Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 2/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Horiace pobrežie 2/4 [i] 11:45 Najlepší priatelia [i] 13:50 Bez stopy III. 17/23 [i] 14:40 Priatelia VIII. 13/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 9/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:40 Fatálny vírus: Vtáčia chrípka v Amerike [i] 23:15 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 00:10 Vraždy v Juareze [i] 01:40 Policajný odznak VI. 1/10 [i] 02:30 A-tím IV. 14/23 [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Psych s.r.o. 1/14 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 9/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Divoký anjel 35/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Straty a nálezy 2/5 [i] 09:10 Repete z repete [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 89/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 90/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 253 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 36/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 92/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 93/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Super Drišľákoviny vás bavia [i] 21:45 Dr.House V. 12/24 [i] 22:35 Obete a tí druhí [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 17/22 [i] 23:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 18/22 [i] 00:30 Prípad pre Samanthu [i] 01:15 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 2/7 [i] 01:40 Zostane to v rodine [i] 02:15 Slovensko dnes [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 92/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 93/200 [i] 04:45 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 2/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Zlaté pierka [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 V tichu minulosti [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Radošovské obyčaje [i] 13:30 VAT [i] 13:55 Zelené raje 2/10 [i] 14:25 TKN [i] 14:50 Profily [i] 15:30 Magazín ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín [i] 16:35 Voľby do VÚC [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 17/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Tajomstvo Parthenonu [i] 21:00 Diagnóza 158 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby do VÚC [i] 22:35 Filmový klub [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy z regiónov [i] 01:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 Panelák 330 [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:40 Biely indián [i] 10:40 Kutyil s. r. o. III. 9 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 13 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 13:15 Medicopter 117 34 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 15:10 Vražedné čísla 19 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 47 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 331 [i] 21:15 Odsúdené 19 [i] 22:15 Profesionáli III. 10 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 17 [i] 01:00 Odsúdené 19 [i] 01:55 Črepiny [i] 02:35 Damages - V ohrození života I. [i] 03:25 Komando GSG 9 23 [i] 04:10 Policajt z L. A. II. 13 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 13 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 14,15 [i] 07:40 V mene lásky 101,102 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 21 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 14 [i] 12:00 Červené ruže 103,104 [i] 13:50 Navzdory osudu 88 [i] 14:35 Diagnóza: Vražda I. 19/19 [i] 15:25 Diagnóza: Vražda II. 1/22 [i] 16:15 Starý III. 21 [i] 17:20 V mene lásky 103,104 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 8 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 8 [i] 21:55 James Bond na JOJ PLUS: Muž so zlatou zbraňou [i] 00:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 14,15 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 33/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 07:55 Zoom 90/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 2/13 [i] 10:55 Zoom 90/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 33/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 177/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 15:00 Dr. House II. 15/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 34/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 17:55 Zoom 90/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 13/20 [i] 20:00 Dr. House II. 16/24 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 9/13 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 10/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 20/20 [i] 23:55 Zoom 90/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 213/258 [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 10/22 [i] 02:00 Damages - Pavučina moci 9/13 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 10/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince III. 20/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 3 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Švédsko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 6 [i] 06:50 Americký chopper: Žiletková motorka - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 09:35 Jak to dělají 15 [i] 10:00 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 10:30 Možné i nemožné 1 [i] 11:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 12:20 Jízda: Kladivo [i] 13:15 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:30 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 17:20 Možné i nemožné 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 19:10 Jak to dělají 16 [i] 19:40 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 20:05 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 21:00 Průmyslový fanatik: Nákladní vozy [i] 21:30 Průmyslový fanatik: Ropné těžební věže [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Hladový oceán [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 23:20 Očitá svědectví 2 [i] 23:45 Jízda: Rat Rods [i] 00:40 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 1 [i] 01:40 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 02:40 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 03:40 Očitá svědectví 2 [i] 04:05 Jak to dělají 16 [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 10:00 Je to jen hračka? [i] 10:15 Pan Princ trucuje [i] 10:40 Věra Vlková [i] 11:00 Návštěva u Radovana