Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Chrisa nemá nikto rád I. 18/22 [i] 06:15 Deti z ostrova pokladov 3: Záhada ostrova pokladov [i] 07:40 Alf II. 19-20/24 [i] 08:40 Dvaja pátrači 3-D: Game over [i] 10:10 Krok za krokom II. 8-9/24 [i] 11:05 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 13:05 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 13:50 Udri ju, je to Francúzka! [i] 15:30 Daredevil [i] 17:30 Partička [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:35 Riskni to s Polly [i] 22:25 Hady v lietadle [i] 00:20 Temný tieň nad L. A. [i] 02:30 Dracula III: Odkaz [i] 03:50 Slimák [i] 04:30 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 29/270 [i] 05:50 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo II. 28/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba II. 26 [i] 07:15 Malí Einsteini 4/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 4/39 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Páni zo semaforu [i] 08:40 Lassie II 20/26 [i] 09:05 Hannah Montana II. 15/30 [i] 09:30 Falcon Beach 22/26 [i] 10:15 Hopla! [i] 10:45 MINI TALENT SHOW [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:40 Začnem od seba 3/4 [i] 14:25 Jack a Sarah [i] 16:15 Vôňa kvetov a vetra 8/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 3/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 4/26 [i] 18:35 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:15 Pošta pre teba - Návraty [i] 22:10 Skutočný príbeh: Úspešné zmiznutie [i] 23:45 Oko II [i] 01:15 Kevin zo severu [i] 02:55 Karol 1/4 [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 14/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:45 Extr@français 7/13 [i] 09:10 Galileo, zrod hviezdy [i] 10:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Hitmánia [i] 13:50 Duchovia 6/34 [i] 14:20 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 14:45 Poltón [i] 15:15 GEN.sk [i] 15:30 Red Bull Air Race World Championship 2009 6/6 [i] 16:25 Kapura [i] 17:05 Farmárska revue [i] 17:20 Elixír [i] 17:45 Študentské filmy 18:05 Večerníček [i] 18:20 Rozprávkár [i] 18:45 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:00 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:20 Anjeli strážni [i] 21:45 Utajený [i] 23:40 Save The World Awards 2009 [i] 01:05 Motormagazín [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:55 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:20 TV JOJ DEŤOM: Barbie a Diamantový zámok [i] 09:00 Simpsonovci VIII. 18 [i] 09:30 TV JOJ DEŤOM: Medvedí bratia 2 [i] 11:00 Skutočný príbeh: Raj v plameňoch 1,2/2 [i] 15:00 PREMIÉRA: Ping Pong [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 7 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Zakázané kráľovstvo [i] 22:30 PREMIÉRA: Scary Movie 4 [i] 00:20 Ping Pong [i] 02:00 Stojí za to vyhrať [i] 03:35 Skutočný príbeh: Raj v plameňoch 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 7 [i] 06:00 Air America 8,9 [i] 07:40 V mene lásky 89,90 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 32,33 [i] 11:00 Zorro 84,85 [i] 12:00 Život hviezdy [i] 13:30 Air America 8,9 [i] 15:20 Doktorka Quinnová 67,68 [i] 17:00 Siska 54 [i] 18:00 Chalupári 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 12 [i] 21:30 Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 2/2 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 32,33 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 16/26 [i] 07:00 Eli Stone 8/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 13/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 9/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 10/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 11/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 15/18 [i] 14:00 All Saints V. 37/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 16/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 13/15 [i] 19:00 Eli Stone 9/13 [i] 20:00 Boj o čas 2/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 12/21 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 5/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 6/13 [i] 00:00 Genesis - vrahova duše 3/22 [i] 01:00 CSI: New York IV. 12/21 [i] 02:00 Boj o čas 2/13 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 3/22 [i] 03:45 Eli Stone 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 1 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 7 [i] 06:25 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Švédsko - nebe a peklo [i] 07:15 