Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 21/22 [i] 09:25 V mene zákona [i] 09:55 Prípady Alice Neversovej III. 4/4 [i] 11:40 Poklad Aztékov [i] 13:35 Bez stopy III. 14/23 [i] 14:35 Priatelia VIII. 9/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 6/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 22:40 Jasné nebezpečenstvo [i] 01:15 Profesionálny lovec 2 [i] 02:55 A-tím IV. 12/23 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 11/11 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 6/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 32/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Život bez konca 4/5 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:50 Diagnóza: Vražda 83/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 84/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 250 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 33/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 86/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 87/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:25 ooops! Načierno. [i] 22:15 Hranica [i] 00:00 Prípad pre Samanthu [i] 00:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 25/26 [i] 01:15 Zostane to v rodine [i] 01:50 Slovensko dnes [i] 02:05 Správy STV [i] 02:30 Góly body sekundy [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Sila lásky III. 86/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 87/200 [i] 04:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 25/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:05 Qyx a Qyxová [i] 08:25 O popletenej víle [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Rok 1918 - ilúzie a skutočnosť [i] 12:05 Janka Gabčová-Kamasová [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Mama to vie najlepšie [i] 13:25 Žijúce kamene [i] 13:55 Sokovia [i] 15:35 Profesionál [i] 15:45 Polícia [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:35 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody IV. 7/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby do VÚC - okrúhle stoly [i] 22:35 Večer na tému . . [i] 00:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 43 [i] 09:20 Vražedné čísla 16 [i] 10:20 Medicopter 117 31 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 11 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 9 [i] 13:15 Medicopter 117 32 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 15:10 Vražedné čísla 17 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 44 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 328 [i] 21:15 Odsúdené 18 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 5 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 14 [i] 01:00 Odsúdené [i] 01:50 Črepiny [i] 02:30 Sexi špinavé prachy II. [i] 03:10 Tajomstvo Dračej hory [i] 04:25 Prvé oddelenie [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 10 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 8,9 [i] 07:40 V mene lásky 95,96 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 18 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 11 [i] 11:45 Červené ruže 97,98 [i] 13:30 Navzdory osudu 85 [i] 14:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Šťastný deň [i] 15:50 Starý III. 18 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 97,98 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Tajná zbraň [i] 21:35 Lampa [i] 00:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 30/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 07:55 Zoom 89/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 12/13 [i] 10:55 Zoom 89/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 30/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 15:00 Dr. House II. 12/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 31/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 17:55 Zoom 89/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 20:00 Dr. House II. 13/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 7/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 4/22 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 17/20 [i] 23:55 Zoom 89/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 7/18 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 4/22 [i] 03:45 Myšlenky zločince III. 17/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 4 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Polsko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 3 [i] 06:50 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 09:35 Jak to dělají 12 [i] 10:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 10:30 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Učeň [i] 12:20 Jízda: Pekelně silný terénní vůz [i] 13:15 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 21 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 39 [i] 15:30 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Rodina [i] 17:20 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 19:10 Jak to dělají 13 [i] 19:40 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 20:05 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 21:00 Největší zlo: Psychotičtí vrazi [i] 21:55 Sérioví vrazi: Anděl smrti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 40 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 23:45 Jízda: Eleanor [i] 00:40 Americká rychlá kola: Mustang z r. 1965 - část 1 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 02:40 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 03:40 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 04:05 Jak to dělají 13 [i] 04:35 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Defilé vojenských hudeb 2008 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Malý televizní kabaret [i] 09:00 Panika v ulicích [i] 10:35 Kavárnička dříve narozených [i] 11:15 Benefice S + Š [i] 11:55 Malé kotě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 5/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 23/28 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 17/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Perly České republiky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Na hraně 2/2 [i] 00:45 McLeodovy dcery II 5/22 [i] 01:35 Řím 8/12 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Hledání ztraceného času 7 [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 