Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 15/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Kapitán II. 8/8 [i] 11:35 Tam, kde pravda víťazí [i] 13:20 Bez stopy III. 8/23 [i] 14:15 Priatelia VII. 22-23/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 18/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Masaker na strednej škole [i] 00:15 Rukojemníci 8/13 [i] 01:05 3 libry 8/8 [i] 01:55 Zbaľ ju! 3-4/9 [i] 02:35 A - tím IV. 7/23 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 6/11 [i] 04:45 Kobra 11 V. 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 26/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Cesta životom 1/3 [i] 09:10 8 a 1/2 [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 71/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 72/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 244 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 27/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 74/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 75/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House V. 8/24 [i] 21:00 Dr.House V. 9/24 [i] 21:45 Bratstvo neohrozených 7/10 [i] 23:00 Sestry v nebezpečenstve [i] 00:35 Prípad pre Samanthu [i] 01:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 19/26 [i] 01:50 Zostane to v rodine [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 74/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 75/200 [i] 04:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 19/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Qyx a Qyxová [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Chlapec v bubline [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Môj dom - môj hrad [i] 13:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 13/26 [i] 14:10 5 minút po dvanástej - pomôžme si [i] 15:20 Diagnóza 156 [i] 15:40 Telgárt - malý Stalingrad [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Rakovina krčka maternice [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 V hlbinách mora [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy z regiónov [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PRVÉ NOVINY 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 37 [i] 09:20 Vražedné čísla 11 [i] 10:20 Medicopter 117 26 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 6 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 3 [i] 13:15 Medicopter 117 27 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 15:10 Vražedné čísla 12 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 38 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 322 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 8 [i] 23:00 Blízko smrti [i] 00:00 Smrtonosný výlet [i] 01:45 Kriminálka San Francisco 12 [i] 02:25 Črepiny [i] 03:00 Prípady Elizabeth [i] 03:50 Smrtonosný výlet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 4 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 32,33 [i] 07:40 V mene lásky 83,84 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 12 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 5 [i] 11:45 Červené ruže 85,86 [i] 13:30 Navzdory osudu 79 [i] 14:10 30 prípadov majora Zemana 6 [i] 15:10 Tequila a Bonetti 6 [i] 15:50 Starý III. 12 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 85,86 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Budem stále s tebou [i] 21:35 Skica smrti II: Ruky, ktoré vidia [i] 23:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 24/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 07:55 Zoom 86/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 6/13 [i] 10:55 Zoom 86/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 24/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 15:00 Dr. House II. 6/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 25/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 17:55 Zoom 86/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 5/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 4/22 [i] 20:00 Dr. House II. 7/24 [i] 21:00 CSI: New York IV. 12/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 13/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 11/20 [i] 23:55 Zoom 86/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 12/21 [i] 02:45 CSI: New York IV. 13/21 [i] 03:30 Myšlenky zločince III. 11/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Alumitub - část 3 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 9 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka na počest Davida Manna část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 09:35 Jak to dělají 5 [i] 10:00 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 10:30 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Ami and Nunez kupují bar [i] 12:20 Jízda: Heavy Metal [i] 13:15 Americký chopper: Vánoční sáňky [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 15 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 16:25 Miami Ink: Napjatá atmosféra na pracovišti [i] 17:20 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 19:10 Jak to dělají 6 [i] 19:40 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Smrtelná past [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: Smrtelný pád [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení 2 [i] 21:55 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 34 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 23:45 Jízda: Nahoře bez [i] 00:40 Americká rychlá kola: Alumitub - část 4 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Smrtelná past [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: Smrtelný pád [i] 02:40 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 03:40 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 04:05 Jak to dělají 6 [i] 04:35 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 8/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:40 Pražský písničkář 3/5 [i] 11:35 Recitál Wabi Daňka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 22/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 18/28 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 15/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 16/26 [i] 16:15 Červený kód [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Dočista vyčištěná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Ilja Prachař [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 7/12 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Samota [i] 00:50 McLeodovy dcery I 22/22 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Sabotáž [i] 03:15 Tajné akce StB 31/40 [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Kultura v regionech 04:20 Evropský manuál [i] 04:40 Znáte je dobře? