Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Jugi a Pyramída svetla [i] 07:05 Moja mama veterinárka I. 12/13 [i] 08:00 Bieli vlci III.: Volanie Bieleho vlka [i] 09:40 90210: Nová generácia [i] 10:40 Česko Slovenská SuperStar [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Neskrotná Angelika [i] 15:50 Nevesta na úteku [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Fringe 3/22 [i] 23:55 Mimic 2 [i] 01:20 Pach krvi [i] 02:45 Hriešne prázdniny v Malibu [i] 04:00 Napoleon dynamit [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Pocoyo II. 27/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba II. 25 [i] 07:10 Malí Einsteini 3/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 3/39 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Hannah Montana II. 14/30 [i] 09:20 Štvrtá hlava draka [i] 10:30 Divoká Čína 3/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 7/13 [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:05 Zmenáreň [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VII 1/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VII 2/26 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:05 Nemilosrdný vrah [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Chodili sme spolu [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Monológ Juraja J. [i] 07:00 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Môj dom - môj hrad [i] 08:55 TKN [i] 09:25 Kapura [i] 10:05 Farmárska revue [i] 10:25 Československý filmový týždenník [i] 10:40 Bohoslužba Apoštolskej cirkvi [i] 11:40 Žakýlska Veronka [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Osobnosti televíznej obrazovky - k nedožitým 90-tinám Mikuláša Hubu [i] 14:25 Slovenské miniatúry [i] 14:40 Folklórny festival Gombasek [i] 15:40 Poklady sveta IV. [i] 15:55 Záchranári 4/6 [i] 16:55 Zlaté hity [i] 17:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Na križovatke SK+CZ [i] 21:40 Umenie 09 [i] 22:10 Festivalové minúty z MFF Horský film [i] 22:20 Dlhá krátka noc [i] 23:35 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela 1/6 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 Vyhlásený za mŕtveho [i] 08:15 Zviera 2 [i] 10:00 Profesionáli III. 7 [i] 11:00 Stratené duše III 8 [i] 11:55 C. S. I. : Kriminálka New York V. 6 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 Odsúdené 13, 14 [i] 16:00 KEBY BOLO KEBY - Rozhodnutia, ktoré zmenili ich životy 1, 2/12 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 OSTROV SMRTI - KTO PREŽIL? [i] 00:40 Veľké problémy v Malej Číne [i] 02:20 OSTROV SMRTI - KTO PREŽIL? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dr. Hermanová [i] 06:45 Zorro 81,82 [i] 07:40 Julie Lescautová VI. 11 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 30,31 [i] 11:00 Zorro 83 [i] 11:30 De Facto [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Doktorka Quinnová 65,66 [i] 15:25 Danielle Steelová:Odkaz z Vietnamu 1/2 [i] 17:00 Párna a nepárna [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Maharadžova dcéra 2 [i] 21:35 Bozk pred smrťou [i] 23:10 V uliciach San Francisca 30,31 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 15/26 [i] 07:00 Eli Stone 7/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 12/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 6/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 7/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 8/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 14/18 [i] 14:00 All Saints V. 36/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 15/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 12/15 [i] 19:00 Eli Stone 8/13 [i] 20:00 Boj o čas 1/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 11/21 [i] 22:00 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 00:20 Pacovo mužstvo IV. 2/23 [i] 02:15 Podstata strachu 10/13 [i] 03:00 Boj o čas 1/13 [i] 03:50 Eli Stone 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 3 [i] 06:25 Jak to dělají 9 [i] 06:50 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 07:15 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 08:10 Možné i nemožné 5 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 9 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Poslední velký závod [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Těžba dřeva v bahně [i] 11:50 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 13:40 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 14:35 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 15:30 Možné i nemožné 2 [i] 16:25 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 17:20 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 18:15 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 19:10 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 