Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 22/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Bláznivá jazda [i] 11:25 Pirát Blackie [i] 13:20 Bez stopy III. 15/23 [i] 14:15 Priatelia VIII. 10-11/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 7/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Vtedy na východe [i] 23:30 Aljašský expres [i] 01:10 Resident Evil [i] 02:45 Gangstri [i] 04:50 Vianočný los [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 33/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Život bez konca 5/5 [i] 09:30 Repete z repete [i] 09:55 Diagnóza: Vražda 85/91 [i] 10:45 Diagnóza: Vražda 86/91 [i] 11:25 Sila lásky I. 251 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 34/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 88/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 89/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:00 Zátišie Summit [i] 00:30 Špirála 3/8 [i] 01:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 26/26 [i] 01:50 Zostane to v rodine [i] 02:25 Slovensko dnes [i] 02:40 Správy STV [i] 03:05 Góly body sekundy [i] 03:10 Sila lásky III. 88/200 [i] 04:00 Sila lásky III. 89/200 [i] 04:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 26/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Qyx a Qyxová [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 7/8 [i] 12:05 Štvorlístok [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Separé [i] 13:35 Veľké záhady [i] 14:00 Família [i] 14:40 Večer na tému . . [i] 16:15 Sociálny zápisník [i] 16:35 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 16/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Záhada Hadej bohyne [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 22:30 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy z regiónov [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 44 [i] 09:20 Vražedné čísla 17 [i] 10:20 Medicopter 117 32 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 12 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 13:15 Medicopter 117 33 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 11 [i] 15:10 Kosti IV. 9 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 45 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 329 [i] 21:15 PREMIÉRA: Tajomný let [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:35 Medicopter 117 33 [i] 01:25 Asterix dobýva Ameriku [i] 02:45 Sexi špinavé prachy II. [i] 03:30 Nepichajte do Frankieho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 11 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 10,11 [i] 07:40 V mene lásky 97. 98 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 19 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 12 [i] 11:45 Červené ruže 99,100 [i] 13:30 Navzdory osudu 86 [i] 14:15 Tajná zbraň [i] 15:50 Starý III. 19 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 99,100 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 4 [i] 20:50 Siska 55 [i] 21:50 Kde je ukrytá pravda [i] 23:25 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 31/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 07:55 Zoom 89/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 13/13 [i] 10:55 Zoom 89/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 31/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 15:00 Dr. House II. 13/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 32/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 17:55 Zoom 89/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 11/22 [i] 20:00 Dr. House II. 14/24 [i] 21:00 Cena za lidskost 5/7 [i] 22:00 Zakázané metody 9/13 [i] 22:30 Zakázané metody 10/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 18/20 [i] 23:55 Zoom 89/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 02:00 Cena za lidskost 5/7 [i] 02:50 Zakázané metody 9/13 [i] 03:15 Zakázané metody 10/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince III. 18/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 1 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Rakousko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 4 [i] 06:50 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 09:35 Jak to dělají 13 [i] 10:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 10:30 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Rodina [i] 12:20 Jízda: Eleanor [i] 13:15 Americký chopper: Žiletková motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 15:30 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: To nejlepší [i] 17:20 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 19:10 Jak to dělají 14 [i] 19:40 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 20:05 Možné i nemožné 4 [i] 21:00 Bořiči mýtů 126 [i] 21:55 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 22 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 23:45 Jízda: Autoservis 702 Motoring [i] 00:40 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 2 [i] 01:40 Možné i nemožné 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 03:40 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 04:05 Jak to dělají 14 [i] 04:35 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Moderní byt [i] 09:40 Benefice S + Š [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 6/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 24/28 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 15:10 Franklin 1/52 [i] 15:30 Let 29 20/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 18/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 35/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 9/16 [i] 18:40 Perly České republiky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 22/26 [i] 20:55 13. komnata Věry Bílé [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 