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:10 Miami Ink: Americký chopper [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 10:00 Průmyslový fanatik: Silnice [i] 10:30 Průmyslový fanatik: Pryž [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Co s oxidem uhličitým? [i] 11:50 Stavby budoucnosti: Zdroje energie [i] 12:45 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 13:40 Bořiči mýtů 125 [i] 14:35 Možné i nemožné 6 [i] 15:30 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 16:25 Jak to dělají 4 [i] 16:55 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Co s oxidem uhličitým? [i] 18:15 Průmyslový fanatik: Silnice [i] 18:45 Průmyslový fanatik: Pryž [i] 19:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 20:05 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 21:00 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 21:55 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 7 [i] 23:45 Ztracený ráj 2 [i] 00:40 Největší zlo: Spolupachatelé [i] 01:40 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení 2 [i] 03:40 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 19/30 [i] 06:35 Co vyprávěl strom Kandalí 1/7 [i] 06:45 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 1/7 [i] 06:50 Podivná přání telátka Kopejtka 1/7 [i] 07:00 Sezame, pojď si hrát 6/78 [i] 07:20 Garfield a přátelé 22/26 [i] 07:45 Všechna rána světa: Senegal 8/16 [i] 08:00 Biblická pátrání 8/17 [i] 08:15 Žáby k zulíbání [i] 10:00 Ovečka Shaun 30/40 [i] 10:10 Kuchařská pohotovost [i] 10:40 Příběh Modré planety [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 10/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:30 Jalna 8/16 [i] 15:20 Pod toskánským sluncem [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Pachuť smrti 2/6 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Miss České republiky 2009 [i] 21:00 Se Školou Miss za školou v Dubaji [i] 21:30 Miss České republiky 2009 [i] 22:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:30 Království ohně [i] 00:10 Ruce pryč! [i] 01:50 Srdcem jinde [i] 02:35 13. komnata Simony Chytrové [i] 03:00 Pošta pro tebe [i] 03:50 Na moll... 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Bílá místa [i] 06:00 Medicína pro 21. století [i] 06:20 Věda v Evropě: Cukrovka [i] 06:30 Správy STV 07:00 Počesku [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:25 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 5/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Proměny českého venkova 4/4 [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času 7 [i] 11:00 Děti našich rodičů aneb Jak se kalifornský surfař naučil mít rád Československo [i] 12:00 The White Stripes, The Shines, Neil Hannon [i] 12:55 Pětka v Pomeranči [i] 13:20 Game Page [i] 13:45 Sabotáž [i] 14:15 Simpsonovi XVIII 21/22 [i] 14:35 Film o seriálu Vyprávěj [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Za tajemstvím jménem Ferrari [i] 15:55 Kamera na cestách: Strážci pralesa [i] 16:45 Mississippi - ol´ man river 1/2 [i] 17:40 Poutní místa [i] 17:55 Kudykam [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Lašské tance [i] 19:20 Vandrovali hudci [i] 19:45 A. Corelli: Concerto grosso č. 5 B dur, op. 6 [i] 20:00 Concentus Moraviae 2009 [i] 21:20 Ceny Ministerstva kultury 2009 [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Třistatřicettři [i] 23:40 Noc s Andělem [i] 01:10 Kdo je kdo [i] 01:40 Grotesky [i] 02:00 Sešli se... [i] 02:05 The White Stripes, The Shines, Neil Hannon [i] 02:55 Sedm epoch rocku 5/7 [i] 03:45 ČT Live [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Spiderman 3 [i] 06:25 Batman vítězí 14 [i] 06:55 Tom a Jerry 4 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 34 [i] 07:55 Tlouštík z Beverly Hills [i] 09:40 Indiáni z Větrova [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 U pěti veverek [i] 14:15 Odvážný Crusoe 8 [i] 15:15 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bobule [i] 21:55 Odstřelovač [i] 00:20 Hra o jablko [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 Krutá vášeň [i] 03:10 Tajný závod [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Inspektor Balko 42 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 15 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 16 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Fresh Prince IV 21 [i] 08:05 Chůva k pohledání III 7 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 242 [i] 10:05 M*A*S*H 243 [i] 10:35 Zničující katastrofy 3 [i] 11:40 