Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules IV. 9/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Kapitán II. 2/8 [i] 11:45 Ľúbostný list [i] 13:20 Bez stopy III. 2/23 [i] 14:15 Priatelia VII. 11-12/24 [i] 15:05 Kobra 11 V. 12/18 [i] 16:05 Walker, texaský ranger IV. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Bez servítky [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 21:40 Nočný let [i] 23:05 Odložený prípad V. 16/18 [i] 00:05 K-19: Stroj na smrť [i] 02:25 Rodinná vojna I. 21/22 [i] 02:45 A-tím IV. 2/23 [i] 04:05 Mestečko Heuréka I. 1/11 [i] 04:50 Kobra 11 V. 12/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zostane to v rodine [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Útek zo zlatej krajiny 2/7 [i] 09:10 Šláger na šláger [i] 09:45 Diagnóza: Vražda 59/91 [i] 10:35 Diagnóza: Vražda 60/91 [i] 11:15 Sila lásky I. 238 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 21/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Zostane to v rodine [i] 17:10 Sila lásky III. 62/200 [i] 18:05 Sila lásky III. 63/200 [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:40 Obete a tí druhí [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 11/22 [i] 23:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka III. 12/22 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu [i] 01:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 9/26 [i] 01:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 10/26 [i] 02:10 Sila lásky III. 62/200 [i] 03:00 Sila lásky III. 63/200 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 9/26 [i] 04:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 10/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Čistička v našom tele /pečeň/ [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence IV. 18/22 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Z lásky k zvieratám 15 [i] 14:10 Cesty nádeje [i] 14:35 Tempo [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:40 Magazín ligy majstrov [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:30 FOKUS - zdravie [i] 18:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Domáci majstri [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 11/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slnečné mesto [i] 21:05 Diagnóza 155 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 31 [i] 09:20 Sladkých 17 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 1/22 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 13:15 Medicopter 117 22 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 15:10 Vražedné čísla 7 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 32 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 316 [i] 21:15 Odsúdené 13 [i] 22:15 Profesionáli III. 7 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 2 [i] 01:10 Odsúdené [i] 02:00 Črepiny [i] 02:35 Mafia [i] 03:15 Policajt z L. A. II. [i] 04:00 Zemetrasenie na diaľnici 880 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktor z hôr IV. 11 [i] 06:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 20,21 [i] 07:40 V mene lásky 71,72 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 6 [i] 11:00 Doktor z hôr IV. 12 [i] 11:45 Červené ruže 73,74 [i] 13:30 Navzdory osudu 73 [i] 14:15 Diagnóza: Vražda I. 13,14 [i] 15:50 Starý III. 6 [i] 16:50 Páli vám to? [i] 17:20 V mene lásky 73,74 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 30 prípadov majora Zemana 5 [i] 21:00 Tequila a Bonetti 5 [i] 21:50 James Bond na JOJ PLUS: V tajnej službe Jej Veličenstva [i] 00:20 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VI. 18/36 [i] 07:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 07:55 Zoom 83/199 [i] 08:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 10:00 The Amazing Race IX. 14/14 [i] 10:55 Zoom 83/199 [i] 11:00 Vodní krysy VI. 18/36 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 15:00 Dr. House 22/22 [i] 16:00 Vodní krysy VI. 19/36 [i] 17:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 17:55 Zoom 83/199 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 20:00 Dr. House II. 1/24 [i] 21:00 Damages - Pavučina moci 3/13 [i] 22:00 Damages - Pavučina moci 4/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince III. 5/20 [i] 23:55 Zoom 83/199 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 02:00 Damages - Pavučina moci 3/13 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 4/13 [i] 03:35 Myšlenky zločince III. 5/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 1 [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 08:40 Bořiči mýtů: Westernové mýty [i] 09:35 Jak to funguje: Plazmová řezačka/Ventilátor notebooku/Řetězový kladkostroj/Rotační nástroj [i] 10:00 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 10:30 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 11:25 Miami Ink: Výcvikový tábor pro krásky [i] 12:20 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 13:15 Americký chopper: Davisova zamilovaná motorka [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 15:30 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 16:25 Miami Ink: Čas pohody a odpočinku [i] 17:20 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 19:10 Jak to dělají 9 [i] 19:40 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 20:05 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 21:00 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Bezmezná energie větru [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 28 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 23:45 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 00:40 Americká rychlá kola: Auťák z vrakoviště - část 2 [i] 01:40 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 03:40 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 04:05 Jak to dělají 9 [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 10:30 Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka [i] 11:40 Chvíle pro písničku [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery I 16/22 [i] 14:15 Doktorka Quinnová IV 12/28 [i] 15:05 Tip a Tap 13,14/26 [i] 15:20 Opera nás baví 6/10 [i] 15:45 Věda je zábava III 22/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Tajemství vody: Kouzelný dotyk hadců 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 5/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 19/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 6/13 [i] 22:55 Sólo