5/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Kdo nastaví kůži [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 McLeodovy dcery II 6/22 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Musilok [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Události v regionech Brno 03:25 Události v regionech Ostrava [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Hasiči z Radíkova [i] 04:35 Gorodok 9/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tam bývá Manitou [i] 05:10 Skoro jasno 9/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Podle práva [i] 09:35 Na plovárně s Paulem Schraderem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Chalupa je hra [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 17/26 [i] 14:20 Malý televizní kabaret [i] 14:45 Sportovci světa: Móda a wimbledonská historie [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 50/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Praha [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 22/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr a mnich [i] 20:55 Moje rodina IV 7/13 [i] 21:25 Sedm epoch rocku 6/7 [i] 22:15 U nás v Evropě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 I BBC se utne [i] 23:40 Gorodok 9/20 [i] 00:05 Dvojhlas [i] 00:30 Radůza, půjdu kam chci [i] 00:55 Kočky [i] 01:45 Gustav Mahler: Píseň o zemi [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:35 Kudykam [i] 03:55 Rodina a já [i] 04:15 Michaelovy experimenty [i] 04:25 Za krásou okamžiku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 56 [i] 09:30 Delfín Filip [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk III 2 [i] 12:50 Ženatý se závazky 220 [i] 13:20 Walker Texas Ranger IV 27 [i] 14:15 Odložené případy II 21 [i] 15:05 Superman III 22 [i] 16:05 Beze stopy IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 1 [i] 18:30 Ulice 1479, 1480 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mr. & Mrs. Smith [i] 22:30 Lovci stínů [i] 00:25 Fanatik [i] 02:25 Novashopping 02:45 Mr.GS [i] 03:10 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Pět holek na krku 3 [i] 07:50 Chůva k pohledání III 13 [i] 08:20 M*A*S*H 249 [i] 08:50 Knight Rider III 5 [i] 09:50 Policie Hamburk I 10 [i] 10:45 To je vražda, napsala XII 8 [i] 11:40 Policie - New York XI 17 [i] 12:35 M*A*S*H 250 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 20 [i] 13:40 Čarodějky I 15 [i] 14:40 Médium I 10 [i] 15:40 Julie Lescautová IV 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 14 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Air Force One [i] 23:55 Interview s upírem [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Sinan Toprak II 7 [i] 04:50 Inspektor Balko 44 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 44/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 119-120/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 44/160 [i] 11:00 Viktória 44/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 16/26 [i] 12:15 Ulica III. 44/260 [i] 13:05 Rebeli I. 60/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 43/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 16/26 [i] 15:35 Macocha 45/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 121-122/188 [i] 18:05 Ulica III. 45/260 [i] 19:00 Rebeli I. 61/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 45/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 44/351 [i] 22:30 Viktória 45/171 [i] 23:20 Odvrátená strana slnka [i] 01:00 Osudové stretnutie 45/90 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 45/260 [i] 03:15 Macocha 45/120 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tajemství meče [i] 13:30 Sklizeň [i] 15:10 Hlavní zprávy [i] 16:55 Swing [i] 18:25 Zloději času [i] 20:20 Férovej zloděj [i] 22:10 Loupež za Bílého dne [i] 23:50 Zlá půlnoc [i] 01:20 Pustina [i] 02:55 Vlad narážeč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 24 [i] 06:00 Dotek anděla III 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 10:00 Život v Liberty Street [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 16:00 Speciální zásilka [i] 18:00 Ochránce II 22 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 20:00 Drzá Jordan V 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 01:00 Drzá Jordan V 6 [i] 02:00 Drzá Jordan V 7 [i] 03:00 Život v Liberty Street [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Rozluštění mayského písma [i] 07:05 Buď já nebo pes 57 [i] 08:00 Jaro na chalupě 04 [i] 09:00 Maminka stávkuje 40 [i] 09:35 Skryté možnosti 40 [i] 10:05 Co nám prospívá 24 [i] 11:05 Záhadná diagnóza 07 [i] 12:05 Jaro na chalupě 04 [i] 13:10 Chytrý průvodce po… 19 [i] 13:40 Chytrý průvodce po… 20 [i] 14:10 Rozluštění mayského písma [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 20 [i] 16:15 Maminka stávkuje 40 [i] 16:50 Skryté možnosti 40 [i] 17:20 Záhadná diagnóza 07 [i] 18:15 Buď já nebo pes 57 [i] 19:10 Jsme zvědaví 02 [i] 20:20 Smrtící plavba [i] 21:20 Zázračná planeta 05 [i] 22:20 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i] 23:25 Příběh o Indii 06 [i] 00:30 Miliardové katastrofy 05 [i] 01:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 03 [i] 02:30 Procesy Roberta J. Oppenheimera 02 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Příběh o Indii 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 44 [i] 06:00 Hafan hasičem [i] 07:50 Na domácí půdě [i] 09:35 Láska za časů cholery [i] 11:50 Kouzelná romance [i] 13:35 Ježíš je normální! [i] 14:45 Velký průšvih [i] 16:10 Nikdy to nevzdávej [i] 18:05 Pan tělocvikář [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 20:00 Gambler [i] 21:25 Odvlečen [i] 23:25 Milovaný Joshua [i] 01:10 Moje žena a jiné katastrofy [i] 02:40 Krutý sever [i] 04:15 P2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 11:20 Angel [i] 13:15 Perfektní záskok