Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 19/22 [i] 09:25 V mene zákona [i] 09:55 Prípady Alice Neversovej III. 2/4 [i] 11:40 Joshua [i] 13:15 Bez stopy III. 12/23 [i] 14:10 Priatelia VIII. 5-6/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 4/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:40 Dvojnásobné obvinenie [i] 23:40 Odložený prípad V. 18/18 [i] 00:35 Vraždiace prízraky [i] 02:15 Zbaľ ju! 7-8/9 [i] 02:55 A-tím IV. 10/23 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 9/11 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 4/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 30/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Život bez konca 2/5 [i] 09:15 Repete z repete [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 79/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 80/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 248 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 31/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 82/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 83/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 15/22 [i] 23:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 16/22 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu [i] 01:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 23/26 [i] 01:35 Zostane to v rodine [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Góly body sekundy [i] 02:45 Sila lásky III. 82/200 [i] 03:35 Sila lásky III. 83/200 [i] 04:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 23/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Rakovina krčka maternice [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Qyx a Qyxová [i] 08:35 Metly [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Zelené raje 1/10 [i] 14:00 Cesty nádeje [i] 14:30 Bože, nedaj láske zahynúť [i] 15:20 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Špania Dolina [i] 16:15 Národnostný magazín poľský [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 15/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Odhalenie tajomstva Pocahontas [i] 21:00 Diagnóza 157 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 41 [i] 09:20 Návštevníci: Cesta do Ameriky [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 9 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i] 13:15 Medicopter 117 30 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 15:10 Vražedné čísla 15 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 42 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 326 [i] 21:15 Odsúdené 17 [i] 22:15 Profesionáli III. 9 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 12 [i] 00:55 Odsúdené [i] 01:45 Črepiny [i] 02:25 Sexi špinavé prachy II. [i] 03:10 Prvé oddelenie [i] 03:30 Sám a sám [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 8 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 4,5 [i] 07:40 V mene lásky 91,92 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 16 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 9 [i] 11:45 Červené ruže 93,94 [i] 13:30 Navzdory osudu 83 [i] 14:15 Diagnóza: Vražda I. 17,18 [i] 15:50 Starý III. 16 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 93,94 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 7 [i] 21:10 Tequila a Bonetti 7 [i] 22:00 James Bond: Žiť a nechať zomrieť [i] 00:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 28/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 07:55 Zoom 88/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 7/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 10/13 [i] 10:55 Zoom 88/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 28/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 7/22 [i] 15:00 Dr. House II. 10/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 29/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 17:55 Zoom 88/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 8/22 [i] 20:00 Dr. House II. 11/24 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 7/13 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 8/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 15/20 [i] 23:55 Zoom 88/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 02:00 Damages - Pavučina moci 7/13 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 8/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince III. 15/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Ostrov Man [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 1 [i] 06:50 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 09:35 Jak to dělají 10 [i] 10:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 10:30 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Na památku [i] 12:20 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 13:15 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 19 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 37 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 16:25 Miami Ink: Dospívání [i] 17:20 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 19:10 Jak to dělají 11 [i] 19:40 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 20:05 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 21:00 Průmyslový fanatik: Výbušniny [i] 21:30 Průmyslový fanatik: Uhlí [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Orbitální elektrárna [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 38 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 23:45 Jízda: Drifting [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 3 [i] 01:40 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 03:40 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 04:05 Jak to dělají 11 [i] 04:35 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 10:15 Co Hedvika neřekla [i] 11:25 Studio B [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 4/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 22/28 [i] 15:00 Tip a Tap 17,18/26 [i] 15:15 Návštěva v ZOO [i] 15:25 Zábavná škola: Opera nás baví 8/10 [i] 15:45 Věda je zábava III 24/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Perly České