Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 13/22 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:45 Kapitán II. 6/8 [i] 11:40 Cookie [i] 13:15 Bez stopy III. 6/23 [i] 14:10 Priatelia VII. 18-19/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 16/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:50 Prvý krok 5/13 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:30 Texaskí rangeri [i] 01:00 Smrtonosná epidémia [i] 02:30 A - tím IV. 5/23 [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 4/11 [i] 04:45 Kobra 11 V. 16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 6/7 [i] 09:10 Šláger na šláger [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 67/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 68/91 [i] 11:20 Sila lásky I. 242 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 25/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky III. 70/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 71/200 [i] 18:00 Snívajte s nami [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Túžba po láske [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Klinika Grace V. 5/24 [i] 23:00 V sieti CIA 2/3 [i] 00:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 17/26 [i] 01:00 Zostane to v rodine [i] 01:40 Slovensko dnes [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Góly body sekundy [i] 02:25 Extra [i] 03:05 Sila lásky III. 70/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 71/200 [i] 04:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 17/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Enviro [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 22/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Slovensko pre začiatočníkov [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Slovenské miniatúry [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Poklady sveta IV. [i] 14:10 Umenie 09 [i] 14:40 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 18:55 Z lásky k zvieratám 16 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:40 Anjeli strážni [i] 00:05 TKN [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Autosalón [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 35 [i] 09:20 Vražedný omyl [i] 11:30 Krutá minulosť [i] 13:20 C. S. I. : Kriminálka New York V. 6 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 15:10 Vražedné čísla 10 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 36 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 320 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 3 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 7 [i] 22:55 Webmaster - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Črepiny - NOVÉ ČASTI [i] 00:30 Pomsta šprtov: Nová generácia [i] 02:10 Celebrity CAMP [i] 04:15 Črepiny - NOVÉ ČASTI [i] 04:45 Prípady Elizabeth [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Skutočné príbehy [i] 06:50 Zorro 83 [i] 07:15 Zvieracia klinika [i] 07:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 28,29 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 10 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 3 [i] 11:45 Červené ruže 81,82 [i] 13:30 Navzdory osudu 77 [i] 14:20 Maharadžova dcéra 2 [i] 15:50 Starý III. 10 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 81,82 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 21:35 Mravnostné oddelenie II. 8 [i] 22:30 Diagnóza: Vražda I. 15,16 [i] 00:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 22/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 07:55 Zoom 85/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 1/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 4/13 [i] 10:55 Zoom 85/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 22/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 1/22 [i] 15:00 Dr. House II. 4/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 23/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 17:55 Zoom 85/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 20:00 Dr. House II. 5/24 [i] 21:00 Uneseni 3/10 [i] 22:45 Myšlenky zločince III. 9/20 [i] 23:40 Zoom 85/199 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana [i] 00:45 Posel ztracených duší 21/22 [i] 01:45 Uneseni 3/10 [i] 03:20 Myšlenky zločince III. 9/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 05:30 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 7 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Policejní motorka část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 09:35 Jak to dělají 3 [i] 10:00 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 10:30 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 11:25 Miami Ink: Yoji se rozhoduje [i] 12:20 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 13:15 Americký chopper: Policejní motorka část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 31 [i] 15:30 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 16:25 Miami Ink: Americký chopper [i] 17:20 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 19:10 Jak to dělají 4 [i] 19:40 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 20:05 Dřevorubci v močálech: Při práci vyhládne [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 21:55 Černé zlato 7 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 32 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 23:45 Jízda: Fáro [i] 00:40 Americká rychlá kola: Alumitub - část 2 [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Při práci vyhládne [i] 02:40 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 03:40 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 04:05 Jak to dělají 4 [i] 04:35 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 6/78 [i] 09:00 Léto [i] 10:20 William Forsythe [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 11:00 Jean-Michel Cousteau: Podmořské dobrodružství 4/6 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery I 20/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV 16/28 [i] 15:20 Simpsonovi XX 6/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Akvadukty 21. století [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 8 [i] 21:00 Na cestě po jihu Černé Hory [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 31/40 [i] 22:30 Bonnie