Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 11/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Kapitán II. 4/8 [i] 11:40 Náš taliansky manžel [i] 13:20 Bez stopy III. 4/23 [i] 14:15 Priatelia VII. 14-15/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 14/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 22:35 Múzeum voskových figurín [i] 00:40 Stávka na smrť [i] 02:15 Zbaľ ju! [i] 02:40 A-tím IV. 4/23 [i] 03:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 3/11 [i] 04:45 Kobra 11 V. 14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 4/7 [i] 09:10 Šláger na šláger [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 63/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 64/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 240 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 23/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 66/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 67/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:50 ooops! Načierno. [i] 22:30 Ohnivé oči [i] 00:20 Prípad pre Samanthu [i] 01:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 13/26 [i] 01:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 14/26 [i] 01:55 Sila lásky III. 66/200 [i] 02:45 Sila lásky III. 67/200 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 13/26 [i] 04:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 14/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 20/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Koliba [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Mama to vie najlepšie [i] 13:20 Stopy v piesku [i] 13:35 Vodný svet 6/6 [i] 14:05 Peniaze [i] 14:45 Terítéken - Na tanieri [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - právo [i] 18:20 Enviro [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 Veľké himalájske dobrodružstvo [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Festivalové minúty z MFF Horský film [i] 22:20 Večer na tému . . [i] 23:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 33 [i] 09:20 Vražedné čísla 8 [i] 10:20 Medicopter 117 23 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 3 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 13:15 Medicopter 117 24 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 15:10 Vražedné čísla 9 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 34 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 318 [i] 21:15 Odsúdené 14 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 3 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 4 [i] 00:55 Odsúdené [i] 01:45 Črepiny [i] 02:20 Prípady Elizabeth [i] 02:55 Policajt z L. A. II. [i] 03:40 Dámska jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 13/13 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 24,25 [i] 07:40 V mene lásky 75,76 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 8 [i] 11:00 Doktor z hôr V. 1/15 [i] 11:45 Červené ruže 77,78 [i] 13:30 Navzdory osudu 75 [i] 14:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Než sa rozlúčim [i] 15:50 Starý III. 8 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 77,78 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 20/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 07:55 Zoom 84/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 2/13 [i] 10:55 Zoom 84/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 20/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 15:00 Dr. House II. 2/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 21/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 17:55 Zoom 84/199 [i] 18:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 20:00 Dr. House II. 3/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 5/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 2/22 [i] 23:10 Myšlenky zločince III. 7/20 [i] 00:05 Zoom 84/199 [i] 00:10 Noční show Davida Lettermana [i] 01:10 Posel ztracených duší 19/22 [i] 02:00 Zachraň mě V. 5/18 [i] 02:50 Genesis - vrahova duše 2/22 [i] 03:50 Myšlenky zločince III. 7/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 3 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 1 [i] 07:45 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 08:40 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 09:35 Jak to dělají 1 [i] 10:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i] 10:30 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 11:25 Miami Ink: Zpět ke kořenům [i] 12:20 Jízda: Západní čtvrt [i] 13:15 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 15:30 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 16:25 Miami Ink: Kat vaří [i] 17:20 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 18:15 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 19:10 Jak to dělají 2 [i] 19:40 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 20:05 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 21:00 Největší zlo: Vraždící ženy [i] 21:55 Sérioví vrazi: Arthur Shawcross [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 30 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 23:45 Jízda: Velké autíčko [i] 00:40 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 4 [i] 01:40 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 02:40 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 03:40 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 04:05 Jak to dělají 2 [i] 04:35 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 V Brooklynu roste strom [i] 11:05 Co neodnesl čas 3/9 [i] 11:45 Případ paní Luneové [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 18/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 14/28 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Byl jednou jeden objevitel 14/26 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Umění pít [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Vražedná noc 2/2 [i] 00:35 McLeodovy dcery I 18/22 [i] 01:20 Řím 6/12 [i] 02:15 Pětka v Pomeranči [i] 02:40 Hledání ztraceného času [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Znáte je dobře? