Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:45 Chrisa nemá nikto rád I. 22/22 [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:15 Uletení Loonatici II. 1/13 [i] 06:45 Flintstonovci I. 1/25 [i] 07:15 Alf II. 21-22/24 [i] 08:15 Opičí agent [i] 09:55 Krok za krokom II. 10-11/24 [i] 10:45 Rodina Addamsovcov 2 [i] 12:25 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 15:05 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 15:55 Rande s celebritou [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 40 rokov panic [i] 22:50 Lovec policajtov [i] 00:45 Kronika smrti [i] 02:25 Smrtiaca pomsta [i] 03:50 Nečakaný obrat [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 5/7 [i] 05:30 Divoký anjel 39/270 [i] 06:10 Zmenáreň [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:05 Pocoyo II. 32/52 [i] 07:10 Všetky psy idú do neba III. 30 [i] 07:30 Malí Einsteini 8/28 [i] 07:55 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 8/39 [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Páni zo semafora [i] 09:10 Lassie II 22/26 [i] 09:35 MINI TALENT SHOW [i] 11:05 Hannah Montana II. 19/30 [i] 11:35 Falcon Beach 24/26 [i] 12:25 Hopla! [i] 12:55 Motormagazín [i] 13:20 Dobrý, zlý a škaredý [i] 16:05 Vôňa kvetov a vetra 10/14 [i] 17:00 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VII 11/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 12/26 [i] 18:30 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Skutočný príbeh: Niekto nás sledoval [i] 23:30 Nemravná žena [i] 01:15 Pre to sa oplatí vraždiť [i] 02:45 Zima v srdci [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i] 04:55 Posledné momenty Titanicu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Správy z regiónov [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 18/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@français 9/13 [i] 09:00 Za múrmi Kremľa [i] 10:00 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Láska, viera, nádej [i] 13:05 15 rokov Elánu 2/2 [i] 14:00 Duchovia 8/34 [i] 14:30 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:55 Slovenské miniatúry [i] 15:10 Poltón [i] 15:40 GEN.sk [i] 16:00 Kapura [i] 16:40 Farmárska revue [i] 17:00 Študentské filmy [i] 17:25 Krajina za severným vetrom [i] 17:45 Elixír [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Láskou sa mení každý tvor [i] 19:00 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:30 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:50 Anjeli strážni [i] 22:20 Áno [i] 23:55 BJD 2007 [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PROMI NOVINY [i] 05:20 KRIMI NOVINY 05:40 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:00 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 06:30 TV JOJ DEŤOM: Barbie morská víla [i] 08:00 Simpsonovci VIII. 20 [i] 08:35 TV JOJ DEŤOM: Herkules [i] 10:25 Wimbledon [i] 12:30 Otec v sukni [i] 15:10 PREMIÉRA: Rande s prezidentovou dcérou [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 9 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Piráti Karibiku: Truhlica mŕtveho muža [i] 23:20 Rukojemník [i] 01:20 Šialená jazda [i] 02:45 Rukojemník [i] 04:15 Súdna sieň - Chcem sa rozviesť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 2 [i] 06:00 Air America 12,13 [i] 07:40 V mene lásky 109,110 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 40,41 [i] 11:00 Zorro 2,3 [i] 11:55 Terč útoku [i] 13:35 Air America 12,13 [i] 15:15 Doktorka Quinnová 71,72 [i] 17:00 Siska 56 [i] 18:00 Chalupári 5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VII. 1/8 [i] 21:30 Iba láska 1/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 40,41 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 20/26 [i] 07:00 Eli Stone 12/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 17/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 21/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 22/22 [i] 11:00 Hvězdná brána III. 1/22 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 3/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 14:00 All Saints V. 41/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 20/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1/13 [i] 17:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 3/15 [i] 19:00 Eli Stone 13/13 [i] 20:00 Boj o čas 6/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 