Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 12/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Kapitán II. 5/8 [i] 11:40 Miesto činu: Deň lovca [i] 13:20 Bez stopy III. 5/23 [i] 14:15 Priatelia VII. 16-17/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 15/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Fešák [i] 23:15 Svedkyňa vraždy [i] 00:50 Ochranca [i] 02:20 Nepriateľská akcia [i] 03:50 Kocka 0 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 5/7 [i] 09:05 Šláger na šláger [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 65/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 66/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 241 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 24/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 68/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 69/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:00 Blázniví partneri [i] 00:30 Špirála 1/8 [i] 01:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 15/26 [i] 01:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 16/26 [i] 02:15 Sila lásky III. 68/200 [i] 03:05 Sila lásky III. 69/200 [i] 03:55 Slovensko dnes [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 15/26 [i] 04:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 16/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 21/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Veľké himalájske dobrodružstvo [i] 12:25 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:20 Zdolať svoj Everest [i] 13:50 Veľké záhady [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému . . [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - rodina [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 12/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Staroveké objavy I. 3/3 [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Festivalové minúty z MFF Horský film [i] 22:15 Štúdio Dialóg po 20 rokoch [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica IV 11/20 [i] 00:30 Hviezdna loď Galactica IV 12/20 [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 34 [i] 09:20 Vražedné čísla 9 [i] 10:20 Medicopter 117 24 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 4 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 13:15 Medicopter 117 25 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 1/17 [i] 15:10 Kosti IV. 7 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 35 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 319 [i] 21:15 PREMIÉRA: Mafiánka [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:25 Skutočný príbeh: Zlodej detí [i] 02:00 Črepiny [i] 02:40 Prípady Elizabeth [i] 03:25 Muž z Laramie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr V. 1/15 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 26,27 [i] 07:40 V mene lásky 77,78 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 9 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 2 [i] 11:45 Červené ruže 79,80 [i] 13:30 Navzdory osudu 76 [i] 14:10 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 15:50 Starý III. 9 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 79,80 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Chalupári 2 [i] 20:50 Siska 53 [i] 22:00 Stav milosti [i] 00:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 21/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 07:55 Zoom 84/199 [i] 08:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 3/13 [i] 10:55 Zoom 84/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 21/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 15:00 Dr. House II. 3/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 22/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 17:55 Zoom 84/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 1/22 [i] 20:00 Dr. House II. 4/24 [i] 21:00 Cena za lidskost 3/7 [i] 22:00 Zakázané metody 5/13 [i] 22:30 Zakázané metody 6/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 8/20 [i] 23:55 Zoom 84/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 02:00 Cena za lidskost 3/7 [i] 02:50 Zakázané metody 5/13 [i] 03:15 Zakázané metody 6/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince III. 8/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 4 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 6 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Africká savana [i] 08:40 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 09:35 Jak to dělají 2 [i] 10:00 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 10:30 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 11:25 Miami Ink: Kat vaří [i] 12:20 Jízda: Velké autíčko [i] 13:15 Americký chopper: Policejní motorka část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 12 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 30 [i] 15:30 Nutné k přežití: Africká savana [i] 16:25 Miami Ink: Yoji se rozhoduje [i] 17:20 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 19:10 Jak to dělají 3 [i] 19:40 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 20:05 Možné i nemožné 2 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 21:55 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 31 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 23:45 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 00:40 Americká rychlá kola: Alumitub - část 1 [i] 01:40 Možné i nemožné 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 03:40 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 04:05 Jak to dělají 3 [i] 04:35 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Party... tentokrát u Víchů [i] 09:35 Úsměvy Aleny Kreuzmannové [i] 10:10 Kohúti [i] 10:15 Příště u Vás z Hrádku u Rokycan [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 19/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 15/28 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 25/26 [i] 15:30 Let 29 18/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 16/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 33/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 7/16 [i] 18:40 Tajemství vody: Dar léčit [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 20/26 [i] 20:55 13. komnata Tomáše Zelenky [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 3/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Nebuďte policajta [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 McLeodovy dcery I 19/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Musilok [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Primárius [i] 04:35 Gorodok 7/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s nimi II [i] 05:15 Skoro jasno 7/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Josefem Jírou [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 11:05 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 14:00 Nová dobrodružství Černého Bleska 15/26 [i] 14:25 Království hraček [i] 15:00 Sportovci světa: Olympijská [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Michaelovy experimenty [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 48/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2009 - Karlovac [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 20/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků 4/5 [i] 20:55 Moje rodina IV 5/13 [i] 21:25 Sedm epoch rocku 4/7 [i] 22:15 Tahače 2009 - Le Mans a Jarama [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 I BBC se utne [i] 23:55 Gorodok 7/20 [i] 00:20 Dvojhlas [i] 00:40 Hana Hegerová [i] 01:40 Hudební setkání [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:55 Hledám práci [i] 03:20 Kudykam [i] 03:40 Rodina a já [i] 04:00 Michaelovy experimenty [i] 04:05 Sedm epoch rocku 4/7 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 47 [i] 09:30 McBride: Žena tří mužů [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 9 [i] 12:40 Ženatý se závazky 211 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 18 [i] 14:10 Odložené případy II 12 [i] 15:05 Superman III 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 16 [i] 18:30 Ulice 1459, 1460 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princ a já [i] 22:20 Hranice zlomu [i] 00:45 Smrtící temnota [i] 02:05 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 7 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 25 [i] 08:15 M*A*S*H 232 [i] 08:45 Knight Rider II 20 [i] 09:45 Policie Hamburk I 1 [i] 10:45 To je vražda, napsala XI 21 [i] 11:45 Policie - New York XI 8 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky VI 8 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice V 11 [i] 13:40 Kauzy z Bostonu I 2 [i] 14:40 Médium I 1 [i] 15:45 Julie Lescautová III 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 14 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 26 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Životní zkouška [i] 00:05 Francouzská spojka [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Sinan Toprak I 7 [i] 04:40 Inspektor Balko 40 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 34/90 [i] 07:40 Skrytá vášeň 91-92/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 34/160 [i] 10:55 Ulica III. 34/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 6/26 [i] 12:10 Rebeli I. 46/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 33/351 [i] 13:55 Viktória 34/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 6/26 [i] 15:30 Macocha 35/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 93-94/188 [i] 18:05 Ulica III. 35/260 [i] 19:00 Rebeli I. 47/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 35/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 34/351 [i] 22:25 Viktória 35/171 [i] 23:15 Jej Veličenstvo [i] 01:10 Osudové stretnutie 35/90 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Ulica III. 35/260 [i] 03:25 Macocha 35/120 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Hlavní zprávy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pojízdná show [i] 13:25 Přistání naslepo [i] 15:05 Tygří srdce [i] 16:35 Podivné experimenty [i] 18:35 Fantom opery [i] 20:55 Po čem ženy touží [i] 23:00 Jiná perspektiva [i] 00:50 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 02:30 Chuť melounů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:15 Bowling [i] 23:15 Strongest Man [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:20 Fotbal [i] 00:40 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 10 [i] 06:00 Dotek anděla III 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Jezerní panna [i] 10:00 Poslední přání [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Čarodějnice [i] 16:00 Pomluva [i] 18:00 Ochránce II 12 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 14 [i] 01:00 Drzá Jordan IV 17 [i] 02:00 Drzá Jordan IV 18 [i] 03:00 Hrátky s nebezpečím [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Znovuobjevitelé 18 [i] 06:00 Velikonoční ostrov [i] 07:05 Buď já nebo pes 47 [i] 08:00 Káva: Lék na únavu [i] 09:00 Maminka stávkuje 30 [i] 09:35 Skryté možnosti 30 [i] 10:05 Alex [i] 11:05 Jsme zvědaví 01 [i] 12:10 Káva: Lék na únavu [i] 13:10 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 13:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 14:10 Velikonoční ostrov [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 10 [i] 16:10 Maminka stávkuje 30 [i] 16:45 Skryté možnosti 30 [i] 17:15 Jsme zvědaví 01 [i] 18:20 Buď já nebo pes 47 [i] 19:15 Dítě naší doby 19 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 19 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 20 [i] 21:20 Když se Země zatřese 05 [i] 22:20 Británie krále Artuše 03 [i] 23:20 Nukleární žraloci 03 [i] 00:20 Pohromy století 39 [i] 01:20 Bitva o Atlantik 03 [i] 02:20 Británie krále Artuše 03 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Nukleární žraloci 03 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:50 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 09:55 Othello [i] 12:00 VALL-I [i] 13:35 Superpes [i] 15:00 Jen proto, že jsme jiní [i] 16:30 Od baru k baru 2 [i] 18:10 College Road Trip [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 20:00 Králové roku [i] 21:35 Hitman [i] 23:05 Natvrdo [i] 00:20 Natvrdo [i] 01:40 Hory mají oči 2 [i] 03:10 Hexina [i] 04:45 Ježíš je normální! [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Někdo jiný [i] 11:15 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 13:20 Úžasný den [i] 14:50 Před kamerou 42 [i] 15:20 Wing Commander