Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Herkules IV. 17/22 [i] 09:25 V mene zákona [i] 09:55 Daj si pohov, kamoš! 2 [i] 11:50 Vidiecka lekárka: Skúška lásky [i] 13:30 Bez stopy III. 10/23 [i] 14:30 Priatelia VIII. 2/24 [i] 15:00 Kobra 11 VI. 2/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Mission: Impossible III [i] 23:50 Blade II [i] 01:55 Návrat draka [i] 03:40 Škola v bikinách [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Divoký anjel 28/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Cesta životom 3/3 [i] 09:15 8 a 1/2 [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 75/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 76/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 246 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 29/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 78/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 79/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 22:50 Hľadá sa mŕtvola [i] 00:35 Špirála 2/8 [i] 01:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 21/26 [i] 01:50 Zostane to v rodine [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 78/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 79/200 [i] 04:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 21/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy z regiónov [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Qyx a Qyxová [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. 6/8 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Kvarteto [i] 13:30 Veľké záhady [i] 13:55 Família [i] 14:35 Večer na tému . . [i] 16:10 Putovanie k Sagarmathe [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 14/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Galileo, zrod hviezdy [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:40 Hviezdna loď Galactica IV 13/20 [i] 00:20 Hviezdna loď Galactica IV 14/20 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 39 [i] 09:20 Vražedné čísla 13 [i] 10:20 Medicopter 117 28 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 8 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 5 [i] 13:15 Medicopter 117 29 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 15:10 Kosti IV. 8 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 40 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 324 [i] 21:15 Mafiánova dcéra [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:30 PREMIÉRA: Zviazať, mučiť a zabiť! [i] 02:00 Črepiny [i] 02:45 Sexi špinavé prachy II. [i] 03:30 Policajt z L. A. II. 8 [i] 04:10 Mafiánova dcéra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 6 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 36/36 [i] 06:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 1/36 [i] 07:40 V mene lásky 87,88 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 14 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 7 [i] 11:45 Červené ruže 89,90 [i] 13:15 Navzdory osudu 81 [i] 14:00 Dvaja policajti [i] 15:50 Starý III. 14 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 89,90 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 3 [i] 20:50 Siska 54 [i] 21:50 Neodhalené klamstvo [i] 23:35 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 26/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší II. 2/22 [i] 07:55 Zoom 87/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 5/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 8/13 [i] 10:55 Zoom 87/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 26/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Hellboy [i] 15:30 Na Hromnice o den více [i] 17:35 Posel ztracených duší II. 3/22 [i] 18:30 Zoom 87/199 [i] 18:35 Joan z Arkádie 7/23 [i] 19:35 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 20:30 Dr. House II. 9/24 [i] 21:30 Cena za lidskost 4/7 [i] 22:30 Zakázané metody 7/13 [i] 23:00 Zakázané metody 8/13 [i] 23:30 Myšlenky zločince III. 13/20 [i] 00:25 Zoom 87/199 [i] 00:30 Noční show Davida Lettermana [i] 01:30 Posel ztracených duší II. 3/22 [i] 02:30 Cena za lidskost 4/7 [i] 03:20 Zakázané metody 7/13 [i] 03:45 Zakázané metody 8/13 [i] 04:10 Myšlenky zločince III. 13/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Alumitub - část 5 [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Itálie [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Island [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 09:35 Jak to dělají 7 [i] 10:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 10:30 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 12:20 Jízda: Moalové [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 17 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 15:30 Nutné k přežití: Island [i] 16:25 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 17:20 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 19:10 Jak to dělají 8 [i] 19:40 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 20:05 Možné i nemožné 3 [i] 21:00 Bořiči mýtů 125 [i] 21:55 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 36 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 23:45 Jízda: Dominator [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hi-Boy Roadster z r. 1932 - část 1 [i] 01:40 Možné i nemožné 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 03:40 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 04:05 Jak to dělají 8 [i] 04:35 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cesta ke slunci [i] 09:25 Milý společník aneb Blues pro [i] 10:20 Příště u Vás z Hustopečí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery II 2/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 20/28 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 26/26 [i] 15:30 Let 29 19/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 17/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 34/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 8/16 [i] 18:40 Tajemství vody: Spoutaná tekutina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 21/26 [i] 20:55 13. komnata Simony Chytrové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Sex ve městě VI 4/20 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Slovo policajta [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 McLeodovy dcery II 2/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Sabotáž [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Zpěvačky ze Strání [i] 04:30 Gorodok 8/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s nimi II [i] 05:15 Skoro jasno 8/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Usainem Boltem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Let prostorem a časem [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 16/26 [i] 14:25 Malý televizní kabaret [i] 14:50 Sportovci světa: Proti vůli bohů - legendární příběhy Wimbledonu [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 49/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Istanbul [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 21/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 5/5 [i] 20:50 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 21:00 Moje rodina IV 6/13 [i] 21:30 Sedm epoch rocku 5/7 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 I BBC se utne [i] 23:30 Gorodok 8/20 [i] 23:55 Dvojhlas [i] 00:20 Petr Hapka [i] 01:15 Concertino Praga `96 [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Hledám práci [i] 02:50 Kudykam [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:30 Michaelovy experimenty [i] 03:40 Svět na kolejích [i] 03:55 U sta Bromů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 52 [i] 09:30 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. 146 [i] 11:45 Můj přítel Monk II 14 [i] 12:40 Ženatý se závazky 216 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 23 [i] 14:10 Odložené případy II 17 [i] 15:05 Superman III 18 [i] 16:05 Beze stopy IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 21 [i] 18:30 Ulice 1469, 1470 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princ a já 2 [i] 22:00 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:35 Obchodník se smrtí [i] 02:40 Novashopping 03:00 Mr.GS [i] 03:25 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 12 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 6 [i] 08:15 M*A*S*H 241 [i] 08:45 Knight Rider III 1 [i] 09:45 Policie Hamburk I 6 [i] 10:45 To je vražda, napsala XII 4 [i] 11:45 Policie - New York XI 13 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky VI 13 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 16 [i] 13:45 Čarodějky I 11 [i] 14:40 Médium I 6 [i] 15:40 Julie Lescautová III 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 7 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Apollo 13 [i] 00:15 Francouzská spojka II [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Sinan Toprak II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 39/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 105-106/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 39/160 [i] 11:00 Viktória 39/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 11/26 [i] 12:15 Ulica III. 39/260 [i] 13:05 Rebeli I. 53/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 38/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 11/26 [i] 15:30 Macocha 40/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 107-108/188 [i] 18:05 Ulica III. 40/260 [i] 19:00 Rebeli I. 54/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 40/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 39/351 [i] 22:20 Viktória 40/171 [i] 23:10 Most osudu [i] 01:10 Osudové stretnutie 40/90 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Ulica III. 40/260 [i] 03:20 Macocha 40/120 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Dračí války [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tetovaná Tereza [i] 13:30 Malý lord Fauntleroy [i] 15:15 Kariéristi [i] 16:50 Hvězdné dítě [i] 18:30 Dálnice 60 [i] 20:30 Ester to rozčísne [i] 22:15 V zajetí mlhy [i] 23:55 Smrtící vloupání [i] 01:15 Šňup [i] 02:55 Smrtící lekce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Stolní tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Stolní tenis [i] 20:30 Bowling [i] 21:30 Timbersports [i] 22:00 Timbersports [i] 22:30 Armwrestling [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Fotbal [i] 00:55 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 17 [i] 06:00 Dotek anděla III 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 16:00 Shania [i] 18:00 Ochránce II 17 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 20:00 Drzá Jordan V 5 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 15 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 01:00 Drzá Jordan V 1 [i] 02:00 Drzá Jordan V 2 [i] 03:00 Zločiny z vášně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 27 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 28 [i] 06:00 Kamenné monumenty 22 [i] 06:30 Kamenné monumenty 23 [i] 07:05 Buď já nebo pes 52 [i] 08:00 Životospráva na chalupě 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 35 [i] 09:35 Skryté možnosti 35 [i] 10:05 Co nám prospívá 19 [i] 11:05 Záhadná diagnóza 02 [i] 12:05 Životospráva na chalupě 02 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 09 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 10 [i] 14:05 Kamenné monumenty 22 [i] 14:40 Kamenné monumenty 23 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 15 [i] 16:15 Maminka stávkuje 35 [i] 16:50 Skryté možnosti 35 [i] 17:20 Záhadná diagnóza 02 [i] 18:15 Buď já nebo pes 52 [i] 19:10 Dítě génius 01 [i] 19:50 Lonely Planet [i] 20:20 Znovuobjevitelé 29 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 30 [i] 21:20 O2 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 05 [i] 23:25 Příběh o Indii 01 [i] 00:30 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 01:30 Ráj na zemi [i] 02:35 Slavné bitvy Británie 05 [i] 03:35 Dunaj [i] 04:05 Příběh o Indii 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pokojský [i] 07:30 Živoj jde dál [i] 09:20 Já a moje příšera [i] 11:15 Keith [i] 12:50 Kráska a Ošklivka [i] 14:25 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 16:05 Othello [i] 18:10 Nezkrotná Dee Dee [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 20:00 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 22:35 Ca$h [i] 00:15 28 týdnů poté [i] 01:55 Sunshine [i] 03:40 Berlínské spiknutí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nikdo není sám [i] 11:45 Superpes [i] 13:05 Před kamerou 43 [i] 13:40 Pravý Američan [i] 15:15 Ratatouille [i] 17:05 Once [i]