Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 5/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Maj sa, dievča! [i] 11:35 Domov smrti [i] 13:15 Bez stopy III. 20/23 [i] 14:10 Priatelia VIII. 18-19/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 12/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Miami Vice [i] 23:50 Krvavý šport [i] 01:25 Najväčšia hrozba [i] 03:20 Miami Vice [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 38/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Straty a nálezy 5/5 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 To je vražda,napísala VIII 4/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 5/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 256 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 39/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 98/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 99/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:00 Junior [i] 01:00 Špirála 4/8 [i] 01:50 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 5/7 [i] 02:15 Zostane to v rodine [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Sila lásky III. 98/200 [i] 04:15 Sila lásky III. 99/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 3/26 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 8/8 [i] 11:55 V tichu minulosti [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Eurovirtuál [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Família [i] 14:10 Večer na tému . . [i] 15:40 Záleží nám na Gándhím ? [i] 16:20 Tempo [i] 16:35 Voľby do VÚC [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 18/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Za múrmi Kremľa [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Voľby do VÚC [i] 22:30 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy z regiónov [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 333 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 49 [i] 09:20 Vražedné čísla 21 [i] 10:20 Medicopter 117 36 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 16 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i] 13:15 Medicopter 117 37 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 15:10 Kosti IV. 10 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 50 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 334 [i] 21:15 PREMIÉRA: Wimbledon [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:40 Súdna sieň - Chcem sa rozviesť! [i] 01:40 Črepiny [i] 02:10 Operácia Threshold [i] 02:50 Damages - V ohrození života I. [i] 03:35 Medicopter 117 37 [i] 04:20 Policajt z L. A. II. 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr VI. 1/15 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 20,21 [i] 07:40 V mene lásky 107,108 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 24 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 2 [i] 12:00 Červené ruže 109,110 [i] 13:50 Páli vám to? [i] 14:20 Policajt drábom [i] 16:15 Starý III. 24 [i] 17:20 V mene lásky 109,110 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 5 [i] 21:00 Siska 56 [i] 22:00 Terč útoku [i] 23:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 20,21 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 36/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 07:55 Zoom 92/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 15/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 5/13 [i] 10:55 Zoom 92/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 36/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 180/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 15/20 [i] 15:00 Dr. House II. 18/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 1/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 17:55 Zoom 92/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 16/20 [i] 20:00 Dr. House II. 19/24 [i] 21:00 Cena za lidskost 6/7 [i] 22:15 Genesis - vrahova duše 10/22 [i] 23:30 Myšlenky zločince IV. 3/26 [i] 00:25 Zoom 92/199 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana 216/258 [i] 01:30 Posel ztracených duší II. 13/22 [i] 02:25 Cena za lidskost 6/7 [i] 03:30 Genesis - vrahova duše 10/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 3 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Česká republika [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 9 [i] 06:50 Americký chopper: Vojenská morotka - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 09:35 Jak to dělají 18 [i] 10:00 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 10:30 Možné i nemožné 4 [i] 11:25 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 12:20 Jízda: Odvrácená strana [i] 13:15 Americký chopper: Vojenská morotka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 10 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 17:20 Možné i nemožné 5 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 19:10 Jak to dělají 19 [i] 19:40 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 20:05 Možné i nemožné 5 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 21:55 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 23:20 Očitá svědectví 5 [i] 23:45 Jízda: Závod Power Tour [i] 00:40 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 4 [i] 01:40 Možné i nemožné 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 03:40 Očitá svědectví 5 [i] 04:05 Jak to dělají 19 [i] 04:35 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Růžemi navštívený [i] 09:35 Ten bílovský zámek [i] 10:15 Příště u Vás z Chodové Plané 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 11/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 1/26 [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 15:15 Franklin 2/52 [i] 15:35 Let 29 21/30 [i] 16:00 Ovečka Shaun 19/40 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 36/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 10/16 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 23/26 [i] 20:50 13. komnata Dalibora Jandy [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 6/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Válka policajtů [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery II 11/22 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Sabotáž [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Na cestě po Malawi [i] 04:35 Gorodok 10/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s nimi II [i] 05:15 Skoro jasno 10/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Antoniem Banderasem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:00 Medúza [i] 13:30 Šikulové [i] 13:45 Nová dobrodružství Černého Bleska 18/26 [i] 14:15 Tahače 2009 - Most a Zolder [i] 14:25 Sportovci světa: Legendární soupeři ve Wimbledonu [i] 15:20 Film o filmu Zoufalci [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Michaelovy experimenty [i] 17:00 Skoro jasno [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 51/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Hermína Franková [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XIX 1/20 [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 5/12 [i] 20:15 Zázračná planeta: Medvědí muž z Kamčatky [i] 21:05 Moje rodina IV 8/13 [i] 21:35 Sedm epoch rocku 7/7 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 I BBC se utne [i] 23:35 Gorodok 10/20 [i] 00:00 Zábradlí [i] 01:00 Hudební setkání s varhaníkem Jaroslavem Tůmou a jeho přáteli. [i] 01:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Hledám práci [i] 02:30 Toulky za uměním 1/7 [i] 02:45 Krásný ztráty [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:30 Michaelovy experimenty [i] 03:40 Krotitelé dluhů 22/28 [i] 04:05 Q [i] 04:30 Závan východního větru [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 61 [i] 09:30 Krutá pravda [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk III 7 [i] 12:40 Ženatý se závazky 225 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 5 [i] 14:05 Nováčci 3 [i] 15:10 Superman IV 5 [i] 16:05 Beze stopy IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 6 [i] 18:30 Ulice 1489, 1490 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje krásná čarodějka [i] 22:05 60 sekund [i] 00:20 Osudový dotek [i] 02:15 Novashopping 02:35 Mr.GS [i] 03:05 Tabu [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 4 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 8 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 20 [i] 08:20 M*A*S*H 2 [i] 08:50 Knight Rider III 10 [i] 09:50 Policie Hamburk I 15 [i] 10:45 To je vražda, napsala XII 13 [i] 11:45 Policie - New York XI 22 [i] 12:40 M*A*S*H 3 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 3 [i] 13:40 Čarodějky I 20 [i] 14:40 Médium I 15 [i] 15:40 Julie Lescautová IV 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 21 [i] 20:00 Dannyho parťáci [i] 22:35 Kokain [i] 01:05 Úkol zabíjet [i] 02:50 Volejte Věštce 04:35 Vraždy v Kitzbühelu 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 49/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 133-134/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 49/160 [i] 11:00 Viktória 49/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 21/26 [i] 12:15 Ulica III. 49/260 [i] 13:05 Rebeli I. 67/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 48/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 21/26 [i] 15:30 Macocha 50/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 135-136/188 [i] 18:05 Ulica III. 50/260 [i] 19:00 Rebeli I. 68/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 50/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 49/351 [i] 22:30 Viktória 50/171 [i] 23:20 Láska v utajení [i] 00:55 Osudové stretnutie 50/90 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 50/260 [i] 03:05 Macocha 50/120 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mezi námi právníky [i] 13:35 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 15:20 Zachraňte Mozarta [i] 16:40 Holky se chtějí bavit taky [i] 18:10 Real je naše vášeň [i] 19:45 Lidi, co znám [i] 21:25 Drsný časy [i] 23:20 Převtělení [i] 00:55 Pád do tmy [i] 02:35 Nula od Nuly pojde [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 20:15 Bowling [i] 21:15 Strongest Man [i] 22:15 Timbersports [i] 22:45 Timbersports [i] 23:15 Fotbal [i] 00:20 Fotbal [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Doktor Martin III 1 [i] 06:00 Doktor Martin III 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 10:00 Opuštěný kaňon [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 16:00 Svatební přání [i] 18:00 Ochránce III 4 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 20:00 Drzá Jordan V 15 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 01:00 Drzá Jordan V 11 [i] 02:00 Drzá Jordan V 12 [i] 03:00 McBride: Vždy věrný [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 14 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 05 [i] 07:05 Bonobové [i] 08:00 Jimmova farma [i] 08:30 Jimmova farma [i] 09:00 Maminka stávkuje 45 [i] 09:35 Skryté možnosti 45 [i] 10:05 Co nám prospívá 29 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 05 [i] 12:00 Jimmova farma [i] 12:35 Jimmova farma [i] 13:10 Chytrý průvodce po… 29 [i] 13:40 Chytrý průvodce po… 01 [i] 14:05 Země krásná neznámá 13 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 25 [i] 16:05 Maminka stávkuje 45 [i] 16:40 Skryté možnosti 45 [i] 17:10 Proč je to tak? 15 [i] 18:05 Bonobové [i] 19:00 Válka spermií [i] 19:55 Piráti silnic 05 [i] 20:20 Vychytávky 05 [i] 20:50 Svět hi-tech 05 [i] 21:20 Hubbleovy obrazy 05 [i] 21:50 Hubbleovy obrazy 06 [i] 22:25 Milionářské hračky 02 [i] 23:25 Hvězdný fotbal 05 [i] 00:25 Proč je to tak? 15 [i] 01:20 Historie podsvětí 05 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 05 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Interiéry 13 [i] 04:15 Interiéry 14 [i] 04:35 Interiéry 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 06:00 Animovaný život [i] 07:20 Chilská vesmírná odysea [i] 08:45 Před kamerou 45 [i] 09:15 Romeo a Julie se berou [i] 10:50 Miliónový pes [i] 12:40 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 14:10 Pozdravy z pobřeží [i] 16:05 Mimzy [i] 17:40 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 20:00 Smrtonosná past 4.0 [i] 22:05 Děti Anakondy [i] 23:35 Takoví normální puberťáci [i] 01:05 Invaze [i] 02:45 Red [i] 04:15 Čistá barva [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Příměří