a Clyde [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:50 Sex ve městě VI 3/20 [i] 01:20 McLeodovy dcery I 20/22 [i] 02:05 Po stopách [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 7/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Opera nás baví 6/10 [i] 13:30 Anakonda 7/8 [i] 13:45 Král Matěj [i] 15:05 Poklady světa [i] 15:20 Pobřeží koster [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Svatováclavská jízda 2009 [i] 17:00 FK Baumit Jablonec - FC Viktoria [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Studená válka v oblacích [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Neskutečné historky 2/9 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Událost sezony - sázka na kvalitu 2009 [i] 01:40 Knižní svět [i] 01:55 Báječná léta bez opony [i] 02:10 Vzkaz Evy Králíkové [i] 02:25 Máte slovo 03:10 POKR [i] 03:40 Československý filmový týdeník 751/2379 [i] 03:50 Thom Yorke, Albert Hammond, Jr., Envelopes [i] 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 48 [i] 09:30 Rozbouřená řeka [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk II 10 [i] 12:45 Ženatý se závazky 212 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger IV 19 [i] 14:10 Odložené případy II 13 [i] 15:05 Superman III 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 17 [i] 18:30 Ulice 1461, 1462 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Dr. House V 7 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 15 [i] 23:35 Lži a zrada [i] 01:05 Novashopping 01:25 Bujné fantazie 8 [i] 01:55 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Partie 06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 8 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 2 [i] 08:15 M*A*S*H 237 [i] 08:45 Knight Rider II 21 [i] 09:50 Policie Hamburk I 2 [i] 10:45 To je vražda, napsala XI 22 [i] 11:45 Policie - New York XI 9 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky VI 9 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 12 [i] 13:40 Čarodějky I 7 [i] 14:40 Médium I 2 [i] 15:40 Julie Lescautová III 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 3 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 3 [i] 23:25 Přešlapy 4 [i] 00:30 Wolffův revír III 3 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Sinan Toprak I 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skutočný príbeh: Vyhrala som Superstar [i] 06:50 Osudové stretnutie 35/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 97-98/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 35/160 [i] 11:00 Viktória 35/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 7/26 [i] 12:15 Ulica III. 35/260 [i] 13:10 Rebeli I. 49/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 34/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 7/26 [i] 15:35 Macocha 36/120 [i] 16:25 Skrytá vášeň 99-100/188 [i] 18:05 Ulica III. 36/260 [i] 19:00 Rebeli I. 50/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 36/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 35/351 [i] 22:25 Viktória 36/171 [i] 23:15 Utajené znásilnenie [i] 00:50 Osudové stretnutie 36/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 36/260 [i] 03:05 Macocha 36/120 [i] 03:45 Júlia - Cesty za šťastím 35/351 [i] 04:35 Utajené znásilnenie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Agent 117 [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Lavina [i] 13:45 Mladý dračí ninja [i] 15:15 Artušův meč [i] 16:45 Zabít Elizabeth [i] 18:20 Po čem ženy touží [i] 20:25 Legenda o slavném návratu [i] 22:30 Načasovaná smrt [i] 00:00 Předmět lásky [i] 01:30 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 03:10 Advokát chudých [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:30 All sports [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:10 All sports [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 13 [i] 06:00 Dotek anděla III 14 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 10:00 Drsné městečko [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 16:00 Být Erikou 4 [i] 17:00 Clara Shellerová 4 [i] 18:00 Ochránce II 13 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 20:00 Drzá Jordan V 1 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 23:00 Hříchy minulosti [i] 01:00 Céline [i] 03:00 Hrátky s nebezpečím [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 22 [i] 06:00 Kamenné monumenty 14 [i] 06:30 Kamenné monumenty 15 [i] 07:05 Buď já nebo pes 48 [i] 08:00 Pohlednice z chalupy 01 [i] 08:30 Pohlednice z chalupy 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 31 [i] 09:35 Skryté možnosti 31 [i] 10:05 Co nám prospívá 15 [i] 11:05 Jsme zvědaví 02 [i] 12:10 Pohlednice z chalupy 01 [i] 12:40 Pohlednice z chalupy 02 [i] 13:10 Chytrý průvodce po… 01 [i] 13:40 Chytrý průvodce po… 02 [i] 14:05 Kamenné monumenty 14 [i] 14:40 Kamenné monumenty 15 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 11 [i] 16:10 Maminka stávkuje 31 [i] 16:45 Skryté možnosti 31 [i] 17:15 Jsme zvědaví 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes 48 [i] 19:10 Dítě naší doby 20 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 21 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 22 [i] 21:20 Když se Země zatřese 06 [i] 22:20 Slavné bitvy Británie 01 [i] 23:25 Britské impérium v barvě 01 [i] 00:25 Pohromy století 40 [i] 01:20 Komunismus [i] 02:25 Slavné bitvy Británie 01 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Britské impérium v barvě 01 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Já a moje příšera [i] 07:50 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 09:50 P.S. Miluji tě [i] 11:55 Okamžik zlomu [i] 13:45 2 blbouni v Paříži [i] 15:20 Šílená láska [i] 16:55 Let's Dance 2 [i] 18:30 Úhel pohledu [i] 20:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:00 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 23:35 Smrtonosná past [i] 01:45 Berlínské spiknutí [i] 03:30 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Velká láska III. : U soudu 4 [i] 10:00 Výlet do Saint Tropez [i] 11:40 Hrdinové a zbabělci [i] 13:10 Ratatouille [i] 14:55 Křižovatka smrti 3 [i] 16:25 Někdo jiný [i] 17:40 Velkej biják [i] 19:00 Paříži, miluji Tě [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 2