Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules IV. 10/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Kapitán II. 3/8 [i] 11:45 Vražedná dovolenka [i] 13:40 Bez stopy III. 3/23 [i] 14:35 Priatelia VII. 13/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 13/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger V. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:40 Nebezpečné hry 3 [i] 00:25 Rukojemníci 7/13 [i] 01:15 3 libry 7/8 [i] 02:00 Rodinná vojna I. 22/22 [i] 02:20 A-tím IV. 3/23 [i] 03:10 Neviditeľné zlo [i] 04:30 Mestečko Heuréka I. 2/11 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 3/7 [i] 09:05 Šláger na šláger [i] 09:40 Diagnóza: Vražda 61/91 [i] 10:30 Diagnóza: Vražda 62/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 239 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 22/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 64/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 65/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kvalifikácia na MS vo futbale 2010 [i] 22:35 48 hodín v Barcelone [i] 00:10 Prípad pre Samanthu [i] 00:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 11/26 [i] 01:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 12/26 [i] 01:50 Sila lásky III. 64/200 [i] 02:40 Sila lásky III. 65/200 [i] 03:30 Slovensko dnes [i] 03:45 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 11/26 [i] 04:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 12/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 19/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Slnečné mesto [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 11/26 [i] 14:10 Elixír [i] 14:50 5 minút po dvanástej - pomôžme si [i] 15:50 Diagnóza 155 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - peniaze [i] 18:20 Mama to vie najlepšie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vodný svet 6/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Koliba [i] 21:00 Peniaze [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Festivalové minúty z MFF Horský film [i] 22:20 Terítéken - Na tanieri [i] 23:20 Ráno pod mesiacom [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 32 [i] 09:20 Vražedné čísla 7 [i] 10:20 Medicopter 117 22 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 2 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 13:15 Medicopter 117 23 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 15:10 Vražedné čísla 8 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 33 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 317 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 7 [i] 23:00 Blízko smrti [i] 00:00 PREMIÉRA: Stopár [i] 01:40 Kriminálka San Francisco [i] 02:20 Črepiny [i] 02:55 Prípady Elizabeth [i] 03:40 Policajt z L. A. II. [i] 04:20 Návrat neznámeho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 12 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 22,23 [i] 07:40 V mene lásky 73,74 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 7 [i] 11:00 Doktor z hôr IV. 13/13 [i] 11:45 Červené ruže 75,76 [i] 13:30 Navzdory osudu 74 [i] 14:10 30 prípadov majora Zemana 5 [i] 15:10 Tequila a Bonetti 5 [i] 15:50 Starý III. 7 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 75,76 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Než sa rozlúčim [i] 21:35 Skutočný príbeh: Niečo sa zmenilo [i] 23:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 19/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 07:55 Zoom 83/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 10:00 The Amazing Race X. 1/13 [i] 10:55 Zoom 83/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 19/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 15:00 Dr. House II. 1/24 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 20/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 17:55 Zoom 83/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 20:00 Dr. House II. 2/24 [i] 21:00 CSI: New York IV. 10/21 [i] 22:00 CSI: New York IV. 11/21 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 6/20 [i] 23:55 Zoom 83/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 02:00 CSI: New York IV. 10/21 [i] 02:50 CSI: New York IV. 11/21 [i] 03:35 Myšlenky zločince III. 6/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 2 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Davisova zamilovaná motorka [i] 07:45 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 09:35 Jak to dělají 9 [i] 10:00 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 10:30 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 11:25 Miami Ink: Čas pohody a odpočinku [i] 12:20 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 13:15 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 16:25 Miami Ink: Zpět ke kořenům [i] 17:20 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 18:15 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 19:10 Jak to dělají 1 [i] 19:40 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i] 20:05 Opravdoví hrdinové: Ohnivá bouře [i] 20:35 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečný seskok [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Poslední velký závod [i] 21:55 Běsnění: Běsnění strojů [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 23:45 Jízda: Západní čtvrt [i] 00:40 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 3 [i] 01:40 Opravdoví hrdinové: Ohnivá bouře [i] 02:10 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečný seskok [i] 02:40 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 03:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 04:05 Jak to dělají 1 [i] 04:35 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 7/14 [i] 09:30 Televarieté [i] 10:30 Pražský písničkář 2/5 [i] 11:20 Hraje, tančí a zpívá Hradišťan [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 17/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 13/28 [i] 15:00 Byl jednou jeden objevitel 13/26 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 15/26 [i] 16:15 Výměna [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Potoky v lidském těle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Jiřina [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím 6/12 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Quartétto [i] 01:00 McLeodovy dcery I 17/22 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:30 Tajné akce StB 30/40 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech 04:35 Kniha mého srdce - TOP 12 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Kudykam [i] 10:00 Uccello - Bitva u San Romana [i] 10:55 Nebezpečné natáčení 1/12 [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 22/26 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:50 Návštěva v ZOO [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Přežít! 