Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto I. [i] 06:35 Uletení Loonatici II 2/13 [i] 07:00 Flintstonovci I. 2/25 [i] 07:35 Moja mama veterinárka II. 1/13 [i] 08:25 Zúbok [i] 10:00 90210: Nová generácia [i] 10:50 Škaredá Betty I. 1-2/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Vinnetou I. [i] 16:10 Policajt v Beverly Hills [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:45 Partička [i] 23:20 Fringe 6/20 [i] 00:20 Hlbočina [i] 02:05 Krvavá hostina [i] 03:25 Bavme sa o sexe [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Postav dom, zasaď strom [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Pocoyo II. 33/52 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 31 [i] 07:00 Malí Einsteini 9/28 [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 9/39 [i] 07:50 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:45 Núraddín Ali a Anísaldžalísa [i] 10:05 Hannah Montana II. 20/30 [i] 10:30 Divoká Čína 6/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie - POIROT: Nebezpečenstvo v dome na konci [i] 14:50 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 10/13 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:00 Zmenáreň [i] 17:30 Show Billa Cosbyho VII 13/26 [i] 18:00 Show Billa Cosbyho VII 14/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:00 Kriminálny román [i] 00:35 Chodili sme spolu [i] 01:30 Reportéri [i] 02:00 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Národnostné správy - mix [i] 05:40 Test magazín [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Československý filmový týždenník [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:50 Môj dom - môj hrad [i] 08:20 Cesty nádeje [i] 08:50 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Strach pred Bohom [i] 11:10 Anjeli strážni [i] 11:45 Za mestskými múrmi [i] 13:05 Slovo [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 15:40 Noc v archíve [i] 17:15 Čenkovej deti [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Profily [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:55 Umenie 09 [i] 22:20 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:05 Poltón [i] 23:30 Slovo [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 Otec v sukni [i] 09:10 Webmaster [i] 10:00 Profesionáli III. 10 [i] 10:50 Stratené duše III 11 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 9 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 Odsúdené 19,20 [i] 16:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 5 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Hidalgo [i] 23:10 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:45 Clarke & Rogers [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:20 Autosalón [i] 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 06:50 Zorro 2,3 [i] 07:40 V uliciach San Francisca 42,43 [i] 09:30 Julie Lescautová VII. 1/8 [i] 11:00 De Facto [i] 11:45 Zorro 4 [i] 12:10 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Doktorka Quinnová 71,72 [i] 15:35 Iba láska 1/2 [i] 17:15 Superpolicajti z Miami [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Anastázia: Annino tajomstvo 2/2 [i] 21:40 Skutočný príbeh: Otec bez záväzkov [i] 23:15 Superpolicajti z Miami [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 21/26 [i] 07:00 Eli Stone 13/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 18/18 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 2/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 3/22 [i] 11:00 Hvězdná brána III. 4/22 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 4/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 14:00 All Saints V. 42/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 21/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2/13 [i] 17:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 4/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 20:00 Boj o čas 7/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 17/21 [i] 22:00 Velmi nebezpečné známosti [i] 00:00 Pacovo mužstvo IV. 5/23 [i] 01:30 Podstata strachu 13/13 [i] 02:20 Boj o čas 7/13 [i] 03:10 Eli Stone II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Barracuda z roku 1967 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Švédsko [i] 06:25 Jak to dělají 16 [i] 06:50 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 07:15 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 08:10 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 43 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 44 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Honička v Yukonu [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Problémy na obzoru [i] 11:50 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 12:45 Opravdoví hrdinové: Neřízené auto [i] 13:15 Opravdoví hrdinové: Útok medvěda [i] 13:40 Nutné k přežití - Pilot [i] 14:35 Hubitelé havěti: Základní sloj pro plotice [i] 15:30 Možné i nemožné 5 [i] 16:25 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 17:20 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 19:10 Tuning 2008: Barracuda z roku 1967 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 21:00 Můj šokující příběh: Nejmenší matka na světe [i] 21:55 Ztracený ráj 8 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Šachovnicový vrah [i] 23:45 Největší zlo: Věda a vražda [i] 00:40 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 01:40 Jediná cesta úniku: Zaříkávač včel [i] 02:10 Jediná cesta úniku: Závratná rotace [i] 02:40 Průmyslový fanatik: Nákladní vozy [i] 03:10 Průmyslový fanatik: Ropné těžební věže [i] 03:40 Jak to dělají 17 [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Hladový oceán [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 6/13 [i] 06:30 Kodýtkova detektivní kancelář 6/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 6/13 [i] 06:45 Ferda II 2/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 4/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kulihrášek a zakletá princezna [i] 14:20 Pelikán má alibi [i] 15:35 Veselé příhody z natáčení [i] 16:00 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 6/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo děkana Teologické fakulty Jihočeské univerzity Tomáše Machuly [i] 17:15 Horákovi 10/26 [i] 18:10 Škola pro život 6/13 