20:05 Bořiči mýtů 125 [i] 21:00 Můj šokující příběh: Největší děti světa [i] 21:55 Ztracený ráj 2 [i] 22:50 Sérioví vrazi: Arthur Shawcross [i] 23:45 Největší zlo: Vraždící ženy [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 01:40 Discovery uvádí: Projekt Země: Bezmezná energie větru [i] 02:40 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 03:40 Jak to dělají 1 [i] 04:05 Bořiči mýtů 125 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 3/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 3/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 3/13 [i] 06:50 Ferda 25/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Film o filmu Muži v říji [i] 11:10 Náhrdelník 1/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zakletý vrch [i] 14:10 Léto [i] 15:30 Člověčiny Adolfa Borna [i] 16:00 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 3/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo lutherského faráře Jaroslava Kratky [i] 17:15 Horákovi 7/26 [i] 18:10 Škola pro život 3/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Les mrtvých [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Sherlock Holmes [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Mrtví jako já II 6/15 [i] 00:40 Svět umění: Kafka podle Rybczynského 6/7 [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Na cestě po Viti Levu [i] 02:45 Keltský šperk [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Folklorní magazín [i] 05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2009 - Karlovac 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 751/2379 [i] 08:45 Vzkaz Evy Králíkové [i] 09:00 Filmopolis [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:15 Film 2009 [i] 10:45 Po hladině: Sluch [i] 11:05 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Příchod barbarů 1/4 [i] 12:00 Šípková Růženka [i] 14:00 Terra musica [i] 14:45 Film o filmu Protektor [i] 15:00 Svět umění: Kafka podle 6/7 [i] 16:00 Svatováclavská jízda 2009 [i] 16:15 Vykradač hrobů [i] 17:35 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 5/13 [i] 19:30 Simpsonovi XX 6/21 [i] 20:00 Poslové z Čech [i] 20:55 Jedna bulharská diagnóza [i] 21:55 Na plovárně s Usainem Boltem [i] 22:25 Tančírna [i] 00:15 Amy Winehouse: Live in London [i] 01:10 Kniha mého srdce - finále [i] 02:20 Kniha mého srdce - vyhlášení [i] 02:30 Čétéčko [i] 02:50 Ohlédnutí 03:05 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 6/6 [i] 04:00 Rajské zahrady 3/13 [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat II 13 [i] 06:30 Moto GP - Velká cena Austrálie [i] 08:10 Policajt v Africe [i] 10:20 Smrtelná lavina [i] 12:10 To nevymyslíš [i] 13:20 Rodina podle plánu [i] 15:05 Belphegor - Fantom Louvru [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 VC Brazílie [i] 19:40 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:10 Střepiny [i] 22:40 Poslední výsadek [i] 00:35 VC Brazílie [i] 00:50 Báječní lidé 15 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:20 Polepšovna mazlíčků [i] 02:50 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 14 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 15 [i] 07:20 Bejbybum I 10 [i] 07:45 Chůva k pohledání III 1 [i] 08:15 Hitlerovi muži II 6 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 235 [i] 10:25 M*A*S*H 236 [i] 11:00 Partie 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Komisař Rex VIII 4 [i] 14:05 Dva týdny štěstí [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 2 [i] 20:00 Vraždy v Oxfordu 7 [i] 22:15 Zakázané ovoce [i] 00:40 Zlá hodina [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Inspektor Balko 41 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 07:40 Skrytá vášeň 95-96/188 [i] 09:15 Muži na stromoch I. 4/22 [i] 10:05 Avignonské proroctvo 1/8 [i] 11:30 Slávici na ulici [i] 12:00 Chuťovky [i] 13:10 Rebeli I. 48/215 [i] 14:05 Avignonské proroctvo 1/8 [i] 15:05 Columbo II. 5/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 97-98/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 4/22 [i] 19:00 Rebeli I. 49/215 [i] 20:00 Anglický pacient [i] 23:10 Skutočný príbeh: Vyhrala som Superstar [i] 00:45 Anglický pacient [i] 03:30 Columbo II. 5/8 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 V moci snů [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Šťastná ruka [i] 13:35 Lavina [i] 15:10 Mladý dračí ninja 2. [i] 16:45 Zachraňte Mozarta [i] 18:05 František je děvkař [i] 19:30 Purpurové květy [i] 21:20 Smrtící lekce [i] 23:00 Zabiják bez tváře [i] 00:35 Buenos Aires 1977 [i] 02:20 Plíživý děs [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Stolní tenis [i] 09:00 Stolní tenis [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Stolní tenis [i] 15:00 Snooker [i] 16:00 