Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 20/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Prípady Alice Neversovej III. 3/4 [i] 11:30 Mušketier [i] 13:25 Bez stopy III. 13/23 [i] 14:15 Priatelia VIII. 7-8/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 5/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:45 Rádio Fresh [i] 22:45 Vraždy vo Wolf Creek [i] 00:30 Rukojemníci 9/13 [i] 01:20 Smith I. 1/7 [i] 02:20 Zbaľ ju! 9/9 [i] 02:40 A-tím IV. 11/23 [i] 03:25 Súboj so zločinom [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Mestečko Heuréka I. 10/11 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 31/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Život bez konca 3/5 [i] 09:20 Repete z repete [i] 09:50 Diagnóza: Vražda 81/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 82/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 249 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 32/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 84/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 85/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 10/24 [i] 21:00 Dr.House V. 11/24 [i] 21:50 Bratstvo neohrozených 8/10 [i] 22:50 Noci s diablom [i] 00:20 Prípad pre Samanthu [i] 01:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 24/26 [i] 01:35 Zostane to v rodine [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 84/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 85/200 [i] 04:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 24/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín poľský [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Qyx a Qyxová [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Odhalenie tajomstva Pocahontas [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Muchovci [i] 13:10 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:35 Atentáty, ktoré otriasli svetom 15/26 [i] 14:00 Elixír [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:40 Diagnóza 157 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Voľby do VÚC [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Rok 1918 - ilúzie a skutočnosť [i] 21:05 Janka Gabčová-Kamasová [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby do VÚC [i] 22:35 Noc v archíve [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy z regiónov [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 42 [i] 09:20 Vražedné čísla 15 [i] 10:20 Medicopter 117 30 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 10 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 13:15 Medicopter 117 31 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 9 [i] 15:15 Vražedné čísla 16 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 43 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 327 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 9 [i] 23:00 Blízko smrti [i] 00:00 Diablova obeť [i] 01:50 Kriminálka San Francisco [i] 02:35 Črepiny [i] 03:15 Sexi špinavé prachy II. [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 Diablova obeť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 9 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 6,7 [i] 07:40 V mene lásky 93,94 [i] 09:25 Starý III. 17 [i] 10:25 Doktor z hôr V. 10 [i] 11:15 Červené ruže 95,96 [i] 13:00 Navzdory osudu 84 [i] 13:45 30 prípadov majora Zemana 7 [i] 15:00 Tequila a Bonetti 7 [i] 15:50 Starý III. 17 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 95,96 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Šťastný deň [i] 21:35 Skutočný príbeh: Sľub [i] 23:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 29/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 07:55 Zoom 88/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 8/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 11/13 [i] 10:55 Zoom 88/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 29/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 8/22 [i] 15:00 Dr. House II. 11/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 30/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 17:55 Zoom 88/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 20:00 Dr. House II. 12/24 [i] 21:00 CSI: New York IV. 14/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 15/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 16/20 [i] 23:55 Zoom 88/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 14/21 [i] 02:50 CSI: New York IV. 15/21 [i] 03:35 Myšlenky zločince III. 16/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 3 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Maďarsko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 2 [i] 06:50 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 09:35 Jak to dělají 11 [i] 10:00 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 10:30 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Dospívání [i] 12:20 Jízda: Drifting [i] 13:15 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 16:25 Miami Ink: Učeň [i] 17:20 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 19:10 Jak to dělají 12 [i] 19:40 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Jezero strachu [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: V plamenech [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Žebrák a král [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 41 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 42 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 23:45 Jízda: Pekelně silný terénní vůz [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 4 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Jezero strachu [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: V plamenech [i] 02:40 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 03:40 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 04:05 Jak to dělají 12 [i] 04:35 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Věříš si? [i] 06:25 Záhady Toma Wizarda [i] 06:40 Věda je zábava III 24/26 [i] 07:05 Pomáhejme si 07:20 Serenáda [i] 07:35 Kouzelná školka [i] 08:00 Začarovaná láska [i] 09:05 Nová dobrodružství Černého Bleska 17/26 [i] 09:30 Popelka [i] 11:05 Defilé vojenských hudeb 2008 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Slavnostní shromáždění k 91. výročí vzniku Československé republiky [i] 12:30 Deset století architektury [i] 12:45 Fürstenberská zahrada - Znovuzrození [i] 13:05 Zlatý chléb [i] 14:15 Písničkář [i] 15:55 Řidič slečny Daisy [i] 