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 5/14 [i] 10:30 Portrét krásné Dámy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Skoro jasno [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 47/72 [i] 13:25 O myrtové panně [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Výměna [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Království divočiny: Legendy světa zvířat 9/13 [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Rodinné stříbro [i] 16:55 Dunaj - hledání čisté vody [i] 17:55 Dukla - krev a mýtus 2/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 To nejlepší z klasiky [i] 19:50 J. Stanley: Voluntery II. in a moll [i] 20:00 Oni, my a Skitskoj [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Evy Králíkové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Jedné noci v jednom městě [i] 00:20 Bitva proti proudu [i] 01:20 Univerzita padesátiletá [i] 01:40 Cesta ke kampusu 1919 - 2009 [i] 02:00 3 a 1/2 Masaryka [i] 02:25 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 02:45 Sen o budování elit [i] 03:15 Jazz klub [i] 04:05 Krotitelé dluhů 19/28 [i] 04:35 Ondřejova filmová škola [i] 04:45 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 46 [i] 09:30 Byl jednou jeden zločin [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 8 [i] 12:40 Ženatý se závazky 210 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 17 [i] 14:10 Odložené případy II 11 [i] 15:05 Superman III 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 15 [i] 18:30 Ulice 1457, 1458 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 138 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas VIII 8 [i] 22:20 Mr.GS [i] 22:50 Čas pomsty [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas 4 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Paškál [i] 02:50 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 6 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 24 [i] 08:15 M*A*S*H 231 [i] 08:45 Knight Rider II 19 [i] 09:45 Policie - New York XI 7 [i] 10:40 To je vražda, napsala XI 20 [i] 11:40 Drzá Jordan VI 17 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky VI 7 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice V 10 [i] 13:40 Kauzy z Bostonu I 1 [i] 14:40 Chirurgové IV 17 [i] 15:40 Julie Lescautová III 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 13 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 25 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 16 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 5 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 2 [i] 00:30 Wolffův revír III 2 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Sinan Toprak I 6 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Lampáreň [i] 06:40 Osudové stretnutie 33/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 89-90/188 [i] 09:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 33/160 [i] 10:50 Ulica III. 33/260 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami X. 5/26 [i] 12:10 Rebeli I. 45/215 [i] 13:05 Júlia - Cesty za šťastím 32/351 [i] 13:55 Viktória 33/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 5/26 [i] 15:25 Macocha 34/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 91-92/188 [i] 18:05 Ulica III. 34/260 [i] 19:00 Rebeli I. 46/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 34/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 33/351 [i] 22:15 Viktória 34/171 [i] 23:05 Nevesta cez internet [i] 00:45 Osudové stretnutie 34/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 34/260 [i] 02:45 Macocha 34/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 33/351 [i] 04:15 Nevesta cez internet [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Dívka snů [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mladý dračí ninja [i] 13:30 Můj strýček mimozemšťan [i] 15:00 Lavina [i] 16:45 Zloději času [i] 18:40 Buster [i] 20:20 V moci snů [i] 22:05 Pokojný bojovník [i] 00:05 Buenos Aires 1977 [i] 01:50 Mírotvorce [i] 03:25 Zloději času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:25 Motorismus [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Armwrestling [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 9 [i] 06:00 Dotek anděla III 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Hříšná porota [i] 10:00 Sama na lásku [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Jezerní panna [i] 16:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 18:00 Ochránce II 11 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 20 [i] 21:00 Hříchy minulosti [i] 23:00 Krutá pravda [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 03:00 Poslední přání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Znovuobjevitelé 15 [i] 05:25 Znovuobjevitelé 16 [i] 06:00 Antické olympijské hry 11 [i] 06:30 Papua-Nová Guinea [i] 07:05 Buď já nebo pes 46 [i] 08:00 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 09:00 Maminka stávkuje 29 [i] 09:40 Skryté možnosti 29 [i] 10:05 Baculaté děti 06 [i] 10:55 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 11:10 Pokusní králíci 07 [i] 11:40 Pokusní králíci 08 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 13:10 Ecoluxe 04 [i] 14:05 Antické olympijské hry 11 [i] 14:35 Papua-Nová Guinea [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 09 [i] 16:10 Maminka stávkuje 29 [i] 16:50 Skryté možnosti 29 [i] 17:20 Pokusní králíci 07 [i] 17:50 Pokusní králíci 08 [i] 18:20 Buď já nebo pes 46 [i] 19:15 Dítě naší doby 18 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 17 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 18 [i] 21:20 Když se Země zatřese 04 [i] 22:20 Británie krále Artuše 02 [i] 23:20 Nukleární žraloci 02 [i] 00:25 Pohromy století 38 [i] 01:25 Bitva o Atlantik 02 [i] 02:25 Británie krále Artuše 02 [i] 03:25 Dunaj [i] 04:00 Nukleární žraloci 02 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lord Longford [i] 07:30 Šílená láska [i] 09:05 Láska za časů cholery [i] 11:20 Jako mravenci [i] 12:40 Příměří [i] 14:25 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 16:25 Othello [i] 18:25 VALL-I [i] 20:00 Na stojáka 67 [i] 20:30 Nikdy to nevzdávej [i] 22:20 Nevěstinec: Hurá na flám! [i] 22:50 Odvlečen [i] 00:50 Dva na jednoho [i] 02:30 Hostel 2 [i] 04:05 Nikdy to nevzdávej [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bernard a Doris [i] 11:40 V 2008 Koncert [i] 12:40 Superman: Soudný den [i] 13:55 Před kamerou 42 [i] 14:25 Haló, tady Shirlee [i] 15:50 Liga spravedlivých: Nová hranice