Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Chrisa nemá nikto rád I. 20-21/22 [i] 06:30 SpongeBob v krátkych nohaviciach [i] 08:00 Chlapec z džungle [i] 09:30 Babička 1/2 [i] 11:00 Babička 2/2 [i] 12:25 Z pekla šťastie [i] 14:35 Za plotom [i] 16:05 Honba za slobodou [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Fringe 5/20 [i] 00:25 Pulz hrôzy [i] 01:50 Ospalá diera [i] 03:25 Sin City - mesto hriechu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 9/14 [i] 05:45 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Pocoyo II. 31/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 29 [i] 07:05 Malí Einsteini 7/28 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 7/39 [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Pod vŕbou [i] 10:05 Hannah Montana II. 18/30 [i] 10:30 Divoká Čína 5/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot [i] 15:05 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 9/13 [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:10 Zmenáreň [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 9/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 10/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:00 Eskorta [i] 23:50 Nevera [i] 01:20 Chodili sme spolu [i] 02:10 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Národnostné správy - mix [i] 05:10 Test magazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:25 TKN [i] 06:50 Československý filmový týždenník [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom - môj hrad [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Martin Slivka - "... muž, ktorý sadil stromy" [i] 11:05 Sviatočné slovo [i] 11:10 Orientácie [i] 11:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 14:05 Na vysokej skale [i] 15:25 Folklórny festival Východná 2009 [i] 16:00 Folklórny festival Východná 2009 [i] 16:30 Záchranári 6/6 [i] 17:20 Poklady sveta IV. [i] 17:35 V tichu minulosti [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Matka [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:15 Umenie 09 [i] 21:45 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:00 Sviatočné slovo [i] 23:05 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:45 KRIMI NOVINY 07:15 Chyťte to dievča [i] 09:10 Webmaster [i] 10:00 Profesionáli III. 9 [i] 10:50 Stratené duše III 10 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 8 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 Odsúdené 17, 18 [i] 16:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 4 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Múmia [i] 22:55 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 00:45 Gladiátor [i] 02:30 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 03:55 Chyťte to dievča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 06:55 Zorro 87,88/88 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 13/13 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 38,39 [i] 11:00 De Facto [i] 11:40 Zorro 1/88 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Doktorka Quinnová 69,70 [i] 15:25 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 17:00 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Anastázia: Annino tajomstvo 1/2 [i] 21:40 Náhodný svedok [i] 23:15 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 19/26 [i] 07:00 Eli Stone 11/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 16/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 18/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 19/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 20/22 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 2/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 18/18 [i] 14:00 All Saints V. 40/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 19/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 2/15 [i] 19:00 Eli Stone 12/13 [i] 20:00 Boj o čas 5/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 15/21 [i] 22:00 Strach.com [i] 00:00 Pacovo mužstvo IV. 4/23 [i] 02:00 Podstata strachu 12/13 [i] 02:50 Boj o čas 5/13 [i] 03:40 Eli Stone 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Ostrov Man [i] 06:25 Jak to dělají 11 [i] 06:50 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 07:15 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 08:10 Možné i nemožné 1 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 19 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Žebrák a král [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Jen silní přežijí [i] 11:50 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 13:40 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 14:35 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 15:30 Možné i nemožné 4 [i] 16:25 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 17:20 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 18:15 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 19:10 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 21:00 Můj šokující příběh: Muž bez obličeje [i] 21:55 Ztracený ráj 4 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Anděl smrti [i] 23:45 Největší zlo: Psychotičtí vrazi [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 01:40 Discovery uvádí: Projekt Země: Orbitální elektrárna [i] 02:40 Průmyslový fanatik: Výbušniny [i] 03:10 Průmyslový fanatik: Uhlí [i] 03:40 Jak to dělají 12 [i] 04:05 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 5/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 5/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 5/13 [i] 06:50 Ferda II 1/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 3/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jabloňová panna [i] 13:55 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 14:25 Touha Sherlocka Holmese [i] 16:00 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 5/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 17:15 Horákovi 9/26 [i] 18:10 Škola pro život 5/13 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Povodeň [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Sherlock Holmes [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Mrtví jako já II 8/15 [i] 00:45 Semafor atd. 1/8 [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Na cestě po Islandu [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Chcete je? [i] 07:20 City Folk 2009 - Praha [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 753/2379 [i] 08:45 Vzkaz Pavla Brázdy [i] 09:00 Sedm epoch rocku 6/7 [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Hmat [i] 11:00 Všichni svatí z Bruselu [i] 12:05 Felix Mitterer: Pšenice na dálnici [i] 12:35 Návštěva u Radovana Lukavského [i] 13:30 Achilles [i] 14:05 Hudba na zámku v Roztokách [i] 14:25 Notes [i] 15:10 Semafor atd. 1/8 [i] 16:10 Doktor na moři [i] 17:40 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:20 Poklady světa [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 7/13 [i] 19:30 Simpsonovi XX 8/21 [i] 20:00 Krušné domovy [i] 20:15 Klášter v Oseku. Cisterciáci v Čechách [i] 20:30 Krajina tajemství - Českosaské Švýcarsko [i] 20:50 A růže přivezte také [i] 21:15 Příběh fresky [i] 21:30 Kolektivní dům v Litvínově [i] 21:40 Moldavské nádraží [i] 22:00 Na plovárně s Antoniem Banderasem [i] 22:25 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:35 Černý svědek 2/2 [i] 00:05 Beck, Jarvis Cocker, Jamie Lidell [i] 01:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:25 Čétéčko [i] 02:40 Žáci a mistři v Luhačovicích 03:40 Kamera na cestách: Tajemný ostrov na konci světa [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 3-2-1 Tučňáci! 4 [i] 06:25 Spiderman 6 [i] 06:50 Batman vítězí 16 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 36 [i] 07:40 Růžový panter [i] 09:50 Mořské panny [i] 11:30 VC Abu Dhabi [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:40 Tristan a Isolda [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Občanské judo [i] 18:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:10 V zajetí hurikánu [i] 00:45 Ohnivé léto 1 [i] 01:40 Novashopping 02:05 Střepiny [i] 02:25 Polepšovna mazlíčků [i] 02:55 Babicovy dobroty [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Inspektor Balko 45 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 18 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 19 [i] 07:15 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:25 Bejbybum I 12 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 15 [i] 08:20 Stalin 2 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 252 [i] 10:25 M*A*S*H 253 [i] 11:00 Partie 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Kamera jede!: Na doživotí [i] 13:10 Komisař Rex VIII 6 [i] 14:15 Z českých mlýnů [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 16 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 9 [i] 22:15 Noci s nepřítelem [i] 00:20 Před úsvitem [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Dvojí nasazení 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 112 [i] 05:55 Rosamunde Pilcherová: Keď zvíťazí láska [i] 07:35 Skrytá vášeň 123-124/188 [i] 09:15 Muži na stromoch I. 8/22 [i] 10:05 Avignonské proroctvo 5/8 [i] 11:05 Slávici na ulici [i] 12:00 Chuťovky [i] 13:10 Rebeli I. 62/215 [i] 14:05 Avignonské proroctvo 5/8 [i] 15:05 Columbo III. 1/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 125-126/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 8/22 [i] 19:00 Rebeli I. 63/215 [i] 20:00 Hľadanie Krajiny-Nekrajiny [i] 21:55 Skutočný príbeh: Amnézia [i] 23:30 Anjel strážny [i] 01:05 Hľadanie Krajiny-Nekrajiny [i] 02:45 Columbo III. 1/8 [i] 04:00 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Skutečný Howard Spitz [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zloději času [i] 13:35 Buster [i] 15:15 Vůle přežít [i] 16:55 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 18:35 Skutečný Howard Spitz [i] 20:20 200 Cigaret [i] 22:00 Nula od Nuly pojde [i] 23:30 Šikana [i] 01:20 Exes [i] 02:45 Švindl [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorismus [i] 05:30 Motorismus [i] 06:30 Motorismus [i] 07:45 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 10:30 Motorismus [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Maraton [i] 16:00 Tenis [i] 18:05 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Tenis [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 26 [i] 06:00 Dotek anděla III 27 [i] 07:00 Dešťový stín 1 [i] 08:00 Život v divočině 9 [i] 09:00 Námořní hlídka I 13 [i] 10:00 Otcův návrat [i] 12:00 Být Erikou 5 [i] 13:00 Clara Shellerová 5 [i] 14:00 Kolébka lží [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Vysoké ambice 1 [i] 18:00 Drzá Jordan V 8 [i] 19:00 Drzá Jordan V 9 [i] 20:00 Clara Shellerová 6 [i] 21:00 Být Erikou 6 [i] 22:00 Médium V 1 [i] 23:00 Médium V 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 02:00 Drzá Jordan V 10 [i] 03:00 Dešťový stín 1 [i] 04:00 Život v divočině 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 58 [i] 06:00 Nejtěžší práce historie 04 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 35 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 01 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 03 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 09:15 Jamie vaří doma 16 [i] 09:45 Jamie vaří doma 17 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 03 [i] 10:50 Billova neposedná vařečka 04 [i] 11:20 Impéria 08 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 05 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 06 [i] 13:30 Skryté možnosti 61 [i] 14:00 Skryté možnosti 62 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 24 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 01 [i] 15:45 Bojovník Arman 01 [i] 16:15 Bojovník Arman 02 [i] 16:45 Mistři švindlu 08 [i] 17:15 Mistři švindlu 19 [i] 17:50 Mistři švindlu 20 [i] 18:25 Rybaření na chalupě 01 [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 09 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 20:25 Hubbleovy obrazy 01 [i] 20:55 Hubbleovy obrazy 02 [i] 21:30 Impéria 09 [i] 22:35 Bojový výcvik 01 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 02 [i] 00:30 V továrně na špionáž [i] 01:30 Tvář Země 01 [i] 02:30 Za sportem kolem světa 03 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 22 [i] 04:40 Interiéry 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Romeo a Julie se berou [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 08:00 Titanic [i] 11:10 Silnice č. 30 [i] 12:40 Vesmírní opičáci [i] 14:00 Noc s králem [i] 16:00 Servírka [i] 17:50 Revoluce paní Ratcliffové [i] 19:30 Před kamerou 45 [i] 20:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 21:30 Alpha Dog [i] 23:30 Síla odvahy [i] 01:25 Já, legenda [i] 03:05 Real Sex 9 [i] 03:50 Shred [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Malý zrádce [i] 09:30 Budiž světlo [i] 11:00 Okamžik zlomu [i] 12:50 Harry Potter a Fénixův řád [i] 15:05 Koření života [i] 16:45 Dannyho parťáci 3 [i] 18:45 Flicka [i] 20:20 Dva na jednoho [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 23:50 Šikmá plocha [i] 01:10 Deník zabijáka