Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:20 Veľmi nešťastný škriatok [i] 07:50 MXŠ: Mimoriadne extrémny špión [i] 09:20 Krok za krokom II. 10-11/24 [i] 10:20 Rodina Addamsovcov [i] 12:05 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 14:50 Česko Slovenská Superstar - rozhodnutie [i] 15:40 Sklapni a pobozkaj ma! [i] 17:30 Partička [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 22:30 Muž v ohni [i] 01:10 Kontraband [i] 02:40 V zajatí teroru [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:35 Mŕtva nevesta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 34/270 [i] 06:00 Zmenáreň [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:50 Pocoyo II. 30/52 [i] 06:55 Všetky psy idú do neba III. 28 [i] 07:20 Malí Einsteini 6/28 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 6/39 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Páni zo semafora [i] 08:50 Lassie II 21/26 [i] 09:15 MINI TALENT SHOW [i] 10:45 Hannah Montana II. 17/30 [i] 11:15 Falcon Beach 23/26 [i] 12:05 Hopla! [i] 12:30 Motormagazín [i] 12:55 Začnem od seba 4/4 [i] 14:45 Silk Hope [i] 16:15 Vôňa kvetov a vetra 9/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 7/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 8/26 [i] 18:35 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Snívam o tebe [i] 22:50 Oko III [i] 00:15 Silk Hope [i] 01:40 Karol 2/4 [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Reportéri [i] 04:10 Posledné momenty Titanicu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:10 Atentáty, ktoré otriasli svetom 16/26 [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@français 8/13 [i] 09:00 Záhada Hadej bohyne [i] 09:55 Sviatočné slovo na Pamiatku reformácie [i] 10:00 Služby božie na Pamiatku reformácie [i] 11:30 TKN [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Hitmánia [i] 13:55 Duchovia 7/34 [i] 14:20 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:35 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 16:15 Kapura [i] 16:55 Farmárska revue [i] 17:15 GEN.sk [i] 17:30 Kde je .. [i] 17:50 A Svetlo večné nech im svieti... [i] 18:05 Večerníček [i] 18:10 Reminiscencie [i] 18:55 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Cena Jozefa Kronera [i] 21:15 Anjeli strážni [i] 21:45 Kino na Dvojke [i] 23:15 BJD 2008 [i] 00:30 Motormagazín [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:39 Záver vysielania 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PROMI NOVINY [i] 05:15 Črepiny [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:20 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:45 TV JOJ DEŤOM: Barbie: Kráľovstvo víl [i] 09:15 Simpsonovci VIII. 19 [i] 09:45 TV JOJ DEŤOM: Asterix dobýva Ameriku [i] 11:35 PREMIÉRA: Strašidlá na strednej [i] 13:15 Skutočný príbeh: V mene dieťaťa 1, 2/2 [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 8 [i] 17:50 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Déja vu [i] 22:50 JAMES BOND NA JOJKE: Jeden svet nestačí [i] 01:30 Zmiznutie [i] 03:00 Skutočný príbeh: V mene dieťaťa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 12 [i] 06:00 Air America 10,11 [i] 07:40 V mene lásky 99,100 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 36,37 [i] 11:00 Zorro 87,88/88 [i] 12:00 Sprevádzač duší [i] 13:30 Air America 10,11 [i] 15:20 Doktorka Quinnová 69,70 [i] 17:00 Siska 55 [i] 18:00 Chalupári 4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 13/13 [i] 21:35 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 23:15 V uliciach San Francisca [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 18/26 [i] 07:00 Eli Stone 10/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 15/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 16/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 17/22 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 1/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 17/18 [i] 14:00 All Saints V. 39/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 18/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21/22 [i] 17:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 15/15 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 1/15 [i] 19:00 Eli Stone 11/13 [i] 20:00 Boj o čas 4/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 14/21 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 7/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 8/13 [i] 00:00 Duchové Marsu / [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 4/22 [i] 02:55 CSI: New York IV. 14/21 [i] 03:40 Boj o čas 4/13
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 06:25 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Argentina - prudký obrat [i] 07:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:10 Miami Ink: Na památku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 10:00 Průmyslový fanatik: Výbušniny [i] 10:30 Průmyslový fanatik: Uhlí [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Orbitální elektrárna [i] 11:50 Stavby budoucnosti: Odolat přírodním neštěstím [i] 12:45 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 13:40 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 14:35 Možné i nemožné 1 [i] 15:30 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 16:25 Jak to dělají 10 [i] 16:55 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Orbitální elektrárna [i] 18:15 Průmyslový fanatik: Výbušniny [i] 18:45 Průmyslový fanatik: Uhlí [i] 19:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 20:05 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 21:00 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 21:55 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 8 [i] 23:45 Ztracený ráj 3 [i] 00:40 Největší zlo: Psychotičtí vrazi [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 42 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Žebrák a král [i] 03:40 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 20/30 [i] 06:35 Co vyprávěl strom Kandalí 2/7 [i] 06:45 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 2/7 [i] 06:50 Podivná přání telátka Kopejtka 2/7 [i] 07:00 Sezame, pojď si hrát 7/78 [i] 07:20 Garfield a přátelé 23/26 [i] 07:45 Všechna rána světa: Bali 9/16 [i] 08:00 Biblická pátrání 9/17 [i] 08:20 Divoké slepice a láska [i] 10:05 Ovečka Shaun 31/40 [i] 10:10 Kuchařská pohotovost [i] 10:40 MravenecZ [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 11/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 14:30 Evropský manuál [i] 14:50 Jalna 9/16 [i] 15:40 Máma stávkuje [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Pachuť smrti 3/6 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:30 Robin Hood: Král zbojníků [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Hlad [i] 01:30 Zděšení [i] 03:30 13. komnata Věry Bílé [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Bílá místa [i] 06:05 Kdo je... [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Počesku [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr a mnich [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Cirkus Havel [i] 12:00 Beck, Jarvis Cocker, Jamie Lidell [i] 12:55 Pětka v Pomeranči [i] 13:20 Game Page [i] 13:45 Sabotáž [i] 14:15 Simpsonovi XVIII 22/22 [i] 14:35 Samurajové [i] 15:00 Darwin [i] 15:55 Kamera na cestách: Tajemný ostrov na konci světa [i] 16:45 Mississippi - ol´ man river 2/2 [i] 17:40 Poutní místa [i] 18:00 Toulky za uměním 1/7 [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Žáci a mistři v Luhačovicích [i] 20:00 Běsi [i] 23:10 Divadlo žije! [i] 23:35 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:45 Noc s Andělem [i] 01:15 Africké blues [i] 02:15 Sešli se ... [i] 03:15 Kdo je kdo [i] 03:45 ČT Live - Věra Špinarová [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Spiderman 5 [i] 06:35 Batman vítězí 15 [i] 07:00 Tom a Jerry 5 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 35 [i] 08:00 Královna koření [i] 09:50 Jsi falešný hráč [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Mravnost nade vše [i] 14:05 Odvážný Crusoe 9 [i] 15:05 Jak básníkům chutná život [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taková normální rodinka [i] 22:00 Bestie [i] 23:45 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 01:20 Novashopping 01:45 Volejte Novu [i] 02:10 Tajný závod [i] 03:00 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 17 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 18 [i] 07:25 Fresh Prince IV 22 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 14 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 250 [i] 09:50 M*A*S*H 251 [i] 10:25 Zničující katastrofy 4 [i] 11:30 Columbo [i] 13:25 Orlové práva [i] 15:45 Mickovy modré oči [i] 17:55 Super drbna 7 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 15 [i] 20:00 Království nebeské [i] 23:10 Mariňák [i] 01:35 Noční děsy [i] 03:20 Volejte Věštce
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Odvrátená strana slnka [i] 07:25 Skrytá vášeň 121-122/188 [i] 09:05 Muži na stromoch I. 7/22 [i] 09:55 Avignonské proroctvo 4/8 [i] 10:55 Slávici na ulici [i] 11:50 Chuťovky [i] 13:05 Rebeli I. 61/215 [i] 14:00 Avignonské proroctvo 4/8 [i] 15:00 Columbo II. 8/8 [i] 16:20 Skrytá vášeň 123-124/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 7/22 [i] 19:00 Rebeli I. 62/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Keď zvíťazí láska [i] 21:50 Zabudnuté manželky [i] 23:30 Zločin v sutane [i] 01:50 Zabudnuté manželky [i] 03:15 Columbo II. 8/8 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Férovej zloděj [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Malý lord Fauntleroy [i] 13:45 Padělatel [i] 15:05 Někdo musí z kola ven [i] 16:40 Líbí se mi co děláš [i] 18:30 Férovej zloděj [i] 20:20 Skutečný Howard Spitz [i] 22:05 Kokoda [i] 23:45 Guantanamero [i] 01:15 Libertin [i] 03:10 Doktor Martin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:40 Fotbal [i] 10:15 Motorismus [i] 10:45 Motorismus [i] 11:15 Motorismus [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 25 [i] 06:00 Dotek anděla III 26 [i] 07:00 Anděl v rodině [i] 09:00 Ochránce II 18 [i] 10:00 Ochránce II 19 [i] 11:00 Námořní hlídka I 12 [i] 12:00 Společný dům [i] 14:00 Moje bláznivá sestra [i] 16:00 Clara Shellerová 5 [i] 17:00 Být Erikou 5 [i] 18:00 Ochránce II 20 [i] 19:00 Ochránce II 21 [i] 20:00 Ochránce II 22 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 23:00 Neklidný [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 03:00 Dlouhá cesta zpátky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Smrtící plavba [i] 06:00 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 07:05 V rytmu stepu [i] 08:10 Odkud přicházíme 01 [i] 09:10 Tělo v číslech 04 [i] 10:10 Meze poznání [i] 11:15 Co nám prospívá 25 [i] 12:10 Pokusní králíci 08 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 03 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 04 [i] 13:40 Skryté možnosti 59 [i] 14:10 Skryté možnosti 60 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 23 [i] 15:40 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 16:10 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 16:40 Mistři švindlu 07 [i] 17:15 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 18:15 Buď já nebo pes 58 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 07 [i] 19:35 Zelené nápady pro modrou planetu 08 [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 10 [i] 20:25 Zima očima vědy [i] 21:25 Impéria 08 [i] 22:30 Sexuální revoluce 04 [i] 23:25 Miliardové katastrofy 01 [i] 00:25 Za sportem kolem světa 04 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 25 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 26 [i] 02:25 Vůně dálek 05 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 21 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kráska a Ošklivka [i] 07:30 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 09:20 Jako mravenci [i] 10:40 Superpes [i] 12:00 Dobyvatelé ztracené archy [i] 13:55 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 15:55 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 18:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 20:00 Až na krev [i] 22:35 Houbičky [i] 00:00 Hitman [i] 01:30 Hostel 2 [i] 03:05 Natvrdo [i] 04:25 Natvrdo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 S mafií v patách [i] 09:35 Úžasný den [i] 11:05 Americká kratochvíle [i] 12:50 Řeč nepřítele [i] 14:35 Někdo jiný [i] 15:50 Trůn pro mořskou pannu [i] 17:15 Král Guillaume [i] 18:40 Pass [i] 20:10 Absurdistán [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží 4 [i] 22:00 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 23:00 Bratři Solomonovi [i] 00:30 Přistižen při činu