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 12 [i] 06:00 Dotek anděla III 13 [i] 07:00 Život v buši III 7 [i] 08:00 Život v divočině 7 [i] 09:00 Námořní hlídka I 11 [i] 10:00 Bláznivá svatba [i] 12:00 Být Erikou 3 [i] 13:00 Clara Shellerová 3 [i] 14:00 Hříchy minulosti [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 18:00 Drzá Jordan IV 19 [i] 19:00 Drzá Jordan IV 20 [i] 20:00 Clara Shellerová 4 [i] 21:00 Být Erikou 4 [i] 22:00 Médium IV 13 [i] 23:00 Médium IV 14 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 02:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 03:00 Život v buši III 7 [i] 04:00 Život v divočině 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 56 [i] 06:00 Nejtěžší práce historie 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 31 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 32 [i] 08:00 Za sportem kolem světa 02 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 09:15 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 10:15 Vítejte na svatební hostině 26 [i] 10:40 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 11:05 Lidé a místa na Zemi: Lofoten [i] 11:20 Impéria 06 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 01 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 02 [i] 13:30 Skryté možnosti 57 [i] 14:00 Skryté možnosti 58 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 22 [i] 15:25 Řeč hmyzí říše 09 [i] 15:45 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 16:15 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 06 [i] 17:15 Černá káva 03 [i] 18:20 Buď já nebo pes 57 [i] 19:10 Zelené nápady pro modrou planetu 05 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 06 [i] 20:10 Řeč hmyzí říše 09 [i] 20:30 Léto očima vědy [i] 21:30 Impéria 07 [i] 22:35 Sexuální revoluce 03 [i] 23:30 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 00:30 Historie podsvětí 07 [i] 01:30 Obnažená planeta 06 [i] 02:30 Za sportem kolem světa 02 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 20 [i] 04:40 Interiéry 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 42 [i] 06:00 Na domácí půdě [i] 07:45 Stěhování pana McAllistera [i] 09:15 Před kamerou 42 [i] 09:45 Živoj jde dál [i] 11:40 Já a moje příšera [i] 13:30 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 15:35 P.S. Miluji tě [i] 17:40 Okamžik zlomu [i] 19:30 Před kamerou 43 [i] 20:00 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 21:55 Rezident Evil: Zánik [i] 23:25 Na stojáka 67 [i] 23:55 Mlátička [i] 01:25 Až na krev [i] 04:00 Zmije [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Haló, tady Shirlee [i] 09:35 Velký dům [i] 11:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:00 Anna a král [i] 15:25 Let 93 [i] 16:55 Angel [i] 18:50 Postrach Dennis o Vánocích [i] 20:20 Svatby jako řemen [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 23:45 Absurdistán [i] 01:05 Gone Baby Gone [i] 02:55 Vycházející slunce [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Krása hadů [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 8 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 9 [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 07:15 Nejzábavnější zvířata na zemi 8 [i] 07:45 Zápisník lovce krokodýlů: Záchrana krokodýlů v Jižním Pacifiku [i] 08:40 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Posunování hranic [i] 09:05 Veterinární policie Phoenix: Bludný bígl [i] 09:55 Lovec krokodýlů: Plavání s aligátory [i] 10:50 SOS živočišné říše 7 [i] 11:15 SOS živočišné říše 8 [i] 11:45 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Na pokraji [i] 12:10 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Posunování hranic [i] 12:40 Surikatí království: Sestra v akci [i] 13:05 Surikatí království: Konec romantiky [i] 13:35 Opičí život 3 [i] 14:00 Opičí život 4 [i] 14:30 Dospívání…: Gepardi [i] 15:25 Veterinář na volné noze 11 [i] 15:50 Veterinář na volné noze 12 [i] 16:20 Lovec krokodýlů: Cesta do rudé pouště [i] 17:15 Echo a sloni z Amboseli 11 [i] 17:40 Echo a sloni z Amboseli 12 [i] 18:10 Služební psi: Hra na schovávanou [i] 19:10 Dobrodružství Austina Stevense: Noc hyeny [i] 20:05 Nezkrotná příroda: Útok tygra na ošetřovatele [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 21:55 Přežili kousnutí 6 [i] 22:50 Veterinární policie Phoenix: Dálniční hlídka [i] 23:45 Žralok po setmění [i] 00:40 Nezkrotná příroda: Útok tygra na ošetřovatele [i] 01:35 Echo a sloni z Amboseli 11 [i] 02:00 Echo a sloni z Amboseli 12 [i] 02:30 Přežili kousnutí 6 [i] 03:25 Veterinární policie Phoenix: Dálniční hlídka [i] 04:20 Surikatí království: Konec romantiky [i] 04:45 Opičí život 4 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:40 Ostrovní zprávy [i] 12:30 Tajná zpověď [i] 14:00 Presumpce viny