Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 3/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Horiace pobrežie 3/4 [i] 11:40 Mníška a komisár [i] 13:20 Bez stopy III. 18/23 [i] 14:15 Priatelia VIII. 14-15/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 10/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Vzrušujúce zabíjanie [i] 00:20 Rukojemníci 10/13 [i] 01:10 Smith I. 2/7 [i] 01:55 Policajný odznak VI. 2/10 [i] 02:40 A-tím IV. 15/23 [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Psych s.r.o. 2/14 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 10/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 36/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Straty a nálezy 3/5 [i] 09:10 Repete z repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 91/91 [i] 10:30 To je vražda,napísala VIII 1/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 254 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 37/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 94/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 95/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 21:50 Chodili sme spolu [i] 22:50 Bratstvo neohrozených 9/10 [i] 23:45 Bolestivé tajomstvá [i] 01:20 Prípad pre Samanthu [i] 02:05 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 3/7 [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 94/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 95/200 [i] 04:45 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 3/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 2/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Tajomstvo Parthenonu [i] 12:05 V tichu minulosti [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Môj dom - môj hrad [i] 13:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 17/26 [i] 14:00 Elixír [i] 14:30 5 minút po dvanástej - Intolerancia [i] 15:40 Diagnóza 158 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Čo nám leží v žalúdku? [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 331 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 47 [i] 09:20 Vražedné čísla 19 [i] 10:20 Medicopter 117 34 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 14 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 13:15 Medicopter 117 35 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 15:10 Vražedné čísla 20 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 48 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 332 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 10 [i] 23:00 Blízko smrti [i] 00:00 PREMIÉRA: Pach krvi 2 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:30 Damages - V ohrození života I. [i] 03:15 Komando GSG 9 24 [i] 04:00 Policajt z L. A. II. 14 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 14 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 16,17 [i] 07:40 V mene lásky 103,104 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 22 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 15/15 [i] 12:00 Červené ruže 105,106 [i] 13:50 Navzdory osudu 89 [i] 14:30 30 prípadov majora Zemana 8 [i] 15:30 Tequila a Bonetti 8 [i] 16:15 Starý III. 22 [i] 17:20 V mene lásky 105,106 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 21:35 Skutočný príbeh: Dávidova matka [i] 23:15 "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 34/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 07:55 Zoom 91/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 3/13 [i] 10:55 Zoom 91/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 34/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 178/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 15:00 Dr. House II. 16/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 35/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 17:55 Zoom 91/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 14/20 [i] 20:00 Dr. House II. 17/24 [i] 21:00 CSI: New York IV. 16/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 17/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 1/26 [i] 23:55 Zoom 91/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 214/258 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 11/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 16/21 [i] 02:45 CSI: New York IV. 17/21 [i] 03:30 Myšlenky zločince IV. 1/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 1 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Německo [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 7 [i] 06:50 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 09:35 Jak to dělají 16 [i] 10:00 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 10:30 Možné i nemožné 2 [i] 11:25 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 12:20 Jízda: Rat Rods [i] 13:15 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:30 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 17:20 Možné i nemožné 3 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 19:10 Jak to dělají 17 [i] 19:40 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Neřízené auto [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: Útok medvěda [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Honička v Yukonu [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 43 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 44 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 23:20 Očitá svědectví 3 [i] 23:45 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana [i] 00:40 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 2 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Neřízené auto [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: Útok medvěda [i] 02:40 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 03:40 Očitá svědectví 3 [i] 04:05 Jak to dělají 17 [i] 04:35 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 9/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:35 Pražský písničkář 4/5 [i] 11:25 Chvíle pro písničku [i] 11:40 Podivuhodné odpoledne Heleny a Petra [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 9/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 27/28 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 18/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 18/26 [i] 16:15 Vynález [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Karel Hašler [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 9/12 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Rána z milosti [i] 00:35 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 00:55 McLeodovy dcery II 9/22 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:25 Tajné akce StB 33/40 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:30 Evropský manuál [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Věda v Evropě: Dědičná hluchota [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 Toulky za uměním 1/7 [i] 10:05 Síla umění: Caravaggio [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 4/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Návštěva v ZOO [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava III 25/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:20 Přežít! 