17:30 Tvář za sklem [i] 18:40 Perly České republiky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky [i] 20:50 Benefice Linky bezpečí aneb [i] 21:50 Tmavomodrý svět [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Řím 8/12 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Tajné akce StB 32/40 [i] 01:20 Kultura v regionech 01:45 Evropský manuál [i] 02:00 Bez limitu [i] 02:40 Reportéři ČT [i] 03:20 Georgius Josephus Camel [i] 04:15 Recitál Ivo Jahelky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:55 V. Trojan: Zlatá brána [i] 07:30 Hledání moudrosti stáří [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:30 Kudykam [i] 09:50 Klimt - Polibek [i] 10:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 3/12 [i] 11:05 Masarykův hudební salón [i] 12:00 Oldřich Daněk: Břetislav a Jitka [i] 13:15 Hudba na zámku Červená Lhota [i] 14:00 Modlitba za domov [i] 15:35 Svět podle Svěráka [i] 16:10 Ve stopách Jana Nepomuka Neumanna [i] 17:10 Kolem republiky [i] 18:35 Hledám práci [i] 19:00 Koncert ze Staroměstského náměstí [i] 20:00 Invaze barbarů [i] 21:40 František Kupka [i] 22:15 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:25 Pokus o duchovní nápravu opraváře [i] 22:40 Ivetka a hora [i] 00:00 Ráno v Benátkách [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Q [i] 03:00 Černé ovce [i] 03:10 Písničkář [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Lumpíci v Paříži [i] 07:20 Rumburak [i] 09:10 Princ Bajaja [i] 10:40 Můj pes Skip [i] 12:35 Hrabě Monte Christo [i] 15:05 Bláznivá školka [i] 16:55 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 18:30 Ulice 1475, 1476 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 5 [i] 20:40 Dům snů 7 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 17 [i] 22:50 Lincolnská střední [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas 9 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Nezvěstná Molly [i] 03:00 Tajný závod [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:15 Tom a Jerry: Rychle a chlupatě [i] 07:40 Hraběnka a lišák z Dirtwateru [i] 09:45 Madla z cihelny [i] 11:45 Mravenčí polepšovna [i] 13:35 Jan Žižka [i] 15:25 Zaříkávač koní [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 12 [i] 20:00 Přešlapy 6 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 8 [i] 23:30 Žralok II 9 [i] 00:25 Wolffův revír III 9 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Sinan Toprak II 5 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Macocha 42/120 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 42/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 115-116/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 42/160 [i] 11:05 Viktória 42/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 14/26 [i] 12:20 Ulica III. 42/260 [i] 13:10 Rebeli I. 58/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 41/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 14/26 [i] 15:35 Macocha 43/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 117-118/188 [i] 18:05 Ulica III. 43/260 [i] 19:00 Rebeli I. 59/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 43/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 42/351 [i] 22:25 Viktória 43/171 [i] 23:15 Erazmus 2: Priatelia sú späť [i] 01:30 Osudové stretnutie 43/90 [i] 02:15 Lampáreň [i] 02:35 Ulica III. 43/260 [i] 03:20 Macocha 43/120 [i] 04:00 Erazmus 2: Priatelia sú späť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Líbí se mi co děláš [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Artušův meč [i] 13:40 Doživotní šance [i] 15:15 Zkouška dospělosti [i] 16:50 Synův pokoj [i] 18:30 Líbí se mi co děláš [i] 20:20 Děti z ostrova pokladů 3 [i] 21:50 Píseň za chudého chlapce [i] 23:30 Libertin [i] 01:25 Smrtící vloupání [i] 02:45 V zajetí mlhy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 20:15 Motorismus [i] 20:55 All Sports [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Plachtění [i] 23:45 Plachtění [i] 00:00 All sports [i] 00:30 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná farma [i] 16:00 Hříbě [i] 18:00 Ochránce II 20 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 20:00 Drzá Jordan V 8 [i] 21:00 Médium V 1 [i] 22:00 Médium V 2 [i] 23:00 Být Erikou 5 [i] 00:00 Clara Shellerová 5 [i] 01:00 Hříbě [i] 03:00 Okruh přátel [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Znovuobjevitelé 33 [i] 05:30 Znovuobjevitelé 34 [i] 06:00 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 06:30 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 07:05 Buď já nebo pes 55 [i] 08:00 Jaro na chalupě 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 38 [i] 09:35 Skryté možnosti 38 [i] 10:05 Co nám prospívá 22 [i] 11:05 Záhadná diagnóza 05 [i] 12:05 Jaro na chalupě 02 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 15 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 16 [i] 14:05 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 14:35 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 18 [i] 16:10 Maminka stávkuje 38 [i] 16:45 Skryté možnosti 38 [i] 17:15 Záhadná diagnóza 05 [i] 18:10 Buď já nebo pes 55 [i] 19:00 Dítě génius 04 [i] 19:55 Lonely Planet [i] 20:20 Znovuobjevitelé 35 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 01 [i] 21:20 Zázračná planeta 03 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 08 [i] 23:25 Příběh o Indii 04 [i] 00:30 Miliardové katastrofy 03 [i] 01:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 01 [i] 02:30 Slavné bitvy Británie 08 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Příběh o Indii 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 42 [i] 06:00 Bělásek [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 08:15 Já a moje příšera [i] 10:05 Nezkrotná Dee Dee [i] 11:25 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 13:30 Napříč vesmírem [i] 15:40 Děti noci [i] 17:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 43 [i] 20:00 Tobruk [i] 21:40 Na stojáka 29 [i] 22:10 Erotic Nation [i] 23:40 Podvod [i] 01:25 Denní hlídka [i] 03:30 Zmije [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Anna a král [i] 12:25 Hrdinové a zbabělci [i] 13:55 Superpes [i] 15:15 Americká kratochvíle [i] 17:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 18:50 Superman: Soudný den [i] 20:05 Michael Clayton [i] 22:00 Hung - Na velikosti záleží 4 [i] 22:30 Velká láska III. : Bojuj nebo uteč 7 [i] 23:25 Velká láska III. : Na hraně 8