Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 19/22 [i] 05:45 Zeus a Roxana - ozajstní kamaráti [i] 07:35 Moja mama veterinárka I. 13/13 [i] 08:30 Karcoolka - skutočný príbeh o Červenej čiapočke [i] 09:55 90210: Nová generácia [i] 10:50 Nenarodený [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Angelika a sultán [i] 16:05 Mesto anjelov [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:40 Partička [i] 23:20 Fringe 4/22 [i] 00:20 Mimic 3: Strážca [i] 01:40 Únos prezidenta [i] 03:35 Jaštery Dolby [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 8/14 [i] 05:45 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Pocoyo II. 29/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 27 [i] 07:05 Malí Einsteini 5/28 [i] 07:30 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 5/39 [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Hannah Montana II. 16/30 [i] 09:15 Zlatý kolovrátok [i] 10:30 Divoká Čína 4/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot [i] 15:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 8/13 [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:10 Zmenáreň [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 5/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 6/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:25 Ruský dom [i] 00:35 Chodili sme spolu [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Góly body sekundy [i] 02:35 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Národnostné správy - mix [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Môj dom - môj hrad [i] 08:25 Test magazín [i] 08:35 Cesty nádeje [i] 09:05 Kapura [i] 09:45 Farmárska revue [i] 10:05 Jan Kaplický - profil [i] 10:55 Československý filmový týždenník [i] 11:10 Statky zmätky [i] 12:40 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 12:50 Na vysokej skale [i] 13:45 Slovo [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:25 Mastný hrniec [i] 16:40 Anjeli strážni [i] 17:15 Záchranári 5/6 [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Bože, nedaj láske zahynúť [i] 18:55 Poklady sveta IV. [i] 19:10 Bratislavské miniatúry [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Umenie 09 [i] 22:05 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Poltón [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:45 PRVÉ NOVINY 07:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 07:50 Zakázané kráľovstvo [i] 10:00 Profesionáli III. 8 [i] 11:00 Stratené duše III 9 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 7 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 Odsúdené 15,16 [i] 17:00 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 3 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Jánošík II [i] 22:10 Zorro: Tajomná tvár [i] 01:00 Takí normálni zabijaci [i] 02:55 KRIMI NOVINY 03:20 Autosalón [i] 03:40 Nové bývanie [i] 04:15 Dutch alebo Divoká jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dr. Hermanová [i] 06:50 Zorro 84,85 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 12 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 34,35 [i] 11:00 Zorro 86 [i] 11:30 De Facto [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 67,68 [i] 15:30 Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 2/2 [i] 17:10 Choď na to! [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 21:35 Parker Kane [i] 23:15 V uliciach San Francisca 34,35 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 17/26 [i] 07:00 Eli Stone 9/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 14/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 12/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 13/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 14/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 16/18 [i] 14:00 All Saints V. 38/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 17/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20/22 [i] 17:05 Poslední trosečník XIV. - Fiji 14/15 [i] 19:00 Eli Stone 10/13 [i] 20:00 Boj o čas 3/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 13/21 [i] 22:00 Krotitelé duchů II. [i] 00:10 Pacovo mužstvo IV. 3/23 [i] 01:40 Podstata strachu 11/13 [i] 02:30 Boj o čas 3/13 [i] 03:20 Eli Stone 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 8 [i] 06:25 Jak to dělají 5 [i] 06:50 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 07:15 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 08:10 Možné i nemožné 6 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 13 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení 2 [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Při práci vyhládne [i] 11:50 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 13:40 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 14:35 Hubitelé havěti: Půda jako z hororu [i] 15:30 Možné i nemožné 3 [i] 16:25 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 17:20 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 18:15 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 19:10 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů 126 [i] 21:00 Můj šokující příběh: Moje velká noha [i] 21:55 Ztracený ráj 3 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Netvor Florencie [i] 23:45 Největší zlo: Spolupachatelé [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 01:40 Discovery uvádí: Projekt Země: Co s oxidem uhličitým? [i] 02:40 Průmyslový fanatik: Silnice [i] 03:10 Průmyslový fanatik: Pryž [i] 03:40 Jak to dělají 6 [i] 04:05 Bořiči mýtů 126 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 4/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 4/13 [i] 06:45 Kuňky z žabí tůňky 4/13 [i] 06:50 Ferda 26/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 2/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poslední kouzlo [i] 14:10 Film o filmu Protektor [i] 14:30 Pacientka dr. Hegla [i] 16:00 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 4/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo pastora Křesťanského společenství Karla Řežábka [i] 17:15 Horákovi 8/26 [i] 18:10 Škola pro život 4/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Želary [i] 22:25 168 hodin [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Sherlock Holmes [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Mrtví jako já II 7/15 [i] 01:30 Svět umění: Einstein podle Ritchieho 