Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Deti z ostrova pokladov 2: Obluda z ostrova pokladov [i] 07:20 Alf II. 18/24 [i] 07:50 Dvaja pátrači: Spy Kids 2 [i] 09:40 Krok za krokom II. 6-7/24 [i] 10:35 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 12:50 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 13:40 Bezmocná [i] 15:25 Taxi 3 [i] 17:00 Partička [i] 17:45 Skvelý deň [i] 18:30 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - semifinále [i] 22:10 Ostreľovač [i] 00:30 Sľub [i] 02:15 Dracula II: Vzkriesenie [i] 03:35 Equilibrium [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zostane to v rodine [i] 05:45 Zmenáreň [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo II. 26/52 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba II. 24 [i] 07:10 Malí Einsteini 2/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 2/39 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Páni zo semaforu [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Lassie II 19/26 [i] 09:35 Hannah Montana II. 13/30 [i] 10:00 Falcon Beach 21/26 [i] 10:50 MINI TALENT SHOW [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:40 Začnem od seba 2/4 [i] 14:30 Odvrátená tvár hôr, II. [i] 16:05 Vôňa kvetov a vetra 7/14 [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VI 25/26 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VI 26/26 [i] 18:30 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:15 Pošta pre teba - Návraty [i] 22:10 Skutočný príbeh: Smrteľné zvádzanie [i] 23:40 Solaris [i] 01:15 Ucho ihly [i] 03:00 Skutočný príbeh: Smrteľné zvádzanie [i] 04:25 Správy STV [i] 04:45 Góly body sekundy [i] 04:55 Paláce Európy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 12/26 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Extr@français 6/13 [i] 08:55 Staroveké objavy I. 3/3 [i] 09:50 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 11:20 TKN [i] 11:50 Bienále ilustrácií Bratislava 2009 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Duchovia 5/34 [i] 14:10 Poltón [i] 14:35 GEN.sk [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 15:55 Radosť zo života [i] 16:25 Hitmánia [i] 17:10 Očakávanie alebo Od sametu po summit [i] 17:45 Slovenské misie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dych domova [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy - mix [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:10 Festivalové minúty z MFF Horský film [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 00:10 BJD 2008 [i] 01:30 Motormagazín [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:49 Záver vysielania 04:15 Správy STV [i] 04:35 Národnostné správy - mix [i] 04:45 Test magazín [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PRVÉ NOVINY 05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 07:00 TV JOJ DEŤOM: Rozprávková jazda [i] 07:30 TV JOJ DEŤOM: Barbie ako Princezná z ostrova [i] 09:15 Simpsonovci VIII. 17 [i] 09:45 TV JOJ DEŤOM: Cililing [i] 11:20 Skutočný príbeh: Zlodej detí [i] 13:20 Mafia! [i] 15:00 Vyhlásený za mŕtveho [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 7 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Nepriestrelný mních [i] 22:30 Sexi kosť [i] 00:50 Zviera 2 [i] 02:30 Parťák [i] 04:00 KRIMI NOVINY 04:25 NOVINY TV JOJ 04:45 Veľké problémy v Malej Číne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 2 [i] 06:00 Air America 6,7 [i] 07:40 V mene lásky 79,80 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 28,29 [i] 11:00 Zorro 81,82 [i] 12:00 Stredomorie [i] 13:45 Air America 6,7 [i] 15:25 Doktorka Quinnová 65,66 [i] 17:00 Siska 53 [i] 18:00 Chalupári 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Julie Lescautová VI. 11 [i] 21:30 Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 1/2 [i] 23:00 V uliciach San Francisca 28,29 [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 14/26 [i] 07:00 Eli Stone 6/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha 11/18 [i] 09:00 Hvězdná brána II. 3/22 [i] 10:00 Hvězdná brána II. 4/22 [i] 11:00 Hvězdná brána II. 5/22 [i] 12:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha 13/18 [i] 14:00 All Saints V. 35/43 [i] 15:00 Vodní krysy III. 14/26 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 18:00 Poslední trosečník XIV. - Fiji 11/15 [i] 19:00 Eli Stone 7/13 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 21:00 CSI: New York IV. 10/21 