21/28 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Chcete mě? [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 7/14 [i] 10:30 Příběhy slavných [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Skoro jasno [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 49/72 [i] 13:20 Poslední kouzlo [i] 14:20 Teď vedou, babička s dědou [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Serenáda [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Království divočiny: Legendy světa zvířat 11/13 [i] 16:15 Prizma [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Darwin [i] 17:55 Dopisy z cely smrti [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 To nejlepší z klasiky [i] 19:50 A. Dvořák: Slovanský tanec č.12 [i] 20:00 Cirkus Havel [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Pavla Brázdy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 Trio z Belleville [i] 00:40 Pokus o duchovní nápravu opraváře televizí Josefa Lávičky v devíti obrazech [i] 00:55 Ivetka a hora [i] 02:20 Klaun učí klauna [i] 03:15 Život herce Miloše Kopeckého podle [i] 03:30 Vzpomínání na Jiřího Sováka [i] 04:00 Archivní žurnál číslo 13 [i] 04:20 Hudební vizitka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 55 [i] 09:30 Nenarozený [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk III 1 [i] 12:45 Ženatý se závazky 219 [i] 13:15 Walker Texas Ranger IV 26 [i] 14:10 Odložené případy II 20 [i] 15:10 Superman III 21 [i] 16:05 Beze stopy IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 24 [i] 18:30 Ulice 1477, 1478 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 142 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VIII 10 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:45 Double Team [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas 10 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Paškál [i] 02:30 Tajný závod [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Pět holek na krku 2 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 12 [i] 08:15 M*A*S*H 248 [i] 08:45 Knight Rider III 4 [i] 09:45 Policie Hamburk I 9 [i] 10:40 To je vražda, napsala XII 7 [i] 11:40 Policie - New York XI 16 [i] 12:35 M*A*S*H 249 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 19 [i] 13:45 Čarodějky I 14 [i] 14:45 Médium I 9 [i] 15:45 Julie Lescautová IV 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 13 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 20 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 7 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 6 [i] 00:30 Wolffův revír III 10 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Sinan Toprak II 6 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 43/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 117-118/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 43/160 [i] 11:00 Viktória 43/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 15/26 [i] 12:15 Ulica III. 43/260 [i] 13:05 Rebeli I. 59/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 42/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 15/26 [i] 15:30 Macocha 44/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 119-120/188 [i] 18:05 Ulica III. 44/260 [i] 19:00 Rebeli I. 60/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 44/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 43/351 [i] 22:30 Viktória 44/171 [i] 23:15 Tí druhí [i] 01:05 Osudové stretnutie 44/90 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Ulica III. 44/260 [i] 03:15 Macocha 44/120 [i] 04:00 Tí druhí [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Děti z ostrova pokladů 3 [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hotýlek [i] 13:35 Oddball Hall [i] 15:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 16:50 Příběh z Bronxu [i] 18:55 Děti z ostrova pokladů 3 [i] 20:25 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 22:05 Zavaleni [i] 23:40 Pustina [i] 01:15 Requiem [i] 03:00 Pás Orionu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:30 Pro wrestling [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 23 [i] 06:00 Dotek anděla III 24 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná farma [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 16:00 Okruh přátel [i] 18:00 Ochránce II 21 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 20:00 Drzá Jordan V 9 [i] 21:00 Kolébka lží [i] 23:00 Zločiny z vášně [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 03:00 Moc a láska [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 35 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 01 [i] 06:00 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 06:30 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 07:05 Buď já nebo pes 56 [i] 08:00 Jaro na chalupě 03 [i] 09:00 Maminka stávkuje 39 [i] 09:35 Skryté možnosti 39 [i] 10:05 Co nám prospívá 23 [i] 11:05 Záhadná diagnóza 06 [i] 12:05 Jaro na chalupě 03 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 17 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 18 [i] 14:05 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 14:35 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 19 [i] 16:10 Maminka stávkuje 39 [i] 16:45 Skryté možnosti 39 [i] 17:15 Záhadná diagnóza 06 [i] 18:10 Buď já nebo pes 56 [i] 19:05 Jsme zvědaví 01 [i] 20:10 Stroj, který nás stvořil [i] 21:20 Zázračná planeta 04 [i] 22:20 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i] 23:25 Příběh o Indii 05 [i] 00:30 Miliardové katastrofy 04 [i] 01:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 02 [i] 02:25 Procesy Roberta J. Oppenheimera 01 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Příběh o Indii 05 [i] 04:55 Stroj, který nás stvořil [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 43 [i] 06:00 Napříč vesmírem [i] 08:10 Před kamerou 44 [i] 08:40 Děti noci [i] 10:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 12:35 Šílená láska [i] 14:15 Na domácí půdě [i] 15:55 Hafan hasičem [i] 17:45 Láska za časů cholery [i] 20:00 Na stojáka 55 [i] 20:30 Bacha na balóny [i] 22:00 Real Sex 9 [i] 22:45 V údolí Elah [i] 00:45 Sejmi je všechny [i] 02:10 Klikař Charlie [i] 03:50 Bacha na balóny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Eragon [i] 11:40 Výlet do Saint Tropez [i] 13:25 Once [i] 14:50 Dobrý ročník [i] 16:45 P.S. Miluji tě