7/7 [i] 02:25 Na cestě po jihu Černé Hory [i] 02:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2009 - Istanbul 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 752/2379 [i] 08:45 Vzkaz Hany Librové [i] 09:00 Třistatřicettři [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Čich [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 2/4 [i] 12:00 Výlety páně Broučkovy [i] 13:50 L. Janáček: Taras Bulba [i] 14:25 Bez limitu [i] 15:05 Svět umění: Einstein podle 7/7 [i] 16:00 Doktor v domě [i] 17:30 Cesty víry [i] 17:50 Křesťanský magazín [i] 18:05 Poklady světa [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 6/13 [i] 19:30 Simpsonovi XX 7/21 [i] 20:00 Klaun učí klauna [i] 20:55 Život herce Miloše Kopeckého podle [i] 21:10 Vzpomínání na Jiřího Sováka [i] 21:35 Archivní žurnál číslo 13 [i] 22:00 Na plovárně s Paulem Schraderem [i] 22:25 Černý svědek 1/2 [i] 00:00 PINK: Live at Wembley Arena [i] 00:55 Uvolněte se, prosím [i] 01:40 Čétéčko [i] 02:00 Lašské tance 02:20 Vandrovali hudci 02:45 A. Corelli: Concerto grosso č. 5 B dur, op. 6 02:55 Kamera na cestách: Strážci pralesa [i] 03:45 Rajské zahrady 4/13 [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 3-2-1 Tučňáci! 2, 3 [i] 07:05 Spiderman 4 [i] 07:30 Moto GP - Velká cena Malajsie [i] 09:10 Milionový brouk [i] 11:20 To nevymyslíš [i] 12:30 Praštěná holka [i] 14:25 Španglicky snadno a rychle [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:20 Bratrstvo ticha [i] 01:00 Báječní lidé 16 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Střepiny [i] 02:35 Polepšovna mazlíčků [i] 03:00 Babicovy dobroty [i] 03:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 16 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 17 [i] 07:20 Bejbybum I 11 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 8 [i] 08:15 Stalin 1 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 244 [i] 10:25 M*A*S*H 245 [i] 11:00 Partie 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Komisař Rex VIII 5 [i] 14:05 Když Burian prášil [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 9 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 8 [i] 22:15 Dokonalý svět [i] 01:05 Než se staneš superstar [i] 02:55 Volejte Věštce 04:40 Inspektor Balko 43 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 06:05 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad riekou [i] 07:45 Skrytá vášeň 109-110/188 [i] 09:20 Muži na stromoch I. 6/22 [i] 10:05 Avignonské proroctvo 3/8 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 12:00 Chuťovky [i] 13:15 Rebeli I. 55/215 [i] 14:05 Avignonské proroctvo 3/8 [i] 15:05 Columbo II. 7/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 111-112/188 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 6/22 [i] 19:00 Rebeli I. 56/215 [i] 20:00 Láske na stope [i] 21:50 Skutočný príbeh: Hon na čarodejnice [i] 23:45 Kasíno [i] 02:50 Columbo II. 7/8 [i] 04:05 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Sbohem, Bafano [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Oddball Hall [i] 13:30 Tajemství meče [i] 15:00 Hotýlek [i] 16:35 Holky to chtěj taky [i] 18:05 Dračí války [i] 19:40 Příběh z Bronxu [i] 21:45 Vlad narážeč [i] 23:25 Apocalypto [i] 01:45 Rovnice smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Lyžování [i] 09:35 Lyžování [i] 10:45 Tenis [i] 12:45 Lyžování [i] 13:45 Motorismus [i] 14:30 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 15:30 Motorismus [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Stolní tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 19 [i] 06:00 Dotek anděla III 20 [i] 07:00 Život v buši III 8 [i] 08:00 Život v divočině 8 [i] 09:00 Námořní hlídka I 12 [i] 10:00 Rodina podle plánu [i] 12:00 Být Erikou 4 [i] 13:00 Clara Shellerová 4 [i] 14:00 Okruh přátel [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 18:00 Drzá Jordan V 3 [i] 19:00 Drzá Jordan V 4 [i] 20:00 Clara Shellerová 5 [i] 21:00 Být Erikou 5 [i] 22:00 Médium IV 15 [i] 23:00 Médium IV 16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 02:00 Drzá Jordan V 5 [i] 03:00 Život v buši III 8 [i] 04:00 Život v divočině 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes 57 [i] 06:00 Nejtěžší práce historie 03 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 33 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 34 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 03 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 09:15 Jamie vaří doma 14 [i] 09:45 Jamie vaří doma 15 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 01 [i] 10:50 Billova neposedná vařečka 02 [i] 11:20 Impéria 07 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 03 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 04 [i] 13:30 Skryté možnosti 59 [i] 14:00 Skryté možnosti 60 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 23 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 10 [i] 15:45 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 16:15 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 16:45 Mistři švindlu 07 [i] 17:20 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 18:20 Buď já nebo pes 58 [i] 19:10 Zelené nápady pro modrou planetu 07 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 08 [i] 20:10 Řeč hmyzí říše 10 [i] 20:30 Zima očima vědy [i] 21:30 Impéria 08 [i] 22:35 Sexuální revoluce 04 [i] 23:30 Miliardové katastrofy 01 [i] 00:30 Historie podsvětí 08 [i] 01:30 Komu patří moře? [i] 02:30 Za sportem kolem světa 03 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 21 [i] 04:40 Interiéry 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šílená láska [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 42 [i] 08:00 College Road Trip [i] 09:20 Hafan hasičem [i] 11:10 Nikdy to nevzdávej [i] 13:00 Umučení 2/2 [i] 14:30 Příměří [i] 16:20 VALL-I [i] 17:55 Fontána [i] 19:30 Před kamerou 44 [i] 20:00 Tobruk [i] 21:45 Láska za časů cholery [i] 00:00 Na stojáka 68 [i] 00:30 Ten Největší [i] 02:20 Sejmi je všechny [i] 03:45 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Uranya [i] 09:35 Propast [i] 11:55 Edith Piaf [i] 14:15 Mimzy [i] 15:50 Velkej biják [i] 17:15 Lady XXL [i] 18:55 Bernard a Doris [i] 20:35 Když se smůla lepí na paty [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 23:50 Superbad [i] 01:40 Zápisky o skandálu [i] 03:10 Klub sbevrahů