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Kudykam [i] 10:00 Seurat: Nedělní odpoledne na ostrově Grande Jatte [i] 10:55 Svět zázraků: Riskantní natáčení 2/12 [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava III 23/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Jak se žije hasičům podle Jána [i] 15:15 Přežít! 6/10 [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Kam s nimi II [i] 16:40 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Znáte je dobře? [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 10/13 [i] 19:15 The Lost Secret 10/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Real Madrid CF - AC Milan [i] 23:50 Dokumentární klub: Jako malí kluci [i] 00:45 Pan Harvey zapaluje svíčku [i] 02:10 Film o filmu Lištičky [i] 02:25 Divadlo žije! [i] 02:50 Q [i] 03:20 Terra musica [i] 04:05 Ondřejova filmová škola [i] 04:20 Deset století architektury [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 50 [i] 09:30 Když spravedlnost spí [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 12 [i] 12:45 Ženatý se závazky 214 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 21 [i] 14:10 Odložené případy II 15 [i] 15:05 Superman III 16 [i] 16:05 Beze stopy IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 19 [i] 18:30 Ulice 1465, 1466 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 4 [i] 20:40 Dům snů 6 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 16 [i] 22:50 Zvíře [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas 6 [i] 01:05 Novashopping 01:30 112 [i] 01:55 Tajný závod [i] 02:40 Áčko [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo II 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 10 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 4 [i] 08:15 M*A*S*H 239 [i] 08:45 Knight Rider II 23 [i] 09:45 Policie Hamburk I 4 [i] 10:45 To je vražda, napsala XII 2 [i] 11:45 Policie - New York XI 11 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky VI 11 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 14 [i] 13:40 Čarodějky I 9 [i] 14:40 Médium I 4 [i] 15:40 Julie Lescautová III 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 5 [i] 20:00 Přešlapy 5 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 7 [i] 23:30 Žralok II 8 [i] 00:25 Wolffův revír III 5 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Sinan Toprak I 10 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 37/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 101-102/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 37/160 [i] 11:00 Viktória 37/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 9/26 [i] 12:15 Ulica III. 37/260 [i] 13:05 Rebeli I. 51/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 36/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 9/26 [i] 15:30 Macocha 38/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 103-104/188 [i] 18:05 Ulica III. 38/260 [i] 19:00 Rebeli I. 52/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 38/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 37/351 [i] 22:20 Viktória 38/171 [i] 23:10 Erazmus alebo Priatelia po španielsky [i] 01:15 Osudové stretnutie 38/90 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 38/260 [i] 03:25 Macocha 38/120 [i] 04:10 Erazmus alebo Priatelia po španielsky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Dálnice 60 [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Skejťák 2. [i] 13:30 Přistání naslepo [i] 15:10 Oddball Hall [i] 16:40 Tátou proti své vůli [i] 18:10 Správný muž v Africe [i] 19:55 Venuše [i] 21:30 Mafiánky [i] 23:10 Hranice smrti [i] 01:00 Zabiják bez tváře [i] 02:35 Jiná perspektiva [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Stolní tenis [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Snooker [i] 16:15 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:25 Jezdectví [i] 19:25 Jezdectví [i] 20:25 Polo [i] 21:25 Jezdectví [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:05 Jachting [i] 23:35 Jachting [i] 23:50 All Sports [i] 00:20 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 15 [i] 06:00 Dotek anděla III 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 10:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 16:00 Lupič z povolání [i] 18:00 Ochránce II 15 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 20:00 Drzá Jordan V 3 [i] 21:00 Médium IV 15 [i] 22:00 Médium IV 16 [i] 23:00 Být Erikou 4 [i] 00:00 Clara Shellerová 4 [i] 01:00 Okruh přátel [i] 03:00 Co bych neudělal pro lásku… [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Znovuobjevitelé 24 [i] 06:00 Kamenné monumenty 18 [i] 06:30 Kamenné monumenty 19 [i] 07:05 Buď já nebo pes 50 [i] 08:00 Pohlednice z chalupy 05 [i] 08:30 Pohlednice z chalupy 06 [i] 09:00 Maminka stávkuje 33 [i] 09:35 Skryté možnosti 33 [i] 10:05 Co nám prospívá 17 [i] 11:05 Co opravdu jíme [i] 12:05 Pohlednice z chalupy 05 [i] 12:35 Pohlednice z chalupy 06 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 05 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 06 [i] 14:05 Kamenné monumenty 18 [i] 14:40 Kamenné monumenty 19 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 13 [i] 16:15 Maminka stávkuje 33 [i] 16:50 Skryté možnosti 33 [i] 17:20 Co opravdu jíme [i] 18:15 Buď já nebo pes 50 [i] 19:10 Dítě naší doby 22 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 25 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 26 [i] 21:20 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 03 [i] 23:25 Britské impérium v barvě 03 [i] 00:25 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 01:25 Komunismus [i] 02:25 Slavné bitvy Británie 03 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Britské impérium v barvě 03 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nikdy to nevzdávej [i] 07:50 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 10:15 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 12:15 Od baru k baru 2 [i] 14:00 Velký průšvih [i] 15:25 Batman - Gothamský rytíř [i] 16:40 Kouzelná romance [i] 18:25 Ježíš je normální! [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 42 [i] 20:00 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 21:50 Moje žena a jiné katastrofy [i] 23:25 Natvrdo [i] 00:45 Odvlečen [i] 02:45 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 04:35 Natvrdo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Plán hry [i] 11:50 Před kamerou 43 [i] 12:20 Za zimního slunovratu [i] 14:00 Citové pouto