý Ford [i] 00:40 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 1 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 02:40 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 03:40 Očitá svědectví 6 [i] 04:05 Jak to dělají 20 [i] 04:35 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 9/78 [i] 09:00 Pelikán má alibi [i] 10:20 Adam a Eva 2001 [i] 11:05 Planeta Země 1/11 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery II 12/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V 2/26 [i] 15:25 Simpsonovi XX 9/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 11 [i] 21:00 Na cestě po Západním Bengálsku [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 34/40 [i] 22:30 Nebezpečné známosti [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:00 Sex ve městě VI 6/20 [i] 01:30 McLeodovy dcery II 12/22 [i] 02:15 Stop [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 10/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:15 Zábavná škola: Opera nás baví 9/10 [i] 13:35 Hennings Haus 2/5 [i] 13:50 Max Minsky a já [i] 15:25 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 15:40 S Jakubem na rybách: Texas [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 1. FC Slovácko - AC Sparta Praha [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 6/12 [i] 20:15 Zapomenutý svět komunismu 2/3 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:40 Krásný ztráty [i] 22:10 Neskutečné historky 5/9 [i] 22:45 Události, komentáře [i] 23:25 Q [i] 23:55 Film point [i] 00:50 Cesty víry [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:30 Knižní svět [i] 01:45 Báječná léta bez opony [i] 02:00 Vzkaz Jana Pirka [i] 02:15 Osudové okamžiky [i] 02:30 Máte slovo 03:15 POKR [i] 03:45 Československý filmový týdeník 754/2379 [i] 03:55 Evropské hudební kořeny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 62 [i] 09:30 Perfektní manžel [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:10 Lenssen & spol. [i] 11:40 Můj přítel Monk III 8 [i] 12:35 Ženatý se závazky 226 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 6 [i] 14:00 Nováčci 4 [i] 15:05 Superman IV 6 [i] 16:05 Beze stopy IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 7 [i] 18:30 Ulice 1491, 1492 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Dr. House V 10 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 18 [i] 23:30 Americký ninja 2 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Bujné fantazie 11 [i] 01:55 Áčko [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Inspektor Balko 47 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 5 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 9 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 23 [i] 08:20 M*A*S*H 6 [i] 08:50 Knight Rider III 11 [i] 09:50 Policie Hamburk I 16 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 14 [i] 11:50 Policie - New York XII 1 [i] 12:45 M*A*S*H 7 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 4 [i] 13:45 Čarodějky I 21 [i] 14:45 Médium I 16 [i] 15:45 Julie Lescautová IV 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 24 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 9 [i] 23:25 Přešlapy 7 [i] 00:30 Wolffův revír III 15 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skutočný príbeh: Únos [i] 06:45 Osudové stretnutie 50/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 139-140/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 50/160 [i] 11:00 Viktória 50/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 22/26 [i] 12:20 Ulica III. 50/260 [i] 13:10 Rebeli I. 70/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 49/351 [i] 15:15 Ženatý so záväzkami X. 22/26 [i] 15:40 Macocha 51/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 141-142/188 [i] 18:05 Ulica III. 51/260 [i] 19:00 Rebeli I. 71/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 51/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 50/351 [i] 22:25 Viktória 51/171 [i] 23:15 Nevera prináša smrť [i] 00:55 Osudové stretnutie 51/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 51/260 [i] 03:00 Macocha 51/120 [i] 03:40 Júlia - Cesty za šťastím 50/351 [i] 04:35 Nevera prináša smrť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:50 Život Davida Galea [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:30 Vůle přežít [i] 15:10 Podivné experimenty [i] 17:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 18:45 Zabít Elizabeth [i] 20:20 George Washington [i] 21:50 Naučím tě zabíjet [i] 23:25 Freeman: Plačící drak [i] 01:05 Převtělení [i] 02:40 Tajemné výstřely [i] 04:20 George Washington [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:35 Watts [i] 20:50 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 4 [i] 06:00 Doktor Martin III 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 10:00 Sladká láska [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 16:00 Být Erikou 7 [i] 17:00 Být Erikou 8 [i] 18:00 Ochránce III 5 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 20:00 Drzá Jordan V 16 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Bezpečný úkryt [i] 23:00 Únos za bílého dne [i] 01:00 Zásnubní prsten [i] 03:00 Sladká láska [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 25 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 06 [i] 07:05 Chůvy divočiny 01 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 22 [i] 08:00 Jimmova farma [i] 08:30 Jimmova farma [i] 09:05 Maminka stávkuje 46 [i] 09:40 Skryté možnosti 46 [i] 10:10 Co nám prospívá 30 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 06 [i] 12:00 Jimmova farma [i] 12:35 Jimmova farma [i] 13:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 14:10 Země krásná neznámá 14 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 26 [i] 16:05 Maminka stávkuje 46 [i] 16:40 Skryté možnosti 46 [i] 17:10 Proč je to tak? 16 [i] 18:05 Chůvy divočiny 01 [i] 18:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 22 [i] 18:55 Doktorologie 01 [i] 19:25 Doktorologie 02 [i] 19:55 Piráti silnic 06 [i] 20:20 Vychytávky 06 [i] 20:50 Svět hi-tech 06 [i] 21:20 Mars na obzoru 01 [i] 22:20 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 01 [i] 23:20 Zinedine Zidane [i] 00:20 Proč je to tak? 16 [i] 01:15 Historie podsvětí 06 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 06 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Proslulé maďarské vinice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 44 [i] 06:00 Paříži, miluji Tě [i] 08:00 Napříč vesmírem [i] 10:10 10 000 př. n. l. [i] 12:00 Nikdo není sám [i] 13:45 Holky fotbal nehrajou [i] 15:20 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 16:20 Revoluce paní Ratcliffové [i] 18:00 Noc s králem [i] 20:00 Podvod [i] 21:45 Síla odvahy [i] 23:40 Nevěstinec: Hurá na flám! [i] 00:10 Přežij [i] 01:45 Podvod [i] 03:30 Síla odvahy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Létající Skot [i] 11:40 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 12:05 Příběh zrození [i] 13:45 Mladí Titáni v Tokiu