16/21 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 9/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 10/13 [i] 00:00 Genesis - vrahova duše 5/22 [i] 01:10 CSI: New York IV. 16/21 [i] 02:10 Boj o čas 6/13 [i] 03:00 Genesis - vrahova duše 5/22 [i] 03:55 Eli Stone 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 4 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Rusko [i] 06:25 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Finsko a Německo - brát věci tak, jaké jsou [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:10 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 10:00 Průmyslový fanatik: Nákladní vozy [i] 10:30 Průmyslový fanatik: Ropné těžební věže [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Hladový oceán [i] 11:50 Stavby budoucnosti: Hledání vody [i] 12:45 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 13:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 14:35 Možné i nemožné 5 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 16:25 Jak to dělají 15 [i] 16:55 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Hladový oceán [i] 18:15 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 19:10 Průmyslový fanatik: Nákladní vozy [i] 19:40 Průmyslový fanatik: Ropné těžební věže [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 21:00 Tuning 2008: Barracuda z roku 1967 [i] 21:55 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 [i] 22:50 Jediná cesta úniku: Zaříkávač včel [i] 23:20 Jediná cesta úniku: Závratná rotace [i] 23:45 Nutné k přežití - Pilot [i] 00:40 Ztracený ráj 4 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 44 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Honička v Yukonu [i] 03:40 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Let 29 21/30 [i] 06:20 Co vyprávěl strom Kandalí 3/7 [i] 06:30 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 3/7 [i] 06:35 Podivná přání telátka Kopejtka 3/7 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 8/78 [i] 07:10 Garfield a přátelé 24/26 [i] 07:35 Všechna rána světa: Egypt 10/16 [i] 07:50 Biblická pátrání 10/17 [i] 08:10 Max Minsky a já [i] 09:45 Ovečka Shaun 32/40 [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Podivný pátek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 12/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:25 Film o filmu Zoufalci [i] 14:45 Jalna 10/16 [i] 15:30 Sladká země mého dětství [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Pachuť smrti 4/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:20 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:35 Atlet roku [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Fenomén [i] 00:55 10 dní před katastrofou [i] 02:45 13. komnata Dalibora Jandy [i] 03:15 Pošta pro tebe [i] 04:10 Na moll...
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Bílá místa [i] 06:05 Divnopis [i] 06:10 Film o filmu Zoufalci [i] 06:30 Správy STV 06:50 Diagnóza [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:35 Zázračná planeta: Medvědí muž z Kamčatky [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 Opozice z periferie [i] 12:00 Sonic Youth, Laura Marling, Jose [i] 12:50 Pětka v Pomeranči [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Sabotáž [i] 14:05 Simpsonovi XIX 1/20 [i] 14:25 Miss & Mr. Fitness [i] 15:20 Karjala Cup 2009 Finsko [i] 18:00 Kamera na cestách: Paříž 1/3 [i] 19:00 Poutní místa [i] 19:20 Interpret jménem dirigent [i] 19:40 O češtině [i] 20:00 Racajda [i] 21:15 Kudykam [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Artmix [i] 23:35 Minuty z Mezipater [i] 23:45 Noc s Andělem [i] 01:15 Nigel Kennedy: The Blue Note 1/2 [i] 02:10 Sešli se... [i] 03:10 Kdo je kdo [i] 03:40 Sedm epoch rocku 7/7 [i] 04:30 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Spiderman 7 [i] 06:40 Batman vítězí 17 [i] 07:05 Tom a Jerry 6 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 37 [i] 08:05 Od srdce k srdci [i] 09:55 Poklad rytíře Miloty [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Smrt si vybírá [i] 14:35 Odvážný Crusoe 10 [i] 15:35 Discopříběh [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [i] 21:55 Bestiář [i] 00:10 Nebezpečné pouto [i] 01:45 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:30 Babeta [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 19 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 