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 3/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 4/13 [i] 00:00 Genesis - vrahova duše 1/22 [i] 01:10 Genesis - vrahova duše 2/22 [i] 02:15 CSI: New York IV. 10/21 [i] 03:00 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 03:45 Eli Stone 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Alumitub - část 1 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 2 [i] 06:25 Přípravy na mezinárodní automobilové závody: Monte Carlo - vítězství nebo porážka? [i] 07:15 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 08:10 Miami Ink: Výcvikový tábor pro krásky [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 10:00 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 10:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Bezmezná energie větru [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 12:45 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 13:40 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 14:35 Možné i nemožné 5 [i] 15:30 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 16:25 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 16:55 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Bezmezná energie větru [i] 18:15 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 19:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 20:05 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 21:00 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 21:55 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 2 [i] 22:50 Černé zlato 6 [i] 23:45 Ztracený ráj 1 [i] 00:40 Největší zlo: Vraždící ženy [i] 01:40 Běsnění: Běsnění strojů [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Poslední velký závod [i] 03:40 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Jedinečný kousek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Počesku [i] 06:05 Šikulové [i] 06:25 Let 29 18/30 [i] 06:45 Medvěd 09 7/7 [i] 06:55 Lužickosrbské bajky 7/7 [i] 07:00 Příběhy telátka Kopejtka 7/7 [i] 07:10 Sezame, pojď si hrát 5/78 [i] 07:35 Garfield a přátelé 21/26 [i] 08:00 Všechna rána světa: Mexiko 7/16 [i] 08:15 Biblická pátrání 7/17 [i] 08:30 Král Matěj [i] 09:50 Ovečka Shaun 29/40 [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Čekání na světlo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 9/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Náš člověk na Seychellách [i] 14:35 Evropský manuál [i] 14:55 Jalna 7/16 [i] 15:40 Znovunalezený život [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Pachuť smrti 1/6 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kniha mého srdce - finále [i] 21:20 Kniha mého srdce - vyhlášení [i] 21:35 Presumpce viny [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Ďábelská svůdkyně [i] 01:10 Malý zloděj, velký zloděj [i] 02:55 13. komnata Tomáše Zelenky [i] 03:20 Pošta pro tebe [i] 04:15 Sólo pro... Terne čhave
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Rodinné stříbro [i] 06:05 Diagnóza [i] 06:20 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 06:30 Správy STV 07:00 Počesku [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 4/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Proměny českého venkova 3/4 [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Oni, my a Skitskoj [i] 12:00 Thom Yorke, Albert Hammond, Jr., Envelopes [i] 12:50 Pětka v Pomeranči [i] 13:20 Game Page [i] 13:45 Sabotáž [i] 14:15 Simpsonovi XVIII 20/22 [i] 14:40 Dunaj - hledání čisté vody [i] 15:40 Kamera na cestách: Milionářská bydlení 6/6 [i] 16:40 Pobřeží koster [i] 17:35 Poutní místa [i] 17:55 Kudykam [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Citerárium [i] 19:35 Ohlédnutí [i] 20:00 Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Filmopolis [i] 23:15 Událost sezony - sázka na kvalitu 2009 [i] 00:10 Noc s Andělem [i] 01:40 Dave Douglas & Keystone [i] 02:35 Sešli se... [i] 03:35 Kdo je kdo [i] 04:05 Ladí neladí [i] 04:50 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Spiderman 2 [i] 06:40 Batman vítězí 13 [i] 07:05 Tom a Jerry 3 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 33 [i] 08:05 Superstar [i] 09:35 Kapitán Korda [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hotel Modrá hvězda [i] 14:15 Nova Author Cup 2009 [i] 14:30 Odvážný Crusoe 7 [i] 15:25 Jak svět přichází o básníky [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:05 Hadi v letadle [i] 00:05 Requiem pro panenku [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 03:05 Hejbni kostrou [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 13 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 14 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Bejbybum I 9 [i] 07:55 Fresh Prince IV 20 [i] 08:25 Chůva k pohledání II 26 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 233 [i] 10:25 M*A*S*H 234 [i] 11:00 Zničující katastrofy 2 [i] 12:05 Columbo [i] 14:00 Postel plná růží [i] 15:50 Báječný den [i] 18:00 Super drbna 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 1 [i] 20:00 Firewall [i] 22:25 Predátor 2 [i] 00:35 Bouře století Stephena Kinga [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Dvojí nasazení 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Jej Veličenstvo [i] 07:35 Skrytá vášeň 93-94/188 [i] 09:10 Muži na stromoch I. 3/22 [i] 10:00 Summerland II. 13/13 [i] 10:50 Slávici na ulici [i] 11:45 Chuťovky [i] 12:55 Rebeli I. 47/215 [i] 13:50 Summerland II. 13/13 [i] 14:40 Columbo II. 4/8 [i] 16:25 Skrytá vášeň 95-96/188 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 3/22 [i] 19:00 Rebeli I. 48/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 21:50 Evanjelium podľa vraha [i] 23:35 Príliš dlhé zásnuby [i] 01:50 Columbo II. 4/8 [i] 03:25 Slávici na ulici [i] 03:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Po čem ženy touží [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Přistání naslepo [i] 13:40 Pojízdná show [i] 15:05 Skejťák 2. [i] 16:40 Fantom opery [i] 19:00 V moci snů [i] 20:40 František je děvkař [i] 22:05 Krivák [i] 23:45 Plíživý děs [i] 01:15 Konkurz [i] 03:00 Krivák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Stolní tenis [i] 19:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 11 [i] 06:00 Dotek anděla III 12 [i] 07:00 Sestra i matka [i] 09:00 Ochránce II 8 [i] 10:00 Ochránce II 9 [i] 11:00 Námořní hlídka I 10 [i] 12:00 Bláznivá svatba [i] 14:00 Céline [i] 16:00 Clara Shellerová 3 [i] 17:00 Být Erikou 3 [i] 18:00 Ochránce II 10 [i] 19:00 Ochránce II 11 [i] 20:00 Ochránce II 12 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 14 [i] 23:00 Hrátky s nebezpečím [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 03:00 Sestra i matka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Znovuobjevitelé 20 [i] 06:00 Úsvit lidstva 02 [i] 07:05 Ulice světa 11 [i] 07:35 Ulice světa 12 [i] 08:05 Lodě, které změnily svět 03 [i] 08:50 Řeč hmyzí říše 03 [i] 09:10 Tělo v číslech 02 [i] 10:05 Jsme zvědaví 02 [i] 11:10 Co nám prospívá 23 [i] 12:10 Pokusní králíci 06 [i] 12:40 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 13:40 Skryté možnosti 55 [i] 14:10 Skryté možnosti 56 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 21 [i] 15:40 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 16:10 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 16:40 Mistři švindlu 05 [i] 17:15 Černá káva 02 [i] 18:20 Buď já nebo pes 56 [i] 19:05 Zelené nápady pro modrou planetu 03 [i] 19:35 Zelené nápady pro modrou planetu 04 [i] 20:05 Řeč hmyzí říše 08 [i] 20:25 O2 [i] 21:25 Impéria 06 [i] 22:30 Sexuální revoluce 02 [i] 23:25 Anatomie přírodní katastrofy 02 [i] 00:25 Za sportem kolem světa 02 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 21 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 22 [i] 02:25 Vůně dálek 03 [i] 03:25 Místa ve Středomoří 19 [i] 04:30 Divoká zvěř Karpat 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Keith [i] 07:35 Dr. Dolittle 3 [i] 09:10 Kouzelná romance [i] 10:55 Velký průšvih [i] 12:20 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 14:45 Bláznovo zlato [i] 16:35 Keith [i] 18:10 Beowulf [i] 20:00 Denní hlídka [i] 22:10 Sejmi je všechny [i] 23:35 Poloprofesionál [i] 01:10 V údolí Elah [i] 03:10 Katie Morganová o pornu [i] 03:40 Milovaný Joshua [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Král idiotů [i] 09:40 Vibrace [i] 11:20 61. Emmy Awards [i] 13:20 Můj skvělý tatínek [i] 15:00 Divoké vlny [i] 16:25 Nevítaná návštěva [i] 18:15 Noc v muzeu [i] 20:05 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží 2 [i] 22:00 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 23:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 00:55 Můj nový revolver [i] 02:35 Stav obležení [i] 04:30 Velká láska III. : Královna plesu 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Zabijáci oceánu [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 6