Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 4/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Horiace pobrežie 4/4 [i] 11:40 Posteľ plná ruží [i] 13:15 Bez stopy III. 19/23 [i] 14:10 Priatelia VIII. 16-17/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 11/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 22:35 Krokodíl útočí [i] 00:10 Na konci všetkých vojen [i] 02:20 Policajný odznak VI. 3/10 [i] 03:05 A-tím IV. 16/23 [i] 03:50 Psych s.r.o. 3/14 [i] 04:30 Kobra 11 VI. 11/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 37/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Straty a nálezy 4/5 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 To je vražda,napísala VIII 2/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala VIII 3/22 [i] 11:25 Sila lásky I. 255 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 38/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 96/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 97/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:50 Dr.House V. 13/24 [i] 22:40 ooops! Načierno. [i] 23:15 Nebuďte policajta [i] 00:55 Prípad pre Samanthu III. [i] 01:40 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 4/7 [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 96/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 97/200 [i] 04:45 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 4/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 O láske a slávikoch [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 V tichu minulosti [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Zdravíčko, pán doktor - Čo nám leží v žalúdku? [i] 12:40 Žijúce kamene [i] 13:10 Martin Slivka - "... muž, ktorý sadil stromy" [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:50 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:35 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Eurovirtuál [i] 18:50 Polícia [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody IV. 8/8 [i] 20:50 V hlbinách mora č.2 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 22:35 Večer na tému . . [i] 00:10 Halali [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Blízko smrti [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 332 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 48 [i] 09:20 Vražedné čísla 20 [i] 10:20 Medicopter 117 35 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 15 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 13:15 Medicopter 117 36 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i] 15:10 Vražedné čísla 21 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 49 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 333 [i] 21:15 Odsúdené 20 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 6 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 19 [i] 01:00 Odsúdené 20 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:25 Damages - V ohrození života I. [i] 03:00 Komando GSG 9 25 [i] 03:50 Policajt z L. A. II. 15 [i] 04:30 Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 15/15 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 18,19 [i] 07:40 V mene lásky 105,106 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 23 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 1/15 [i] 12:00 Červené ruže 107,108 [i] 13:50 Navzdory osudu 90/90 [i] 14:35 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 16:15 Starý III. 23 [i] 17:20 V mene lásky 107,108 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Policajt drábom [i] 22:00 Lampa [i] 00:30 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 18,19 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 35/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 07:55 Zoom 91/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 4/13 [i] 10:55 Zoom 91/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 35/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 179/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 15:00 Dr. House II. 17/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 36/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 17:55 Zoom 91/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 15/20 [i] 20:00 Dr. House II. 18/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 8/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 9/22 [i] 23:05 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 00:00 Zoom 91/199 [i] 00:05 Noční show Davida Lettermana 215/258 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 12/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 8/18 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 9/22 [i] 03:45 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Holandsko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 8 [i] 06:50 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 09:35 Jak to dělají 17 [i] 10:00 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 10:30 Možné i nemožné 3 [i] 11:25 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 12:20 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana [i] 13:15 Americký chopper: Vojenská morotka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 7 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 15:30 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 17:20 Možné i nemožné 4 [i] 18:15 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 19:10 Jak to dělají 18 [i] 19:40 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 20:05 Hubitelé havěti: Základní sloj pro plotice [i] 21:00 Největší zlo: Věda a vražda [i] 21:55 Sérioví vrazi: Šachovnicový vrah [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 23:20 Očitá svědectví 4 [i] 23:45 Jízda: Odvrácená strana [i] 00:40 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 3 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Základní sloj pro plotice [i] 02:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 03:40 Očitá svědectví 4 [i] 04:05 Jak to dělají 18 [i] 04:35 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Malý svět dona Camilla [i] 10:45 Co neodnesl čas 5/9 [i] 11:30 Experiment profesora Rousse [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 10/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 28/28 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 19/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Kapsa plná žita [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Temná