Lukavského [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 8/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová IV 26/28 [i] 15:05 Tip a Tap 19,20/26 [i] 15:20 Zábavná škola 9/10 [i] 15:40 Věda je zábava III 25/26 [i] 16:05 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 8/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 22/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 9/13 [i] 22:55 Na moll... [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 40/86 [i] 00:05 McLeodovy dcery II 8/22 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Poklady světa [i] 01:20 Rajské zahrady 5/13 [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Zajímavosti z regionů [i] 03:45 Zajímavosti z regionů Brno 04:10 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Retro [i] 10:10 Náš venkov [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 40/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 4/12 [i] 16:05 Síla umění: Caravaggio [i] 16:55 Služby v našich službách plus [i] 17:15 Skoro jasno 10/13 [i] 17:30 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 21/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 2/12 [i] 20:15 Utrpení mladého Boháčka [i] 21:45 Rodinné křižovatky [i] 22:10 Báječná léta bez opony [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Bez bázně [i] 00:15 Žít [i] 02:40 Zapomenutý svět komunismu 1/3 [i] 03:30 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 03:35 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:15 Po hladině: Hmat [i] 04:30 Skoro jasno [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 58 [i] 09:30 Osudy [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk III 4 [i] 12:45 Ženatý se závazky 222 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger V 2 [i] 14:10 Odložené případy II 23 [i] 15:10 Superman IV 2 [i] 16:05 Beze stopy IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 3 [i] 18:30 Ulice 1483, 1484 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 143 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 11 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Krvavá volba [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Občanské judo [i] 02:45 Tajný závod [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo I 1 [i] 06:40 Párty s kuchařem [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Pět holek na krku 5 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 17 [i] 08:20 M*A*S*H 254 [i] 08:50 Knight Rider III 7 [i] 09:55 Policie Hamburk I 12 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 10 [i] 11:50 Policie - New York XI 19 [i] 12:45 M*A*S*H 255 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 22 [i] 13:50 Čarodějky I 17 [i] 14:50 Médium I 12 [i] 15:45 Julie Lescautová IV 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 18 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 21 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 8 [i] 23:35 Spravedlnost 8 [i] 00:30 Wolffův revír III 12 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:00 Vraždy v Kitzbühelu 1 [i] 04:45 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 46/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 127-128/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 46/160 [i] 11:00 Viktória 46/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 18/26 [i] 12:15 Ulica III. 46/260 [i] 13:10 Rebeli I. 64/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 45/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 18/26 [i] 15:30 Macocha 47/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 129-130/188 [i] 18:05 Ulica III. 47/260 [i] 19:00 Rebeli I. 65/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 47/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 46/351 [i] 22:30 Viktória 47/171 [i] 23:20 Tí, čo zostali [i] 01:05 Osudové stretnutie 47/90 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 47/260 [i] 03:15 Macocha 47/120 [i] 03:55 Tí, čo zostali [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hlavní zprávy [i] 13:45 Dokonalí andílkové [i] 15:20 Loupežník Hotzenplotz [i] 16:50 Férovej zloděj [i] 18:40 Swing [i] 20:10 Zeptejte se Cindy [i] 21:45 Stín zabijáka [i] 23:25 Pád do tmy [i] 01:05 Miluji tě k sežrání [i] 02:50 Zavaleni [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 16:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Bowling [i] 20:10 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 28 [i] 06:00 Dotek anděla III 29 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 10:00 Speciální zásilka [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 16:00 Moje bláznivá sestra [i] 18:00 Ochránce III 1 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 20:00 Drzá Jordan V 12 [i] 21:00 Zásnubní prsten [i] 23:00 Svatební přání [i] 01:00 Clara Shellerová 6 [i] 02:00 Být Erikou 6 [i] 03:00 Neklidný [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 11 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 02 [i] 07:05 Sancho [i] 08:05 Podzim na chalupě 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 42 [i] 09:35 Skryté možnosti 42 [i] 10:05 Co nám prospívá 26 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 02 [i] 12:05 Podzim na chalupě 02 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 23 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 24 [i] 14:05 Země krásná neznámá 10 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 22 [i] 16:05 Maminka stávkuje 42 [i] 16:40 Skryté možnosti 42 [i] 17:10 Proč je to tak? 12 [i] 18:05 Sancho [i] 19:00 Tělo v číslech 02 [i] 19:55 Piráti silnic 02 [i] 20:20 Vychytávky 02 [i] 20:50 Svět hi-tech 02 [i] 21:20 Meze poznání [i] 22:20 Top Guns bez příkras 03 [i] 22:50 Top Guns bez příkras 04 [i] 23:20 Hvězdný fotbal 02 [i] 00:20 Proč je to tak? 12 [i] 01:15 Historie podsvětí 02 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 02 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Interiéry 04 [i] 04:15 Interiéry 05 [i] 04:35 Interiéry 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vzbuďte se, vojáci! [i] 08:05 Filmy a filmové hvězdy 43 [i] 08:30 10 000 př. n. l. [i] 10:15 Bacha na balóny [i] 11:40 Paříži, miluji Tě [i] 13:35 Všichni opouštějí Brisbane [i] 14:55 Noëlle [i] 16:25 Gambler [i] 17:50 Proč kočka není pes [i] 19:25 Holky fotbal nehrajou [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží : Opice z cirkusu 5 [i] 21:30 Na stojáka 58 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10