pro... Terne čhave [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Vltava v obrazech 37/86 [i] 00:00 McLeodovy dcery I 16/22 [i] 00:45 Chcete mě? [i] 01:00 Poklady světa [i] 01:15 Rajské zahrady 2/13 [i] 01:35 Mezi námi zvířaty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Královny 2/2 [i] 10:40 168 hodin [i] 11:05 Mezi námi zvířaty [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 Fokus ČT24 [i] 15:25 Vltava v obrazech 37/86 [i] 15:45 Svět zázraků: Riskantní natáčení 1/12 [i] 16:10 Uccello - Bitva u San Romana [i] 17:00 Služby v našich službách plus [i] 17:20 Skoro jasno 7/13 [i] 17:35 Praha, město věží [i] 17:55 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 18/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Starci na chmelu [i] 21:35 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 22:00 Báječná léta bez opony [i] 22:15 U nás v Evropě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Musilok [i] 23:40 Dvojhlas [i] 00:05 Harry a Tonto [i] 01:55 Retro [i] 02:25 Století létání [i] 03:15 Proměny českého venkova 2/4 [i] 03:35 Sváteční slovo redaktora Českého rozhlasu 6 Daniela Rause [i] 03:40 Cesty víry [i] 04:00 Křesťanský magazín [i] 04:15 Po hladině: Zrak [i] 04:30 Psytrance - extáze bez extáze? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 44 [i] 09:30 Hotel snů: Jižní Afrika [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 6 [i] 12:40 Ženatý se závazky 208 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IV 15 [i] 14:10 Odložené případy II 9 [i] 15:05 Superman III 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami 13 [i] 18:30 Ulice 1453, 1454 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 137 [i] 21:25 Kriminálka Miami VI 8 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Nezvratný osud [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas 2 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:00 Hejbni kostrou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:20 Nová dobrodružství Scooby Doo I 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:20 Deník zasloužilé matky VI 4 [i] 07:45 Chůva k pohledání II 22 [i] 08:15 M*A*S*H 229 [i] 08:45 Knight Rider II 17 [i] 09:45 Policie - New York XI 5 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 18 [i] 11:35 Drzá Jordan VI 15 [i] 12:35 Deník zasloužilé matky VI 5 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice V 8 [i] 13:35 Čarodějky VI 22 [i] 14:35 Chirurgové IV 15 [i] 15:35 Julie Lescautová III 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Čarodějky I 11 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání II 23 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 15 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí I 5 [i] 23:30 Spravedlnost 5 [i] 00:30 Wolffův revír II 26 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Sinan Toprak I 4 [i] 04:55 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 30/351 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:50 Osudové stretnutie 31/90 [i] 07:35 Skrytá vášeň 85-86/188 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 31/160 [i] 11:00 Ulica III. 31/260 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami X. 3/26 [i] 12:15 Rebeli I. 43/215 [i] 13:10 Júlia - Cesty za šťastím 30/351 [i] 14:00 Viktória 31/171 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami X. 3/26 [i] 15:30 Macocha 32/120 [i] 16:20 Skrytá vášeň 87-88/188 [i] 18:05 Ulica III. 32/260 [i] 19:00 Rebeli I. 44/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 32/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 31/351 [i] 22:20 Viktória 32/171 [i] 23:10 Vrah fotomodeliek [i] 00:40 Osudové stretnutie 32/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 32/260 [i] 02:50 Macocha 32/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 31/351 [i] 04:15 Vrah fotomodeliek [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:30 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hollywoodské safari [i] 13:30 Bigfoot [i] 15:00 Přistání naslepo [i] 16:40 Férovej zloděj [i] 18:30 Sladká pomsta [i] 20:00 Fantom opery [i] 22:20 Krvavá volba [i] 00:30 Chuť melounů [i] 02:25 Exes [i] 03:50 Ztracený svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:15 Fotbal [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 7 [i] 06:00 Dotek anděla III 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Špatné zprávy [i] 10:00 Rtěnka [i] 12:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Král rybář [i] 16:00 Rosnička [i] 18:00 Ochránce II 9 [i] 19:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 20:00 Drzá Jordan IV 18 [i] 21:00 Céline [i] 23:00 Pomluva [i] 01:00 Clara Shellerová 3 [i] 02:00 Být Erikou 3 [i] 03:00 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Znovuobjevitelé 12 [i] 06:00 Antické olympijské hry 09 [i] 06:30 Britské muzeum 09 [i] 07:05 Buď já nebo pes 44 [i] 08:00 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 09:00 Maminka stávkuje 27 [i] 09:35 Skryté možnosti 27 [i] 10:05 Baculaté děti 04 [i] 10:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 11:10 Pokusní králíci 03 [i] 11:40 Pokusní králíci 04 [i] 12:10 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 13:10 Ecoluxe 02 [i] 14:05 Antické olympijské hry 09 [i] 14:35 Britské muzeum 09 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 07 [i] 16:10 Maminka stávkuje 27 [i] 16:50 Skryté možnosti 27 [i] 17:20 Pokusní králíci 03 [i] 17:50 Pokusní králíci 04 [i] 18:20 Buď já nebo pes 44 [i] 19:15 Dítě naší doby 16 [i] 20:20 Znovuobjevitelé 13 [i] 20:50 Znovuobjevitelé 14 [i] 21:20 Když se Země zatřese 02 [i] 22:20 Rozluštění mayského písma [i] 23:25 Bitva o Atlantik 03 [i] 00:25 Pohromy století 36 [i] 01:20 Válka v severní Evropě 02 [i] 02:25 Rozluštění mayského písma [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Bitva o Atlantik 03 [i] 04:55 Znovuobjevitelé 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Wing Commander [i] 07:45 Živoj jde dál [i] 09:35 Velký průšvih [i] 11:00 Před kamerou 42 [i] 11:30 Na domácí půdě [i] 13:15 Simpsonovi ve filmu [i] 14:40 Nezkrotná Dee Dee [i] 16:00 Pokojský [i] 17:25 Dobyvatelé ztracené archy [i] 19:20 Koření života [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží 2 [i] 21:30 Na stojáka 66 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 23:50 Sunshine [i] 01:35 Zmije [i] 03:40 Smrtonosná past [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Once [i] 11:25 Pass