republiky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 7/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 21/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 8/13 [i] 22:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Vltava v obrazech 39/86 [i] 00:00 McLeodovy dcery II 4/22 [i] 00:45 Chcete mě? [i] 01:00 Poklady světa [i] 01:15 Rajské zahrady 4/13 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Šťastné dítě aneb od Artěku k Chartě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 2/4 [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:15 Vltava v obrazech 39/86 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 15:45 Svět zázraků: Riskantní natáčení 3/12 [i] 16:10 Klimt - Polibek [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 9/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 20/30 [i] 19:25 Medúza [i] 20:00 Rozmarné léto [i] 21:15 Rodinné křižovatky [i] 21:45 Báječná léta bez opony [i] 22:05 Malý Janek [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 Musilok [i] 23:45 Dvojhlas [i] 00:10 Toulavý pes [i] 02:15 Trockij - vzestup a pád revolucionáře [i] 03:05 Proměny českého venkova 4/4 [i] 03:25 Retro [i] 03:50 Sváteční slovo pastora [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Po hladině: Čich [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 54 [i] 09:30 Palomino [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 16 [i] 12:40 Ženatý se závazky 218 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 25 [i] 14:10 Odložené případy II 19 [i] 15:10 Superman III 20 [i] 16:05 Beze stopy IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 23 [i] 18:30 Ulice 1473, 1474 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 141 [i] 21:20 Kriminálka Miami VI 10 [i] 22:15 Na dostřel [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas 8 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:00 Občanské judo [i] 02:25 Tajný závod [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Pět holek na krku 1 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 10 [i] 08:15 M*A*S*H 246 [i] 08:45 Knight Rider III 3 [i] 09:45 Policie Hamburk I 8 [i] 10:40 To je vražda, napsala XII 6 [i] 11:40 Policie - New York XI 15 [i] 12:35 M*A*S*H 247 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 18 [i] 13:40 Čarodějky I 13 [i] 14:40 Médium I 8 [i] 15:40 Julie Lescautová IV 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 11 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 19 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 7 [i] 23:35 Spravedlnost 7 [i] 00:30 Wolffův revír III 8 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Sinan Toprak II 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 41/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 113-114/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 41/160 [i] 10:55 Viktória 41/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 13/26 [i] 12:10 Ulica III. 41/260 [i] 13:05 Rebeli I. 57/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 40/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 13/26 [i] 15:25 Macocha 42/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 115-116/188 [i] 18:05 Ulica III. 42/260 [i] 19:00 Rebeli I. 58/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 42/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 41/351 [i] 22:30 Viktória 42/171 [i] 23:20 Znásilnenie [i] 01:15 Osudové stretnutie 42/90 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 42/260 [i] 03:25 Znásilnenie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kariéristi [i] 13:35 Tetovaná Tereza [i] 15:05 Sladká pomsta [i] 16:35 Ester to rozčísne [i] 18:20 Sbohem, Bafano [i] 20:20 Líbí se mi co děláš [i] 22:10 Švindl [i] 23:50 Exes [i] 01:15 Paranoia [i] 02:50 Vůně krve [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 21 [i] 06:00 Dotek anděla III 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 10:00 Shania [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 16:00 Cesta úspěchu [i] 18:00 Ochránce II 19 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 20:00 Drzá Jordan V 7 [i] 21:00 Moje bláznivá sestra [i] 23:00 Speciální zásilka [i] 01:00 Clara Shellerová 5 [i] 02:00 Být Erikou 5 [i] 03:00 Zločiny z vášně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Znovuobjevitelé 31 [i] 05:30 Znovuobjevitelé 32 [i] 06:00 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 06:30 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 07:05 Buď já nebo pes 54 [i] 08:00 Jaro na chalupě 01 [i] 09:00 Maminka stávkuje 37 [i] 09:35 Skryté možnosti 37 [i] 10:05 Co nám prospívá 21 [i] 11:05 Záhadná diagnóza 04 [i] 12:05 Jaro na chalupě 01 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 13 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 14 [i] 14:05 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 14:35 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 17 [i] 16:05 Maminka stávkuje 37 [i] 16:40 Skryté možnosti 37 [i] 17:10 Záhadná diagnóza 04 [i] 18:05 Buď já nebo pes 54 [i] 18:55 Dítě génius 03 [i] 19:55 Lonely Planet [i] 20:20 Znovuobjevitelé 33 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 34 [i] 21:20 Zázračná planeta 02 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 07 [i] 23:25 Příběh o Indii 03 [i] 00:30 Miliardové katastrofy 02 [i] 01:30 Ráj na zemi [i] 02:35 Slavné bitvy Británie 07 [i] 03:35 Dunaj [i] 04:05 Příběh o Indii 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 07:20 Jako mravenci [i] 08:40 Beowulf [i] 10:35 Úžasný den [i] 12:05 Návrat na Brideshead [i] 14:15 Jen proto, že jsme jiní [i] 15:50 Kráska a Ošklivka [i] 17:20 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 19:25 Lord Longford [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží 4 [i] 21:30 Na stojáka 68 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 23:50 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 02:25 Rezident Evil: Zánik [i] 04:00 Lord Longford [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 61. Emmy Awards [i] 12:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 13:10 Před kamerou 44 [i] 13:40 Postrach Dennis o Vánocích