Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules V. 1/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Horiace pobrežie 1/4 [i] 11:50 Prieval [i] 13:45 Bez stopy III. 16/23 [i] 14:40 Priatelia VIII. 12/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 8/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:50 Prvý krok 7/13 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:20 More strachu [i] 00:55 Len z lásky [i] 02:40 A-tím IV. 13/23 [i] 03:25 Psych s.r.o. [i] 04:40 Kobra 11 VI. 8/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Straty a nálezy 1/5 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 87/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 88/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 252 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:25 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 35/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 90/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 91/200 [i] 18:10 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dôverní nepriatelia [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Klinika Grace V. 7/24 [i] 23:05 Kde si, Gemma? 1/2 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu [i] 01:00 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 1/7 [i] 01:25 Zostane to v rodine [i] 02:05 Slovensko dnes [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 90/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 91/200 [i] 04:40 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 1/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Summertonský mlyn 1/26 [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Rozprávkár [i] 11:40 V tichu minulosti [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Klenotnica ľudovej hudby [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Poklady sveta IV. [i] 14:05 Umenie 09 [i] 14:30 Odpískané [i] 15:35 Motormagazín [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:35 Voľby do VÚC [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 2/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby do VÚC [i] 22:35 Eurokino [i] 00:20 Anjeli strážni [i] 00:45 TKN [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy z regiónov [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 Autosalón [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 329 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Nepustím ťa [i] 10:50 Múmia [i] 13:20 C. S. I. : Kriminálka New York V. 8 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 15:10 Vražedné čísla 18 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 46 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 330 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 5 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 9 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 PEMIÉRA: Liečba sexom [i] 02:15 Črepiny [i] 02:50 Damages - V ohrození života I. [i] 03:40 Nepustím ťa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zorro 1/88 [i] 07:00 SEDEM [i] 07:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 12,13 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 20 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 13 [i] 12:00 Červené ruže 101,102 [i] 13:50 Navzdory osudu 87 [i] 14:35 Anastázia: Annino tajomstvo 1/2 [i] 16:15 Starý III. 20 [i] 17:20 V mene lásky 101,102 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 10 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 19/19 [i] 23:25 Diagnóza: Vražda II. 1/22 [i] 00:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 12,13 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 32/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 07:55 Zoom 90/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 10:00 The Amazing Race XI. 1/13 [i] 10:55 Zoom 90/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 32/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 176/258 [i] 13:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 11/20 [i] 15:00 Dr. House II. 14/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 33/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 17:55 Zoom 90/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida IV. 12/20 [i] 20:00 Dr. House II. 15/24 [i] 21:00 Uneseni 5/10 [i] 22:45 Myšlenky zločince III. 19/20 [i] 23:40 Zoom 90/199 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 212/258 [i] 00:45 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 01:45 Uneseni 5/10 [i] 03:15 Myšlenky zločince III. 19/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Rusko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 5 [i] 06:50 Americký chopper: Žiletková motorka - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 09:35 Jak to dělají 14 [i] 10:00 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 10:30 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: To nejlepší [i] 12:20 Jízda: Autoservis 702 Motoring [i] 13:15 Americký chopper: Žiletková motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 1 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 15:30 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 17:20 Možné i nemožné 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 19:10 Jak to dělají 15 [i] 19:40 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 20:05 Dřevorubci v močálech: Problémy na obzoru [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 21:55 Nutné k přežití - Pilot [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 23:20 Očitá svědectví 1 [i] 23:45 Jízda: Kladivo [i] 00:40 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 3 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Problémy na obzoru [i] 02:40 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 03:40 Očitá svědectví 1 [i] 04:05 Jak to dělají 15 [i] 04:35 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 8/78 [i] 09:00 Mata Hari [i] 10:40 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 10:55 Jean-Michel Cousteau: Podmořské dobrodružství 6/6 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery II 7/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV 25/28 [i] 15:25 Simpsonovi XX 8/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 10 [i] 21:00 Na cestě po Malawi [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 33/40 [i] 22:25 Thelma a Louise [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Politické spektrum [i] 01:05 Sex ve městě VI 5/20 [i] 01:35 McLeodovy dcery II 7/22 [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 9/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:15 Zábavná škola - Opera nás baví 8/10 [i] 13:35 Hennings Haus 1/5 [i] 13:50 Divoké slepice a láska [i] 15:35 Mississippi - ol´ man river 2/2 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Zprávy z domova a z domovů 1989 1/12 [i] 20:15 Zapomenutý svět komunismu 1/3 [i] 21:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:05 Neskutečné historky 4/9 [i] 22:40 Události, komentáře [i] 23:20 Minuty z Mezipater [i] 23:25 Q [i] 23:55 Film point [i] 00:55 Smetanova Litomyšl 2009 [i] 01:50 Knižní svět [i] 02:05 Báječná léta bez opony [i] 02:20 Vzkaz Pavla Brázdy [i] 02:35 Máte slovo 03:20 POKR [i] 03:45 Československý filmový týdeník 753/2379 [i] 03:55 Evropské hudební kořeny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 57 [i] 09:30 Stupeň 6: Dny totální zkázy 1/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. 150 [i] 11:50 Můj přítel Monk III 3 [i] 12:45 Ženatý se závazky 221 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger V 1 [i] 14:10 Odložené případy II 22 [i] 15:05 Superman IV 1 [i] 16:05 Beze stopy IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 2 [i] 18:30 Ulice 1481, 1482 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Dr. House V 9 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV 17 [i] 23:35 Americký ninja [i] 01:15 Novashopping 01:40 Bujné fantazie 10 [i] 02:10 Áčko [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Pět holek na krku 4 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 16 [i] 08:20 M*A*S*H 253 [i] 08:50 Knight Rider III 6 [i] 09:55 Policie Hamburk I 11 [i] 10:50 To je vražda, napsala XII 9 [i] 11:50 Policie - New York XI 18 [i] 12:45 M*A*S*H 254 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 21 [i] 13:50 Čarodějky I 16 [i] 14:50 Médium I 11 [i] 15:50 Julie Lescautová IV 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 17 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 7 [i] 23:25 Přešlapy 6 [i] 00:30 Wolffův revír III 11 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:10 Sinan Toprak II 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skutočný príbeh: Amnézia [i] 06:40 Osudové stretnutie 45/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 125-126/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 45/160 [i] 11:00 Viktória 45/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 17/26 [i] 12:15 Ulica III. 45/260 [i] 13:05 Rebeli I. 63/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 44/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 17/26 [i] 15:30 Macocha 46/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 127-128/188 [i] 18:05 Ulica III. 46/260 [i] 19:00 Rebeli I. 64/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 46/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 45/351 [i] 22:25 Viktória 46/171 [i] 23:15 Hra na pravdu [i] 00:50 Osudové stretnutie 46/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 46/260 [i] 03:05 Macocha 46/120 [i] 03:50 Júlia - Cesty za šťastím 45/351 [i] 04:35 Hra na pravdu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 200 Cigaret [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:45 Hotýlek [i] 15:20 Mezi námi právníky [i] 16:55 Real je naše vášeň [i] 18:30 200 Cigaret [i] 20:10 Holky se chtějí bavit taky [i] 21:40 Doktor Martin [i] 23:05 Řezník [i] 00:40 Konkurz [i] 02:35 Píseň za chudého chlapce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 27 [i] 06:00 Dotek anděla III 28 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 10:00 Pouhý sen [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 16:00 Být Erikou 6 [i] 17:00 Clara Shellerová 6 [i] 18:00 Ochránce II 23 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 20:00 Drzá Jordan V 11 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 23:00 Detektiv Monroe [i] 01:00 Moje bláznivá sestra [i] 03:00 Pouhý sen [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 24 [i] 06:00 Evropská velkoměsta 01 [i] 07:05 Buď já nebo pes 58 [i] 08:00 Podzim na chalupě 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 41 [i] 09:35 Skryté možnosti 41 [i] 10:05 Co nám prospívá 25 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 01 [i] 12:05 Podzim na chalupě 01 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 21 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 22 [i] 14:05 Země krásná neznámá 09 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 21 [i] 16:10 Maminka stávkuje 41 [i] 16:45 Skryté možnosti 41 [i] 17:15 Proč je to tak? 11 [i] 18:10 Buď já nebo pes 58 [i] 19:00 Tělo v číslech 01 [i] 19:55 Piráti silnic 01 [i] 20:20 Vychytávky 01 [i] 20:50 Svět hi-tech 01 [i] 21:20 Zázračná planeta 06 [i] 22:20 Top Guns bez příkras 01 [i] 22:50 Top Guns bez příkras 02 [i] 23:20 Hvězdný fotbal 01 [i] 00:20 Proč je to tak? 11 [i] 01:15 Historie podsvětí 01 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 01 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Interiéry 01 [i] 04:15 Interiéry 02 [i] 04:35 Interiéry 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 43 [i] 06:00 Noc s králem [i] 08:00 Servírka [i] 09:50 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 10:50 Revoluce paní Ratcliffové [i] 12:35 Vzbuďte se, vojáci! [i] 14:45 10 000 př. n. l. [i] 16:35 Bacha na balóny [i] 18:00 Paříži, miluji Tě [i] 20:00 Sunshine [i] 21:45 Skandály ze života zvířat [i] 23:10 Na stojáka 65 [i] 23:40 Hledá se Amanda [i] 01:15 Sunshine [i] 03:00 Skandály ze života zvířat [i] 04:25 Hledá se Amanda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Podezřelý