Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 18/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Prípady Alice Neversovej III. 1/4 [i] 11:35 Choď za svojím srdcom [i] 13:15 Bez stopy III. 11/23 [i] 14:10 Priatelia VIII. 3-4/24 [i] 15:05 Kobra 11 VI. 3/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:50 Prvý krok 6/13 [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Falošná hra [i] 01:05 Miesto činu: Krstiteľ [i] 02:40 A-tím IV. 9/23 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 8/11 [i] 04:45 Kobra 11 VI. 3/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Život bez konca 1/5 [i] 09:20 8 a 1/2 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda 77/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 78/91 [i] 11:25 Sila lásky I. 247 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 30/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 80/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 81/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zázrak lásky [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 6/24 [i] 23:00 V sieti CIA 3/3 [i] 00:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 22/26 [i] 01:10 Zostane to v rodine [i] 01:50 Slovensko dnes [i] 02:05 Správy STV [i] 02:30 Góly body sekundy [i] 02:40 Sila lásky III. 80/200 [i] 03:35 Sila lásky III. 81/200 [i] 04:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 22/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy STV [i] 06:45 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Udalosti ČT [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Qyx a Qyxová [i] 08:25 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Tlmočník [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Poklady sveta IV. [i] 14:00 Umenie 09 [i] 14:30 Odpískané [i] 15:35 Motormagazín [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:35 Voľby do VÚC [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 1/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby do VÚC [i] 22:35 Eurokino [i] 00:15 Anjeli strážni [i] 00:45 Cesty nádeje [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Jánošík II [i] 10:50 Zorro: Tajomná tvár [i] 13:30 C. S. I. : Kriminálka New York V. 7 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i] 15:10 Vražedné čísla 14 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 41 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 325 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 4 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 8 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:35 PREMIÉRA: Tunel strachu [i] 02:10 Celebrity CAMP Finále [i] 03:25 Črepiny [i] 03:55 Sexi špinavé prachy II. [i] 04:40 Láska sa nevyhráva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 06:45 Zorro 86 [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 2,3 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 15 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 8 [i] 11:45 Červené ruže 91,92 [i] 13:30 Navzdory osudu 82 [i] 14:15 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 15:50 Starý III. 15 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 91,92 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Miesto činu: Kvet zla [i] 21:35 Mravnostné oddelenie II. 9 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 17,18 [i] 00:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 27/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 3/22 [i] 07:55 Zoom 87/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 9/13 [i] 10:55 Zoom 87/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 27/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 15:00 Dr. House II. 9/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 28/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 17:55 Zoom 87/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 7/22 [i] 20:00 Dr. House II. 10/24 [i] 21:00 Uneseni 4/10 [i] 22:40 Myšlenky zločince III. 14/20 [i] 23:40 Noční show Davida Lettermana [i] 00:35 Zoom 87/199 [i] 00:40 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 01:40 Uneseni 4/10 [i] 03:20 Myšlenky zločince III. 14/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 09:35 Jak to dělají 8 [i] 10:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 10:30 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 12:20 Jízda: Dominator [i] 13:15 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 18 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 15:30 Nutné k přežití: Skotsko [i] 16:25 Miami Ink: Na památku [i] 17:20 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 19:10 Jak to dělají 10 [i] 19:40 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 20:05 Dřevorubci v močálech: Jen silní přežijí [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 21:55 Černé zlato 8 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 23:45 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 2 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Jen silní přežijí [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 03:40 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 04:05 Jak to dělají 10 [i] 04:35 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 7/78 [i] 08:55 Pacientka dr. Hegla [i] 10:25 Od oceánu k moři písku [i] 10:45 Film o seriálu Vyprávěj [i] 11:00 Jean-Michel Cousteau: Podmořské dobrodružství 5/6 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery II 3/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV 21/28 [i] 15:20 Simpsonovi XX 7/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Perly České republiky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 9 [i] 21:00 Na cestě po Islandu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 32/40 [i] 22:30 Krvavý příliv [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 00:55 Sex ve městě VI 4/20 [i] 01:25 McLeodovy dcery II 3/22 [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Z