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Divnovlásky [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:10 Sherlock Holmes [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Mrtví jako já II 9/15 [i] 00:45 Semafor atd. 2/8 [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Folklorika [i] 02:50 Setkávání [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Hermína Franková [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 754/2379 [i] 08:45 Vzkaz Jana Pirka [i] 09:00 Artmix [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Šestý smysl [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 3/4 [i] 12:00 Koncert V... [i] 13:40 Bez limitu [i] 14:20 S Jakubem na rybách: Texas [i] 15:05 Semafor atd. 2/8 [i] 16:05 Doktor hledá místo [i] 17:40 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 8/13 [i] 19:35 Simpsonovi XX 9/21 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Století českých atentátů [i] 22:00 Minuty z Mezipater [i] 22:05 Na plovárně s B. B. Kingem [i] 22:30 Soumrak [i] 00:40 Sonic Youth, Laura Marling, Jose [i] 01:30 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:45 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:55 Čétéčko [i] 03:15 Kamera na cestách: Paříž 1/3 [i] 04:15 Rajské zahrady 6/13 [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 3-2-1 Tučňáci! 5 [i] 06:40 Spiderman 8 [i] 07:05 Batman vítězí 18 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 38 [i] 08:05 Růžový panter znovu zasahuje [i] 10:05 Přelud [i] 12:20 To nevymyslíš [i] 13:30 Moto GP - Velká cena Valencie [i] 15:00 Pop Corn TV [i] 15:30 Tankový prapor [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Skrytá kamera [i] 01:00 Ohnivé léto 2 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Polepšovna mazlíčků [i] 03:05 Babicovy dobroty [i] 03:35 Babeta [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 20 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 21 [i] 07:20 Bejbybum I 13 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 22 [i] 08:15 Stalin 3 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 5 [i] 10:25 M*A*S*H 6 [i] 11:00 Partie 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Komisař Rex VIII 7 [i] 14:15 Provdám svou ženu [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 23 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 10 [i] 22:15 Úplné bezvětří [i] 00:20 Před soumrakem [i] 01:50 Volejte Věštce 03:30 Dvojí nasazení 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Rosamunde Pilcherová: Od zajtra budeme snívať spoločne [i] 07:20 Skrytá vášeň 137-138/188 [i] 08:55 Muži na stromoch I. 10/22 [i] 09:45 Avignonské proroctvo 7/8 [i] 10:40 Slávici na ulici [i] 11:40 Chuťovky [i] 12:55 Rebeli I. 69/215 [i] 13:50 Avignonské proroctvo 7/8 [i] 14:40 Columbo III. 3/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 139-140/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 10/22 [i] 19:00 Rebeli I. 70/215 [i] 20:00 Dôstojník a džentlmen [i] 22:25 Skutočný príbeh: Únos [i] 23:55 Dôstojník a džentlmen [i] 02:05 Columbo III. 3/8 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Iluze lásky [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pik a Amadeus [i] 13:30 Někdo musí z kola ven [i] 15:05 Tučňák Amundsen [i] 16:40 Matador [i] 18:20 Holky se chtějí bavit taky [i] 19:50 Život Davida Galea [i] 22:00 Odsouzeni k boji [i] 23:40 Smrtící Avalon [i] 01:30 Mrtvý [i] 03:00 Stín zabijáka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 3 [i] 06:00 Doktor Martin III 4 [i] 07:00 Dešťový stín 2 [i] 08:00 Život v divočině 10 [i] 09:00 Námořní hlídka II 1 [i] 10:00 Po letech [i] 12:00 Být Erikou 6 [i] 13:00 Clara Shellerová 6 [i] 14:00 Únos za bílého dne [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 18:00 Drzá Jordan V 13 [i] 19:00 Drzá Jordan V 14 [i] 20:00 Být Erikou 7 [i] 21:00 Být Erikou 8 [i] 22:00 Médium V 3 [i] 23:00 Médium V 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 02:00 Drzá Jordan V 15 [i] 03:00 Dešťový stín 2 [i] 04:00 Život v divočině 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 RIVER COTTAGE GONE FISHING 01 [i] 06:00 Nejtěžší práce historie 05 [i] 07:00 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 07:30 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 04 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 09:15 Jamie vaří doma 18 [i] 09:45 Jamie vaří doma 19 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 05 [i] 10:50 Billova neposedná vařečka 06 [i] 11:20 Impéria 09 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 07 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 08 [i] 13:30 Skryté možnosti 63 [i] 14:00 Skryté možnosti 64 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 25 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 02 [i] 15:45 Bojovník Arman 03 [i] 16:15 Bojovník Arman 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 09 [i] 17:15 Mistři švindlu 21 [i] 17:50 Mistři švindlu 22 [i] 18:25 Rybaření na chalupě 02 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 20:25 Hubbleovy obrazy 03 [i] 20:55 Hubbleovy obrazy 04 [i] 21:30 Impéria 10 [i] 22:35 Bojový výcvik 02 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 03 [i] 00:30 On the Spot [i] 01:30 Tvář Země 02 [i] 02:30 Za sportem kolem světa 04 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 23 [i] 04:40 Interiéry 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 06:00 Bacha na balóny [i] 07:30 Proč kočka není pes [i] 09:05 Malý Dodo [i] 10:25 Věřte mi [i] 12:15 Paříži, miluji Tě [i] 14:15 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 15:30 Napříč vesmírem [i] 17:40 10 000 př. n. l. [i] 19:30 Před kamerou 46 [i] 20:00 Oko bere [i] 22:00 Cesta bojovníka [i] 23:35 Na stojáka 66 [i] 00:10 Erotic Nation [i] 01:40 Stav obležení [i] 03:35 Rolling Stones [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Je nám osmnáct [i] 09:30 Věčný příběh [i] 11:25 Once [i] 12:50 Chcete být hvězdou? [i] 14:25 Bláznivej tábor [i] 15:50 Švábi [i] 17:10 Kouzelná romance [i] 18:55 Dobrý den, smutku [i] 20:30 Krédo [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 23:45 Až na krev [i] 02:20 Rezident Evil: Zánik [i] 03:55 Velká láska III. : Svátost 10 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Léto se žralokem [i] 06:00 SOS živočišné říše 3