Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 14/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Kapitán II. 7/8 [i] 11:40 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 13:20 Bez stopy III. 7/23 [i] 14:15 Priatelia VII. 20-21/24 [i] 15:10 Kobra 11 V. 17/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 21:35 Paparazzi [i] 23:10 Odložený prípad V. 17/18 [i] 00:05 Santa je úchyl [i] 01:45 Zbaľ ju! 1-2/9 [i] 02:25 A - tím IV. 6/23 [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 5/11 [i] 04:45 Kobra 11 V. 17/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 25/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 7/7 [i] 09:10 8 a 1/2 [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 69/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 70/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 243 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 26/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 72/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 73/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 13/22 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 14/22 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu [i] 01:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 18/26 [i] 01:35 Zostane to v rodine [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 72/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 73/200 [i] 04:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 18/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Qyx a Qyxová [i] 08:30 Škriatok Kuzma [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Kalendár zvykov [i] 13:50 VAT [i] 14:20 Z lásky k zvieratám 16 [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 13/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Chlapec v bubline [i] 21:05 Diagnóza 156 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PRVÉ NOVINY 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 36 [i] 09:20 Pomsta šprtov: Nová generácia [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 5 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 13:15 Medicopter 117 26 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 3 [i] 15:10 Vražedné čísla 11 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 37 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 321 [i] 21:15 Odsúdené 15 [i] 22:15 Profesionáli III. 8 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 7 [i] 01:00 Odsúdené 15 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:35 Prípady Elizabeth [i] 03:15 Zopár správnych chlapov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 3 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 30,31 [i] 07:40 V mene lásky 81,82 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 11 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 4 [i] 11:45 Červené ruže 83,84 [i] 13:30 Navzdory osudu 78 [i] 14:20 Diagnóza: Vražda I. 15,16 [i] 15:50 Starý III. 11 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 83,84 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 6 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 6 [i] 22:00 James Bond na JOJ PLUS: Diamanty sú večné [i] 00:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 23/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 07:55 Zoom 85/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 5/13 [i] 10:55 Zoom 85/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 23/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 15:00 Dr. House II. 5/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 24/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 17:55 Zoom 85/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 20:00 Dr. House II. 6/24 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 5/13 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 6/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 10/20 [i] 23:55 Zoom 85/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 02:00 Damages - Pavučina moci 5/13 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 6/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince III. 10/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Alumitub - část 2 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 8 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Policejní motorka část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:40 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 09:35 Jak to dělají 4 [i] 10:00 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 10:30 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Americký chopper [i] 12:20 Jízda: Fáro [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na počest Davida Manna část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 15:30 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 16:25 Miami Ink: Ami and Nunez kupují bar [i] 17:20 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 19:10 Jak to dělají 5 [i] 19:40 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 20:05 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 21:00 Průmyslový fanatik: Silnice [i] 21:30 Průmyslový fanatik: Pryž [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Co s oxidem uhličitým? [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 23:45 Jízda: Heavy Metal [i] 00:40 Americká rychlá kola: Alumitub - část 3 [i] 01:40 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 04:05 Jak to dělají 5 [i] 04:35 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:40 Papír [i] 10:00 Jíška [i] 10:35 Brněnské kolo [i] 11:30 Husa [i] 11:55 Pozdraveno budiž světlo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 21/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 17/28 [i] 15:05 Tip a Tap 15,16/26 [i] 15:20 Opera nás baví 7/10 [i] 15:45 Věda je zábava III 23/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Chemie proti mikrobům [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 6/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 20/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 7/13 [i] 22:55 Na moll... [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 38/86 [i] 00:05 McLeodovy dcery I 21/22 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Osudové okamžiky [i] 01:20 Rajské zahrady 3/13 [i] 01:35 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Zajímavosti z regionů [i] 03:50 Zajímavosti z regionů Brno 04:15 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:40 U nás v Evropě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 1/4 [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 38/86 [i] 15:40 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 15:45 Svět zázraků: Riskantní natáčení 2/12 [i] 16:10 Seurat: Nedělní odpoledne na ostrově Grande Jatte [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 8/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 19/30 [i] 19:25 Medúza [i] 20:00 Slaměný klobouk [i] 21:30 Let prostorem a časem [i] 22:00 Báječná léta bez opony [i] 22:15 Film o filmu Muži v říji [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dvojhlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:05 Příští stanice Greenwich Village [i] 01:55 Studená válka v oblacích [i] 02:45 Proměny českého venkova 3/4 [i] 03:05 Retro [i] 03:30 Sváteční slovo lutherského faráře [i] 03:35 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:10 Po hladině: Sluch [i] 04:30 Primárius [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 49 [i] 09:30 Kaleidoskop [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 11 [i] 12:40 Ženatý se závazky 213 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 20 [i] 14:10 Odložené případy II 14 [i] 15:05 Superman III 15 [i] 16:05 Beze stopy IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 18 [i] 18:30 Ulice 1463, 1464 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 139 [i] 21:20 Kriminálka Miami VI 9 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Let vetřelce [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas 5 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Hejbni kostrou [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 9 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 3 [i] 08:15 M*A*S*H 238 [i] 08:45 Knight Rider II 22 [i] 09:45 Policie Hamburk I 3 [i] 10:45 To je vražda, napsala XII 1 [i] 11:45 Policie - New York XI 10 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky VI 10 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 13 [i] 13:40 Čarodějky I 8 [i] 14:40 Médium I 3 [i] 15:40 Julie Lescautová III 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 4 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 17 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 6 [i] 23:35 Spravedlnost 6 [i] 00:30 Wolffův revír III 4 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Sinan Toprak I 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 36/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 99-100/188 [i] 09:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 36/160 [i] 10:55 Viktória 36/171 [i] 11:40 Ženatý so záväzkami X. 8/26 [i] 12:10 Ulica III. 36/260 [i] 13:00 Rebeli I. 50/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 35/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 8/26 [i] 15:25 Macocha 37/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 101-102/188 [i] 18:05 Ulica III. 37/260 [i] 19:00 Rebeli I. 51/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 37/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 36/351 [i] 22:20 Viktória 37/171 [i] 23:10 Posledný pomstiteľ [i] 00:50 Osudové stretnutie 37/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 37/260 [i] 03:00 Macocha 37/120 [i] 03:45 Júlia - Cesty za šťastím 36/351 [i] 04:35 Posledný pomstiteľ [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Legenda o slavném návratu [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tygří srdce [i] 13:30 Pojízdná show [i] 14:55 Doživotní šance [i] 16:30 Malcolm X [i] 19:45 Dálnice 60 [i] 21:45 Zrůda [i] 23:40 Šňup [i] 01:20 Plíživý děs [i] 03:00 Pokojný bojovník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:15 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Snooker [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 14 [i] 06:00 Dotek anděla III 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 13 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 10:00 Pomluva [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 16:00 Céline [i] 18:00 Ochránce II 14 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 20:00 Drzá Jordan V 2 [i] 21:00 Cesta úspěchu [i] 23:00 Shania [i] 01:00 Clara Shellerová 4 [i] 02:00 Být Erikou 4 [i] 03:00 Hrátky s nebezpečím [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Znovuobjevitelé 22 [i] 06:00 Kamenné monumenty 16 [i] 06:35 Kamenné monumenty 17 [i] 07:05 Buď já nebo pes 49 [i] 08:00 Pohlednice z chalupy 03 [i] 08:30 Pohlednice z chalupy 04 [i] 09:00 Maminka stávkuje 32 [i] 09:35 Skryté možnosti 32 [i] 10:05 Co nám prospívá 16 [i] 11:05 Co nám prospívá [i] 12:05 Pohlednice z chalupy 03 [i] 12:35 Pohlednice z chalupy 04 [i] 13:05 Chytrý průvodce po… 03 [i] 13:35 Chytrý průvodce po… 04 [i] 14:05 Kamenné monumenty 16 [i] 14:35 Kamenné monumenty 17 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 12 [i] 16:10 Maminka stávkuje 32 [i] 16:45 Skryté možnosti 32 [i] 17:15 Co nám prospívá [i] 18:15 Buď já nebo pes 49 [i] 19:10 Dítě naší doby 21 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 23 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 24 [i] 21:20 Když se Země zatřese 07 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 02 [i] 23:25 Britské impérium v barvě 02 [i] 00:25 Pohromy století 41 [i] 01:20 Komunismus [i] 02:25 Slavné bitvy Británie 02 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Britské impérium v barvě 02 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 23 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 41 [i] 06:00 2 blbouni v Paříži [i] 07:35 Šílená láska [i] 09:10 Let's Dance 2 [i] 10:45 Úhel pohledu [i] 12:10 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 13:25 Nikdy to nevzdávej [i] 15:15 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 17:40 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 19:35 Pan tělocvikář [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží 3 [i] 21:30 Na stojáka 67 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 23:50 Netopýři: Chuť krve [i] 01:15 Podvod