metropole [i] 03:50 Týden v regionech Brno 04:15 Týden v regionech Ostrava [i] 04:40 Hommage á icone [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 8/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:15 Opera nás baví 7/10 [i] 13:35 Anakonda 8/8 [i] 13:50 Žáby k zulíbání [i] 15:35 Mississippi - ol´ man river 1/2 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 SK Slavia Praha - SK Sigma [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Trockij - vzestup a pád revolucionáře [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Neskutečné historky 3/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Ceny Ministerstva kultury 2009 [i] 01:30 Knižní svět [i] 01:45 Báječná léta bez opony [i] 02:05 Vzkaz Hany Librové [i] 02:20 Osudové okamžiky [i] 02:35 Máte slovo 03:20 POKR [i] 03:45 Československý filmový týdeník 752/2379 [i] 03:55 Evropské hudební kořeny: Alpský roh, hudební symbol Švýcarska [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 53 [i] 09:30 Přílivová vlna [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk II 15 [i] 12:45 Ženatý se závazky 217 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV 24 [i] 14:15 Odložené případy II 18 [i] 15:10 Superman III 19 [i] 16:05 Beze stopy IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 22 [i] 18:30 Ulice 1471, 1472 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Dr. House V 8 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 16 [i] 23:30 Dědictví strachu [i] 01:10 Novashopping 01:30 Bujné fantazie 9 [i] 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 13 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 9 [i] 08:15 M*A*S*H 245 [i] 08:45 Knight Rider III 2 [i] 09:45 Policie Hamburk I 7 [i] 10:40 To je vražda, napsala XII 5 [i] 11:40 Policie - New York XI 14 [i] 12:35 M*A*S*H 246 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 17 [i] 13:45 Čarodějky I 12 [i] 14:45 Médium I 7 [i] 15:45 Julie Lescautová IV 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 10 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 5 [i] 23:25 Přešlapy 5 [i] 00:30 Wolffův revír III 7 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Sinan Toprak II 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Láske na stope [i] 06:45 Osudové stretnutie 40/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 111-112/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 40/160 [i] 11:00 Viktória 40/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 12/26 [i] 12:15 Ulica III. 40/260 [i] 13:05 Rebeli I. 56/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 39/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 12/26 [i] 15:30 Macocha 41/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 113-114/188 [i] 18:05 Ulica III. 41/260 [i] 19:00 Rebeli I. 57/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 41/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 40/351 [i] 22:25 Viktória 41/171 [i] 23:15 Podozrivá [i] 00:50 Osudové stretnutie 41/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 41/260 [i] 02:50 Macocha 41/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 40/351 [i] 04:15 Podozrivá [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Příběh z Bronxu [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Cíl Země [i] 13:35 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:05 Dokonalí andílkové [i] 16:40 Dračí války [i] 18:15 Ester to rozčísne [i] 20:00 Swing [i] 21:30 Doktor Martin [i] 23:00 Requiem [i] 00:45 Apocalypto [i] 03:05 Mafiánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Lyžování [i] 11:45 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 20 [i] 06:00 Dotek anděla III 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 10:00 Okruh přátel [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 16:00 Být Erikou 5 [i] 17:00 Clara Shellerová 5 [i] 18:00 Ochránce II 18 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 20:00 Drzá Jordan V 6 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Vysoké ambice [i] 23:00 Okruh přátel [i] 01:00 Cesta úspěchu [i] 03:00 Zločiny z vášně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 23 [i] 06:00 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 06:30 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 07:00 Buď já nebo pes 53 [i] 07:55 Životospráva na chalupě 03 [i] 08:55 Maminka stávkuje 36 [i] 09:35 Skryté možnosti 36 [i] 10:05 Co nám prospívá 20 [i] 11:05 Záhadná diagnóza 03 [i] 12:05 Životospráva na chalupě 03 [i] 13:10 Chytrý průvodce po… 11 [i] 13:40 Chytrý průvodce po… 12 [i] 14:10 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 14:40 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 16 [i] 16:10 Maminka stávkuje 36 [i] 16:50 Skryté možnosti 36 [i] 17:20 Záhadná diagnóza 03 [i] 18:15 Buď já nebo pes 53 [i] 19:05 Dítě génius 02 [i] 19:55 Lonely Planet [i] 20:20 Znovuobjevitelé 31 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 32 [i] 21:20 Zázračná planeta 01 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 06 [i] 23:25 Příběh o Indii 02 [i] 00:30 Miliardové katastrofy 01 [i] 01:30 Ráj na zemi [i] 02:35 Slavné bitvy Británie 06 [i] 03:35 Dunaj [i] 04:05 Příběh o Indii 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 44 [i] 06:00 Umučení 2/2 [i] 07:25 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 07:50 Příměří [i] 09:40 VALL-I [i] 11:15 Fontána [i] 12:50 Batman - Gothamský rytíř [i] 14:05 Ježíš je normální! [i] 15:15 Jako mravenci [i] 16:35 Beowulf [i] 18:30 Úžasný den [i] 20:00 Návrat na Brideshead [i] 22:10 Poloprofesionál [i] 23:50 Králové roku [i] 01:25 Hitman [i] 02:55 Hory mají oči 2 [i] 04:20 Poloprofesionál [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Řeč nepřítele [i] 11:45 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 12:10 Nevítaná návštěva [i] 13:55 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 15:45 Skafandr a motýl [i] 17:35 Vibrace