minulost 1/2 [i] 00:40 McLeodovy dcery II 10/22 [i] 01:25 Řím 9/12 [i] 02:15 Pětka v Pomeranči [i] 02:45 Hledání ztraceného času [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:30 Události v regionech Brno 03:55 Události v regionech Ostrava [i] 04:20 Regiony ČT24 04:45 Úraz není náhoda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 8/14 [i] 10:30 Písničku si cestou notoval [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Jabloňová panna [i] 13:40 Bludiště [i] 14:10 Vynález [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 12/13 [i] 16:30 Návštěva v ZOO [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Skutečný život virtuálních světů [i] 17:55 Zločin jménem Katyň [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Kultura.cz [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 4/12 [i] 20:15 Opozice z periferie [i] 21:10 Historie.cs [i] 22:00 Zašlapané projekty [i] 22:20 Vzkaz Jana Pirka [i] 22:40 Události, komentáře [i] 23:20 Minuty z Mezipater [i] 23:25 Persepolis [i] 00:55 Nigel Kennedy: The Blue Note 1/2 [i] 01:55 Krušné domovy [i] 02:10 Klášter v Oseku. Cisterciáci v Čechách [i] 02:25 Krajina tajemství - Českosaské [i] 02:45 A růže přivezte také [i] 03:10 Příběh fresky [i] 03:25 Kolektivní dům v Litvínově [i] 03:35 Moldavské nádraží [i] 03:55 Dvaasedmdesát jmen české historie 50/72 [i] 04:10 Deset století architektury [i] 04:25 Existenciální blues Josefa Kainara [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 60 [i] 09:30 Venkovská lékařka [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk III 6 [i] 12:40 Ženatý se závazky 224 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger V 4 [i] 14:05 Nováčci 2 [i] 15:10 Superman IV 4 [i] 16:05 Beze stopy IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 5 [i] 18:30 Ulice 1487, 1488 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 144 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 11 [i] 22:20 Mr.GS [i] 22:50 Anakonda [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas 12 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Paškál [i] 02:40 Babeta [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 3 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 7 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 19 [i] 08:20 M*A*S*H 1 [i] 08:50 Knight Rider III 9 [i] 09:50 Policie Hamburk I 14 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 12 [i] 11:45 Policie - New York XI 21 [i] 12:45 M*A*S*H 2 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 2 [i] 13:50 Čarodějky I 19 [i] 14:45 Médium I 14 [i] 15:40 Julie Lescautová IV 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 20 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 22 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 8 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 8 [i] 00:35 Wolffův revír III 14 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 48/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 131-132/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 48/160 [i] 10:55 Viktória 48/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 20/26 [i] 12:10 Ulica III. 48/260 [i] 13:05 Rebeli I. 66/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 47/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 20/26 [i] 15:30 Macocha 49/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 133-134/188 [i] 18:05 Ulica III. 49/260 [i] 19:00 Rebeli I. 67/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 49/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 48/351 [i] 22:25 Viktória 49/171 [i] 23:15 Výkriky v temnote [i] 00:45 Osudové stretnutie 49/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 49/260 [i] 02:55 Macocha 49/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 48/351 [i] 04:20 Výkriky v temnote [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Matador [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vůle přežít [i] 13:40 Zkouška dospělosti [i] 15:15 Všechny děti potřebují lásku [i] 16:45 Hvězdné dítě [i] 18:25 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 20:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 21:45 Tajemné výstřely [i] 23:25 Mrtvý [i] 00:55 Řezník [i] 02:30 Kokoda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 08:35 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 10:55 Motorismus [i] 12:15 Fotbal [i] 13:05 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 30 [i] 06:00 Doktor Martin III 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 10:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 16:00 Detektiv Monroe [i] 18:00 Ochránce III 3 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 20:00 Drzá Jordan V 14 [i] 21:00 Únos za bílého dne [i] 23:00 Neklidný [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 03:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 13 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 04 [i] 07:05 Obchodník s delfíny [i] 08:00 Podzim na chalupě 04 [i] 09:00 Maminka stávkuje 44 [i] 09:35 Skryté možnosti 44 [i] 10:05 Co nám prospívá 28 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 04 [i] 12:05 Podzim na chalupě 04 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 27 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 28 [i] 14:05 Země krásná neznámá 12 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 24 [i] 16:10 Maminka stávkuje 44 [i] 16:45 Skryté možnosti 44 [i] 17:15 Proč je to tak? 14 [i] 18:10 Obchodník s delfíny [i] 19:00 Tělo v číslech 04 [i] 19:55 Piráti silnic 04 [i] 20:20 Vychytávky 04 [i] 20:50 Svět hi-tech 04 [i] 21:20 Hubbleovy obrazy 03 [i] 21:50 Hubbleovy obrazy 04 [i] 22:25 Milionářské hračky 01 [i] 23:25 Hvězdný fotbal 04 [i] 00:25 Proč je to tak? 14 [i] 01:20 Historie podsvětí 04 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 04 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Interiéry 10 [i] 04:15 Interiéry 11 [i] 04:35 Interiéry 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Dodo [i] 07:20 Haló, tady Shirlee [i] 08:50 Než si pro nás přijde [i] 10:30 Navěky silný [i] 12:20 Zapomenutý ostrov [i] 13:55 Animovaný život [i] 15:15 Chilská vesmírná odysea [i] 16:40 Miliónový pes [i] 18:30 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 20:00 Na stojáka 66 [i] 20:30 Manuel a Manuela [i] 22:10 Já jsem zvíře - Příběh Ingrid Newkirkové a organizace PETA [i] 23:25 Tobruk [i] 01:05 Natvrdo [i]