5/10 [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Kam s nimi II [i] 16:40 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Znáte je dobře? [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 9/13 [i] 19:20 The Lost Secret 9/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Berlínský zázrak [i] 22:15 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Bitva proti proudu [i] 00:05 Transamerika [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:10 Q [i] 02:40 Bez limitu [i] 03:20 Starci na chmelu [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 45 [i] 09:30 Manžel mé nejlepší přítelkyně [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 7 [i] 12:40 Ženatý se závazky 209 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 16 [i] 14:10 Odložené případy II 10 [i] 15:05 Superman III 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 14 [i] 18:30 Ulice 1455, 1456 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 ČR - Severní Irsko [i] 22:35 Pár správných chlapů [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas 3 [i] 02:00 Novashopping 02:20 112 [i] 02:45 Hejbni kostrou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 5 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 23 [i] 08:15 M*A*S*H 230 [i] 08:45 Knight Rider II 18 [i] 09:45 Policie - New York XI 6 [i] 10:40 To je vražda, napsala XI 19 [i] 11:40 Drzá Jordan VI 16 [i] 12:40 Deník zasloužilé matky VI 6 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice V 9 [i] 13:40 Čarodějky VI 23 [i] 14:40 Chirurgové IV 16 [i] 15:40 Julie Lescautová III 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 12 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 24 [i] 20:00 Přešlapy 4 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 6 [i] 23:25 Žralok II 7 [i] 00:25 Wolffův revír III 1 [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Výklad snů 04:50 Sinan Toprak I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 32/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 87-88/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 32/160 [i] 10:55 Ulica III. 32/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 4/26 [i] 12:15 Rebeli I. 44/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 31/351 [i] 14:00 Viktória 32/171 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami X. 4/26 [i] 15:30 Macocha 33/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 89-90/188 [i] 18:05 Ulica III. 33/260 [i] 19:00 Rebeli I. 45/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 33/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 32/351 [i] 22:25 Viktória 33/171 [i] 23:10 36 hodín [i] 00:55 Osudové stretnutie 33/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 33/260 [i] 03:05 Macocha 33/120 [i] 03:50 Júlia - Cesty za šťastím 32/351 [i] 04:35 36 hodín [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:40 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Doživotní šance [i] 13:35 Sni svůj krátký sen 2. [i] 15:10 Šťastná ruka [i] 16:45 Loupežník Hotzenplotz [i] 18:20 Elvíra-strašidelný zámek [i] 19:50 Dívka snů [i] 21:40 Advokát chudých [i] 23:25 Konkurz [i] 01:20 Nikomu nevěř [i] 02:45 Básník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:40 Fotbal [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:15 Golf [i] 21:15 Golf [i] 21:45 Golf [i] 21:50 Jachting [i] 22:20 Jachting [i] 22:45 Jachting [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 8 [i] 06:00 Dotek anděla III 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Král rybář [i] 10:00 Toulavý anděl [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Hříšná porota [i] 16:00 Sama na lásku [i] 18:00 Ochránce II 10 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 19 [i] 21:00 Médium IV 13 [i] 22:00 Médium IV 14 [i] 23:00 Být Erikou 3 [i] 00:00 Clara Shellerová 3 [i] 01:00 Toulavý anděl [i] 03:00 Na mou čest [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Znovuobjevitelé 14 [i] 06:00 Antické olympijské hry 10 [i] 06:30 Britské muzeum 10 [i] 07:05 Buď já nebo pes 45 [i] 08:00 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 09:00 Maminka stávkuje 28 [i] 09:35 Skryté možnosti 28 [i] 10:05 Baculaté děti 05 [i] 10:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 11:10 Pokusní králíci 05 [i] 11:40 Pokusní králíci 06 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 13:10 Ecoluxe 03 [i] 14:10 Antické olympijské hry 10 [i] 14:40 Britské muzeum 10 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 08 [i] 16:10 Maminka stávkuje 28 [i] 16:50 Skryté možnosti 28 [i] 17:20 Pokusní králíci 05 [i] 17:50 Pokusní králíci 06 [i] 18:20 Buď já nebo pes 45 [i] 19:15 Dítě naší doby 17 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 15 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 16 [i] 21:20 Když se Země zatřese 03 [i] 22:20 Británie krále Artuše 01 [i] 23:20 Nukleární žraloci 01 [i] 00:25 Pohromy století 37 [i] 01:25 Bitva o Atlantik 01 [i] 02:25 Británie krále Artuše 01 [i] 03:25 Dunaj [i] 04:00 Nukleární žraloci 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nezkrotná Dee Dee [i] 07:20 Pokojský [i] 08:45 Dobyvatelé ztracené archy [i] 10:40 Koření života [i] 12:25 Před kamerou 42 [i] 12:55 Lord Longford [i] 14:25 Keith [i] 16:00 Láska za časů cholery [i] 18:15 Jako mravenci [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 41 [i] 20:00 Podvod [i] 21:45 Ten Největší [i] 23:30 Odvrácená strana Jericha [i] 01:10 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i] 02:40 Podvod [i] 04:25 Krutý sever [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Propast [i] 12:20 P.S. Miluji tě [i] 14:20 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 14:50 Vibrace [i] 16:25 Svatba jako překvapení [i] 18:00 Perfektní záskok