20 [i] 07:20 Fresh Prince IV 23 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 21 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 4 [i] 09:50 Zničující katastrofy 5 [i] 10:55 Columbo [i] 12:55 Kdekoli, jen ne tady [i] 15:20 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 17:55 Super drbna 8 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 22 [i] 20:00 Zná ji jako svý boty [i] 22:50 Osamělý mstitel [i] 01:05 Blade II [i] 03:10 Volejte Věštce 04:50 Inspektor Balko 46 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Láska v utajení [i] 07:10 Skrytá vášeň 135-136/188 [i] 08:50 Muži na stromoch I. 9/22 [i] 09:35 Avignonské proroctvo 6/8 [i] 10:40 Slávici na ulici [i] 11:35 Chuťovky [i] 12:45 Rebeli I. 68/215 [i] 13:40 Avignonské proroctvo 6/8 [i] 14:40 Columbo III. 2/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 137-138/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 9/22 [i] 19:00 Rebeli I. 69/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Od zajtra budeme snívať spoločne [i] 21:50 Vražedná posadnutosť [i] 23:25 Vražedná náklonnosť [i] 01:15 Vražedná posadnutosť [i] 02:45 Columbo III. 2/8 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Lidi, co znám [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:30 Hlavní zprávy [i] 15:15 Seržant Pepper [i] 16:55 Zeptejte se Cindy [i] 18:30 Férovej zloděj [i] 20:20 Iluze lásky [i] 22:00 Pořádná rána [i] 23:40 Afghanistán [i] 01:25 Slimáci [i] 02:55 Doktor Martin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 All sports [i] 11:00 Fotbal [i] 11:10 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Snooker [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Motorismus [i] 22:00 Bojové sporty [i] 01:00 Bowling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 2 [i] 06:00 Doktor Martin III 3 [i] 07:00 McBride: Vždy věrný [i] 09:00 Ochránce II 23 [i] 10:00 Ochránce III 1 [i] 11:00 Námořní hlídka I 13 [i] 12:00 Po letech [i] 14:00 Zásnubní prsten [i] 16:00 Clara Shellerová 6 [i] 17:00 Být Erikou 6 [i] 18:00 Ochránce III 2 [i] 19:00 Ochránce III 3 [i] 20:00 Ochránce III 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 23:00 Ticho [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 03:00 Nelehký život [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 15 [i] 06:00 Kamenné monumenty 14 [i] 06:35 Kamenné monumenty 15 [i] 07:10 Audrey Hepburn: Kouzelná Audrey [i] 08:10 Odkud přicházíme 02 [i] 09:10 Za hranice lidských možností 01 [i] 10:15 Když se Země zatřese 01 [i] 11:10 Co nám prospívá 26 [i] 12:10 Co opravdu jíme 01 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 05 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 06 [i] 13:40 Skryté možnosti 61 [i] 14:10 Skryté možnosti 62 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 24 [i] 15:40 Bojovník Arman 01 [i] 16:10 Bojovník Arman 02 [i] 16:40 Mistři švindlu 08 [i] 17:15 Mistři švindlu 19 [i] 17:50 Mistři švindlu 20 [i] 18:25 Rybaření na chalupě 01 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 09 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 20:25 Hubbleovy obrazy 01 [i] 20:55 Hubbleovy obrazy 02 [i] 21:30 On the Spot [i] 22:35 Bojový výcvik 01 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 02 [i] 00:30 Za sportem kolem světa 04 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 25 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 26 [i] 02:25 Vůně dálek 06 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 22 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zatmění slunce [i] 08:10 Probuzení tmy [i] 09:50 Všichni opouštějí Brisbane [i] 11:10 Vzbuďte se, vojáci! [i] 13:20 Řeč nepřítele [i] 15:10 Gambler [i] 16:35 Nestyda [i] 18:00 Michael Clayton [i] 20:00 Konečně spolu [i] 21:40 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 00:15 Skandály ze života zvířat [i] 01:40 Nevěstinec: Muzikál [i] 02:25 Mlátička [i] 03:55 Křížová palba [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Podezřelý [i] 09:20 Plán hry [i] 11:10 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 12:45 Hafan hasičem [i] 14:35 Starší syn [i] 16:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 18:00 Malí rošťáci [i] 19:30 Dannyho parťáci 3 [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží : Opice z cirkusu 5 [i] 22:00 John Adams : Přidej se nebo zemři 1