Columbo [i] 13:35 Správný ženský jsou do kulata [i] 15:25 Záblesk [i] 18:00 Super drbna 6 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 8 [i] 20:00 Planeta opic [i] 22:40 Vetřelec vs. Predátor [i] 00:45 Bouře století Stephena Kinga [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Dvojí nasazení 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Most osudu [i] 07:30 Skrytá vášeň 107-108/188 [i] 09:05 Muži na stromoch I. 5/22 [i] 09:55 Avignonské proroctvo 2/8 [i] 11:00 Slávici na ulici [i] 11:55 Chuťovky [i] 13:05 Rebeli I. 54/215 [i] 14:00 Avignonské proroctvo 2/8 [i] 15:05 Columbo II. 6/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 109-110/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 5/22 [i] 19:00 Rebeli I. 55/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad riekou [i] 21:50 Prvotný strach [i] 00:10 Osem dní života [i] 01:50 Prvotný strach [i] 02:55 Columbo II. 6/8 [i] 04:05 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Ester to rozčísne [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Doživotní šance [i] 13:35 Nebezpečná pravda [i] 15:05 Buster [i] 16:45 Mezi námi právníky [i] 18:20 Venuše [i] 19:55 Sbohem, Bafano [i] 21:55 Pás Orionu [i] 23:25 Paranoia [i] 01:00 Hranice smrti [i] 02:50 Načasovaná smrt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 09:25 Fotbal [i] 09:45 Lyžování [i] 10:45 Tenis [i] 12:45 Lyžování [i] 13:45 Tenis [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Box [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Stolní tenis [i] 01:30 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 18 [i] 06:00 Dotek anděla III 19 [i] 07:00 Lásce neutečeš [i] 09:00 Ochránce II 13 [i] 10:00 Ochránce II 14 [i] 11:00 Námořní hlídka I 11 [i] 12:00 Rodina podle plánu [i] 14:00 Cesta úspěchu [i] 16:00 Clara Shellerová 4 [i] 17:00 Být Erikou 4 [i] 18:00 Ochránce II 15 [i] 19:00 Ochránce II 16 [i] 20:00 Ochránce II 17 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 23:00 Zločiny z vášně [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 03:00 Dešťový stín 1/3 [i] 04:00 Okruh přátel [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Znovuobjevitelé 29 [i] 05:30 Znovuobjevitelé 30 [i] 06:00 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 07:05 Ulice světa 13 [i] 07:35 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 07:50 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 08:05 Smrtící plavba [i] 09:10 Tělo v číslech 03 [i] 10:05 O2 [i] 11:10 Co nám prospívá 24 [i] 12:10 Pokusní králíci 07 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 01 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 02 [i] 13:40 Skryté možnosti 57 [i] 14:10 Skryté možnosti 58 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 22 [i] 15:35 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 16:05 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 16:40 Mistři švindlu 06 [i] 17:10 Černá káva 03 [i] 18:15 Buď já nebo pes 57 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 05 [i] 19:35 Zelené nápady pro modrou planetu 06 [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 09 [i] 20:25 Meze poznání [i] 21:25 Impéria 07 [i] 22:30 Sexuální revoluce 03 [i] 23:25 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 00:25 Za sportem kolem světa 03 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 23 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 24 [i] 02:25 Smrtící plavba [i] 03:20 Místa ve Středomoří 20 [i] 04:25 Divoká zvěř Karpat 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 06:00 Jmenovec [i] 08:00 Před kamerou 43 [i] 08:30 Dobrý den, smutku [i] 10:10 Jen proto, že jsme jiní [i] 11:45 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 13:50 Umučení 1/2 [i] 15:15 Let's Dance 2 [i] 16:55 Simpsonovi ve filmu [i] 18:20 2 blbouni v Paříži [i] 20:00 Napříč vesmírem [i] 22:10 Zákony Brooklynu [i] 23:50 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 01:20 Klikař Charlie [i] 02:00 Úterý [i] 03:20 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 03:45 Smrtonosná past [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Za zimního slunovratu [i] 09:35 Před kamerou 43 [i] 10:10 Postrach Dennis o Vánocích [i] 11:35 Roztleskávač [i] 13:10 Kdekoli, jen ne tady [i] 15:05 Superman: Soudný den [i] 16:25 Hrdinové a zbabělci [i] 17:55 P.S. Miluji tě [i] 20:00 Závan smrti [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží 3 [i] 22:00 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 23:00 Poslední skotský král