7/10 [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s nimi II [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 11/13 [i] 19:20 The Lost Secret 11/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 3/12 [i] 20:15 Ta naše povaha česká [i] 20:35 Liga mistrů [i] 23:50 Minuty z Mezipater [i] 00:00 Kam tě den zavede [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:10 Notes [i] 02:50 Ondřejova filmová škola [i] 03:05 Pod lampióny [i] 03:55 Haló, tady Orchestr a balet ČST [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 59 [i] 09:30 Stupeň 6: Dny totální zkázy 2/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk III 5 [i] 12:35 Ženatý se závazky 223 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger V 3 [i] 14:05 Nováčci 1 [i] 15:10 Superman IV 3 [i] 16:05 Beze stopy IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 4 [i] 18:30 Ulice 1485, 1486 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 6 [i] 20:40 Dům snů 8 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 18 [i] 22:50 Dokonalý gentleman [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas 11 [i] 01:45 Novashopping 02:05 112 [i] 02:35 Tajný závod [i] 03:20 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 2 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 6 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 18 [i] 08:20 M*A*S*H 255 [i] 08:50 Knight Rider III 8 [i] 09:50 Policie Hamburk I 13 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 11 [i] 11:45 Policie - New York XI 20 [i] 12:40 M*A*S*H 1 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 1 [i] 13:40 Čarodějky I 18 [i] 14:40 Médium I 13 [i] 15:40 Julie Lescautová IV 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 19 [i] 20:00 Přešlapy 7 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 9 [i] 23:25 Žralok II 10 [i] 00:25 Wolffův revír III 13 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu 2 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 47/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 129-130/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 47/160 [i] 11:00 Viktória 47/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 19/26 [i] 12:15 Ulica III. 47/260 [i] 13:10 Rebeli I. 65/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 46/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 19/26 [i] 15:35 Macocha 48/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 131-132/188 [i] 18:05 Ulica III. 48/260 [i] 19:00 Rebeli I. 66/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 48/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 47/351 [i] 22:20 Viktória 48/171 [i] 23:10 Zábavný spoločník [i] 00:40 Osudové stretnutie 48/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 48/260 [i] 02:50 Macocha 48/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 47/351 [i] 04:20 Zábavný spoločník [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Zeptejte se Cindy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Někdo musí z kola ven [i] 13:35 Sladká pomsta [i] 15:05 Pik a Amadeus [i] 16:35 Skutečný Howard Spitz [i] 18:20 Líbí se mi co děláš [i] 20:10 Matador [i] 21:50 Kořist [i] 23:20 Slimáci [i] 00:50 Šikana [i] 02:40 Loupež za bílého dne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:05 All Sports [i] 21:20 Golf [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:05 Jachtink [i] 23:35 Plachtění [i] 23:50 Olympijské hry [i] 00:20 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 29 [i] 06:00 Dotek anděla III 30 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 10:00 Mimo sezónu [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 16:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 18:00 Ochránce III 2 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 20:00 Drzá Jordan V 13 [i] 21:00 Médium V 3 [i] 22:00 Médium V 4 [i] 23:00 Být Erikou 6 [i] 00:00 Clara Shellerová 6 [i] 01:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 03:00 Mimo sezónu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 12 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 03 [i] 07:05 Delfíni záchranáři [i] 08:00 Podzim na chalupě 03 [i] 09:00 Maminka stávkuje 43 [i] 09:35 Skryté možnosti 43 [i] 10:05 Co nám prospívá 27 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 03 [i] 12:05 Podzim na chalupě 03 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 25 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 26 [i] 14:05 Země krásná neznámá 11 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 23 [i] 16:05 Maminka stávkuje 43 [i] 16:40 Skryté možnosti 43 [i] 17:10 Proč je to tak? 13 [i] 18:05 Delfíni záchranáři [i] 19:00 Tělo v číslech 03 [i] 19:55 Piráti silnic 03 [i] 20:20 Vychytávky 03 [i] 20:50 Svět hi-tech 03 [i] 21:20 Hubbleovy obrazy 01 [i] 21:50 Hubbleovy obrazy 02 [i] 22:20 Top Guns bez příkras 05 [i] 22:50 Top Guns bez příkras 06 [i] 23:20 Hvězdný fotbal 03 [i] 00:20 Proč je to tak? 13 [i] 01:15 Historie podsvětí 03 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 03 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Interiéry 07 [i] 04:15 Interiéry 08 [i] 04:35 Interiéry 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Všichni opouštějí Brisbane [i] 07:20 Noëlle [i] 08:50 Gambler [i] 10:15 Proč kočka není pes [i] 11:50 Malý Dodo [i] 13:05 Haló, tady Shirlee [i] 14:35 Než si pro nás přijde [i] 16:10 Navěky silný [i] 18:00 Zapomenutý ostrov [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 44 [i] 20:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 21:30 Mé druhé já [i] 23:30 Hank a Mike [i] 00:55 Darjeeling s ručením omezeným [i] 02:25 Mé druhé já